Karataylı Günlüğüm...

valla ben sadece kahveyi içemiyorum midem ağrıyo içince,meyve ile nasıl olur tadi bilmiyorum :KK1: sütle iç kahveyi bence

ayy ben aciligi cok severim ya :KK1: yurtta süt barindiramiyorum ya bozuluyo hemen, e hergün cikip almaya da üseniyorum :KK1:

:18::18::18: ben çok stresliyim ve düşünceliyim maalesef ne zaman böle olsa depresif moda giriyorum
cnm bişey yapmak istemiyor ve aşırı tatlı-çikolata-kahve tüketme eğilimi oluyor
he bi de beyaz ekmek :KK43:
ama durabildiğim kadar uzak duruyorum :KK43:

önce kendini rahatlatmayi dene tatlim o zaman, bende stresliyken sürekli yiyorum cünküü. cikolata ve kahvede hic bir sakinca görmüyorum ben,

yurtta kalmak zor iş kız bilmem mii :KK1:
küçük paket sütlerden al dicem amaaa :KK1:

iste onlari da gidip almaya üseniyorum hergün almam lazim onlari da günlük iciyorum cünkü ben :KK1:
zaten az kaldi pazartesi arkadasa, carsamba da memlekete gidiyorum :KK1:

hava atma hava atma :KK1: saka bi yana bende acilsin diye bekliyoruum bizim 25 gün var daha acilmasina yaa :106:

yookk beee ne havası valla darlandım evde 24 gün ya şaka gibi :KK1: part time iş olsa gidip çalışır 1 aylık para alırım :KK1:
beni okul paklıyormuş bunu anladım :KK53::KK53:

yookk beee ne havası valla darlandım evde 24 gün ya şaka gibi :KK1: part time iş olsa gidip çalışır 1 aylık para alırım :KK1:
beni okul paklıyormuş bunu anladım :KK53::KK53:

aynen ya ben bütün sene okula giderim hic gikim cikmadan. yaz tatillerini de hic sevmem ben :KK1:

aynen ya ben bütün sene okula giderim hic gikim cikmadan. yaz tatillerini de hic sevmem ben :KK1:

bende yaaa akşama kadar evde boş boş oturrr ppoofff
ben bu sene yaz okuluna kalcam bi aksilik olmazsa sonrada bi tatil yaparım sonrada okul açılıyo zaten :KK1:

Eklentiler

• $tartý.jpg
    $tartý.jpg
    36,3 KB · Görüntüleme: 51
kızlarrrr nasılsınız bakıyım diyetler ne alemdee beni sorarsanızz heyttt gitti benim diyet 3 kilo verdim diye gaza geldim saldım kendimi hemde nasıl salmak dedım artık ıstedıgımı yıcem ama sınırında dıyetten sonra bana bişey oldu yıyıyorum yıyorum doydugumu hissedemiyorum boynaa bişeyy yıyorum ama hiç tokluk hissi yok yardımcı olun ne yapmalıyım aranızda boyle sorun yasayan varmıı??
o verdıgım 3 kıloyudaa kesın aldımm offfff bi silkelenip kendimee gelmem lazım :KK43::KK43::KK43:

hay masallah 6 7 yil dijital tarti mi dayanir kizz

:KK1: ben biraz malına özen gösteren tiplerdenim ondan öylee dayanabildi :)

kızlarrrr nasılsınız bakıyım diyetler ne alemdee beni sorarsanızz heyttt gitti benim diyet 3 kilo verdim diye gaza geldim saldım kendimi hemde nasıl salmak dedım artık ıstedıgımı yıcem ama sınırında dıyetten sonra bana bişey oldu yıyıyorum yıyorum doydugumu hissedemiyorum boynaa bişeyy yıyorum ama hiç tokluk hissi yok yardımcı olun ne yapmalıyım aranızda boyle sorun yasayan varmıı??
o verdıgım 3 kıloyudaa kesın aldımm offfff bi silkelenip kendimee gelmem lazım :KK43::KK43::KK43:

ahh cnm o sorun bende de var veriyorum 2 kilo alıyorum 5 kilooo maşallaaahhh :KK52::KK52:

günaydınn kızlarrrrr
ben artık kendi beslenme düzenime geçmiş bulunmaktayım :)
günün özetini akşam yapıcam :)

canim onu gel de bana sor, yemek yemekte sinirim yok benim daha dogru yemek yemekte degil abur cubur yemekte. yani benim o doymama hissi yasadigim dönemlerde yedigim seyleri görsen hemde 1 oturusta inanamazsin yani sevgilim artik yeter diye elimden aliyordu düsün, sekerin firliycak diye. ben deli gibi yiyorum. biraz motivasyon lazim sana hepsi o :) öyle durumlarda miden bulanana kadar yeme taraftariyim ben ki öyle yapip bikana kadar yiyorum

:KK1: ben biraz malına özen gösteren tiplerdenim ondan öylee dayanabildi :)

ahh cnm o sorun bende de var veriyorum 2 kilo alıyorum 5 kilooo maşallaaahhh :KK52::KK52:
masallah o zaman sana pofum :KK16: bende malina özen gösterenlerdenim de yurtta kullanmak icin tarti alicam da kaldir koy sürekli bozulur mu acep?
oyy kilo alma konusunu hic acmayalim bence :KK1:

günaydınn kızlarrrrr
ben artık kendi beslenme düzenime geçmiş bulunmaktayım :)
günün özetini akşam yapıcam :)
tebrikler canimm :KK16: sen simdi bi gazla baslarsin hooop kosa kosa gecersin hepimizi ben güveniyorum sana :KK55::KK55::KK55:

canim onu gel de bana sor, yemek yemekte sinirim yok benim daha dogru yemek yemekte degil abur cubur yemekte. yani benim o doymama hissi yasadigim dönemlerde yedigim seyleri görsen hemde 1 oturusta inanamazsin yani sevgilim artik yeter diye elimden aliyordu düsün, sekerin firliycak diye. ben deli gibi yiyorum. biraz motivasyon lazim sana hepsi o :) öyle durumlarda miden bulanana kadar yeme taraftariyim ben ki öyle yapip bikana kadar yiyorum

masallah o zaman sana pofum :KK16: bende malina özen gösterenlerdenim de yurtta kullanmak icin tarti alicam da kaldir koy sürekli bozulur mu acep?
oyy kilo alma konusunu hic acmayalim bence :KK1:

tebrikler canimm :KK16: sen simdi bi gazla baslarsin hooop kosa kosa gecersin hepimizi ben güveniyorum sana :KK55::KK55::KK55:
valla benim tartımda kaldır koy oldu sürekli bi ara her gün biliyosun zaten :KK1: ama bişey olmadı sadece pili bitti :KK53::KK53::KK53:

hııı dimii kesin geçerim senii aramızdaki farka göre 2 ayda geçmem lazaım :KK53::KK53: tabi sen o ara gene 50lere düşmezsen :KK1:

X