Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

ben kesin sonuncu olurumama olsun katılıyım bari:)ne yarışması yani nası olcak.bu arada çıkmak üzereyim kızlar yarın okurum çıksam da buraları:)

111. ya da 112. sayfada yazdım yarışmayı, muhakkak oku karar ver, çetele tutacam, bakacaz kaçıncı olacaksın .)

Kızlaaar, merhaba tekrar, yenİ yerİmİz gÜzelmİŞ :)))
dÜn dÜŞÜndÜm taŞındım, baŞka ne yapabİlİrİz dİye. Bİr karara vardım. Madem bu kadar ÇoĞunluk olduk aramızda yarıŞma yapalım ne dersİnİz? Hem zayıflar hem eĞlenİrİz, gÜzel olmaz mı?
ŞÖyle bİr sİstem dÜŞÜndÜm, yarıŞmaya katılmak İsteyenler perŞembe gecesİ saat 02.00'ye kadar yazsınlar. Öncelİkle herkes İÇİn Çetele tutacaĞım kendİ bİlgİsayarımda. YarıŞma cuma sabahı baŞlayacak, cuma sabahı herkes tartıldıktan sonra aynı gÜn İÇerİsİnde yİne buraya boyunu kİlosunu ve hedef kİlosunu yazacak. Ben bunları kopyalayacaĞım. Bİr hafta sonra cuma sabahına kadar kİmse bİr daha tartılmayacak. Bu bİr haftada herkes sabah ÖĞle akŞam ne yedİĞİnİ bana yİne yazacak kİ bunları da kendİ dosyalarına kaydedeceĞİm. MÜmkÜnse yanlarına karbonhİdrat deĞerlerİnİ de yazın bÖylece benİm İŞİm kolaylaŞır arkadaŞlar.
BÖylelİkle hem o hırsla zayıflayacaĞız, hem de kİm nerde hata yapıyor, kİm ne yerse daha Çok zayıflıyor hep bİrlİkte gÖrmÜŞ olacaĞız.
Ben de yarıŞmaya dahİlİm, aynen sİzİn gİbİ, herkesİn ne yİyİp ne İÇtİĞİnİ gÖreceĞİz, yalan yok Çarpıtma yok, burdan hepİmİz sÜper sonuÇlar ÇıkaracaĞız İnanıyorum. Mesela kİm bİrİncİ oldu haftanın sonunda onun o hafta ne yedİĞİnİ en son kopyalayacaĞım topluca buraya, bİr de kİm en sonuncu oldu ona da bakalım bence :)) (ben sonuncu oluyomuŞum, rezalet)

111. SayfadaymıŞız, Şİmdİ baktım, ne gÜzel baŞlangıÇ sayfamızı kİmse unutmaz. Ha bu arada sadece karbonhİdrat dİyetİ yapanlar deĞİl, dİĞerlerİ de kendİ dİyetİ olanlar da yarıŞmaya katılsınlar bence. Sonucu Şİmdİden merak etmeye baŞladım.

güncelledimmm

YARI$MAAAAAAAAAAA

7-8 puan ancak eder semincan. Keten tohumunde neredeyse hiç yok, çörekotu da keza öyle. Yoğurt da yarım kase edince ancak bu kadar. Hem üçü de zayıflamaya yardımcı.

sağol canım ya forumda okumustum doğumdan sonra çörek otuyla eski kilosuna dönmüşler kısa zamanda keten tohumundanda fayda gören çok suyla yutamıyorum ben yoğurtla iyi gidiyor
insülin direnci var bende yaptığım diyetler hep hüsran versemde yerine 1 1 geliyorlar
medformine başladım işim kolaylastı biraz azda olsa gidiyor ve wc olayını çözüyor bu tarz diyetlerde illaki sorun yaşanıyor bitkisel takviye lazım oluyor

yarin grsrzzz iyi geceler

birazdan yaticam oje sürdüm haha

Son düzenleme:
anaam bizim topic burdaymış bu diyet nasıl bişey ya anladım fakat çok acayip neredeyse sebze meyve yok vucüdumuzun bizim bunlara fazlasıyla ihtiyacı var bana bu diyet çok sağlıksız geldi

bayılırım yarışmalara yaa ben de VARIIMMMM :))))

SELıNCıM menümü yorumlarsan sevnirim canım

sabah yumurta
domates
salatalık
2 dilim ekmek

3ten sonra mangalda ızgara tavuk hiçççç ekmek yok

sütlü şekersiz nescafe

2 lt kadar su 1 saat yürüyüş
kızlarrr???

