Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

ayyy kızım anca uyudu
saat 10 gibi yarım saattiç daha yürüyeyim diyordum ama geç oldu yüyümedim benimde uykum geldi
nöbetten çıktım malum öğlende uyuyamadım ben yatıyorum
iyi gecelerrr :KK16::KK16::KK16::KK16:

merhaba canım
allah kabul etsin orucunu
bebişe de geçmiş olsun
bende tartıda aynısını yaşadım,,,,sahur öncesi ile sabah kalktığımda aynıydı yedikten sonra tartıldığımda 1, 5 kg fark vardı çoğu su zaten oda çıktı,,,iftara yakın tartılacağım bakalım ne farkedecek:KK52: ...cuma tartısına göre cumartesi 600 fazla çıkmıştım halada o fazlalık duruyor:KK50:

sana da hayırlı kandiller canım

evdesin ya aklın yiyeceklerde dir belki ne yesem diye :KK1:

Dışarıya çıktım. :KK1: 10:30 kahvaltı
Öğlen 3 gibi çilek yedim

Akşam yemeğide 5 gibi
Çiğ köfte
İskender (pidesini arkadaşım yedi)
Şalgam suyu (hazır)

Yemek sonrası
Türk kahvesi, 3 parça %70 bitter çikolata

Eki Görüntüle 1096293 Eki Görüntüle 1096294 Eki Görüntüle 1096295 Eki Görüntüle 1096296 Eki Görüntüle 1096297 Eki Görüntüle 1096298 Eki Görüntüle 1096301 Eki Görüntüle 1096302

İnşallah eklemişimdir...resimde de biraz karanlık çıkmışım pek beğenmedim ama idare edin..son halimde budur :))

Sephanın üzerinde ki foto oğlumun 9 aylık fotosu :)) şuan 10 yaşında ..

Lohusa içinde nevresim takımı almıştım..güllü renkli annem çok beğendi ,sonunda güllü dallı bişey aldın dedi :))))

Koltuğun üzerindekilerde hastane göçümüz..

Oğlun hiç değişmemiş. :KK1: Çok tatlı. :nazar::nazar::nazar:

Kizimla orucumuzu actik...mama larimizi yedik cok sukur bugun de doyduk darisi yarina,,,,mercimek corbasi, tavuuk serbest gezerken yakalanip kesilmis,,,salata, yogurt...kizim princ pilavi istedi onu da yedi...karadut almistim okan beyler yiyorlar diye bende yedim 8 tane,,,,,epeydir bu kadar yememistim,,,2 gundur gec yiyorum cumartesiden beride 600 gram fazlalik var, zaten,,,bu hafta boyle oldu ...haftaya bakalim ne olacak

Canım ilkkez dün pirinç pilavı çekti. Ama kısa süreli birşeydi, unuttum sonra. :KK52::KK52:

ayyy kızım anca uyudu
saat 10 gibi yarım saattiç daha yürüyeyim diyordum ama geç oldu yüyümedim benimde uykum geldi
nöbetten çıktım malum öğlende uyuyamadım ben yatıyorum
iyi gecelerrr :KK16::KK16::KK16::KK16:
Sabah yurudun yeter,,,iyi geceler canim
Dışarıya çıktım. :KK1: 10:30 kahvaltı
Öğlen 3 gibi çilek yedim

Akşam yemeğide 5 gibi
Çiğ köfte
İskender (pidesini arkadaşım yedi)
Şalgam suyu (hazır)

Yemek sonrası
Türk kahvesi, 3 parça %70 bitter çikolata

bende kedi hic ugramadi yazacaktim sona gelince gordum...afiyet olsun canim.....1 mayisi kutlamissin belli ise gitmemissin:)

bende kedi hic ugramadi yazacaktim sona gelince gordum...afiyet olsun canim.....1 mayisi kutlamissin belli ise gitmemissin:)

Evet, gitmedim. Zaten istesemde gidemezdim, oraya araçlar kapalıydı. :KK9::KK9: Özlemişmiydin beni.

Son düzenleme:
Merhabalar yazamadım bugün sabah saat 10 da tereyağında kızarmış 2 yumurta 8 adet zeytin ve bol yeşillik yedim öğlen acıkmadım zaten geç bir kahvaltı olduğu için akşam da saat 6 gibi ekşili kabak yedim.

