Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

günaydın arkadaşlar.bu haftab kilo almışım :KK43: sanırım regl le ilgili bir durum .yani umarım öyledir :)

rumuz: müzikçi
başlangıç tarihi: 10.şubat 2014
başlangıç kilosu:77.6
geçen hafta:68.9
bu hafta: 69.4
fark:+500
toplam fark: -8.2
beden: 40
spor: bu hafta yok
boy:1.62

bir de sorum var.tahlillerimi yaptırıdm herşey yolunda ama troidim yüksek çıktı .bunun karbonatlı su ile bir alakası var mı acaba ? sevgiler

günaydın kızlar :KK16::KK16::KK16::KK16:
bildirim yapıp çıkacam yarın malum diş buğdayı yapcam hazırlık temizlik vs yapmam lazım
gece işleri bitirdikten sonra gelirim geçmişede göz atarım:KK34::KK34:

Rumuz: HasibeG
Başlangıç tarihi: 08/03/2014
Başlangıç kg: 95.6
Geçen hafta: 90.3
Bu hafta: 89.7
Fark: -600
Toplam fark: 5.9
Spor: yürüyüş leslie
Boy: 1.68
Hedef:ilk hedef 80... ikinci hedef 70
Yüzdesi: -0.664

bravo hasibecim.:KK9::KK9::nazar:
nöbet sonrası iki kere spor yaptın..

Kilonu merak ediyorum iftar öncesi rakamı görcenmi bakalım.:KK66:

iftar önceki kilo nerdeee :)
zaten aynı olmayacağını biliyordum sadece moral olsun diye tartılmıştım :KK34:
gece gece leslie yapmama rağmen böyle oldu ama olsun 600 gr 2 paket margarinden daha fazla :KK1::KK1:

Günaydın kızlar nasılsınız :)

başlangıç kilosu: 60
geçen hafta: 55.6
bu hafta: 54.3
fark:+300
toplam fark: -5,7
beden: 36
spor:3 gün spor
Boy:1.68
hedef: 55
Yüzde:+0,55

Galiba spor yapmadığımdan aldım
günaydın canım o kadarcık fark kadı kızında da olur:KK52::KK52:
Herkese günaydın :KK16:
Uzun zamandan sonra bir Cuma günü evimdeyim nihayet. Tartıldım üzüldüm :KK43:
Gebelere bakıyorum ilk 5 ay 3-4 kilo almışlar maksimum çoğu sabit ilk aylarda kilo verdiğinden dolayı ben alıyorum :KK43: Yabancı sitelerden de gebelik takvimi devam ediyorum. Son zamanlarda o kdara çok gebelikte kabızlık ile ilgili yazı okudum ki ohh çok şükür ben hiç yaşamıyorum bu sıkıntıyı diyordum 3 gündür ben de bağısak problemi yaşıyorum.
Rumuz:Ekin06
Gebelik başlangıç tarihi:05.12.2013 (20+5 hafta):KK49:
Başlangıç kg:75,6
Geçen hafta:80,6
Bu hafta:82
Fark:+14
Toplam fark: 6,4
Spor:1 gün yürüyüş
Boy:1.65
Hedef:88 le doğuma gitmek ( mümkün mü acabaaa :KK43: )
günaydın canım
nasılsın
bebiş nasıl iyice hareketlendi mi
2 haftadır ev dişında yediğinden olabilirmiki
tamam abla önce resımlerı yuklerım sonrada çizelge yaparım.. benımde sağ dizim çok ağrıyor ablacım ayaktayken değil ama gece yatağa gırınce sanki dişim ağrıyor gıbı dizim ağrıyor..kılo verdikçe hafifleyecek ama çünkü 100+ iken çok fenaydı :KK52::KK52:

benim 80 lerde taşımıyordu onun için ilk 4 ay yürüyemedim ağrıdan,,,11 kg verince rahatladım yürümeye başladım

rumuz : teoson
başlangıç tarihi: 3 şubat 2014
başlangıç kilo : 87
geçen haftaki kilo:79
şu anki kilo : 77.9
fark:-1.100 gr
toplam fark : 9.100 gr
boy : 1.68
ilk hedef : 75
ikinci hedef : 60-65
spor :2 gün yürüyüş 1 gün tuğba özayla jimnastik:KK1:
%si: 1.39

ilk hedefe az kaldı :KK1:

bunlar önceleri sonlaraları..

