Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Kuruyemişte oluyor. :KK34:
kuruyemiş tek başına olur ama sabah yendiği için baişka öğünde yenmemesi tavsiye ediliyor sadece zorda kalınca yenebilir,,,meyve yanında protein yerine geçmez meyve ile olmaz :KK50:

Ben bugun 61.9 u gordum.. o da beni gordu.. bakistik bir sure.. uzun zamandir gormuyorduk birbirimizi.. yabancilik cektik haliyle..

ooooo çok iyi açıldın ,,,inşallah devamı gelir

canım meyve yi proteinsiz yemiyoruz,,,hem sabah hem öğlen meyve olmaz:KK50:

İkinci meyve vaktinde içim kıyılmıştı onunla idare etmiştim proteini unutmuşum:KK17:

mesela yoğurt, peynir, süt, ayran, kefir, mercimek, yumurta...gibi ....

Bugün de çok acıktım iki gündür noluyo bana anlamıyom. Öğleyin yine meyve yedim ilk mesajını okuduğumda eyvah yanında protein yok dedim ama mercimeğin de protein içerdiğini okuduğumda bi rahatlama geldi:KK1:

Ayyyy, bebeğimiz mi oluyor, oyyyyyy, haberleri bekliyorum ben de dört gözle

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

İkinci meyve vaktinde içim kıyılmıştı onunla idare etmiştim proteini unutmuşum:KK17: leptini bozdum :KK53:

Bugün de çok acıktım iki gündür noluyo bana anlamıyom. Öğleyin yine meyve yedim ilk mesajını okuduğumda eyvah yanında protein yok dedim ama mercimeğin de protein içerdiğini okuduğumda bi rahatlama geldi:KK1:

Bende bu haftasonu böyle oldum.. kahvaltıdan sonra bişi yok ama akşam ı ne zaman yedim sonra drmadan bişi yemek istedi canım.. dayanamayınca da akşam 10 gibi tarçınlı süt içtim... :KK57:

Sabah07.00
kkk

saat 10.30
3 yeni dünya(proteini unuttum meyveyi yememem de gerekiyodu ama okulda çok acıktım ceviz beni kesmeyecekti yeni dünyaları gördükçe ağzımın suyu akıyodu desem yalan olmaz hani:KK17:)

saat 12.30
mercimek çorbası
salata
2 yeni dünya

saat 16.00 açlığımın zirvesindeyken akşam yemeğimi erkene çekip çalıştırmadığım leptinimi geceye kadar çalıştırayım dedim
elma
salata
yoğurt
1 porsiyon taze fasulye
1 tane ceviz

Bugün yanlışım çok biliyorum ama stresten mi anlayamadım aylardır aç gibi bi potansiyelim vardı. Ara öğünlerle hafif atlatmaya çalıştım:KK17: İnşallah bu saatten sonra artık bişey yemeyi düşünmüyorum:KK14:

X