Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

9adybe7e.jpg

:) günaydın

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ohh miss afiyet olsun ☺️ ama yufka gözümden kaçmadı 😁😁

☻/
/▌
/ \ "wish me luck.."

gün kurusunu neden yemekten sonra yiyorsun epeydir dikkatimi çekiyor

yemegi erken yedigim icin o saattede cayin yanina yiyorum birdaha hic acikmiyorum. oburturlu gec yattigim icin icim kiyiliyor ama byle daha tok ve enerjik oluyorum. gece spor yaptigim icinde problem yaratacagini dusunmuyorum ablam. senin fikrin nedir

işe geldiğim oda karmankarışık boya yapmışlar her yer her yerde,,,arkadaşlar kendi eşyalarını yerleştirmişler benimkiler yığılı duruyor,,,,odacıyı çağırsam yalan yanlış yapacak kafama göre tozlarını aldım kalkacakları kaldırdım çiçek altlarına kağıtlar yerleştirdimmasamı düzenledim bu saat oldu.....nereye gitsem iş benimle geliyor:KK52:

Gününüz aydın olsun zarif hanımlar...:KK71:

hayırlı haftalar olsun hepimize...

işe geldiğim oda karmankarışık boya yapmışlar her yer her yerde,,,arkadaşlar kendi eşyalarını yerleştirmişler benimkiler yığılı duruyor,,,,odacıyı çağırsam yalan yanlış yapacak kafama göre tozlarını aldım kalkacakları kaldırdım çiçek altlarına kağıtlar yerleştirdimmasamı düzenledim bu saat oldu.....nereye gitsem iş benimle geliyor:KK52:

Bu zaman da becerikli olduğunu göstermeyeceksin kimseye..Herkes nemalanıyor maalesef...
ben de sen gibiyim herşeye maydanoz oluyorum iş bakımından sonra o herşey üstüme kalıor...

Apartmanımız da komşumuz var öylesine salağa yatıyor ki özellikle kocasına karşı. hatta çocuklarına bile.prenses misali yaşamını sürdürüyor..gerçi bana göre bir hayat değil ama ortasını bulaydık iyiydi :KK66:)

Son düzenleme:
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1398671421.705192.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1398671438.862993.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1398671459.727088.jpg
Merhaba topikdaslar. Çook yorucu yoğun bir haftadan sonra evimdeyim nihayet. Geçen hafta fuar çok yoğun geçti haliyle yoruldum. Öğlen yemek yiyecek vaktimiz bile olmadı sabahları sıkı kahvaltı yaptım öğlen ikramlık biskivikerden sütle beraber atıştırabikdim akşamları iş yemeklerimiz vardı leziz yemekler yedik. Yıkarıda 3., 4., ve 5. Ay fotolarım var. Artık bel ağrıları başladı😰

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Teşekkür ederim, zayıf olanlara, karaciğer yağlanması olmayanlara Karatay arada yiyebiliyorsunuz diyor. Ben hedef altındayım. :KK52::KK52::KK52:

Günaydın. :KK16::KK16::KK16:

ebet o hedef altında istediğini yiyebilir:KK1::KK16::KK16:

günaydın ablam

Bu zaman da becerikli olduğunu göstermeyeceksin kimseye..Herkes nemalanıyor maalesef...
ben de sen gibiyim herşeye maydanoz oluyorum iş bakımından sonra o herşey üstüme kalıor...

Apartmanımız da komşumuz var öylesine salağa yatıyor ki özellikle kocasına karşı. hatta çocuklarına bile.prenses misali yaşamını sürdürüyor..gerçi bana göre bir hayat değil ama ortasını bulaydık iyiydi :KK66:)

günaydın canım:KK16::KK16:

salağa yatmak iyi numara:KK1::KK1: ama bildiğim şeyide bilmiyorum diyemem

Eki Görüntüle 1090795 Eki Görüntüle 1090796 Eki Görüntüle 1090797
Merhaba topikdaslar. Çook yorucu yoğun bir haftadan sonra evimdeyim nihayet. Geçen hafta fuar çok yoğun geçti haliyle yoruldum. Öğlen yemek yiyecek vaktimiz bile olmadı sabahları sıkı kahvaltı yaptım öğlen ikramlık biskivikerden sütle beraber atıştırabikdim akşamları iş yemeklerimiz vardı leziz yemekler yedik. Yıkarıda 3., 4., ve 5. Ay fotolarım var. Artık bel ağrıları başladı😰

Çok tatlı olmuş göbüşün..:nazar::nazar:

ebet o hedef altında istediğini yiyebilir:KK1::KK16::KK16:

günaydın ablam

günaydın canım:KK16::KK16:

salağa yatmak iyi numara:KK1::KK1: ama bildiğim şeyide bilmiyorum diyemem

canım valla cin gibi kadın :KK66: Hastaneye bile giderken eşi işten izin alıyor gelip birlikte gidiyorlar..Üstelik ev hanımı..
Öyle işte :KK66:

