Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

herkes kahvaltisini yazmis ne guzel..bende gec olsada yaziyim dedim.yarim litre ilik su icip sonra peynir domates yedim.kefir ictim birde ise yetiscektim cok vaktim yoktu.oglen is yerinde tavuk but ve tursu aldim sadece.tam doymayinca da 3 gibi eve gelince bi yumurta hasladim ve yanina kefir..iyiyim simdilik bakalm.kefiri de oneriyorum.gercekten saglikli ve faydali..

Afiyet olsun, kefiri cogumuz iciyoruz. Ben kendim mayalardim ama bi suredir tutturamiyorum :KK53:
Mayalarda buyuyo halbuki ama neden olmuyo anlamadim.

Ben yazmayi unutuyorum hep, alisicam insallah :KK17:
Sabahlari sirkeli su iciyorum uyuaninca. :nazar:

sen ne yaptında böyle gitti kilocuklar maşallah devamını dilerim
çok teşekkür ederim teosoncumm..inşallah bu haftakı hedefım 78 gibi bir rakam ..çok çaba gösteriyorum cidden..sporuda aksatmayınca hızla gıttı kılolar..yalnız 3 gündür yağmur yağıyor yürüyüşe gidemedik :KK43::KK43::KK43: inşallah etkilemez kılo verme sürecimi..sana da başarılar ve sevgiler canım :KK16::KK16::KK16:

Afiyet olsun, kefiri cogumuz iciyoruz. Ben kendim mayalardim ama bi suredir tutturamiyorum :KK53:
Mayalarda buyuyo halbuki ama neden olmuyo anlamadim.

Ben yazmayi unutuyorum hep, alisicam insallah :KK17:
Sabahlari sirkeli su iciyorum uyuaninca. :nazar:
elma sirkesini oneriolar bende duydum.hatta maranki bi kere anlatmisti bi programda.ama hazır sirkelerin icinde E222 var.yani raf ömrünü uzatan zararli bisey.onun oldugunu gorunce almadim ben.kendimde yapamıyorum (becerim biraz zayif) o yüzden limonlu su benimki:KK66:

uyaninca limonlu su

10.00 kkk

13.00 gibi ancak cay ictim yesil beyaz cay

16.00 kiymali tarhana+zyagli fasulye+biberli yogurt+turk kahvesi

18.30 gunkurusu+yesil beyaz cay

limonlu tarcinli su

spor sadece Tibet suanda .. aksama bakalim

3 öğün yemek ye canımcım..ve bol proteın kaynaklı olsun..o zaman başağrın hafıfler..öğün arasında tarçınlı lımonlu taze naneli su iç başağrını hafıfletır Allahın izniyle..

iş yerindeyim birde canım ıyce arttı baş ağrım napıcam bılmıyrum bırde aksam esım dısarı cıkalım dıyor yemek yıyelım ızgara turu yersem sorun olurmu:44:

kızlar :KK43: benım basım cok agrıyor alısmam ıcın bana yardım edın:KK43::KK30:

Bugün aç kaldın, keşke yeseydin bugünlük zararlı da olsa. Yarından itibaren kahvaltını sağlam yap. İşyerindede 2. öğünü yapıyorsun zaten. Evde de 3. öğün, alışınca 2 öğün yaparsın ama, yine de erken kahvaltı yapılınca arada bir yoğurt, kuruyemiş yemek iyi oluyor. Ben artık 8 gibi yapıyorum kahvaltıyı, öğlende yoğurt vs.. iyi oluyor, çünkü akşama kadar acıkıyorum. Yanında kuruyemiş hep taşı. O yasak değildir diye düşünüyorum. :)

iş yerindeyim birde canım ıyce arttı baş ağrım napıcam bılmıyrum bırde aksam esım dısarı cıkalım dıyor yemek yıyelım ızgara turu yersem sorun olurmu:44:

keşke yanında kuruyemiş alsaydın ayran kuruyemiş etkı ederdı açlığına hemde g.indeksleri düşük..aç kalma süren uzadığı için başın daha da ağrıyacak..bence ızgara olur ama inşallah etin kendi yağı ile yaparlar üzerine ayçicek yagı kullanmazlar..bol salata az bulgur pılavı ile güzel olur..afiyet olsun şimdiden.. ve geçmiş olsun :KK16::KK16:

