Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Eki Görüntüle 1107469
Bu kahvaltı beni en az saat 5 e kadar tok tutuyor arada limonlu su içmeye devam ediyorum akşama da yeşil fasulye pişiriyorum öğleden sonra okul var zaten

☻/
/▌
/ \ "wish me luck.."
yeşillikte eklersen iyi olacak
teşekkür ederim ablacımmmmmm... hedef 65 :KK55::KK55::KK55::KK55:
wawwww 65 ha hadi bakalım
Günaydın güzel arkadaşlarım:)

Başlangıç kilosu: 60
geçen hafta: 54.3
bu hafta: 54.2
fark:-100
toplam fark: -5,8
beden: 36
spor:yok
Boy:1.68
hedef: 55
sarı şekerim bu aralar pek göremiyorum seni ce deyip kaçıyorsun
Rumuz : BlueDaisy

Baslangic Tarihi : 23 nisan 2014

Baslangic Kg : 54.4

Gecen Hafta : 53.4

Bu Hafta : 52.6

Fark : -800

Toplam Fark : -1.8

Beden : 36

Spor : Haftada 2 gun tenis, yuruyus.

Boy : 1.67

Yas : 33

Hedef : 48

Yuzde : 1.498
:nazar::KK9::KK9::KK9:
günaydın herkese.:) güzel bir gün olsun.:)bildirim yapayım hemen.gün içinde vaktim olmayabilir.

rumuz: müzikçi
başlangıç tarihi: 10.şubat 2014
başlangıç kilosu:77.6
geçen hafta:69.4
bu hafta: 68.6
fark:-800
toplam fark: -9
beden: 40
spor: bu hafta yok
boy:1.62
yüzde:1.52
:nazar::KK9::KK9::KK9:

3 ayda 9 kg verdin:KK9:
arkadaşlar 69.5-68.5 arası gidip geliyorum kaç haftadır.neden buraya takıldım ve nasıl kurtulabilirim.yardımcı olabilecek öneriler bekliyorum.ben bu hafta artık 67 leri görürüm diye düşünüyordum.bilemedim :KK43: sevgiler.
ben 68-69 arası 7 ay takıldım 68 den nefret etmeye başladım ....evde 2 tartı var bozuldumu diye diğeriyle tartılıyordum yine 68 li rakamlar..:KK4:
Selammm, :KK16:
Hayirli cumalar, :KK76::KK24:
sana da hayırlı cumalar canım
Günaydın arkadaşlarım:)bildirimimi yapayım :KK66:

Başlangıç kilosu: 87
geçen hafta: 77,7
bu hafta: 77,3
fark:400gr
toplam fark: 9,7kg
beden: 44
spor:yok(azyuruyuş
Boy:1.60
hedef: 70
Bu hafta az oldu :KK50:
Düzenli spor yapamadım
:nazar::KK9:
Evet ablacım, bendeki durum da aynı. bir de ben 2 defa kahvaltımı da getirdim ofise. sürekli el kol dolu olmasını sevmiyorum :KK43:

Şimdi haftada bir yoğurdumu getiririm, kuruyemiş stoklarım buraya kurtulurum. ^_^
benim kuruyemişler depo burada çekmecelerde,,,yoğurdu 2-3 günlük getiriyorum,,,zeytin yarım kg ya yakın kabın içinde bol yağlı burada duruyor ,,,yemekleride hergün taşıyorum,,,,bugün rahat geldim akşam arkadaşla dışarıda yiyeceğiz
Başlangıç kilosu: 65

geçen hafta: 63.4

bu hafta: 63.2

fark: 200

toplam fark: 1,800

beden: 40

spor: az yürüyüş

Boy: 1.56

hedef: ilk hedef 60... sonra 55

Yüzde: 0,315

:KK43:

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

200 ...200 dür surat asma burada 100 gram vermek için canı çıkanlar var,,,biz 100 gram için neler yapıyorduk mydenizz, fmgenç,,ben aklıma gelenler bunlar

Rumuz:gul_0663
Başlangıç tarihi:06/05/2013
Başlangıç kg:79.2
Geçen hafta: 66.100
Bu hafta: 65.400
Fark:-700
Toplam fark:13,800
Beden:göbek..42 :KK52: ..basen 40
Spor: haftada 4 gün 2 saate yakın yürüyüş
Boy:1.58
Hedef:ilk hedef 65 kg...ikinci 60 kg
Yüzdesi:%- 1,05

geçen hafta oruçtan 600 almıştım bu hafta 700 verdim...aldım verdim derken 2 hafta öncesine göre 100 gram daha düşmüşüm...65.500 düm 65.400 olmuşum...100 gram 100 gramdır ...beğenmeyenler yağlansın nazee gibi:KK52::KK52::KK52:

Canım yemek çıkıyor da, yiyebileceğimiz şeylerde de hazır ürün kullanılıyor.