Son düzenleme:
anaam bizim topic burdaymış bu diyet nasıl bişey ya anladım fakat çok acayip neredeyse sebze meyve yok vucüdumuzun bizim bunlara fazlasıyla ihtiyacı var bana bu diyet çok sağlıksız geldi

herkesde bunu söylüyor canım eğer incelediysen belli bir sınırın altında k.b alabilirsin ama sınırı geçmeyecek... mesela 12-13 tane kiraz çok düşük öyle düşünme ama sen et yemiyorsun sana göre değil bence bu sempatiksalakcinni

herkesde bunu söylüyor canım eğer incelediysen belli bir sınırın altında k.b alabilirsin ama sınırı geçmeyecek... mesela 12-13 tane kiraz çok düşük öyle düşünme ama sen et yemiyorsun sana göre değil bence bu sempatiksalakcinni

işte ondan dedim ya yeseydim denerdim bi hafta fakat benim ömrüm sebze meyve yani bana çok zor geldi sırf açlık gibi geldi bu diyet ondan 12-13 tane aslında az değil ama ben kaloriye bakıyom ya onların kalorisi çok az bol tüketiyorum yani ama allah size kolaylık versin sonucunuda çok merak ediyorum izlem ablam bakalım cuma günü birinci olursun belki inşallahh

günaydın arkadaşlar..sabah kahvaltım
1 dilim tam bugday ekmek 11 puan ve 1 dilim peynir 1 puan...
yarışmaya ben de varımmmmdelikafadulden:eek:

kahvaltim:

1 yesil cay
1 domates 6p
maydonoz 2p
dereotu
1 yumurta
peynir 1p
2 tavuk salami 2p

=11 puan ile kahvaltimi yapmis bulunmaktayim
kaydirigubbakcemile2

günaydın arkadaşlar..sabah kahvaltım
1 dilim tam bugday ekmek 11 puan ve 1 dilim peynir 1 puan...
yarışmaya ben de varımmmmdelikafadulden:eek:

hosgeldin canimm
birlikten güc dogarmiss olumunekankayizsmile basaricaz insallahh

selin ablaya kaptanimiza yardim olabilmek icin söyle birsey düsündümm arkadaslarr

herkes mesaj atarken buraya, normal yazsin, kalin veya renkli degil.

sadece menü yazilirken (puan ile birlikte) kalin ve KIRMIZI yazilsin diye düsündüm, kaptanimiz hemen görsün bulsun diye

su sekilde

kahvaltim:

1 yesil cay
1 domates 6p
maydonoz 2p
dereotu
1 yumurta
peynir 1p
2 tavuk salami 2p

=11 puan ile kahvaltimi yapmis bulunmaktayim

öglen:
vs
vs

aksam:

vs
vs

toplam puan = XX puan

hosgeldin canimm
birlikten güc dogarmiss olumunekankayizsmile basaricaz insallahh

evet canım çok umutluyum bu diyetten...kızlar ben bu sabah tam bugday ekmeği aldım bir dilim 10 kusur karbonhidrat ..1 puan 1 puandır öyle değil mikaydirigubbakcemile5

ben de YARIŞACAĞIMMMMMM
kahvaltı: 1 tane kepekli lavaş
7-8 zeytin
maydonoz
dere otu
biber
yarım domates

1 haftadır karb. diyetini yapıyordum zaten 2kilo verebildim ama
bugünden itibaren spora da başlıcam
karb.değerini de 20 ye çekecem nasıl olur SELİNN ?

arkadaşlar peynirin karbonhidrat değeri gerçekten 100 gramda 1 puan mı yoksa arkasında yazılan gıbı daha mı yuksek?bılenınız varmı..

X