Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Iyi akşamlar kızlar

Öğle 12:30 et döner +maydonoz+ayran

Akşam 18:40 nohutlu kabak+yoğurt

Spor : Tibet -5

55 squat

Jillian ile NMTZ ( 56 dk )

Ya ablam haklısın zaten aylardır ilk defa yedim makarna. Bi de yayla çorbası vardı. Makarna mı pirinç mi dedim.Neyse kendimi savunacak halim yok

Son düzenleme:
Sabah 07.00
kkk

Öğle 12.00
bir kaşık kuru fasulye( tuzluydu yiyemedim tanelerini seçerek yedim)

Akşam16.30
kabak yemeği
salata
bir kase yoğurt

1saat 20 dakika yürüyüş

Son düzenleme:

Hadi bakalim insallah ikiniz icinde hayirlisi olsun. Ne zamandir birliktesiniz?

Merhaba arkadaşlar

Emziren bir anneyim Karatayı çok önerdi burdaki arkadaşlar

Yarışma gruplarında karataya başladım Çok bilgim yok yeni yeni öğreniyorum

O yüzden bu konuyada abone oldum

Hosgeldin

Bugun kizimla jimnastikten cikinca pazara gittik.
Bide ne gorelim cilek cikmis, mis gibi kokuyor.
Bitane tattik, hayatimda yedigim en lezzetli cilekti ve ayni zamanda en pahalisi.
Suncagiz seye 15 tl ayarinda para verdim.
Artik kizim yesin, esimle bende 1 er tane tadariz :44: Turkmen cilegi

Bugun cok agladim, esiminde dogum gunu bugun.
Hic disari cikacak modda degildik. Iki hafta once benim dogum gunumde
Boyle gecti, pastasiz, yaslaniyoruz galiba

Sabah kahvaltim, bu cok geldi. Bu sabah sekerimi olctum yuksekti.
Aclik 118 tok 1. Saat 160
Acligin yuksek oldugunu bile bile hepsini yedim.

Kuruyemisten sadece bikac ceviz, findik yedim.

Ayni surede dune nazaran 1,5 km daha fazla yurudum ^_^

🙆🙅💁🙋

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hadi bakalim insallah ikiniz icinde hayirlisi olsun. Ne zamandir birliktesiniz?

Hosgeldin

Amin canim sagolasin. 3 yildir tanisiyoruz yuksek lisanstan arkadasim. 1 yildir flort diyeyim, 4 ay once de adini koyduk nihayet. 1 yillik surecte oyle bir davrandi ki yanima kimseyi yaklastirmadi ama 8 ay kadar acilamadi da. Son uzakdogu seyahatimden dondugumde apar topar bulusmak istedi ve nihayet soyledi. Soylemese catlayacaktim zaten bana bir bucuk ay y.disinda hic gurbetteyim hissi yasatmadi ^_^

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Buda aksam yemegim
Tavuk suyu corba,
Brokoli,
Naneli, biberli yogurt.
Bir iki kalamar (ciss, uzeri galeta unlu) esim istedi diye yaptim.

Duamiz seninle. Oyle sirtini hemen donecek kadar kisa degilmis, biraz cabalamak lazim. Guzel seylere sorunsuz ulasilmaz.
Ulasilirsa kiymetli olmaz. :123:

Mengmeng, canım hakkında hayırlısı neyse o olsun. Umarım için ferah bi şekilde dönersin buluşmadan.

8.00; bir yumurtalı bol pul biberli ve karabiberli omlet, peynir, kuruyemiş, çay

14.00; bir avuç fındık, çay, yarım limon =))))

17.00; kıymalı yumurta, cacık, yeşillik

Az önce çok acıktığımı hissettim, biraz kavrulmamış kuruyemiş yedim, saat baya geçti ama o açlıkla uyuyamam diye düşündüm.

Spor; 40 dk spinning, 30 dk plates, 15 dk eliptik

Duamiz seninle. Oyle sirtini hemen donecek kadar kisa degilmis, biraz cabalamak lazim. Guzel seylere sorunsuz ulasilmaz.
Ulasilirsa kiymetli olmaz. :123:

Allah razı olsun canım. Hayırlısı ile olsun diyorum. Bugün işin rengi belli olur artık.

Mengmeng, canım hakkında hayırlısı neyse o olsun. Umarım için ferah bi şekilde dönersin buluşmadan.

Amin, çok teşekkür ederim. ^_^
Afiyet olsun.

Günaydın

07:20
1 yumurtalı + 1 muzlu KKK
2 gün kurusu
4 erik

Limonlu su
Beyaz Çay

ile günün açılışını yaptık.

Bugün güzel bir gün olsun.

Günaydın Arkadaşlarım

Bikaç şey soracaktım.

Tarçınlı sütü ne zaman içmek en mantıklı?Sabah kahvaltıda içmeyi seviyorum ben
Kırmızı kapya biber g.i açısından nasıl kahvaltıda yiyebilir miyiz? :26:

3.haftanın içindeyim.Kaçamaksız gidiyor.İnşallah sabrımıza değer :)

Günaydın.

Ben sütü türk kahvesi ile tarçın atarak akşam 07:00 civarı içiyorum. Tok tutuyor ve kahvekolik olduğum için kendimce nokta atışı yapmış oluyorum.
Yalnız ben 2. haftamdayım, tecrübem az yani, bir de doğruluğundan emin değilim. Ben de yaptığım doğru mu diye cevap alırsam hiç fena olmaz.

Şu ana kadar ben de kaçamak yapmadım hiç. ^_^

Sütlü şeyleri ve ayranı aralarda çookkkk acıkınca beyne kıtlık sinyali gitmesin diye içiyorz... çünkü onlar az da olsa leptinin salgılanmasını engeller... sizde tarçınlı sütü kahvaltıda içebilirsiniz ama aralarda içmeyinçok mecbur Kalmadıkça leptini engelleyecek saatler içinde içmemeliyiz

Son düzenleme:
günaydınnnnn günaydınnnnn günaydınnnnnn..
Ailemin yanına gideceğim için oldukça mutluyum ve enerjiğim
sabah
1 yumurta ve 1 bardak badem yedim..limonlu tarçınlı su içiyorum akşamda karabuğday ve yoğurt yiyeceğim inşallah..
herkese güzel bir gün diliyorum...

eğer leptin daha çok çalışsın dıyorsan tarçınlı sütü öğünlerde içmelisin canım..özellıkle akşam öğününde öneririm hemde gece acıkmalarının önüne geçecektir tarçının g.i düzenleme özelliğinden dolayı..

kapya biberin g.i de düşük endişe etme.. beta karoten var bol bol.. o nedenle sıkıntı oluşturmayacaktır..
kaçamak yapmadığın içinde tebrık ederim..ve Rabbim devamını getirsin diye dua edelim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…