Zeytinyağı ile yapılıyor yemekler tamam, ama tuz kaya tuzu değil, salça kullanılıyor, yoğur hazır. vs vs.

bunları gözardı edersem mesela bugün yemekte dolma var. dolma + yoğur yesem yeter zaten bana.

çok mu detaylara takılmışım?

okadar takilma cok yipranirsin. sikette cikanlari karataya uydur. bende kayatuzu kullanmiyorum vede katkisiz yazan salcalardan kullaniyorum. napayim parcalayimmi kendimi. sabahi aksami evde kendine gore yaparsin ogleni sirkette hallet bence

Gider güzelim, gider. Diyeti bozmayalım kafi. :KK16:

Açıkçası benim durum da biraz garip. Bir tartışma halindeydik ve Pazartesi gününe kadar sosyal medya ve telefonla iletişimle geçmeyelim sonra yüzyüze görüşeceğiz yazdıktan sonra ben son sözümü yazdım. O mesajımı bile ertesi gün gördü. O gün bugün sıfır iletişim.
İnatçının önde gideni. Çok seviyorum, çok aşığım diyor ama ilgi sıfır. Forumdaki Boğa burcu erkeklerine baktım, tüm kadınlar benim şikayetçi olduğum konudan şikayetçiymiş.

Hayırlısı Allah'tan. İşimi ona bıraktım, içim rahat. ^_^

Bnm eşimde boğa burcu :KK53:

geçen hafta oruçtan 600 almıştım bu hafta 700 verdim...aldım verdim derken 2 hafta öncesine göre 100 gram daha düşmüşüm...65.500 düm 65.400 olmuşum...100 gram 100 gramdır ...beğenmeyenler yağlansın nazee gibi:KK52::KK52::KK52:
ayyy abla, güldürdün beni :KK70: çok tatlısın yaa

Yağlansın diyince aklıma bizim memleketin yağlaş diye bir yemeği var o geldi, çok severdim. Un ve sütten yapılıyor, üzerine yağ yakılıyor. Yerken şeker döküp yeniliyor. Sıcak yeniliyor birde.

Aynen abla ,100deolsa verdinya oda nişiy:nazar::KK9:göbekte gider inş zamannam :KK66:bnmde kalça 117bel 85:KK52:

Öncelikle aramıza yeni katılan arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum:KK16::KK16:

veeee bildirimim :18::18:

Rumuz:moryel28
Başlangıç tarihi:11.nisan.2014
Başlangıç kilosu:70.2
Geçen hafta:67.8
Bu hafta:68.6
Fark:+800 :KK20:
Toplam fark: 1.6
Beden:44 -42
Spor:yok
Boy:1.57
Hedef: ilk:65 ikinci:55
Yüzde:+1.17

Canım yemek çıkıyor da, yiyebileceğimiz şeylerde de hazır ürün kullanılıyor.

Zeytinyağı ile yapılıyor yemekler tamam, ama tuz kaya tuzu değil, salça kullanılıyor, yoğur hazır. vs vs.

bunları gözardı edersem mesela bugün yemekte dolma var. dolma + yoğur yesem yeter zaten bana.

çok mu detaylara takılmışım?
hayır detaylara takılmazsan başarılı olamazsınki sadece zayıflar sağlıklı beslenmiş olmazsın,,,,ben gittiğim yerde içinde ne var, zeytinyağımı-sızmamı, un varmı, zeytinyağlılarda şeker varmı, nar ekşişi döktünüzmü sakın dökmeyin, daha neler neler tek tek soruyorum adamlar suratıma bakıyorlar yada gündeki bayanlar
Tupper lar hiç sizdirmaz

Sıcak yemek konulmamalı ama, zaten soğuk koyuyorum. Sordum birisine ama hala haber gelmeedi. Tekrar sorayım, hem hafifte olur.
bende hep tupperware lerle getiriyorum,,,yumurtamı ocaktan alıp sıcak sıcak koyuyorum bişey olmuyor
Eki Görüntüle 1107560

Kahvaltim
Kuruyemisim yok bugun alinacak :KK56:
Canim cok sut istedi, bende 1 yumurta cikarip sut ekledim.
Dogru mu yaptim? Gul abla, kizlar?
:nazar:
Birde yasak diye okudum sanki gecen gun ama yinde de sorayim :KK1: krema serbets mi?

