Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

günaydın,
yarın bildirim ve liste yapmıyoruz.

günaydın hepinize

günaydın ben bişi yazmak istemiyorum buraya 2 gündür abartıyormuşum gibi gelebilir size ama gerçek bu içim yanıyor

Dun kucuk kizi yatirdiktan sonar koltuga uzanmamla sizmam bir olmus. buyugu babasi yatirmis. kolum kanadim kalkmadi. hem soma hem temizlikci gelmedi ben yaptim hem spor ..ruhen ve fiziken cokmustum suan bile basim agriyor. hala kendime gelemedim. gozumu aciyorum ama kalkmaya halim yok yatsimi bile kilamamisim.. bide ustune +200 ciktim .. bakalim yarin ola hayrola..

bugun bol sivi ve hafif yiyelim yarina - leri gormek icin:)

kızlar merhaba öncelikle hepimizin başı sağolsun.. ben daha yeni katıldım aranıza bu yüzden karatay diyeti hakkında çok bilgim yok birazcık anlatabilir misiniz nasıl yapıyorsunuz bu diyeti.... ben herşeyden yiyerek sadece ekmeği keserek 10 günde 3 kilo verdm.

Ben çok kötüyüm hala... İçim sızlıyor... Yüreğimde bi kor var sanki...

karataycılara yaş pasta karatay menüsünde var karataycılar kekleri süsüleyip yaşpasta yapıyor doğumgünlerinde
Ayni surede dune nazaran 1,5 km daha fazla yurudum ^_^ Eki Görüntüle 1114260

🙆🙅💁🙋

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım kuruyemiş karbonhidrat,,,gece çok acıkınca süt, ayran,kefir,yoğurt olabilir leptini engeller ama protein

merhaba aramıza hoşgeldiniz

amin...cennet mekanları olsun
ik sayfamızı okursanız orada kısa özeti var
ilk giden sudan oluyor çabuk gidiyor, önemli olan yağdan ve kalıcı gitmesi

arkadaşlar kedi ile yarın bildirim ve liste yapmayalım diye düşündük

acımız içimizdeyken şu kadar verdim bu kadar verdim diye sevinerek birbirimizi tebrik etmeyelim

siz ne dersiniz

Son düzenleme:

acımız içimizdeyken şu kadar verdim bu kadar verdim diye sevinerek birbirimizi tebrik etmeyelim

siz ne dersiniz

Çok güzel düşünülmüş... Bence de yapmayalım...

enerji bakanlığı nın önünde eylem var,
Eşkişehir yolunun bi kısmını kapattılar
oturdular,,,,epeyde kalabalık,,,,
tomalarla müdahale etmezler, gaz bombası atmazlar inşallah

karataycılara yaş pasta karatay menüsünde var karataycılar kekleri süsüleyip yaşpasta yapıyor doğumgünlerinde

Sagol gul abla. Dogum gunu yapmadik. Benim esim makina muhendisi, bi ara cok kisa cayirhan termik santralinin madeninde bakim muhehdisi olarak calisti. O ortami bildiginden dun cok duygusaldi.
Ama yas pasta haberine cookk sevindim. Cok severiz ev yapimi pastayi. Uygun bi zamanda yapayim o zaman.

Aşçımız dün menüde Tarhana çorbası ve Nohut olduğunu söyleyince bugün yanımda yemek getirmedim. Fakat bugün bol patates ve havuçlu bezelye yemeği, patatesli mercimek çorbası yapmış. Başlarken çorbada un ve patates yok dedi, fakat 2. kaşıkta patates koymuştum unutmuşum deyince yemeği bıraktım. 13:00'de 1 kepçe cacık içtim. 5-6 tane (12 adet iç) yer fıstığı yedim. Acıkmaya başlamıştım. (Kahvaltıyı 07:20'de yapmıştım).

Bu akşam malum buluşmam var, dışarıda yemeyiz, türk kahvesi içerim.

Ofise döner siparişi verdim. Şu an açlık hissetmiyorum. Sanırım bu cacık ve fıstık beni 2 saate kadar idare eder. Döneri ne zaman yesem iyi olur?

siz ne dersiniz

çok yerinde bi karar gül ablacım aynen, acımızı yaşayalım başka bişeyi düşünmeyelim haberlere bile bakamıyorum hele ki yavrucukları görünce dayanamıyorummm evlat varya evlattt offfffff nası dayanılır bu acıya , Rabbim sabırlar versin ailelerine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…