Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Şirkette yemek çıkmıyor mu. .zateb tvde 18.00 den sonra yemeyin dedi canancik

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım yemek çıkıyor da, yiyebileceğimiz şeylerde de hazır ürün kullanılıyor.

Zeytinyağı ile yapılıyor yemekler tamam, ama tuz kaya tuzu değil, salça kullanılıyor, yoğur hazır. vs vs.

bunları gözardı edersem mesela bugün yemekte dolma var. dolma + yoğur yesem yeter zaten bana.

çok mu detaylara takılmışım?

YÜZDE HESAPLAMA
500*100=50000
50000/45200=1.106 gibi
500 fark yazan kısımdır
100 yazan kısımda yüzde
çıkan çarpımı geçen haftaki kilona böl

Kahvaltim
Kuruyemisim yok bugun alinacak
Canim cok sut istedi, bende 1 yumurta cikarip sut ekledim.
Dogru mu yaptim? Gul abla, kizlar?

Birde yasak diye okudum sanki gecen gun ama yinde de sorayim krema serbets mi?

Akşam yemeğini kaçta yiyrsun bilmiyorum ama daha erkene çekebilirsin.

Afiyet, bol leptin olsun. Krema yasak.

Simdi gecmisi okuycam ama once kilo veren arkadaslari tebrik ediyorum
Sabit kalan ve + cikanlara da sabir diliyorum

sevin sevin, o yanlislar bizi gaza getiricek yapmiycaz bidaha.

Afiyet olsun canikoma.

Eki Görüntüle 1107224

Gunaydin. Bu da benim kahvaltim, yaninda bol marul ve pastirmali yumurta + kusburnu cayi var.

Dogru degil mi?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cok guzel, afiyet olsun. Rayina oturacak, hic stres olma.

Regl yuzundendir, birde sen ben zaten ekmek falan yemem demistin bikacgun once. Oyle buyuk bir degisim olmadi o zaman
Yeme duzeninde, sadece 2 ogune gecip, kalci duzeni oturttugun zaman baslar gelismeler.

Kedicim bende senin soylediklerinle makarna yemiyorum. 4 ay hic yemedim demistin. Bende azicik kizima kadar yapiyorum.
Artik hedefime gelince de yemem.

Teşekkürler. Oturacak inşallah.

Nihayet regl oldum. Balon gibi şiştim resmen. Evet ekmek yemiyorum yıllardır. İlk hafta acemiliğe veriyorum. Belki Dukan'dan direk Karatay'a geçmem de etkilemiştir. Neticede protein ağırlıklı beslenirken şimdi meyve de zeytin de, yağ da tüketiyorum. Bakalım önümüzdeki hafta kendini belli eder inşallah.

Cok sukur daha,iyiyiz gul abla..atlattik sayilir.. saolasin sordugun icin,operim yanaklarindan

Başlangıç kilosu: 64.5
geçen hafta: 62.7
bu hafta: 61.6
fark: -1.100gr
toplam fark: 3 kilo
beden: 40 -38 arasi
spor:yok
Boy:1.65
hedef: 57

Tuzu kestim.. sanirim odem attim,hatta dun tartida 61.2 cikmistim.. bu sabah 400 gr fazla ciktim.tansiyonum icin tuz kullaniyordum.. minimuma indirdim..

Son düzenleme:
Rumuz: mydenizzz
Başlangıç: 02.11.2013
Gebeligimin başlangıç tarihi: 16.02.2014
Gebelik haftam: 13
Baş. Kilom:64
Geçen hafta: 62.6
Bu hafta: 61.8
Fark -800 gr
Toplam: -2.2 kg
Boy:1.64
Spor: yürüyüş ve kosturmaca
Beden :38

kilo veren herkesi tebrik ediyorum. . Benim artık kilo almam gerekiyor ama ne bünyem ne midem buna izin vermiyor...bu haftalardan itibaren haftalik ortalama 450 gr almaliymisim. . Sünnetten sonra kafamda vucudumda rahatlayacak sanırım o zaman baslar kilo alımım..

herkese hayırlı cumalar ve güzel bi haftasonu diliyorum

Benim omuzlarım ağrıyor, bugün 3 tane kap koydum çantaya. Şöyle küçük bir yemek termosu bulsam çok pahalı olmayan, çelik, 3'lü.

Kiyamam sana, cubuk kraker

Hayırlı cumalar. Sizin orada facede yasak mı? Açsana bir face.

Burda yasak ama aciyo herkes bi program indirip.
Bende acmistim bi ara face 2008 de galiba, yeniydi o zamanlar. Sonra sogudum,
Olduk olmadik resimler, eskilerin mesajlari falan.
Simdi bursada lise arkadaslarim instagram ac resimlerini koy, napiyon ne ediyon gorelim diyolar ama nerdee.
Yetisemiyorum kedim, ben sana resim atarim mailden. Zaten burda isimiz az kaldi, agustos yada en gec ocakta gelicez.

Bence dogrusu bu. Yapiliyosa tam yapilsin. Ben artik diyetten ziyade saglikli yasama aliskanligi
Olarak goruyorum. Maalesef kotu tuz, salca ve market zeytinyagi kullaniyorum simdilik, askabattayim
Tr den ve rusyadan klasik markalar satiliyor, onun disinda bisey bulmak olanaksiz.
Yapabilen, imkani olan tam yapsin, detay degil bence

Evet canim karataydan önce hepimiz bol bol yiyorduk o zararlı şeylerden. .şimdi bulantidan dolayi benim duzenim bazen değişiyor ama içim hiç rahat değil. Diğer gebeliklerime göre elbette daha sağlıklı besleniyorum ama işte midemm
canim sen 36 olursun bu azimle maşallah sıfır kacamak başından beri..sporsuz vücut kendini saliyor olduğu kilodanda fazla görünüyor haklisin

Sorma abla bende tükendim artik elbisem 3 kez tadilata gitti.cogu işin üstünden iki yada 3 kez gecmem gerekti birde iki gecedir uykudan kaldiracak derecede şiddetli bulantı yaşıyorum uykusuz kaldikca artiyor..birazdan uyuyacagim ayakta duramiyorum

Canım sende hayırlısıyla bi atlatsaydın şu sünneti koşturmaca stres bi de gebelik yoruldun iyice... astüne bi de kilo veriyosun... dinlen biraz iyi uykular sana

Gider güzelim, gider. Diyeti bozmayalım kafi.

Açıkçası benim durum da biraz garip. Bir tartışma halindeydik ve Pazartesi gününe kadar sosyal medya ve telefonla iletişimle geçmeyelim sonra yüzyüze görüşeceğiz yazdıktan sonra ben son sözümü yazdım. O mesajımı bile ertesi gün gördü. O gün bugün sıfır iletişim.
İnatçının önde gideni. Çok seviyorum, çok aşığım diyor ama ilgi sıfır. Forumdaki Boğa burcu erkeklerine baktım, tüm kadınlar benim şikayetçi olduğum konudan şikayetçiymiş.

Hayırlısı Allah'tan. İşimi ona bıraktım, içim rahat. ^_^

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…