Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

hoş bulduk hepinize sevgiler

B12 800mg demir 80 lerde olmasi lazim degerlerin.. siz doktorlarin dediklerine bakmayin.. canan hoca anca bu degerlere gelince ilikleri dolar diyor.. doktora gore degerleriniz nedir.. mesela benim demir 10 larda.. b12 300 lerde normal dediler kapatti konuyu.. ama ben ilac kullaniuorum.. bayaqi zamanda kullanacagim canan hocanin dedigi degerlere gelene kadar.. demir ilacini alirken yaninda c vitamini icin.. emilimi tamamlanir.

Sonayim.. tebrikler yavru.. bana yetisirsin sen :KK9: harika gidiyorsun.. masallah.

İnsanın verdikçe veresi geliyor... tepkilerde güzel olunca :KK52: ama şimdi benimkiler yeta daha fazla verme demeye başladılar kkayınbabam filan, her gördüğünde yeter artık diyor verme daha fazla rengin attı hasta olucan diyor Allahtan kayınvalidem destekçi de kutarıyor beni.. geçen geçen gün kaynımın düğünündeki halime bakmış baya zayıfladın kızım o zaman çok tdmbikmişsin diyor:KK52::KK52: bi koyabilsem şuraya o fotoları :KK52::KK52:

kızlaar teşekkür ederim hep destek tam destek valla hepiniz sayesinde gidiyor.normalde ben canım sıkkınken yemeklere saldırırdım şuan yapmıyorum şükür ödül olarakta geri dönüyor:)
evrimciğim zaten benim ideal kilom senin şuanki kilon birzamanlar öyleydim inşallah yine olurum diye mutlu oluyorum

İnsanın verdikçe veresi geliyor... tepkilerde güzel olunca :KK52: ama şimdi benimkiler yeta daha fazla verme demeye başladılar kkayınbabam filan, her gördüğünde yeter artık diyor verme daha fazla rengin attı hasta olucan diyor Allahtan kayınvalidem destekçi de kutarıyor beni.. geçen geçen gün kaynımın düğünündeki halime bakmış baya zayıfladın kızım o zaman çok tdmbikmişsin diyor:KK52::KK52: bi koyabilsem şuraya o fotoları :KK52::KK52:

fmgenc bekliyorum resımlerını..bir severim kı kılo için yapılan öncesi sonrası resımlerını:KK52::KK52:..
bu arada beyin zayıflayan kişileri gördüğünde bende böyle olucam dersek vücuda zayıflama sinyali gönderiyormuş..yanı organları zayıflamaya yöneltiyor...motivasyon dediğimiz olayı beyincesi..resme bak böyle olmak istiyorum de :KK52::KK52::KK52:

evrimkuzeycim pc gelince ben bir daha koyarım resımleri.. klasik ; kilolu vatandaş zayıflamış gülerken resimleri :KK52::KK52:

Yerimmm ben seni yaa :KK9: nanim benim.

kızlaar teşekkür ederim hep destek tam destek valla hepiniz sayesinde gidiyor.normalde ben canım sıkkınken yemeklere saldırırdım şuan yapmıyorum şükür ödül olarakta geri dönüyor:)
evrimciğim zaten benim ideal kilom senin şuanki kilon birzamanlar öyleydim inşallah yine olurum diye mutlu oluyorum

Olursun.. neden olmayasin.. nasil guzel gidiyorsun baksana..

cogu seyımız uyuyor👏👏👏

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Insallah verme hizim benzemesin arkadasim.. gram gram.. dirhem dirhem..

Daha iyi canim arkadasim.. sordugun icin tesekkur ederim.. ama annesi grip oldu simdide.. imdattttt diye bagirasim var :KK9:

Canımm yaa geçmiş olsun çok zaten eve bi girdimi hastalık ille herkesi yoklar.. senin de bünye zayıf.düştü demek ki uykusuzluk cansıkıntısı ilk fırsatta hortladı hemen hastalık.. neyse ki kuzu iyileşmiş sen hertürlü kendine bakarsın da çocuklar hasta oldu mu kötü oluyorlar..

Beyaz cayi cok sevdim ben ya... hele ki icinde kafein de azmis ya.. degmeyin keyfime a dostlar.

bende çok sevıyorum beyaz çayı özellıkle portakal çiceklısını...ama gül ablama sözüm var bır dahakine aktardan açık alıp demleme usulü yapıcam..metabolızmayıda hızlandırıcı içimide güzel... İnşallah kılo verme hızını artırır evrimkuzeycim..:KK52::KK52:

