Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Selam canlarım;

Dr.geldim..çok telaşlı ve heyecanlıyım...Bebek doğum kanalına girmiş ve bekliyor..her an gelebilir dedi dr.İnşallah bir hafta daha bekler dedi..39 haftalık bebek gelişminde dedi..nasıl büyüdü anlamadım..geçen hafta minnak bişeydi..bu hafta ne yediysem artık :KK1::KK1: ..şuan 38.haftaya girdik..Kordonu,suyu herşeyi çok normal ,çok kolay olucak doğumun dedi..Kongreye gidiyormuş doktorum pazar günü gelicekmiş,inşallah yetişir :) Bu arada 1 parmak yani yaklaşık 1 ,1.5 cm.açılmam varmış..

Sizlerin duasına ihtiyacım var...ara ara gelirmiyim bilmiyorum ama dr.yat kalkma biraz daha dursun bari dedi..kediciğe mesaj mutlaka atarım...o sizlere haber verir..resimler çekip paylaşmak istiyorum,1-2 gün içinde inşallah halledebilirim onları..hakkınızı helal edin canlarım..çok paylaşımda bulunduk..Hepiniz için ben de dua edicem..Boğa burcu olacağından inatçılık yapıp haftasınıda bekleyebilir..:KK1::KK1:

Görüşürüz ,hoşcakalın canlarım..

canım benim okurken çok duygulandım beklenen sona yaklaştık sabırsızlıkla topiğimizin ilk bebeğini bekliyoruz,,,,

allahım bir çırpıda kurtarsın seni,,,,bebeciğine sağlıkla kavuş...herşey çok güzel gidiyor,,,,,2. doğumun olacağı için açılmadan sonra doğum çabuk olur ilki gibi uzun sürmez ayakta falanda dolanma sen tez canlısın duramazsın kalkma sakın......hakkımız helal olsun canım...benim oğlumda boğa burcu erkekler geç doğar derler o 1 hafta önce geldi,,,:KK52::KK52:

şu anki halinle şişkosun ama hamilelik önceside kg nu göstermiyordun,,,,sen fazla almazsın gibime geliyor,,,,,karatay olduğu sürece korkma o kg lar fazlasıyla gider

mneün iyi ama az olmuş doydunmu

tartı aldın galiba:KK34:...

Evet kahvaltıdan sonra ilk işim bu oldu :))

☻/
/▌
/ \ "wish me luck.."

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1398685291.556945.jpg
Sabah kahvaltım 8 de yaptım
Tartı almak için evden çıktım 2,5 saat yürüyüş yapmış oldum 13.30 da öğle yemeğim $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1398685396.612510.jpg

☻/
/▌
/ \ "wish me luck.."

Evet kahvaltıdan sonra ilk işim bu oldu :))

☻/
/▌
/ \ "wish me luck.."
bol kg vererek kullan canım
Eki Görüntüle 1091209
Sabah kahvaltım 8 de yaptım
Tartı almak için evden çıktım 2,5 saat yürüyüş yapmış oldum 13.30 da öğle yemeğim Eki Görüntüle 1091210

☻/
/▌
/ \ "wish me luck.."

afiyet olsun canım

hatalarını yazayım:KK1:
sarı kayısı yemiyoruz gün kurusu olacak
sallama çay içmiyoruz paketlenmemiş olacak
zeytin yağın içinde ve en az 10 tane olmalı
yumurta 2 olacak

Son düzenleme:
Sağlıklı Olmanın İlk Şartı... açık havada dışarıda yürüyüş yapmaktır!

Yapılan bilimsel çalışmalar göstermişti ki;

Günde 20 dakika yürüyen bir yılda 3 kilo vücut yağı yakar.
Günde 45 dakika yürüyen soğuk algınlığına yakalanma riskini yarı yarıya indirir.

Günde 1 dakika açık havada yürüyerek ömrünüzü 1,5-2 dakika kadar uzatabilirsiniz.
Haftada 20-25 dakika açık havada yürüyerek ömrünüzü birkaç yıl uzatabilirsiniz.

Her gün 30 dakika, haftanın 7 günü yapılan düzenli yürüyüşler, sağlıklı beslenme ve mutfak düzenlemesi ile birlikte, şeker hastalığı tip 2 diyabet riskini ve kalp hastalığı riskini yarı yarıya düşürebilir.

Her gün 30 dakika yapılan yürüyüşün, depresyon, stres ve kan basıncını, ve ağrıları azalttığı yıllardır bilinmektedir.

Her gün 30 dakika yapılan yürüyüşlerin morali ve hayat kalitesini arttırdığı bilimsel çalışmalarda gösterilmiştir.

Her gün Yılın 365 günü yaz demeden kış demeden, yağmur yağdı evimi su bastı bilgisayarım çöktü arabam bozuldu...demeden, her gün yapılan düzenli yürüyüşler sağlıklı olmanın ve de hastalanmadan sağlık dolu kaliteli bir hayat sürmenin ilk şartıdır

Sağlıklı Olmanın İlk Şartı... açık havada dışarıda yürüyüş yapmaktır!

Yapılan bilimsel çalışmalar göstermişti ki;

Günde 20 dakika yürüyen bir yılda 3 kilo vücut yağı yakar.
Günde 45 dakika yürüyen soğuk algınlığına yakalanma riskini yarı yarıya indirir.

