Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

inşallah allah isteyen herkese nasip etsin

:KK9::KK9::KK9:

bende de tam tersi belde ve göbekte zor gidiyor

canan hoca kullanın diyor ben kullanıyorum...bu konuda uyuşmamışlar

Evet, birçok konuda aynı şeyleri söylüyorlar, ben bu konuda Prof. Dr. Ahmet Rasim'e katılıyorum. :KK9:

Yazının burası önemli.
BİR: Gerçek manada kötü beslenme (malnütrisyon) dışında antioksidanların besin desteği olarak alınması doğru değildir.

Sen de artık bir süre sonra kullanmasan da olabilir, çünkü artık sağlıklı besleniyorsun. Hatta Okan, Çağlar çiftinin omega 3 ile ilgili sayfasında, Canan Hoca, "Bİr başka hastasının eşine de "sen çok genç ve sağlıklı görünüyorsun, uzun süreli ilaç kullanımının çeşitli olumsuzluklarını da taşımıyorsun, senin şimdilik almana gerek yok" demiş." Buradan da görüleceği üzere Omega 3 alımı kişiden kişiye farklılık gösterebiliyor. Çünkü Canan Hanım genelde hastaların yıllarca kullandıkları çeşit çeşit ilaçların olumsuzluklarını giderebilmek için böyle bir kür uygulamış, demiş Okan ve Çağlar çifti.

Son düzenleme:
işe geldiğim oda karmankarışık boya yapmışlar her yer her yerde,,,arkadaşlar kendi eşyalarını yerleştirmişler benimkiler yığılı duruyor,,,,odacıyı çağırsam yalan yanlış yapacak kafama göre tozlarını aldım kalkacakları kaldırdım çiçek altlarına kağıtlar yerleştirdimmasamı düzenledim bu saat oldu.....nereye gitsem iş benimle geliyor:KK52:

ay ablacim senin kaderin bu maalesef... neyse kendin yaptin icin rahat ne nerde biliosun en azindan

Bu zaman da becerikli olduğunu göstermeyeceksin kimseye..Herkes nemalanıyor maalesef...
ben de sen gibiyim herşeye maydanoz oluyorum iş bakımından sonra o herşey üstüme kalıor...

Apartmanımız da komşumuz var öylesine salağa yatıyor ki özellikle kocasına karşı. hatta çocuklarına bile.prenses misali yaşamını sürdürüyor..gerçi bana göre bir hayat değil ama ortasını bulaydık iyiydi :KK66:)

aynen ama control bende olmazsa kasinti gelir bana rahat olamam.. illa herseyin kontrolu bende olacak yapsamda yapmasamda/// ozelliklede cocuklar konusunda ve evim yapilacak yemegim vs vs.. evde yemegim yoksa ogun gezmeye giedemem icim el vermez.. gerci burda insanlarda hayatta beni acmio ondan buyuk ihtimalle.. bakalim cok az kaldi durumlarimizin netlesmesine.. ya ramazan sonrasi donus yada 1 yil daha kalis .. yani max 1 yil ..ins hakkimizdan en hayirlisi olsun

aşkabat'a 3 sene önce gelmiştim, uluslararası toplantı vardı,,o gün cumhurbaşkanı nın doğum günüymüş her yer bayram gibiydi bayanlar kadife giysilerini giymişler dikkatimi çekmişti özel günlerde giyerler demişlerdi...

bu turki cumhuriyetlerde dogumgunu dugun dedimmi hayat durur...dunya yansa umurlarinda olmaz ..okadar rahatlarki.. anladigim kadariyla hepsi ayni

ben kg vriyorum içim boşalıyor dışım aynı:KK52::KK52::KK52:
sabah 2 aydır giymediğim pantololunu giydim aynı oldu 3 kg verdim bu ay bişey farketmemiş bel- göbek aynı...basen ve bacaklardan 1 cm gitmiş o kadar ....tulumum kalın galiba içi boşalıyor kg farkediyor sadece:KK52::KK52::KK52:

aynen ya nasil oluyor bu is anlamadim.. olculerim durdu buara.. nasil bir icyag doluymus bende anlamadim:))

:nazar::nazar::nazar:

karnın erkenden çıkmış ve 2 ayda epey büyümüş canım,prenses var orada :KK16:

,,kg nu belli etmiyorsun boydan kurtarıyorsun galiba,,,,
Evet prensesim büyüyor. Kilomu belli etmediğimi ilk defa sen söyledin. Herkes şişko diyor bana :KK43: Benim kilo basen göbek ve bacaklarda. Göbek bebekle dolunca göze çarpmıyor, resmi de yandan çektirdiğim için basenler gözükmüyor. Ama kilo alımım iyi gidiyor sanırım. Dün tartıldım 81 Kg dım. Geriye kaldı 19 hafta. 19 haftada ne kadar alırım bilmiyorum. Neyse doğumdan sonra yavaş yavaş vermeyi umuyorum.

Selam canlarım;

Dr.geldim..çok telaşlı ve heyecanlıyım...Bebek doğum kanalına girmiş ve bekliyor..her an gelebilir dedi dr.İnşallah bir hafta daha bekler dedi..39 haftalık bebek gelişminde dedi..nasıl büyüdü anlamadım..geçen hafta minnak bişeydi..bu hafta ne yediysem artık :KK1::KK1: ..şuan 38.haftaya girdik..Kordonu,suyu herşeyi çok normal ,çok kolay olucak doğumun dedi..Kongreye gidiyormuş doktorum pazar günü gelicekmiş,inşallah yetişir :) Bu arada 1 parmak yani yaklaşık 1 ,1.5 cm.açılmam varmış..

