Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Teşekkür ederim ablacım kedinin spor konusunda gaza getirmesi burada senin kontrolün... beni sizler bu hale getirdiniz

Rumuz : BlueDaisy

Baslangic Tarihi : 23 nisan 2014

Baslangic Kg : 54.4

Gecen Hafta : 53.4

Bu Hafta : 52.6

Fark : -800

Toplam Fark : -1.8

Beden : 36

Spor : Haftada 2 gun tenis, yuruyus.

Boy : 1.67

Yas : 33

Hedef : 48

Yuzde : 1.498

günaydın herkese.:) güzel bir gün olsun.:)bildirim yapayım hemen.gün içinde vaktim olmayabilir.

rumuz: müzikçi
başlangıç tarihi: 10.şubat 2014
başlangıç kilosu:77.6
geçen hafta:69.4
bu hafta: 68.6
fark:-800
toplam fark: -9
beden: 40
spor: bu hafta yok
boy:1.62
yüzde:1.52

arkadaşlar 69.5-68.5 arası gidip geliyorum kaç haftadır.neden buraya takıldım ve nasıl kurtulabilirim.yardımcı olabilecek öneriler bekliyorum.ben bu hafta artık 67 leri görürüm diye düşünüyordum.bilemedim sevgiler.

Haziran'a kadar en az 55 kg olmalıyım kitapları henüz alamadım Türkiye'ye geldiğimde ilk işim bütün bu kitaplara sahip olmak olacak

☻/
/▌
/ \ "wish me luck.."

Arada içtiğini çay ve Kahveler leptin i engelliyormu

taşımak zor geliyor ,,,ben evden işe kadar 25 dkk yürüyorum çantam azık dolu gelene kadar omzum kopuyor bazen çantayı elime alıyorum yürümekte zor oluyor yükle

Benim omuzlarım ağrıyor, bugün 3 tane kap koydum çantaya. Şöyle küçük bir yemek termosu bulsam çok pahalı olmayan, çelik, 3'lü.

Günaydın arkadaşlarım:)bildirimimi yapayım

Başlangıç kilosu: 87
geçen hafta: 77,7
bu hafta: 77,3
fark:400gr
toplam fark: 9,7kg
beden: 44
spor:yok(azyuruyuş
Boy:1.60
hedef: 70
Bu hafta az oldu
Düzenli spor yapamadım

taşımak zor geliyor ,,,ben evden işe kadar 25 dkk yürüyorum çantam azık dolu gelene kadar omzum kopuyor bazen çantayı elime alıyorum yürümekte zor oluyor yükle

Evet ablacım, bendeki durum da aynı. bir de ben 2 defa kahvaltımı da getirdim ofise. sürekli el kol dolu olmasını sevmiyorum

Şimdi haftada bir yoğurdumu getiririm, kuruyemiş stoklarım buraya kurtulurum. ^_^

Başlangıç kilosu: 65

geçen hafta: 63.4

bu hafta: 63.2

fark: 200

toplam fark: 1,800

beden: 40

spor: az yürüyüş

Boy: 1.56

hedef: ilk hedef 60... sonra 55

Yüzde: 0,315

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Hiç durmadan birseyler içme bence
7.30 uyaninca 1 bardak limonlu yada normal su iç. Kahvaltiyi yap.oglenide ye 2 gibi ama iyi ye öğlen.ve bence aksami yoğurt ya da kefir le geçiştir. Yada kuruyemiş çay. Aksami hafifletmek gerek

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Oruç kesinlikle şişkinlik yapıyor eminim

Şirkette yemek çıkmıyor mu. .zateb tvde 18.00 den sonra yemeyin dedi canancik

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…