Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

rumuz : teoson
başlangıç tarihi: 3 şubat 2014
başlangıç kilo : 87
geçen haftaki kilo:79
şu anki kilo : 77.9
fark:-1.100 gr
toplam fark : 9.100 gr
boy : 1.68
ilk hedef : 75
ikinci hedef : 60-65
spor :2 gün yürüyüş 1 gün tuğba özayla jimnastik:KK1:
%si: 1.39

ilk hedefe az kaldı :KK1:

teosoncuğum harikasın..:KK9::KK9:
Tebrik ediyorum...

bunlar önceleri sonlaraları..

Mükemmel,harika,süpersin...Nasıl güzel bir değişim yaşamışsın..:nazar::nazar:

Daha iyi canim arkadasim.. sordugun icin tesekkur ederim.. ama annesi grip oldu simdide.. imdattttt diye bagirasim var :KK9:

evrimciğim, çok geçmiş olsun..

Aaaaa bende varıım ne tatlıı :KK3: :KK3:

Hoşgeldiniz aramıza...

kendine haksizlik ediyorsun yenacigim.. bence yuruyus sana iyi gelmiyor yani azar azar gidiyor. kardiyo calissan daha cabuk toparlanir vede daha hizli verirsin gibi hissediyorum ama onada pek vaktinmi olmuyor ..

gecen bir diyetisyene biri sordu hergun yuruyorum toplamda 200gr vermisim diye oda dediki . oda 1 saatlik yuruyusun 200 kalori yaktirdigindan 7gunde 1400 kalori yakildigindan ve bununda 200gra tekabul ettiginden bahsetti. yani daha fazla yakmak icin daha fazla hareket lazim gibisinden konustu.

Haklısın söylediklerin de..Yürüyüş yetmiyor olabilir..yada vaktim olduğunda süresini uzatayım..Ben de kilo verdikçe,hafifledikçe kardiyo ağırlıklı spor yapmayı planlıyorum..
Bu kilolar da yapamam,yürürken bile kan ter için de kalıyorum artı ayağım beni çok zorluyor..
geçen de oğlanı parka götürdüm orada ki spor aletleeriyle çalışayım dedim...Bileğimin ağrısı beni mahfetti..:KK50:

20,30 kilodan sonra plates gibi toparlayıcı egsersizlere yönelmek istiyorum yürüyüş sonrası...Kedi kardeş yardımcı olur artık..

Son düzenleme:
Kediciğim, emeğine sağlık...yine her zaman ki gibi çok güzel olmuş tablo...

teosoncuğum harikasın..:KK9::KK9:
Tebrik ediyorum...

Mükemmel,harika,süpersin...Nasıl güzel bir değişim yaşamışsın..:nazar::nazar:

evrimciğim, çok geçmiş olsun..

Hoşgeldiniz aramıza...

Haklısın söylediklerin de..Yürüyüş yetmiyor olabilir..yada vaktim olduğunda süresini uzatayım..Ben de kilo verdikçe,hafifledikçe kardiyo ağırlıklı spor yapmayı planlıyorum..
Bu kilolar da yapamam,yürürken bile kan ter için de kalıyorum artı ayağım beni çok zorluyor..
geçen de oğlanı parka götürdüm orada ki spor aletleeriyle çalışayım dedim...Bileğimin ağrısı beni mahfetti..:KK50:

20,30 kilodan sonra plates gibi toparlayıcı egsersizlere yönelmek istiyorum yürüyüş sonrası...Kedi kardeş yardımcı olur artık..

Cok sagol canim hepberaber diledigimiz kiloya ulasiriz inşallah
Cok doğru karar vermissin bende yavaş yavaş başladım yürüyüş haricinde spora

Son düzenleme:
canan ablayi gordum asagida/ okuyup cikti sanirim
Bende gordum bi ara
Bugun ben yine orucluydum, 37 derece sicaklik vardi bugun burda.
Simdiden dogal tishort sahibi oldum, yuzum kollarim yandi.
Susuzluk cektim sadece, acikmadim. Kizimin azmanliklarina da gayet sakindim.
Kismetse hafta ici oruca devam edip, hafta sonu birakmayi dusunuyorum.
Temizlik ve disarda cok vakit gectigi icin cok zorlamayayim diyorum.
Menum

Sahur 4.25

Kkk
Beyaz cay

Iftar

Kiymali yesil mercimek yemegi
Salata, yogurt

Gece
Yesil cay
Beyaz cay
Su

Spor
37 derece sicakta yurudum mecburen 20 dk kadar, agir torbam vardi birde elimde:KK53:

Herkese iyi geceler :KK54::KK54:
Allah kabul etsin canim.....sicakta kolaylik versin isiniz zor...iyi geceler

Cok gecmis olsun :2:

Daha mi soguk oldu bu renk :KK53: alisicaz artik.