Eklentiler

• $þiþko 2.jpg
    $þiþko 2.jpg
    43,2 KB · Görüntüleme: 28
  • $zayýf 2.jpg
    $zayýf 2.jpg
    33,2 KB · Görüntüleme: 30
  • $þiþko benn.jpg
    $þiþko benn.jpg
    30,5 KB · Görüntüleme: 29
  • $zayýf 1.jpg
    $zayýf 1.jpg
    37,5 KB · Görüntüleme: 26
  • $_DSC002925.jpg
    $_DSC002925.jpg
    23,1 KB · Görüntüleme: 31
rumuz : teoson
başlangıç tarihi: 3 şubat 2014
başlangıç kilo : 87
geçen haftaki kilo:79
şu anki kilo : 77.9
fark:-1.100 gr
toplam fark : 9.100 gr
boy : 1.68
ilk hedef : 75
ikinci hedef : 60-65
spor :2 gün yürüyüş 1 gün tuğba özayla jimnastik:KK1:
%si: 1.39

ilk hedefe az kaldı :KK1:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

KIZLAR GİTMEDEN KAHVALTIMI PAYLAŞAYIM
omlet: domates, yeşil biber, kırmızı biber(buzluktan indirdim), maydanoz, beyaz beynir, 2 yumurta, tereyağ
10 zeytin, roka, ceviz, 5 çilek, 7 erik
$10339649_624047284331202_3137472998541151796_n.jpg

günaydın canım
nasılsın
bebiş nasıl iyice hareketlendi mi
2 haftadır ev dişında yediğinden olabilirmiki
Bebiş iyi. Baya hareketlendi hareketleri de kuvvetlendi. 3 gündür kesintisiz başım ağrıyor. Gece dayanamadım parasetemol içtim banamısın demedi. Çarşamba günü çok araba kullandım yaklaşık 5-6 saat kadar. Bir de çok yağmur yağıyordu o gün ağrı bir başladı hala devam. :KK43: Gebelikte migren hastası oldum.
Yediklerime genel olarak dikkat etsemde dışarda yiyor olmam, abur cubur çok canım istemesi, eşimin eve sürekli abur cubur alması, ürtüne kabızlık bu sonucu doğrudu kaçınılmaz olarak.
Yarın öğlen ayrıntılı ultrasonumuz var. Çok heyecanlı ve meraklıyım. Dualarınıza ihtiyacım var :KK16:
Sen nasılsın bu arada? Topik çok kalabalıklaştı benim de işlerin yoğunluğu her yazılanı takip edemiyorum. Önümüzdeki hafta yine Adapazarı, Antep ve Urfa seheyatlerim var. Ondan sonraki hafta da devam. Ekin leyleği havada gördü bebişini de gezdirip duruyor. Üstelik İtalya'dan da çağırdılar hiiç niyetim yok gitmeye. Orası da bensiz oluversin artık. Temmuz başına kadar tam gaz seyehat sonrasında eşimde ben de evde oturacağız. Çünkü gezen sadece ben değil eşim de çok geziyor iş gereği.
Bu arada arkadaşlar eşimle ben kızımız için iki isim konusunda hemfikiriz. İkisinden biri olsun diyor eşim. Bir Yağmur, diğeri Eylül. Benim gönlüm Yağmur'dan yana. İdil çok isitiyordum eşim ve bir kaç kişi daha beğenmedi. Yağmur Ekin'in hayat kaynağı olduğu için Yağmur bana daha mantıklı geliyor :KK34:

Bebiş iyi. Baya hareketlendi hareketleri de kuvvetlendi. 3 gündür kesintisiz başım ağrıyor. Gece dayanamadım parasetemol içtim banamısın demedi. Çarşamba günü çok araba kullandım yaklaşık 5-6 saat kadar. Bir de çok yağmur yağıyordu o gün ağrı bir başladı hala devam. :KK43: Gebelikte migren hastası oldum.
Yediklerime genel olarak dikkat etsemde dışarda yiyor olmam, abur cubur çok canım istemesi, eşimin eve sürekli abur cubur alması, ürtüne kabızlık bu sonucu doğrudu kaçınılmaz olarak.
Yarın öğlen ayrıntılı ultrasonumuz var. Çok heyecanlı ve meraklıyım. Dualarınıza ihtiyacım var :KK16:
Sen nasılsın bu arada? Topik çok kalabalıklaştı benim de işlerin yoğunluğu her yazılanı takip edemiyorum. Önümüzdeki hafta yine Adapazarı, Antep ve Urfa seheyatlerim var. Ondan sonraki hafta da devam. Ekin leyleği havada gördü bebişini de gezdirip duruyor. Üstelik İtalya'dan da çağırdılar hiiç niyetim yok gitmeye. Orası da bensiz oluversin artık. Temmuz başına kadar tam gaz seyehat sonrasında eşimde ben de evde oturacağız. Çünkü gezen sadece ben değil eşim de çok geziyor iş gereği.
Bu arada arkadaşlar eşimle ben kızımız için iki isim konusunda hemfikiriz. İkisinden biri olsun diyor eşim. Bir Yağmur, diğeri Eylül. Benim gönlüm Yağmur'dan yana. İdil çok isitiyordum eşim ve bir kaç kişi daha beğenmedi. Yağmur Ekin'in hayat kaynağı olduğu için Yağmur bana daha mantıklı geliyor :KK34:

