Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

Aylincim kayısı yerine bir tatlı kaşığı çörekotunu ağzına at, bir bardak ılık suyla iç, hem karbonhidratı daha düşük hem de etkili. Sabah aç karnına bi dene olmazsa başka bir şey denersin.

kahvalti sabah yumurta salatasi
bi kac parca sucuk
bi kac domates salatalik

aksam iki sis adana yaninda azcik sal ata iki hazir köfte

sutem merhaba, özel mesaj çekemiyorum bu arada profilinden gördüm bu sayfayı okuduğunu. benimle ilgili yorumun için teşekkür ederim umarım kilolarımdan kurtulurum... karbonhidrat diyetine başladıysan kabızlık normal ilk zamanlar çünkü hep katı şeyler var diyette. bence form çayı dene bir süre ama ara vererek iç. ilk bir kaç gün kilo vermen hemen başlamayabilir ama sonra sende şaşıracaksın nasıl gittiğine kiloların. inşallah verirsin bende kolesterolümü ölçtürdükten sonra başlıycam. bu arada sana tavsiyem günde 15 karbonhidratı geçme daha hızlı zayıflarsın. beni bu diyete başladıktan 3 ay sonra görenler tanımamışlardı. görüşürüz kaydirigubbakcemile5

canım germe hemen kendini......köfteni ekmekiçsiz yapıp, yağlı kağıda sararak buzluğa atar acıktıkça yiyebilirsin ,,,,,,ya da galetaya bulanmamış ızgara köfteler var ya onlardan tercih edersin....

Bugünkü menün çok daha doğru, umarım fazla zorlanmamışsındır hayatım.

yok hic zorlanmadim valla......
hatta annem spaghetti yaptii kiymali
yemedimm özledim ama yemedimm

su buzluktan cikan balik köfteler oluyorya hazir.... onlarda cokmu var k.b. ?

selincim ablm diyo ki senin yüzün de sıkılaştı, diyetin böyle bi etkisi olbilirmi , yoksa zayıflamamdan dolayı onun gözüne daha gençleşmiş mi geldim

misir unu mu var ondaa?????
uff yaaa bilmiodumm
of ne yiyecegimi sasirdim

iyi akşamlar, bende bir dönem karbonhidrat diyetiyle 120 den 75 e düşmüştüm hemde 3 ayda. hamilelik döneminde geri aldım malesef. ben genelde marketlerde satılan piliç burgerlerden ve dondurulmuş hazır dönerden yedim köfteyide evde kendin yaparsın ama içine ekmek girince olmuyor malesef. başarılar dilerim.

canım germe hemen kendini......köfteni ekmekiçsiz yapıp, yağlı kağıda sararak buzluğa atar acıktıkça yiyebilirsin ,,,,,,ya da galetaya bulanmamış ızgara köfteler var ya onlardan tercih edersin....

galeta ne ya

şitt noluyo bakalım burda.maşallah kimse zorlanmıyo bakalım ben napcam.bu arada artık çaya şeker atmıcam zaten bi tane atıyodum koca kupaya o da 12 birim karbonhidrat varmış atmıcam artık.besinlerin karbonhidrat değerlerinin listesini eşime netten vercem yarın iş yerinden çıktısını getircek.asacam buzdolabına.hatta değeri 0 olan bes,nleri ayrı bi tere yazcam ki yememmin serbest olduğu şeyler gözümün öünün de olsun hep:)

şu an elimde s.freshin ızgara köftesi var . 100 gramında 6 gram krbnhdrt varmış...dışında galeta unu olmamasına rağmen

Amin canım, ALLAH hepimizin gönlüne göre versin. Ben vesileyim sadece. Yazıp çıkacağımı düşünüyordum, baksana kaldık burda :)))))
elimi verdim kolumu kurtaramıyorum diyosun kısaca yani:)))

ne yani şimdi sen bize 3 ayda 45 kg verdiğini mi sölüyosun benmi yanlış anladımakannehir:1shok:

Son düzenleme:

ne yani dondurulmus döner yiyebilirmiyimm??????

ay cok fazlaaa vermissin cok sagliksiz yaa
o kiloyu bir senede vermen gerekir bence

kızlar ben yatağa gidiyorum..........sabah erken kalkıcam. bu alışkanlığı iyice kazanmalıyım herkese hayırlı gecelerbg

ne yani şimdi sen bize 3 ayda 45 kg verdiğini mi sölüyosun benmi yanlış anladımakannehir:1shok:

kaydirigubbakcemile2 evet verdim ve mucize gibiydi kardeşimde 25 kilo verdi. çoğu günler en fazla 5 karbonhidrat aldım. yürüyüş yaptım günde 1 saat ama ara verdiğimde oldu.

Venhar, nihayet yola geldin :))) Sanki günde bir kupa içiyomuşsun gibi yeme şimdi bizi, koskoca 4 kupa. Cuma yarışma yapıyoruz katılıcan mı?

ne yani dondurulmus döner yiyebilirmiyimm??????

ay cok fazlaaa vermissin cok sagliksiz yaa
o kiloyu bir senede vermen gerekir bence

sağlıksız doğru ama hamileliğimde ipin ucunu kaçırmasaydı geri almazdım kardeşim 25 kilo verdi ve bir daha geri almadı. bu arada evet döner ve piliç burger yiyebilirsin k.b. 0 onların doyana kadar yenebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…