süt yumurta yerine geçmez canım,,,yumurtayı çıkartmana gerek yok, süt içmeninde bir mahsuru yok,,muz yersen yumurtanın birini çıkarıyorsun,,,yeşillik olmasınada dikkat et beyin için gerekli

Cok sukur daha,iyiyiz gul abla..atlattik sayilir.. saolasin sordugun icin,operim yanaklarindan

Başlangıç kilosu: 64.5
geçen hafta: 62.7
bu hafta: 61.6
fark: -1.100gr
toplam fark: 3 kilo
beden: 40 -38 arasi
Boy:1.65
hedef: 57

Tuzu kestim.. sanirim odem attim,hatta dun tartida 61.2 cikmistim.. bu sabah 400 gr fazla ciktim.tansiyonum icin tuz kullaniyordum.. minimuma indirdim..

kocaman kocaman alkislarrrrr:21::21::21::21:

Ablacim alinti yapamadim . gorusemiyoruz kizlar beni cok hirpalio bu ara :)) cok saol halimi hatrimi sormussun eksik olma

bogazim agrio cigerlerim sokuluo sanki oksururken en son care keciboynuzu pekmezi iciorum sabahlari dun ve bugun daha iyiyim. oda erken aciktirio beni.

kizin gelmis gozun aydin alintilardan okudum . kopecik ne oldu peki ..

sende cok iyi veriosun .az kaldi hedeflere..

ben artik sporumu ikindiye cektim kizlarla oyun havasnda yapiyoruz gulus cumbus gece gec saatte yatinca hayatim altust oluyor. erkene cektim saatlerimi

Gider güzelim, gider. Diyeti bozmayalım kafi. :KK16:

Açıkçası benim durum da biraz garip. Bir tartışma halindeydik ve Pazartesi gününe kadar sosyal medya ve telefonla iletişimle geçmeyelim sonra yüzyüze görüşeceğiz yazdıktan sonra ben son sözümü yazdım. O mesajımı bile ertesi gün gördü. O gün bugün sıfır iletişim.
İnatçının önde gideni. Çok seviyorum, çok aşığım diyor ama ilgi sıfır. Forumdaki Boğa burcu erkeklerine baktım, tüm kadınlar benim şikayetçi olduğum konudan şikayetçiymiş.

Hayırlısı Allah'tan. İşimi ona bıraktım, içim rahat. ^_^
Bu tablo çok tanıdık geldi bana canım.
O da bana aynı şeyi söylemişti, başta kızdım falan, ben kızdıkça durum daha ciddiye bindi. Sonra baktım olmuyor, tamam dedim. Nasıl istiyorsan öyle olsun. Ben tamam deyip iletişimsizliği kabul edince o, gün içinde arar nasıl oldugunu sorarım ama dedi, arama görüşmeyelim pazartesi'ye kadar dedim, iyi madem istemiyorsun aramam demişti. İşine gelmeyen şeyleri ne çabuk kabul ediyosun yahu ama madem böyle diyosun cidden arama kalsın dedim. Ama bir yandan da tırsıyodum aramazsa nasıl dayanacağım diye.. Sonra kendisi aradı hemen ertesi gün. Biz ayrı ülkelerdeyiz, akşam skypetan görüşüyoruz genelde. Güya bir hafta kafamızı toplamak için skypetan konuşmayacaktık hiç. Ama iki gün geçmeden baktım nete gelmiş beni çağırıyor..

Biz kızlar beklemektense direk silip atıyoruz beklerken zihnimizi meşgul edecek düşüncelerle savaşmamak için; ama biraz sabretmek gerekiyor.
Kadın sevince erkeği öyle benimsiyor ve erkeğe bunu öyle hissettiriyor ki erkek kaybetme korkusunu unutuyor.. Erkeğin resti çektiği ya da gitmeyi düşündüğü anda onu biraz serbest bırakırsak düzeliyor zamanla.. Erkekler bizim gibi değil, bazen kafalarını dinleme gereği duyuyorlar. Bir söylüyorlarsa emin ol ki bin düşünüyorlardır... Yapısal bişey bu, kadın ve erkekler doğuştan yani yaradılışları gereği farklı.. Asıl önemli olan iş bize düşüyor, daha çok anlayış göstermemiz lazım...

benim kuruyemişler depo burada çekmecelerde,,,yoğurdu 2-3 günlük getiriyorum,,,zeytin yarım kg ya yakın kabın içinde bol yağlı burada duruyor ,,,yemekleride hergün taşıyorum,,,,bugün rahat geldim akşam arkadaşla dışarıda yiyeceğiz

Ablacım, gün içinde tüketebileceğimiz zeytin sayısı sınırlı mı? Sabah dediğin gibi yapıyorum artık bol zeytinyağı içinde en az 10 zeytin. Ben de getirebilirim ofise zeytini ve öğlen tüketebilirim çok seviyorum çünkü ^_^

Dışarıda ne yiyeceksiniz? Benim takıldığım konu bu, çünkü tuz, salça, yağ vs ister istemez uymuyor okuduklarıma göre.