☻/
/▌
/ \ "wish me luck.."

Son düzenleme:
Doğru diyosunda ..sınav çok zor ,geçen yılki kadar bile hazırlanamadım bu yıl ...2aykaldı ...ve sırf öğrenilmiş çaresizlik yuzunden oturamıyorum bile masaya çalışmaya ...boşuna çalışıyormuşum gibi geliyor ..geçen yıl çalıştım 76aldım 78le kapattı bolum ;( bu yıl da saldım ,nolucak bnm bu halim bilmiyorum ,millet bna derdini anlatır ben onları rahatlatırım ,moral verırım ,ne kimseye dert yanabiliyorum ,çok mutlu gorunuyorum ,kimse ummaz ama cidden kafam çook karışık ,
Ben ilk girişimde hiç çalışmamıştım diyebilirim. İkinci yılımda ise evden çıkmadım ders çalıştım hep. Çok iyi hatırlıyorum son ay dedim ki yanlış giden bişey var. Acaba doğru bi şekilde çalıştım mı diye kendimi sorgulamaya başladım. Diğer insanlardan bi haberdim. Benim tek bi hedefim vardı onu başarmalıyım gözüyle bakıyodum. Ama dediğim gibi sınav yaklaştıkça bu gerginliğim arttı. Kendime güvenim gittikçe düştü. Sınava girdim. En güvendiğim alanım matematikti. Matematikte çok zor sorularla karşılaşınca darmadağın oldum bi anda. Matematik bitince bir de baktım ki genel yeteneği genel kültüre kodlamışım. Artık dikkatimi toplayamadım. Sildim düzelttim ama sınav benim için o an bitmişti. Hep derdim insanlar sınavda nasıl kodlama hatası yapıyo diye anlamış oldum böylece:KK17: Ve o sınavda bi önceki seneden 4 puan daha düşük aldım. Çok çalışmama rağmen.. Bu arada ilk yılda abartmıyorum 0.001 le atanamadım. Şunu asla unutma sınav herkese zor. Herkes iyi çalışıyor. Ama herkesin birbirinden farkı motive kısmında. Psikolojik olarak pes edersen baştan kaybedersin. Senin moralini yüksek tutman lazım. Özellikle çevresel etmenlere karşı. Ben de senin gibiyim iyi dert dinlerim ama dert anlatmam kolay kolay. Güçlü görünmek benim de bi savunma mekanizmam. Sınav döneminde kıyıda köşede az ağlamadım az canım sıkılmadı söylenenlere. Alınganlık hat safhada zaten. Sorumluluk da aynı şekilde.
Sabırlı ol. İnancını kaybetme. Doğru çalıştığına inanırsan zeminin var nasıl olsa iki ay da sana yeter:KK34:

sorma abla diğer topicte acayip kanıma girdiler gaza geldim uyku muyku demedim leslie 3 mile yaptım :KK1::KK1::KK1::KK1:
inşallah yrn eksi çıkarım aştım zaten kendimi bugün spor konusunda
neyse gideyim duşumu alayım sonra bir bitki çayı içeyim ardından tumba yatak :KK1::KK1::KK1:

Canım arkadaşlrım geç kaldım hepinizin kandili mübarek olsun... rabbim hersene bu günlere çıkarsın inşallah...
Bugün niyetliydim sahurda kkk yaptım, hiçç acıkmadım. Sahura kalkğpta uykum bölününce sabahta geç kalktım alış veriş yap ev toparla derken ooo bi baktım saatler geçmiş ama bende ne acıkma ne susama var :KK52: akşamda eşimin ailesuni yemeğe çağırdım beraber iftar yaptık.. onlar gittiler evi toparla derken biraz kuran okudum namaz kıldım bu saat oldu... sizlere yazmadan yatamazdım.. hepinizin duaları kabul olsun inşallah.. öpüyorum hepinizi iyi geceler:KK16::KK16:

Eki Görüntüle 1096293 Eki Görüntüle 1096294 Eki Görüntüle 1096295 Eki Görüntüle 1096296 Eki Görüntüle 1096297 Eki Görüntüle 1096298 Eki Görüntüle 1096301 Eki Görüntüle 1096302

İnşallah eklemişimdir...resimde de biraz karanlık çıkmışım pek beğenmedim ama idare edin..son halimde budur :))

Sephanın üzerinde ki foto oğlumun 9 aylık fotosu :)) şuan 10 yaşında ..