Bugün aç kaldın, keşke yeseydin bugünlük zararlı da olsa. Yarından itibaren kahvaltını sağlam yap. İşyerindede 2. öğünü yapıyorsun zaten. Evde de 3. öğün, alışınca 2 öğün yaparsın ama, yine de erken kahvaltı yapılınca arada bir yoğurt, kuruyemiş yemek iyi oluyor. Ben artık 8 gibi yapıyorum kahvaltıyı, öğlende yoğurt vs.. iyi oluyor, çünkü akşama kadar acıkıyorum. Yanında kuruyemiş hep taşı. O yasak değildir diye düşünüyorum. :)

yook bebegım saklarım cantama:KK1: vallahı aclıktan olucem yaaa:KK52: saten benım leptın uyuyordur benı savasta falan zanneder:KK31::KK31::KK9:

keşke yanında kuruyemiş alsaydın ayran kuruyemiş etkı ederdı açlığına hemde g.indeksleri düşük..aç kalma süren uzadığı için başın daha da ağrıyacak..bence ızgara olur ama inşallah etin kendi yağı ile yaparlar üzerine ayçicek yagı kullanmazlar..bol salata az bulgur pılavı ile güzel olur..afiyet olsun şimdiden.. ve geçmiş olsun :KK16::KK16:

saol canım alısana kadar bu sekılde ıdare edıcem bırde benım sekerım normaldede dusuk 63 oldugu ıcın ondanda olabılır

yook bebegım saklarım cantama:KK1: vallahı aclıktan olucem yaaa:KK52: saten benım leptın uyuyordur benı savasta falan zanneder:KK31::KK31::KK9:
:KK9::KK9::KK9: Biliyorsun aç kalırsanda leptin çalışmaz, açlık sinyali verir beynin yağlar yine depolanır. Artık yarın kahvaltıyı sağlam yaparsın, ben erken uyanıyorum kahvaltı için, kardeşim kafayımı yedin sen, saatin varken erken kalkıyorsun diyor. :KK52:

:KK9::KK9::KK9: Biliyorsun aç kalırsanda leptin çalışmaz, açlık sinyali verir beynin yağlar yine depolanır. Artık yarın kahvaltıyı sağlam yaparsın, ben erken uyanıyorum kahvaltı için, kardeşim kafayımı yedin sen, saatin varken erken kalkıyorsun diyor. :KK52:

ayy bır zayıflayalım su yağlardan kurtulalımdaaa daha ne ısterız ben bırde bebıs ısterim:KK30::KK30::KK1::KK1:

Evdekiler dün serbest dolanamayan tavuktan ızgara yapmışlar yemiyordum ama bugün mecburen getirdim. :KK52::KK52:Birde ya semizotu yada ıspanağım var, annem ne yapmış bilmiyorum. :KK9: Yanına da salatalık doğrarım tavuğun.
Bugün kahvaltıdan sonra leptin 1 saat çalıştı, arada 2 incir, keten tohumlu yoğurt ve kabak çek. yedim. 1 saat sonra 1 çilek ve ananas yedim, getirilince dayanamadım, öğleden sonra da çalışmayıversin, gece çalışır bol bol. :KK52:

Evdekiler dün serbest dolanamayan tavuktan ızgara yapmışlar yemiyordum ama bugün mecburen getirdim. :KK52::KK52:Birde ya semizotu yada ıspanağım var, annem ne yapmış bilmiyorum. :KK9: Yanına da salatalık doğrarım tavuğun.
Bugün kahvaltıdan sonra leptin 1 saat çalıştı, arada 2 incir, keten tohumlu yoğurt ve kabak çek. yedim. 1 saat sonra 1 çilek ve ananas yedim, getirilince dayanamadım, öğleden sonra da çalışmayıversin, gece çalışır bol bol. :KK52:

afıyet olsun tosunuma:) benım leptın bayıldı bugun uyuyor çok derin hemde:KK1::KK16::KK16:

çok teşekkür ederim teosoncumm..inşallah bu haftakı hedefım 78 gibi bir rakam ..çok çaba gösteriyorum cidden..sporuda aksatmayınca hızla gıttı kılolar..yalnız 3 gündür yağmur yağıyor yürüyüşe gidemedik :KK43::KK43::KK43: inşallah etkilemez kılo verme sürecimi..sana da başarılar ve sevgiler canım :KK16::KK16::KK16:

yağmur deme çamur deme yollara düş:KK1:yollara çıkamıyorsan evde bişiler yap. ben spor proğramımı değiştirdim 70 lere inersem farklı şeyler yapıcam demiştim kendim kendime cuma yürüdüm c.tesi evde aerobic pazar dinlendim bugün yürüyüş yarın aerobic şeklinde.spor yaparken sıkılmamak için farklılıklar yapıyorum bakalım bu hafta neler olacak

uyaninca limonlu su

10.00 kkk

13.00 gibi ancak cay ictim yesil beyaz cay

16.00 kiymali tarhana+zyagli fasulye+biberli yogurt+turk kahvesi

18.30 gunkurusu+yesil beyaz cay

limonlu tarcinli su

spor sadece Tibet suanda .. aksama bakalim

beyaz çay poşetmi kullanıyorsun bende almak istiyorum tadı nasıl hemde

y5e8a3aj.jpg

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

bende 18.30 da corba pirasa yogurt yedim.pesine 1 kuru kayisi.7 drn sonrada yemem inns.bide yrn yürüyüş koyucam.sizin ysptiklarinizi okuyunca cok gaza geliom kizlar sagolun :)) amaa su leptinin uyuma muhabbetini anlamadm ki ben:/

X