Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Sabah;kkk
Akşam;2tabak türlü ,cacık salata
Saat7de 1parça börek :26çok üzgünüm ,çok cnm çekti uzuuuun zamandır yemiyordum ,gittiğim yerde yedim )
Spor;3km yürüyüş
Herkese hayırlı geceler

Iyi geceler

Sabah: kkk (yumurtasiz)

Öğlen :1 küçük muz yoğurt ceviz

Aksam kuru fasulye, yeşil fasulye, az bulgur

Aralarda erik elma

Çok şükür bu gün midem daha iyi

Kan verdim tarama testi icin ve yine eksikler icin alışveriş yaptım. Yarin yine devam eksikleri tamamlama işine

Hepiniz iyisiniz inşallah. .Prenscim den hayırlı haber gelmiş çok sevindim..darisi biz gebelere ve tüm isteyenlere..

inşallah canım dualarım seninle ...namazlarda hepinize dua ediyorum olanlara ayrı olmayanlara ayrı allahım inşallah kabul eder

Canımmm çok lutlu oldum inşallah sağlıklı bi kızdır o... iki yakışıklıdan sonra bi de güzel prensesin olsunALLAH gönlüne göre versin...

Cok teşekkür ederim allah hepinizden razi olsun. .güzel temennileriniz beni çok mutlu etti..inşallah önce saglikli olmak üzere doktorun tahmini doğru çıkar. .

Çok teşekkür ederim ,ne kadar güzel allah sağlık versin evladina. .tabii ki evladin hepsi özel ,hepsi sevilir ama benim 2 oğlum var zaten çok şükür... o yüzden kiz daha baskın ama öncelik değil. .yine oğlum olsa yine severim

dun gece bayildim resmen oyle bir uyudumki gozumu aacamadim. menum gecerlilgihini yitiriosanki ayni gun yazmayinca ;0 yasak bisey yok yani hersey uygundu karataya :)

bugunyumurta kalmamis unuttum aksam aldirmayi.yerim muz cilek erik peynirle yapiorum kahvaltimi. yaninada karisik kuruyemis. pesinede sutlu turk kahvesi yapicam :)) ohh miss :))

günaydın

07:00
Yarım litre taze naneli su.

07:30
KKK + ekinezyalı çay
3 tane yeşil erik + 3 tane çilek
limonlu su

2 saat oldu neredeyse tokluktan yerlerde sürünüyorum.

öğlen 5 kaşık mercimekli bulgur pilavı
2 cherry domates
roka + maydonoz yiyeceğim.

şu ana kadar diyeti bozmadım hiç. pazar ve pazartesi 5km yürümüştüm. dün de tempolu 2 defa 20'şer dakikalık yürüyüşüm oldu.
200 gr fazlalık vardı sabah tartıda. canım sıkıldı.

gerçi 2 güne kadar regl olmam lazım. onun etkisi midir acaba? :26:

Günaydın afiyet olsun.

Reglden olabilir canım, benim de yaklaştı; fazla çıkıyorum :/

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

sen böyle söyleyince aklıma geldi ablam yapmıştı birkez içine küçük köfteler ve karnıbahar da ekliyordu dediğin gibi çok güzel oluyordu saol canımcım

Eki Görüntüle 1103871
Günaydın. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Günaydın arkadaşlar...

günaydınlarrrrr

güzel bi gün diliyorum hepinize

günaydın canlar

bakk ben şuan çok güzel hissediyorum gel sana da vereyim azcık ucundan

Birkaç güne kadar bilmem kaç katını çekicem bırak şu günlerimin tadına varayım

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…