Bebiş iyi. Baya hareketlendi hareketleri de kuvvetlendi. 3 gündür kesintisiz başım ağrıyor. Gece dayanamadım parasetemol içtim banamısın demedi. Çarşamba günü çok araba kullandım yaklaşık 5-6 saat kadar. Bir de çok yağmur yağıyordu o gün ağrı bir başladı hala devam. :KK43: Gebelikte migren hastası oldum.
Yediklerime genel olarak dikkat etsemde dışarda yiyor olmam, abur cubur çok canım istemesi, eşimin eve sürekli abur cubur alması, ürtüne kabızlık bu sonucu doğrudu kaçınılmaz olarak.
Yarın öğlen ayrıntılı ultrasonumuz var. Çok heyecanlı ve meraklıyım. Dualarınıza ihtiyacım var :KK16:
Sen nasılsın bu arada? Topik çok kalabalıklaştı benim de işlerin yoğunluğu her yazılanı takip edemiyorum. Önümüzdeki hafta yine Adapazarı, Antep ve Urfa seheyatlerim var. Ondan sonraki hafta da devam. Ekin leyleği havada gördü bebişini de gezdirip duruyor. Üstelik İtalya'dan da çağırdılar hiiç niyetim yok gitmeye. Orası da bensiz oluversin artık. Temmuz başına kadar tam gaz seyehat sonrasında eşimde ben de evde oturacağız. Çünkü gezen sadece ben değil eşim de çok geziyor iş gereği.
Bu arada arkadaşlar eşimle ben kızımız için iki isim konusunda hemfikiriz. İkisinden biri olsun diyor eşim. Bir Yağmur, diğeri Eylül. Benim gönlüm Yağmur'dan yana. İdil çok isitiyordum eşim ve bir kaç kişi daha beğenmedi. Yağmur Ekin'in hayat kaynağı olduğu için Yağmur bana daha mantıklı geliyor :KK34:
:nazar::nazar::nazar:
gezginci anne :KK1: doğuma kadar geziler dolmuş
yağmur güzel bencede o da senin hayat kaynağın olacağı için
inşallah yarın iyi sonuçlar alırsın canım bebişimiz iyidir
Bildirim

Rumuz : BlheDaisy

Baslangic Tarihi : 23 nisan 2014

Baslangic Kg : 54.4

Gecen Hafta : 53.6

Bu Hafta : 53.4

Fark : 200 gr

Toplam Fark : 1000 gr

Beden : 36

Spor : Tenis, yuruyus

Boy : 1.67

Yas : 33

Hedef : 48

Yuzde : 0.373
kg na göre buda iyi
Kizlar ben dun tartida 52.9 u gormustum ama bugun 53.4 :KK53:
Gul abla bulguru cok yeme demisti. Hem ondan hemde buguNde orucluyum ben.
Gece ye yat olayina saskin vucudum :KK37:

Dunki menum

Iftar 20: 04

Sulu kofte
3 kasik bulgur pilavi
Salata, yogurt

Ara
Yok, cok su ve maden suyu

Sahur 04:25

Kkk
1 minik etli biber dolma
Beyaz cay

Spor Gece 9-10 arasi tenis
hem bulgur hem gece yemek yediğin için kg farkı olmuştur
merhabalar
ben kulube yeni üye oldum önceleri sadece yorumları okurdum
ben 22 gündür karatay diyeti yapıyorum hiç kaçamak yapmadım haftada en az 3 gün 40 dakika yürüyorum ,d vit b12 demir düzeylerim normal çıktı ancak 22 günde sadece 2,5 kilo verdim bana ne önerileriniz olur acaba
merhaba aramıza hoşgeldiniz :KK71:
her bünye bir olmadıgı ıcın kg verımıde farklı oluyor,,,kaçamak yapmıyorsunuz dur ama ince noktalar var onları bilmiyor olabilirsiniz benim 1 sene olacak yeni yeni öğrendiğimiz şeyler oluyor herşey kitapta yazmıyor,,sağlıklı yaşıyoruz da okan beyler hocaya aklına takılanları soruyor bizlerde onlardan öğreniyoruz
öglen menum:
domates corbası cacık
brokolı ve karnıbahar ve ızgara gogus
roka
yanlıslarım varsa uyarırsanız sevınırım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

çorbada un yoksa menün iyi

fmgenc bekliyorum resımlerını..bir severim kı kılo için yapılan öncesi sonrası resımlerını:KK52::KK52:..
bu arada beyin zayıflayan kişileri gördüğünde bende böyle olucam dersek vücuda zayıflama sinyali gönderiyormuş..yanı organları zayıflamaya yöneltiyor...motivasyon dediğimiz olayı beyincesi..resme bak böyle olmak istiyorum de :KK52::KK52::KK52:

Gercekten bende çok severim öncesi sonrası halleri.. dediğin gibi motive oluyor insan:KK52::KK52:

Rumuz:gul_0663
Başlangıç tarihi:06/05/2013
Başlangıç kg:79.2
Geçen hafta: 65.500
Bu hafta: 66.100
Fark:+600
Toplam fark:12,500
Beden:42
Spor: haftada 3 gün 2 saate yakın yürüyüş
Boy:1.58
Hedef:ilk hedef 65 kg...ikinci 60 kg
Yüzdesi:%+0,91
bu hafta tebdilim şaştı...yürüyüş fazla yapamadım,,,2 gündür de oruç tutunca 8 e doğru yemek yedim

Son düzenleme:

Gercekten bende çok severim öncesi sonrası halleri.. dediğin gibi motive oluyor insan:KK52::KK52:

Rumuz:gul_0663
Başlangıç tarihi:06/05/2013
Başlangıç kg:79.2
Geçen hafta: 65.500
Bu hafta: 66.100
Fark:+600
Toplam fark:12,500
Beden:42
Spor: haftada 3 gün 2 saate yakın yürüyüş
Boy:1.58
Hedef:ilk hedef 65 kg...ikinci 60 kg
Yüzdesi:%+0,91

:KK1::KK1::KK1: tuttuğumuz orucun eseri bencede ablacım...

X