Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Merhabalar günümün özeti şöyleydi :

Sabah 07:301 yumurtalı kk
Öğle. 12:30 3 tavuk but ve ayran
Akşam 17:45 marullu cacık +bir avuç fındık

Normalde bu şekilde bitmesi gerekiyordu ama ben acıktım ve bir muz ve bir avuç fındık daha yedim 7:45 te :KK43: hiç bunu yapmamıştım
Sakın kendimizi yemeksiz bırakmayın sonucu bu oluyor :KK43:

Spor jillian ile kick box+50 squat+25 er donkey kicks

Selam herkese

8.00 kkk
13.00 yarım kase yoğurt ve yeşil çay
18.30 Kaşarlı mantarlı tavuk sote ve bol salata
Su 3 litre
Sporum sabah 1 saat koşu ve akşam 6da eşimle yarım saat bisiklet kullandım
Bide belki yatmadan papatya çayı icebilirim uyku problemim varda

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bugün yediklerim....

Sabah,
Karatay kahvaltı

Ara,
Kahve
Çay
Yeşilçay

Akşam,
4 adet karışık kuru dolma ( kabak,patlıcan,biber )
Yoğurt
yeşilçay

50 dk.yürüyüş

yağmur deme çamur deme yollara düş:KK1:yollara çıkamıyorsan evde bişiler yap. ben spor proğramımı değiştirdim 70 lere inersem farklı şeyler yapıcam demiştim kendim kendime cuma yürüdüm c.tesi evde aerobic pazar dinlendim bugün yürüyüş yarın aerobic şeklinde.spor yaparken sıkılmamak için farklılıklar yapıyorum bakalım bu hafta neler olacak

Ben de yağmur demedim yollara düştüm..Eve geldiğim de sırılsıklam ama çok mutluydum...Serotoninimin dibine vurdum :KK66:)

so so :)
I hope I will be very well this week :)
how is it going baby ? :KK14::KK14:

Valla nossun iş güç çoluk çocuk işte :) ders çalışıyor musun bakim sen hı

Bugün yediklerim....

Sabah,
Karatay kahvaltı

Ara,
Kahve
Çay
Yeşilçay

Akşam,
4 adet karışık kuru dolma ( kabak,patlıcan,biber )
Yoğurt
yeşilçay

50 dk.yürüyüş

Çok başarılı yenacım :)

Valla nossun iş güç çoluk çocuk işte :) ders çalışıyor musun bakim sen hı

Çok başarılı yenacım :)

her zamanki gibi çalışıyorum bu haftasonundan itibaren sınavlarım var pek nete giremiyorum,girince çok takılıyorum zamanım gidiyor öyle arada gelip bakıyorum sonra kaçıyorum :KK1:
eğer bi aksilik olmazsa seneye okul biticek oofff inşallah seneye kadar dayanırım :KK1:

Sabah ;kkk+1avuş çilek ,5erik,
Öğlen ;1portakal1kase kefir
Akşam;çirişli buldur pilavı ,yoğurt ,domatesli dereotlı salata ..1kk tahin helva

Bugun. Çok cnm sıkkındı ,kendimi bişiyler yemeye vurdum resmen ..ayrıca spor yok eşimle birazdan yururuz belki ..bni dışarı çıkarmaya çalışıyor ..bnm cnm pek istemiyor ,bakalım
Herkese hayırlı gecelerkızlar ,ablalar :KK66:

her zamanki gibi çalışıyorum bu haftasonundan itibaren sınavlarım var pek nete giremiyorum,girince çok takılıyorum zamanım gidiyor öyle arada gelip bakıyorum sonra kaçıyorum :KK1:
eğer bi aksilik olmazsa seneye okul biticek oofff inşallah seneye kadar dayanırım :KK1:

Biter biter bu hayatta bir bayan için para kazanmak sevdiğin bir şeyi yapmak o kadar önemli ki bunları düşünerek ders çalış :)
Mesela ilk maaşınla kendine alacağın bir hedef belirle ben bir altın kolye almıştım hala durur:)

Sabah ;kkk+1avuş çilek ,5erik,
Öğlen ;1portakal1kase kefir
Akşam;çirişli buldur pilavı ,yoğurt ,domatesli dereotlı salata ..1kk tahin helva