O 100 gramın 100 defa gözlerinden öperim ben :KK52::KK52::KK52:

okadar takilma cok yipranirsin. sikette cikanlari karataya uydur. bende kayatuzu kullanmiyorum vede katkisiz yazan salcalardan kullaniyorum. napayim parcalayimmi kendimi. sabahi aksami evde kendine gore yaparsin ogleni sirkette hallet bence

canımın içi, öyle yapılabiliyorsa işime gelir. kurtulurum taşımaktan. Böylelikle akşam yemeğimi de süt + yoğurt + kuruyemişle geçiştirebilirim.
benim tüketebileceğim kuruyemiş 1 çay bardağı değil mi? ben hepsini kahvaltıda tüketiyorum. Akşam için ayırmam mı gerekecek?

Bnm eşimde boğa burcu :KK53:

Allah yardımcın olsun. ben öyle egoist burç görmedim.
sen ne burcusun canım? ben aslan burcuyum. istiyorum ki ilgi göreyim. ilgiden kastım günde 1 sms ya da 1 dakika da olsa hal hatırlaşmak.
ama beyimiz yoğunluktan bazen 3 günde bir arıyordu, haftasonları kursa gidiyor diye görüşmüyorduk, akademisyen kendisi, bu haftasonu da çok önemli bir sınavı var diye 1 aydır yüzyüze görüşemedik. ben bunu dile getirince de bencilin teki olup çıktım. :KK43: tartışmamızın gerekçesi bu.
insan sevdiğini aramayacak da kimi arayacak ya :KK43:(((

Cok sukur daha,iyiyiz gul abla..atlattik sayilir.. saolasin sordugun icin,operim yanaklarindan

Başlangıç kilosu: 64.5
geçen hafta: 62.7
bu hafta: 61.6
fark: -1.100gr
toplam fark: 3 kilo
beden: 40 -38 arasi
Boy:1.65
hedef: 57

Tuzu kestim.. sanirim odem attim,hatta dun tartida 61.2 cikmistim.. bu sabah 400 gr fazla ciktim.tansiyonum icin tuz kullaniyordum.. minimuma indirdim..
wwawwwwww helal sana turnayı gözünden vurmuşsun
:nazar::nazar::nazar:
:KK9::KK9::KK9:

Rumuz: mydenizzz
Başlangıç: 02.11.2013
Gebeligimin başlangıç tarihi: 16.02.2014
Gebelik haftam: 13
Baş. Kilom:64
Geçen hafta: 62.6
Bu hafta: 61.8
Fark -800 gr
Toplam: -2.2 kg
Boy:1.64
Spor: yürüyüş ve kosturmaca
Beden :38

kilo veren herkesi tebrik ediyorum. . Benim artık kilo almam gerekiyor ama ne bünyem ne midem buna izin vermiyor...bu haftalardan itibaren haftalik ortalama 450 gr almaliymisim. . Sünnetten sonra kafamda vucudumda rahatlayacak sanırım o zaman baslar kilo alımım..

herkese hayırlı cumalar ve güzel bi haftasonu diliyorum
:KK50:

sanada canım

Evet canim karataydan önce hepimiz bol bol yiyorduk o zararlı şeylerden. .şimdi bulantidan dolayi benim duzenim bazen değişiyor ama içim hiç rahat değil. Diğer gebeliklerime göre elbette daha sağlıklı besleniyorum ama işte midemm:KK43:
canim sen 36 olursun bu azimle maşallah sıfır kacamak başından beri..sporsuz vücut kendini saliyor olduğu kilodanda fazla görünüyor haklisin

Sorma abla bende tükendim artik elbisem 3 kez tadilata gitti.cogu işin üstünden iki yada 3 kez gecmem gerekti birde iki gecedir uykudan kaldiracak derecede şiddetli bulantı yaşıyorum uykusuz kaldikca artiyor..birazdan uyuyacagim ayakta duramiyorum :KK43:

inşallah biran önce düzelir ...sıkıntı, streste bulantını artırıyordur

Ablacim alinti yapamadim . gorusemiyoruz kizlar beni cok hirpalio bu ara :)) cok saol halimi hatrimi sormussun eksik olma

bogazim agrio cigerlerim sokuluo sanki oksururken en son care keciboynuzu pekmezi iciorum sabahlari dun ve bugun daha iyiyim. oda erken aciktirio beni.