Günde 1 dakika açık havada yürüyerek ömrünüzü 1,5-2 dakika kadar uzatabilirsiniz.
Haftada 20-25 dakika açık havada yürüyerek ömrünüzü birkaç yıl uzatabilirsiniz.

Her gün 30 dakika, haftanın 7 günü yapılan düzenli yürüyüşler, sağlıklı beslenme ve mutfak düzenlemesi ile birlikte, şeker hastalığı tip 2 diyabet riskini ve kalp hastalığı riskini yarı yarıya düşürebilir.

Her gün 30 dakika yapılan yürüyüşün, depresyon, stres ve kan basıncını, ve ağrıları azalttığı yıllardır bilinmektedir.

Her gün 30 dakika yapılan yürüyüşlerin morali ve hayat kalitesini arttırdığı bilimsel çalışmalarda gösterilmiştir.

Her gün Yılın 365 günü yaz demeden kış demeden, yağmur yağdı evimi su bastı bilgisayarım çöktü arabam bozuldu...demeden, her gün yapılan düzenli yürüyüşler sağlıklı olmanın ve de hastalanmadan sağlık dolu kaliteli bir hayat sürmenin ilk şartıdır

ben de öğlen 1 saat 25 dkk yürüyüşümü yapıp geldim ve sağlıklı oldum:KK52::KK52::KK52:

bol kg vererek kullan canım

afiyet olsun canım

hatalarını yazayım:KK1:
sarı kayısı yemiyoruz gün kurusu olacak
sallama çay içmiyoruz paketlenmemiş olacak
zeytin yağın içinde ve en az 10 tane olmalı
yumurta 2 olacak

Gün kurusunu arayıp bulmam lazım not aldım. Kahvaltı için de dün 2 yumurta ve 10 zeytin çok fazla geldi bugün saat 1 e kadar bu yediklerim de tok tuttu bu arada omega 3 ve folik asit de kullanıyorum

☻/
/▌
/ \ "wish me luck.."

yok cnm kabuklu fıstık :KK34:

omletin içine rendeledim abla peyniri :KK34::KK34:

Gün kurusunu arayıp bulmam lazım not aldım. Kahvaltı için de dün 2 yumurta ve 10 zeytin çok fazla geldi bugün saat 1 e kadar bu yediklerim de tok tuttu bu arada omega 3 ve folik asit de kullanıyorum

☻/
/▌
/ \ "wish me luck.."

ben hepsini bitirene kadar yiyorum yemezsem metabolizman % 30 hızlı çalışmayacak zaten çalışmıyor bide bu % 30 dan mahrum kalmayayım diye yiyorum ..KKK de ne gerekliyse yenmesi lazım

Selam canlarım;

Dr.geldim..çok telaşlı ve heyecanlıyım...Bebek doğum kanalına girmiş ve bekliyor..her an gelebilir dedi dr.İnşallah bir hafta daha bekler dedi..39 haftalık bebek gelişminde dedi..nasıl büyüdü anlamadım..geçen hafta minnak bişeydi..bu hafta ne yediysem artık :KK1::KK1: ..şuan 38.haftaya girdik..Kordonu,suyu herşeyi çok normal ,çok kolay olucak doğumun dedi..Kongreye gidiyormuş doktorum pazar günü gelicekmiş,inşallah yetişir :) Bu arada 1 parmak yani yaklaşık 1 ,1.5 cm.açılmam varmış..

Sizlerin duasına ihtiyacım var...ara ara gelirmiyim bilmiyorum ama dr.yat kalkma biraz daha dursun bari dedi..kediciğe mesaj mutlaka atarım...o sizlere haber verir..resimler çekip paylaşmak istiyorum,1-2 gün içinde inşallah halledebilirim onları..hakkınızı helal edin canlarım..çok paylaşımda bulunduk..Hepiniz için ben de dua edicem..Boğa burcu olacağından inatçılık yapıp haftasınıda bekleyebilir..:KK1::KK1:

Görüşürüz ,hoşcakalın canlarım..

Her an doğum gerçekleşebilir...Çok heyecanlı ve duygulu..
Allah yardımcınız olsun...Sağlıcakla kucağına alırısn inşş..

9adybe7e.jpg

:) günaydın

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Kedime afiyet olsun, ohh mis. Kizima yapiyorum aynisini bazen kahvaltida, fazla istip citirlastiriyorum, cips gibi yiyo essek.

aşkabat'a 3 sene önce gelmiştim, uluslararası toplantı vardı,,o gün cumhurbaşkanı nın doğum günüymüş her yer bayram gibiydi bayanlar kadife giysilerini giymişler dikkatimi çekmişti özel günlerde giyerler demişlerdi...

Dunde at bayramiydi :KK9:

Herkese selam :KK16::KK16:

Sabah

Kkk 1 elma

Ara
beyaz cay

Aksam
Dun alisveris isimi yapamadim, pazara da gidemedim
Bu aksam disarida yicez o yuzden ama
Corba ve salata yiycem sadece :KK8:

herkes kahvaltisini yazmis ne guzel..bende gec olsada yaziyim dedim.yarim litre ilik su icip sonra peynir domates yedim.kefir ictim birde ise yetiscektim cok vaktim yoktu.oglen is yerinde tavuk but ve tursu aldim sadece.tam doymayinca da 3 gibi eve gelince bi yumurta hasladim ve yanina kefir..iyiyim simdilik bakalm.kefiri de oneriyorum.gercekten saglikli ve faydali..

X