Sizlerin duasına ihtiyacım var...ara ara gelirmiyim bilmiyorum ama dr.yat kalkma biraz daha dursun bari dedi..kediciğe mesaj mutlaka atarım...o sizlere haber verir..resimler çekip paylaşmak istiyorum,1-2 gün içinde inşallah halledebilirim onları..hakkınızı helal edin canlarım..çok paylaşımda bulunduk..Hepiniz için ben de dua edicem..Boğa burcu olacağından inatçılık yapıp haftasınıda bekleyebilir..:KK1::KK1:

Görüşürüz ,hoşcakalın canlarım..

Canım Rabbim yardımcın olsun.gönül huzuruyla kucağına alırsın inşallah bebeğini...:KK16:güzel haberlerini bekliyoruz:119:

kızlar ya bişe sorcam mesela çok sıvı aldığınız bir gün tartıda 1 kilo felan yüksek çıkılır dimi ertesi sabahta bi kaç gram :KK4::KK4:[/QUOTE
sivi alimina bagli tuvalet ihtiyacina cikabiliosan ertesi sabah bisey kalmio ama tuvalete cok gidemisan kalio biraz daha.ben ictigim suyun pesine idrara cikarim nerdeyse ama bi ark. cikamio su oldugu gibi kaliodu ertesi günde

hmmm benim öyle oldu dün demekki sinir oldum tartıda bi kaç gram görünce sabah sabah :2::2::2:

kızlar sabah bısı yıyemedım yazdımda:KK43: oglen menum;

2 kasık bulgur oılavı
2 kasık sebzelı etlı turlu
1 kase cacık
1 tabak marul + lımon + sırke

ıyımı sızce canlarımmm:)

Rumuz:eaglec
Başlangıç tarihi:26/04/2014
Başlangıç kg:59
Geçen hafta:59
Bu hafta:58.4
Fark:-600
Toplam fark:
Beden:38
Spor:cardio and fitness
Boy:1.68
Hedef:ilk hedef 54 kg...ikinci 48 kg
Yüzdesi:

Son düzenleme:
bu arada geç oldu ama kahvaltı resmimi paylaşayım
domatesli kaşarlı omlet, zeytin, çay ve kikirik. bu arada kikiriklerin anca yarısını yiyebildim
şimdi form çayımı içiyorum :KK66:
Eki Görüntüle 1091123

Evet prensesim büyüyor. Kilomu belli etmediğimi ilk defa sen söyledin. Herkes şişko diyor bana :KK43: Benim kilo basen göbek ve bacaklarda. Göbek bebekle dolunca göze çarpmıyor, resmi de yandan çektirdiğim için basenler gözükmüyor. Ama kilo alımım iyi gidiyor sanırım. Dün tartıldım 81 Kg dım. Geriye kaldı 19 hafta. 19 haftada ne kadar alırım bilmiyorum. Neyse doğumdan sonra yavaş yavaş vermeyi umuyorum.
şu anki halinle şişkosun ama hamilelik önceside kg nu göstermiyordun,,,,sen fazla almazsın gibime geliyor,,,,,karatay olduğu sürece korkma o kg lar fazlasıyla gider

2 kasık bulgur oılavı
1 kase cacık

mneün iyi ama az olmuş doydunmu
Toplam fark:
Yüzdesi:

tartı aldın galiba:KK34:...

2 kasık bulgur oılavı
1 kase cacık

Gayet iyi, türlüyü biraz daha fazla yiyebilirdin, doyduysan sorun yok.

şu anki halinle şişkosun ama hamilelik önceside kg nu göstermiyordun,,,,sen fazla almazsın gibime geliyor,,,,,karatay olduğu sürece korkma o kg lar fazlasıyla gider

mneün iyi ama az olmuş doydunmu

tartı aldın galiba:KK34:...

sımdılık evet ama acıkabılırımde ben yarın yanımda cevız fındık getıreyım:)

Toplam fark:
Yüzdesi:

Cuma günleri bildirim yapıyoruz canım.cumaya dahada vermiş olursun

bu arada geç oldu ama kahvaltı resmimi paylaşayım
domatesli kaşarlı omlet, zeytin, çay ve kikirik. bu arada kikiriklerin anca yarısını yiyebildim
şimdi form çayımı içiyorum :KK66:
Eki Görüntüle 1091123

kikirik dediğin rokamı canım

:KK60::KK60::KK60::KK60: İşyerinin yemeğimi yediğin. Yağları kesin ayçiçektir. Ben artık evden getiriyorum yemeğimi, sırtım koptu. :KK1:

malesef evet :KK43: bızde yasak yıyecek alamayız ıcerı o yuzden az yedım bende napimm :KK43: sabah kahvaltıyı guzel yapayım zamanla oglen yemegını kaldırayım dıyorum:KK28::KK30::KK30:

malesef evet :KK43: bızde yasak yıyecek alamayız ıcerı o yuzden az yedım bende napimm :KK43: sabah kahvaltıyı guzel yapayım zamanla oglen yemegını kaldırayım dıyorum:KK28::KK30::KK30:
Akşam eve erken geliyorsan, dediğin gibi 2 öğün yaparsın, o zaman az yemen iyi olmuş. :KK52:

X