:KK1::KK1::KK1: odun yalar gibi demi.

Evet ya pahali walla, Allahtan 100 gr aldim bayadir gidiyo, 45 tl civari. Bir tutami bardakta 2 sefer demliyorum.

Ben ayni siteden tekrar yapiyorum.

Bence tadini cikar, liste basi olmak ne guzel. Darisi basimiza :KK9: tebrikler.. :KK71:
Evet soluk olmus begenmedim
Kotu grip olmusum ama.. valla kis basindan beri boyle olmamistim.

Insallah arkadasim.. bi isime de yarasa fena olmaz.. :KK9:

Evet gul ablacim.. insallah.. ya kafam basmiyor uzgunum :KK43:

Bu ise bir net aciklama gelirse ben de kullanayim.. her gun ilac icmekten fenalik geldi.

Tesekkur ederim arkadasim

Aa.. pufpufum girmeyecek misin artik.. :KK43: uzuldum bak
Canim hoca igne olun diyor okan beyler devamli bahsediyorlar doping yapin diye ,,,,arkadasin yaptigini igne olarak gun asiri 5,,,6 sefer olacak sonra ayda 1,,,ben okan beyler bunu yazmadan once basladigim icin doping yapamadim ,,,sicaklar baslayinca igneyi birakip 1,,,2 ay gunesle iidare edip sonra doping yapacagim ara vermmem lazim,,,ilacla hergun hergun izdirap ,,,

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399095855.540789.jpg
Günaydın. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Günaydın,
Mutlu haftasonları herkese...

Bu akşam kayınvaldem de büyük bir aile yemeğinde olacağız..hiiç kalabalık çekecek modda değilim ama el mahküm...
Oğlum öksürüyor,ben de kırıklık var her yerim sızlıyor inş.hastalanmam..
Ben önemli değilim de oğlumun öksürüğü kötü. umarım ilerlemez...
Dün iş dönüşü alışverişe gittik birlikte. ordan parka çok terledi.. bu aralar hiç lafta dinlemiyor sıpa..

Son düzenleme:
Kizlar masallahhh ya ne guzel kilolar verilmis hedefin altia dusmussunuz darisi bana insallah:nazar:

bizden kopma darısı sanada olur canım kopanları yada arada gelmeyenleri yağlanmış olarak görüyoruz.......neden peki nedeni şu bildirim yapmayanlara löp löp yağ olsun diyoruz :KK52::KK52::KK52::KK52:

:KK9::KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar::nazar:

MYDENİZCİM SÜPER GİDİYORSUN BÖYLE GİDERSE 10-12 ARASI ALACAKSIN GİBİ:KK54:
Canimmm çok teşekkür ederim. .ilk aylar fazla almayinca sonra aldiklarin pek göze görünmüyor, bebeğe yariyor onlar..inşallah bende böyle tamamlayabilirim..
seni de tebrik ederim çok güzel gidiyorsun.cok istikrarlisin tam karatayci oldun :nazar: zayif çıtır olun öyle hamile kalin insallah hepiniz :KK16:

Canımm benim istersen ben yaptırayım eşime getireyim sana nasılsa aynı yerdeyiz...
Canim ya allah razı olsun söylemen ve düşünmen yeterli..yan komsum süper yapar olmadi ondan isterim bi bahaneyle..ikinci gebeligimde aylarca kiraz beklemistim azicik cigkofte beklesem bi şey olmaz..
:KK1:
sana da hayırlı cumalar canım
600 bile iyi :KK9: senin birden gidecek bu kglar

tabiiki işe yarıyor çizelgelerimize bakarsanız farkları görürsünüz,,,ben 11 aydır yapıyorum hem kg olarak hem sağlık açısından çok fark gördüm,,,,çoğu diyetisyenler karataya karşı ekmek kapıları azalıyor diye karatay herşeyi bilimsel olarak kitaplarında açıklamış,,,internetten ücretsiz ilk kitabını indirip okursanız herşeyi anlarsınız ...facebook ta sağlıklı yaşıyoruz sayfası var oraya bakarsanız 30.000 yakın karataycı var orada öncesi-sonrası zayıflayan insanların resimleri var

günaydın canım çok şükür düzelmeye başladın

günaydın canım :KK9::KK9:

günaydın canım bende de aynı sorun var:KK50:

Sağol ablacim evet o agzimdaki demir tadi gecti.bulanti ve hassasiyet devam ama dozu azaldi..inşallah böyle devam eder.. sadece gözüm dönüp çok yiyince fenaaa..

Günaydın,
Mutlu haftasonları herkese...