İsimlerin hepsi çok güzel. Eşine söyle almasın abur cubur. :KK1::KK1:

Bildirim

Rumuz : BlheDaisy

Baslangic Tarihi : 23 nisan 2014

Baslangic Kg : 54.4

Gecen Hafta : 53.6

Bu Hafta : 53.4

Fark : 200 gr

Toplam Fark : 1000 gr

Beden : 36

Spor : Tenis, yuruyus

Boy : 1.67

Yas : 33

Hedef : 48

Yuzde : 0.373

Gül ablacım çizelgemizi nasıl ilerletebiliyoruz
çizelge yaptığınız linke gireceksiniz oradan şifrenizle girip halledeceksiniz,,,,linki verecektim ama bakanlık yasaklamış orayı giremedim ....yapan arkadaşlar yardımcı olabilir....
Selam Hatunlar :KK66:
Bendeniz kepekli.
Salidan beri Karataya basladim.Sizi gizli gizli okudum :)
Sadede gelince 89 kiloyum 30 yasindayim 175 boyum var.Birde 3 yasinda bir prensesim :KK66:
Artik yazarim bende.haftaya da bildirim insallh

aramıza hoş geldiniz :KK71:
hayırlı olsun karatayınız bol kg vermeler

günaydın arkadaşlar.bu haftab kilo almışım :KK43: sanırım regl le ilgili bir durum .yani umarım öyledir :)

rumuz: müzikçi
başlangıç tarihi: 10.şubat 2014
başlangıç kilosu:77.6
geçen hafta:68.9
bu hafta: 69.4
fark:+500
toplam fark: -8.2
beden: 40
spor: bu hafta yok
boy:1.62

bir de sorum var.tahlillerimi yaptırıdm herşey yolunda ama troidim yüksek çıktı .bunun karbonatlı su ile bir alakası var mı acaba ? sevgiler
arasıra artılar olabiliyor sorun değil biliyorsun,,,karbonatla ilgli pek bilgim yok canım kullananlar cevap verebilir
günaydın kızlar :KK16::KK16::KK16::KK16:
bildirim yapıp çıkacam yarın malum diş buğdayı yapcam hazırlık temizlik vs yapmam lazım
gece işleri bitirdikten sonra gelirim geçmişede göz atarım:KK34::KK34:

Rumuz: HasibeG
Başlangıç tarihi: 08/03/2014
Başlangıç kg: 95.6
Geçen hafta: 90.3
Bu hafta: 89.7
Fark: -600
Toplam fark: 5.9
Spor: yürüyüş leslie
Boy: 1.68
Hedef:ilk hedef 80... ikinci hedef 70
Yüzdesi: -0.664

iftar önceki kilo nerdeee :)
zaten aynı olmayacağını biliyordum sadece moral olsun diye tartılmıştım :KK34:
gece gece leslie yapmama rağmen böyle oldu ama olsun 600 gr 2 paket margarinden daha fazla :KK1::KK1:
:KK9::KK9: 80 lere inmişsin :nazar:
KIZLAR GİTMEDEN KAHVALTIMI PAYLAŞAYIM
omlet: domates, yeşil biber, kırmızı biber(buzluktan indirdim), maydanoz, beyaz beynir, 2 yumurta, tereyağ
10 zeytin, roka, ceviz, 5 çilek, 7 erik
Eki Görüntüle 1097177

afiyet olsun canım

Kizlar ben dun tartida 52.9 u gormustum ama bugun 53.4 :KK53:
Gul abla bulguru cok yeme demisti. Hem ondan hemde buguNde orucluyum ben.
Gece ye yat olayina saskin vucudum :KK37:

Dunki menum

Iftar 20: 04

Sulu kofte
3 kasik bulgur pilavi
Salata, yogurt

Ara
Yok, cok su ve maden suyu

Sahur 04:25

Kkk
1 minik etli biber dolma
Beyaz cay