Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

bugün yediklerim:

sabah:
1 yumurta 0 puan
salata 8 puan diyelim
peynir 1 puan

ara: yok

öglen:
4 tane buzluktan cikmis hazir balik köfte yedim, firinda pismis. (fischstäbchen filet deniyo almancasi) 0 puan sanirim
salata 8 puan diyelim
pasta yaptim hamurundan 2 yemek kasigi yedim, kac puan bilemicem

ara: yok

aksam:
1 tabak kusbasi et 0 puan

dogrumu acaba????????? 30 olmusmu? DARKOLIVE, SELINTEPE?

kizlar benim listeyi biri yorumlasinn
nasil sizce????

Guide merhaba, umarim bizimkiler bu topigi bulur, Selin ablanintopiginde devam edemeyiz diyor Admin..

Lap diye girdim buraya, kaydirigubbakcemile3 pardon kizlar...
Diyet Basari öykülerinde Selintepe nikli ablamiz bu rejimi yapmista, bizlerle paylasti, bizde ordan tanidik bu rejimi, Admin ablamizda burdan devam etmemizi söyledi... bende burdayimm, hosgeldim kaydirigubbakcemile3

kimler kac haftada kac kilo verdi acaba, paylasirmisiniz? ben bugün basladim bu rejime... kilom cizelgemden okunuyor

aylin kimsecikler yok
ben de geçmişi okudum ama kimse kilo verdiğini yazmamış sen görebildin mi.
ben devam edeceğim diyetime puan hesabı yapmıyorum ben .mümkün mertebe 0 puanları ağıklıklı yemeye çalışıyorum o kadar.
sadece meyve yiyoruz arada kiraz o da .az önce de azıcccııkk dondurma yedim.
selin ve hatun gelse de sorsak bişeyler

bu diyetle arkadaşım ayda 8 kilo verdi... 64ten 56ya düştü.. güzel bir diyet..

valla bende pek göremedim yaaa
pek de saglikli bulmadim ya ben bu rejimi neyse.... 1 hafta deniyim bakalim...
insan aradabir 2-3 kasik makarna pilav yemeli diye düsünüyorum aslinda....
her besinden vitamin almak gerek...
deneyelim görelim

Guide kabizlik sorunum basladi yaa
ben normalde 2-3 kere wc cikarim, 4 haftadir her 3. gün oluyor simdi yaa
napmam lazimm sempatiksalakcinni

Guide kabizlik sorunum basladi yaa
ben normalde 2-3 kere wc cikarim, 4 haftadir her 3. gün oluyor simdi yaa
napmam lazimm sempatiksalakcinni

canım protein ağırlık diyetlerde kabzılık yaşanıyor maalesef .yatkınlığın da varsa durum kötüü.ben bol su içmeye çalışıyorum.yeşillik ye bolca marul maydanoz.vs.umarım geçer

burdan devam ediyoruz arkadaslarrr

selin abla kabizlik basladi gibi yaa
ben günde 2-3 cikarken simdi cikamiyorumm......
(e tabi habire gidlak yersem 3-4 kere cikilir tabi ) kaydirigubbakcemile3
kuru kayisi kac puan? bundan yemem lazim sanirim....

buraya da yazayım.....şu an itibariyle ben 64,5 kilo bi hatunum, yani yarım kilo daha vermişim.........13 gün önce 70 kilo olarak başladığım maratonda şu an 64,5 im..... aldığım 38 beden eteğimi önümüzdeki hafta rahatça giyerim İnşallah...darısı hepinizin başına kızlar, AMİN.......

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

sen rejime yeni mi basladin? eger yeni basladiysan bu kilonun gitmesi normal..... baslangic olarak... ama ben 4 haftadir rejimdeyim ve bu rejime bugün basladim....
bende fazla gitmez sanmiyorum :gitme:

ablacim yorum yaparmisin

Son düzenleme:
kahvalti sabah yumurta salatasi
bi kac parca sucuk
bi kac domates salatalik

aksam iki sis adana yaninda azcik sal ata iki hazir köfte

Kızlaaar, merhaba tekrar, yenı yerımız gÜzelmıŞ :)))
dÜn dÜŞÜndÜm taŞındım, baŞka ne yapabılırız dıye. Bır karara vardım. Madem bu kadar ÇoĞunluk olduk aramızda yarıŞma yapalım ne dersınız? Hem zayıflar hem eĞlenırız, gÜzel olmaz mı?
ŞÖyle bır sıstem dÜŞÜndÜm, yarıŞmaya katılmak ısteyenler perŞembe gecesı saat 02.00'ye kadar yazsınlar. Öncelıkle herkes ıÇın Çetele tutacaĞım kendı bılgısayarımda. YarıŞma cuma sabahı baŞlayacak, cuma sabahı herkes tartıldıktan sonra aynı gÜn ıÇerısınde yıne buraya boyunu kılosunu ve hedef kılosunu yazacak. Ben bunları kopyalayacaĞım. Bır hafta sonra cuma sabahına kadar kımse bır daha tartılmayacak. Bu bır haftada herkes sabah ÖĞle akŞam ne yedıĞını bana yıne yazacak kı bunları da kendı dosyalarına kaydedeceĞım. MÜmkÜnse yanlarına karbonhıdrat deĞerlerını de yazın bÖylece benım ıŞım kolaylaŞır arkadaŞlar.
BÖylelıkle hem o hırsla zayıflayacaĞız, hem de kım nerde hata yapıyor, kım ne yerse daha Çok zayıflıyor hep bırlıkte gÖrmÜŞ olacaĞız.
Ben de yarıŞmaya dahılım, aynen sızın gıbı, herkesın ne yıyıp ne ıÇtıĞını gÖreceĞız, yalan yok Çarpıtma yok, burdan hepımız sÜper sonuÇlar ÇıkaracaĞız ınanıyorum. Mesela kım bırıncı oldu haftanın sonunda onun o hafta ne yedıĞını en son kopyalayacaĞım topluca buraya, bır de kım en sonuncu oldu ona da bakalım bence :)) (ben sonuncu oluyomuŞum, rezalet)

111. SayfadaymıŞız, Şımdı baktım, ne gÜzel baŞlangıÇ sayfamızı kımse unutmaz. Ha bu arada sadece karbonhıdrat dıyetı yapanlar deĞıl, dıĞerlerı de kendı dıyetı olanlar da yarıŞmaya katılsınlar bence. Sonucu Şımdıden merak etmeye baŞladım.

ablacim yorum yaparmisin

listen fena değil de hazır köftenin üzerinde galete , mısır unu vb. şeyler karbonhdrt içerir...ama sen bugün puan olarak çokiyisin,,,,,ilk 3 gün 0 puan çekersen kilolar hızlı veriliyo....yumurta salatası benim en sevdiğim şey...baharat , limon, pul biberle süper,,,menüne alabilirsin canım....

iyi fikir bencede... ben katiliyorummm......

misir unu mu var ondaa?????
uff yaaa bilmiodumm
of ne yiyecegimi sasirdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…