Bu akşam kayınvaldem de büyük bir aile yemeğinde olacağız..hiiç kalabalık çekecek modda değilim ama el mahküm...
Oğlum öksürüyor,ben de kırıklık var her yerim sızlıyor inş.hastalanmam..
Ben önemli değilim de oğlumun öksürüğü kötü. umarım ilerlemez...
Dün iş dönüşü alışverişe gittik birlikte. ordan parka çok terledi.. bu aralar hiç lafta dinlemiyor sıpa..

günaydın canım,

sana da iyi hafta sonları

ikinize de hastalık gelmeden geçmiş olsun:KK34:

sana uygun bişeyler olurmu ki yemekte,,, tedbir olsun diye yanına al istersen

Sağol ablacim evet o agzimdaki demir tadi gecti.bulanti ve hassasiyet devam ama dozu azaldi..inşallah böyle devam eder.. sadece gözüm dönüp çok yiyince fenaaa..

çok şükür diyelim tekrarlamaz inşallah biraz kendine gel şu aralar işin çok daha sağlam olmalısın

arkadaşımın torunu oldu mevlüt okutacak ona gideceğim,,,10 larca çeşit yapmışlardır, akşam yapacağım bişey varmı diye aradığımda bir sürü kişi uğraşıyorlardı,,,,eminin bana uyan bişey olmaz ben evde tavuk vardı onu ve yeşilliğimi beslenme yaptım:KK52::KK52:çantama koydum :KK34:...kızacaklar bu günde de mi diye ama yapacak bişey yok ben artık kendim den taviz vermiyorum bu yola baş koydum :KK9: başımı kaldırmam :21: vayyyyy be ne karatay cıymışım.....:nazar:

hataylı bir arkadaşım getiriyo bana da..kilosu 25 lira idi...
Bayağı zahmetliymiş yapımı..
Evet canim kilosu öyle bana arkadaş 20 den veriyor..çok lezzetli ya kafama dikecegim nerdeyse:KK1:
COK TENK yu canimin ici

hamileyken en cok istedigim sey.. biri pisirsede ben yesem duygusu.. insanin kendi yaptigi hicbirsey lezzetli gelmiyor ozelliklede ilk haftalarda

bende kac haftadir tik yok incelme konusunda... bu hafta egzersizimi degistirdim ondan olabilir bakalim

kendine haksizlik ediyorsun yenacigim.. bence yuruyus sana iyi gelmiyor yani azar azar gidiyor. kardiyo calissan daha cabuk toparlanir vede daha hizli verirsin gibi hissediyorum ama onada pek vaktinmi olmuyor ..

gecen bir diyetisyene biri sordu hergun yuruyorum toplamda 200gr vermisim diye oda dediki . oda 1 saatlik yuruyusun 200 kalori yaktirdigindan 7gunde 1400 kalori yakildigindan ve bununda 200gra tekabul ettiginden bahsetti. yani daha fazla yakmak icin daha fazla hareket lazim gibisinden konustu.

benimkilerde 4.5 ve 1.5 yasinda.. gunduz benimle yapiyorlar tripler pcye dadanmalar oyun oynamak istemeler ben spor yaparken.. cok zorlaniyorum. gece onlar uyuyunca yapiyorum genelde ama bu seferde cok derin uyuyorum yorgunluktan bebegin agladigini duymuyorum .. yani zor ama yapmak gerekiyor birsekilde fedakarlik yapmak lazim

aynen bende 77yle doguma girip 70le ciktim. 1.5 senedir tirmaliyorum bu kiloya dusmek icin demistim :) 40im cikmadan basladim ama keske ozaman karataya baslasaymisim simdiye hersey farkli olurdu... nasip .. sizde hedeflerinzi goreceksiniz inss hep beraber gorelim saglikla

aynen ya.. hele o pantalonlar belimden dustukce cok mutlu oluyorum birzamanlar tek bacagimin sigmadi pantalonlar simdi bol geliyor.. hatta diyorumki bollari hemen elden cikarayim :) sonsuza kadar veda:) darlarimi birgun zayiflarim yine diye saklamistim ama bollarim icin ayni seyi yapmak istemiorum.. senide ayrica tebrik ediyorum

hic olmazsa haftada 2 gun evi toplama spor yap yada gec uyu.. spor eklenince daha farkli oluyor hersey

Canım aynennn mutfağa girmek bi eziyet eşim yapiyor falan ama öyle afilli yiyeceklerden yapamiyor.. kimse bilmediği içinde yapıp getiren yok ; ( neyse bu halime çok çok şükürler olsun

çok şükür diyelim tekrarlamaz inşallah biraz kendine gel şu aralar işin çok daha sağlam olmalısın

Çok şükür ablacim bu kadar olsam yetecek zaten.. gündüz uykularina da yatmiyorum artik:KK1:

Gezmelerdesin demek ,hayırlı ömrü olsun minik bebeğin:nazar:
Elbette tam karataycisin..hem yapıyor hem yol gösteriyorsun bizlere :KK16:

X