Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Kedicikimmm ellerin dert gormesin ,rabbim onune hayırlı kapılar açsın ,dert zeval vermesin dilençi gibi oldum hee
Yuzdeyı haftaya söz hesaplıcem ,bu sefer tel sıkıntılı donup duruyo ,serviste ,

Şu tabloyu annem görse hayatta inanmaz.
Elimi attığım hiç bir işten başarısız çıktığımı görmemişti.
Tavayı değil, anamı düşünüyorum

Sagol ablacim, cok sey ogrenicez senden.
Bizden bikma sakin
ben sizden bıkmam çıtırlarımsınız siz benim
2 gündür maşallah bana, 8:15'te kahvaltım bitti, şu an hala acıkmadım. Dün de 2 öğün 8,5-9 saat ara ile yedim. Evde olsam biraz zor.
...nasıl dayandın hayret
ben mümkün olduğunca dışarıda yememeye çalışıyorum zorda kalınca lahmacun yiyorum ayda 1-2 sefer yiyebiliyoruz,,,ızgara balık yada ızgara köfte de yiyebilirsin ,,,,içinde ekmek yoksa tabiii
Eki Görüntüle 1107831

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
bazı şeyler karataya ne çok uyuyor
eveeeet gül abla 9 kilo verdim ama durdu şimdi.inşallah tekrar vermeye başlarım.veee bu gün ilk 38 beden pantolonumu aldım
68 kg da 38 beden :44: boyun uzun dur o zaman...ben 65 te hala 42 giyiyorum
kg verdiğin için

kaçamak larrrrrrrr yaptığın içinde

kendini kandırıyorsun geldim aynı kg dayım diye ,,,oonlar direk depo yağı olacak haftalarca vermek için uğraşacaksın

Kedicikimmm ellerin dert gormesin ,rabbim onune hayırlı kapılar açsın ,dert zeval vermesin dilençi gibi oldum hee
Yuzdeyı haftaya söz hesaplıcem ,bu sefer tel sıkıntılı donup duruyo ,serviste ,

Tamam o zaman, haftaya yazmayanlar diğer hafta listeyi yapacaklar.

ellerine sağlık kediciğim listemiz konuşuyor yine

Mesela Karatay hep örnek gösterir, Peygamber Efendimiz 2 öğün yer diye.

Dayanmak istersem çok iyi dayanıyorum ama bazen beynim oburluk yapıyor. Su beni tok tutuyor galiba ama oda zaten çok durmuyor.

Son düzenleme:
kadıncağız sen üzülme diye korumaya çalışıyor ama oda söylemeden yapamıyor
benim ki çok rahat firelli lastikleri gibi diye kalçasını gösteriyor gülüyor
Şu tabloyu annem görse hayatta inanmaz.
Elimi attığım hiç bir işten başarısız çıktığımı görmemişti.
Tavayı değil, anamı düşünüyorum

Tamam o zaman, haftaya yazmayanlar diğer hafta listeyi yapacaklar.
tuttum bunu

başakkk cığım kutlarım canım

bu kadar kaçamağa rağmen 1. oldun sakın kaçamak yapsamda veriyorum diye salma kendini bu sefer tavada az gelir

kg veren herkesi kutlarım harikasınız çıtırlarım

veremeyenlerinde bahaneleri var haftaya verecekler

işi olmadığı halde bildirim yapmayanlarda haftaya yağlansın

Teoson'un teyzesi vefat etti, onun için uğrayamadı, şehir dışına çıkıyor. Pazartesi gelecek inşallah.

Amiiiin. Löp löp et olsun.

Son düzenleme:

bu işe sevindim. Dukan'dan kalma bir alışkanlık var kıramıyorum "ya çok yediysem, ya bu çok yağlıysa, ya bunu yiyemiyorsam" diye. korka korka yiyordum ^_^

ablacım o halde tüm erkeklerin kafasına gelsin tava :)) karar verdim onu düşündüğüm her an için 5 mekik fazla çekeceğim.

b

ben mümkün olduğunca dışarıda yememeye çalışıyorum zorda kalınca lahmacun yiyorum ayda 1-2 sefer yiyebiliyoruz,,,ızgara balık yada ızgara köfte de yiyebilirsin ,,,,içinde ekmek yoksa tabiii

Benim şu aşamada lahmacun yemem doğru olmaz sanırım ızgara balık en iyisi bu durumda.

Ben bugun sabah kahvaltısında 1 yumurta 3 ceviz 6 zeytin 2 domates 1 salatalık avuç içine yakın beyaz peynir yedim.(saat 08.20 )
öğleyin 1 yemek tabağı salata yedim ( salatanın içinde 4-5 dilim parmak kalınlığınlığında et ızgara vardı.)(saat 13.00)
hocalarım olmuş mu ??????

Kahvaltı eksik olmuş canım 2 ymurta olacak, bi çay bardağı kuruyemiş, en az 10 bol zeytinyağında zeytin olacak...

Son düzenleme:

Vauv super bisey hazirlamissin ellerine saglik ben kilo verdim ama olsun cok hos ilk haftada gidenler sudan olabilirmis ama olsun muthis motive etti beni. Bu hafta yaptigim en guzel ikinci sey buraya uye olmak oldu. Birincisi karatay diyetim tabi ki♥

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…