Lohusa içinde nevresim takımı almıştım..güllü renkli annem çok beğendi ,sonunda güllü dallı bişey aldın dedi :))))

Koltuğun üzerindekilerde hastane göçümüz..

Maşallah canım ne tatlı bi hamilesin sen.. ufacık karnın sanki daha doğmuna varmış gibi kim der doğum yapmak üzeresin... Rabbim bi sesle kurtarsın bebişine kavuş sağlıkla canım.. hazırlıklarında çok güzeller :nazar::nazar:Çok hoş olmuş herşeyi minnoşun.. içinde mutlumutlu zamanlar geçirin.. :KK16::KK16:

Ben ilk girişimde hiç çalışmamıştım diyebilirim. İkinci yılımda ise evden çıkmadım ders çalıştım hep. Çok iyi hatırlıyorum son ay dedim ki yanlış giden bişey var. Acaba doğru bi şekilde çalıştım mı diye kendimi sorgulamaya başladım. Diğer insanlardan bi haberdim. Benim tek bi hedefim vardı onu başarmalıyım gözüyle bakıyodum. Ama dediğim gibi sınav yaklaştıkça bu gerginliğim arttı. Kendime güvenim gittikçe düştü. Sınava girdim. En güvendiğim alanım matematikti. Matematikte çok zor sorularla karşılaşınca darmadağın oldum bi anda. Matematik bitince bir de baktım ki genel yeteneği genel kültüre kodlamışım. Artık dikkatimi toplayamadım. Sildim düzelttim ama sınav benim için o an bitmişti. Hep derdim insanlar sınavda nasıl kodlama hatası yapıyo diye anlamış oldum böylece:KK17: Ve o sınavda bi önceki seneden 4 puan daha düşük aldım. Çok çalışmama rağmen.. Bu arada ilk yılda abartmıyorum 0.001 le atanamadım. Şunu asla unutma sınav herkese zor. Herkes iyi çalışıyor. Ama herkesin birbirinden farkı motive kısmında. Psikolojik olarak pes edersen baştan kaybedersin. Senin moralini yüksek tutman lazım. Özellikle çevresel etmenlere karşı. Ben de senin gibiyim iyi dert dinlerim ama dert anlatmam kolay kolay. Güçlü görünmek benim de bi savunma mekanizmam. Sınav döneminde kıyıda köşede az ağlamadım az canım sıkılmadı söylenenlere. Alınganlık hat safhada zaten. Sorumluluk da aynı şekilde.
Sabırlı ol. İnancını kaybetme. Doğru çalıştığına inanırsan zeminin var nasıl olsa iki ay da sana yeter:KK34:

Çok sağol canım ...gerçekten sağol ..şu anlattığın şeyleri yaşıyorum bnde ..kafam rahat olmuyor birtürlü huzurlu olamıyorum ,yazdığın şeyler içimi rahatlattı desem ..

MAşallah prensçiğim..herşeyinle hazırsınız...Allah nazarlardan korusun sizi..
Güzel haberlerle aramızda olursun yakında inşş..

Desteğin için çok teşekkür ederim canım...Sabırlı olmam şart ama bazen tıkanıyorum işte...
Bu sabahta tartıya çıktığım da çok az bir değişiklik görünce dellendim :KK66:

İnsülinimi terbiye ettim gibi..Artık ani acıkmalarım,hiç yok...Acıktığım için değil de yemem gerektiği için yiyorum..
Çorbalara un koymuyorum ben...Mercimeği örneğin hep unsuz pişiririm..

Geçmiş olsun canım...

tşk ettim tatlımm.

ben bu hafta sabit kalmisim 56.6.. gerisini yazmama gerek varmi

aslinda 56.0 I gordum bu hafta ama ne oldu anlamadim.. neyse belden 2 cm incelmisim oda bana yeti :)

gunaydın bugun ıtıbarıyle karataya başladım sabah:
1 cay bardagı cevız
domates salatalık roka ve maydonoz
1 dılım beyaz peynır
6 7 tane zeytın ve cok az kozlemis biber yedım :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399008503.525326.jpg
Günaaaaaydıııın. :) :KK66:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X