Bugun. Çok cnm sıkkındı ,kendimi bişiyler yemeye vurdum resmen ..ayrıca spor yok eşimle birazdan yururuz belki ..bni dışarı çıkarmaya çalışıyor ..bnm cnm pek istemiyor ,bakalım
Herkese hayırlı gecelerkızlar ,ablalar :KK66:

Çık cnm hadi dışarı ben gerildiğimde falan hep yürürüm :)

Biter biter bu hayatta bir bayan için para kazanmak sevdiğin bir şeyi yapmak o kadar önemli ki bunları düşünerek ders çalış :)
Mesela ilk maaşınla kendine alacağın bir hedef belirle ben bir altın kolye almıştım hala durur:)

valla benim planlarım çok değişik olduğundan sabit biplanım yok ama tabiki ilk işim araba almak:KK1:
japonyaya gidersem eğer ki bu da fikirlerim arasında orda bisiklet alırım sanırım :KK1::KK1:

ben ilk maaşımla kocaman mavi bir oyuncak ayı almıştım :KK66: 100 yıl oldu ama hala duruyor.:KK52:

valla benim planlarım çok değişik olduğundan sabit biplanım yok ama tabiki ilk işim araba almak:KK1:
japonyaya gidersem eğer ki bu da fikirlerim arasında orda bisiklet alırım sanırım :KK1::KK1:

japonya ilginç geldi..Genel de Amerika,İngiltere deniir yaa..

ben ilk maaşımla kocaman mavi bir oyuncak ayı almıştım :KK66: 100 yıl oldu ama hala duruyor.:KK52:

Şunu okuyunca ben ne kadar maddiyatçıymışım dedim kendi kendime:)

japonya ilginç geldi..Genel de Amerika,İngiltere deniir yaa..

Yeni nesil şekerim ben Adana ya gitsem yetiyordu valla :)

Öpüyorum ikinizi de ben kitabıma döneyim sevgili pınar kür bir kitap yazmış of sormayın dağıttı beni :) iyi uykular fıstıklar yena sen yürüyüşe hadi bakim pofu da derse :)

Şunu okuyunca ben ne kadar maddiyatçıymışım dedim kendi kendime:)

Yeni nesil şekerim ben Adana ya gitsem yetiyordu valla :)

Öpüyorum ikinizi de ben kitabıma döneyim sevgili pınar kür bir kitap yazmış of sormayın dağıttı beni :) iyi uykular fıstıklar yena sen yürüyüşe hadi bakim pofu da derse :)

tmm üstad :KK1:
herkese iyi geceler dilerim efenim:)

kızlar :KK43: benım basım cok agrıyor alısmam ıcın bana yardım edın:KK43::KK30:

Gecmis olsun.. :44:

:KK9::KK9::KK9: Biliyorsun aç kalırsanda leptin çalışmaz, açlık sinyali verir beynin yağlar yine depolanır. Artık yarın kahvaltıyı sağlam yaparsın, ben erken uyanıyorum kahvaltı için, kardeşim kafayımı yedin sen, saatin varken erken kalkıyorsun diyor. :KK52:

:KK52::KK52::KK52::KK52:

ayy bır zayıflayalım su yağlardan kurtulalımdaaa daha ne ısterız ben bırde bebıs ısterim:KK30::KK30::KK1::KK1:

Bende isterim 2. Bebisimi, insallah hakkimizda hayirlisi.

Selam herkese

8.00 kkk
13.00 yarım kase yoğurt ve yeşil çay
18.30 Kaşarlı mantarlı tavuk sote ve bol salata
Su 3 litre
Sporum sabah 1 saat koşu ve akşam 6da eşimle yarım saat bisiklet kullandım
Bide belki yatmadan papatya çayı icebilirim uyku problemim varda

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sporunu cok sevdim, en sevdigim sey, benimde kosasim var Ama esim izin vermiyo :KK43:

bende haftaya yeni bi diyete baslamak istiyorum. karatayı dusunuyorum neler yıyemiyoruz bu dıyette ? yardımcı olur musunuz?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X