kizin gelmis gozun aydin alintilardan okudum . kopecik ne oldu peki ..

sende cok iyi veriosun .az kaldi hedeflere..

ben artik sporumu ikindiye cektim kizlarla oyun havasnda yapiyoruz gulus cumbus gece gec saatte yatinca hayatim altust oluyor. erkene cektim saatlerimi

geçmiş olsun canım

teşekkür ederim canım
kızımın babası gelmiş 2 haftalığına oda köpeği ona bırakıp kaçmış,,,bugün babası da Ankara ya gelecekmiş oda oğlana bırakıp çıkmış,,,kız kurtardı salıya kadar burada galiba imtahan çıkarsa pazar gidecek bugün belli olacakmış

oryantal yaptır kızlara ,,,,cimcimeler iyi kıvırırlar:KK9:

Yağlansın diyince aklıma bizim memleketin yağlaş diye bir yemeği var o geldi, çok severdim. Un ve sütten yapılıyor, üzerine yağ yakılıyor. Yerken şeker döküp yeniliyor. Sıcak yeniliyor birde.

kedi ne alemsin ya herşeyde yemek aklına geliyor:KK52::KK52::KK52:yada canın çekiyor

sarı kedim benim :nazar: iştahına

süt yumurta yerine geçmez canım,,,yumurtayı çıkartmana gerek yok, süt içmeninde bir mahsuru yok,,muz yersen yumurtanın birini çıkarıyorsun,,,yeşillik olmasınada dikkat et beyin için gerekli

Sagol ablacim, cok sey ogrenicez senden. :KK16:
Bizden bikma sakin

Son düzenleme:
Ablacım, gün içinde tüketebileceğimiz zeytin sayısı sınırlı mı? Sabah dediğin gibi yapıyorum artık bol zeytinyağı içinde en az 10 zeytin. Ben de getirebilirim ofise zeytini ve öğlen tüketebilirim çok seviyorum çünkü ^_^

Dışarıda ne yiyeceksiniz? Benim takıldığım konu bu, çünkü tuz, salça, yağ vs ister istemez uymuyor okuduklarıma göre.

O 100 gramın 100 defa gözlerinden öperim ben :KK52::KK52::KK52:

canımın içi, öyle yapılabiliyorsa işime gelir. kurtulurum taşımaktan. Böylelikle akşam yemeğimi de süt + yoğurt + kuruyemişle geçiştirebilirim.
benim tüketebileceğim kuruyemiş 1 çay bardağı değil mi? ben hepsini kahvaltıda tüketiyorum. Akşam için ayırmam mı gerekecek?

Allah yardımcın olsun. ben öyle egoist burç görmedim.
sen ne burcusun canım? ben aslan burcuyum. istiyorum ki ilgi göreyim. ilgiden kastım günde 1 sms ya da 1 dakika da olsa hal hatırlaşmak.
ama beyimiz yoğunluktan bazen 3 günde bir arıyordu, haftasonları kursa gidiyor diye görüşmüyorduk, akademisyen kendisi, bu haftasonu da çok önemli bir sınavı var diye 1 aydır yüzyüze görüşemedik. ben bunu dile getirince de bencilin teki olup çıktım. :KK43: tartışmamızın gerekçesi bu.
insan sevdiğini aramayacak da kimi arayacak ya :KK43:(((
Canımm o onun kalaslığıymış emin ol ...ben balık burcuyum o boğa :KK16:bizimki bundan iyisi şamda kayısı :KK66:burçlar önmli tabi ama ,yaşam biçimi kültür seviyesi ,sıkıntılar ,ailesi çevresi ,inan bunlar şekillendiriyor karakterini insanın ...
Ayrıca 1ay goruşmemekte neymiş ,,biz tanıştığımızda eşim polisokulundaydı ,son bir sınavı kalmış ,ozaman bile konuşuyorduk :KK66:eşim polis ,evliyiz ,şimdi bile o yoğunlukta en züaz bir iki kere arar gün içinde ,eve gelmeden arar ...
O onun düşüncesizliğiymiş ,sana oylesi denk gelmiş ,şimdi en tatlı olmanız gereken zamanlar ,şimdi ilgi sıfırsa evlenince ne yapcaktınız ,tam zamanında kurtulmuşsun ,sonra evlenip ömrünü torpulerdi o senin ...:KK20:

X