Afiyet olsun kedicik...ben de hedef altına düştüğüm de sanırm 5 yıl sonra olur.:KK52::KK52:
yufka ekmek yiyeceğim çoook sviyorum bayılıyorum..:KK1:

günaydın güzeller...

okadar uzun sürmeyecektir canım aman haa sakın 1 yıl içinde ideal kilonda olacaksın

negüzel sağlıkla kucağına alırsın inşallah:KK16:

Yok ablam ne mahsuru, askabat dayiz turkmenistanda.
Ben bursaliyim ama normalde.

aşkabat'a 3 sene önce gelmiştim, uluslararası toplantı vardı,,o gün cumhurbaşkanı nın doğum günüymüş her yer bayram gibiydi bayanlar kadife giysilerini giymişler dikkatimi çekmişti özel günlerde giyerler demişlerdi...

okadar uzun sürmeyecektir canım aman haa sakın 1 yıl içinde ideal kilonda olacaksın

5 yıl espriydi ama ben artık yavaş gidiyorum önemli olan gitmesi deyip ne versem kardır..Max 2 sene koydum hedef olarak..

Darısı sana ve tüm isteyenlere inşallah teosoncuğum...

Çok tatlı olmuş göbüşün..:nazar::nazar:

canım valla cin gibi kadın :KK66: Hastaneye bile giderken eşi işten izin alıyor gelip birlikte gidiyorlar..Üstelik ev hanımı..
Öyle işte :KK66:
Teşekkürler :KK16::KK49:

Amin inşallah :KK49::nazar::nazar::nazar:

5 yıl espriydi ama ben artık yavaş gidiyorum önemli olan gitmesi deyip ne versem kardır..Max 2 sene koydum hedef olarak..

Darısı sana ve tüm isteyenlere inşallah teosoncuğum...

Amiiinnnn haftasonu çok mutlu oldum geçen yıl alıpta giyemediğim pantolonum oldu
yaz sonuna kadar ciddi bir değişiklik istiyorum bende. eylül sonuna kadar ayda 3 kilo versem yetti bitti

Son düzenleme:
9adybe7e.jpg

:) günaydın

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
günaydın kedi cik
günaydın kızlarrr :KK16::KK16::KK16:
günaydın canım
yemegi erken yedigim icin o saattede cayin yanina yiyorum birdaha hic acikmiyorum. oburturlu gec yattigim icin icim kiyiliyor ama byle daha tok ve enerjik oluyorum. gece spor yaptigim icinde problem yaratacagini dusunmuyorum ablam. senin fikrin nedir

nedenini öğrendikten sonra söyleyecek bişey yok canım sonuçta hem spor yapıyorsun hem kg veriyorsun:KK34:

günaydın canım

millet canının kıymetini biliyor salağa yatarak işten kaçıyor,,,,ben kendim yapmayınca eksik yapıyorlar bide arkalarını toplamam gerekiyor diye her işimi kendim yapıyorum,,,millet yapacak eksik olacak bide ben toplayacağım saatler geçiyor benim zamanından çalınıyor

Amiiinnnn haftasonu çok mutlu oldum geçen yıl alıpta giyemediğim pantolonum oldu
yaz sonuna kadar ciddi bir değişiklik istiyorum bende

KEsin olursun...İstikrarlı bir şekil de her hafta kilo veriyorsun..:nazar:

Ben de 80 leri görsem ne iyi olur...yaklaşık 6 sene önce görmüştüm o rakamı..OĞlumun doğumundan sonra emziriken 87 olmuştum sonra bi şımardım nasıl olsa emziriyorum hem yiyorum hem zayıflıyorum diye bi yedim bi yedim bir yılda 20 kilo aldım..:KK43:

Neyse geçmişte kaldı onlar. :63: Başımız dik tutup kararlı bir şekil de geleceğe bakalım :KK66:

:nazar::nazar::nazar:

karnın erkenden çıkmış ve 2 ayda epey büyümüş canım,prenses var orada :KK16:

,,kg nu belli etmiyorsun boydan kurtarıyorsun galiba,,,,

Afiyet olsun kedicik...ben de hedef altına düştüğüm de sanırm 5 yıl sonra olur.:KK52::KK52:
yufka ekmek yiyeceğim çoook sviyorum bayılıyorum..:KK1:

günaydın güzeller...
Günaydın, o kadar sürmez, 1 yıl sonra hedefe ulaşırsın.

günaydın kedi cik

günaydın canım

nedenini öğrendikten sonra söyleyecek bişey yok canım sonuçta hem spor yapıyorsun hem kg veriyorsun:KK34:

günaydın canım

millet canının kıymetini biliyor salağa yatarak işten kaçıyor,,,,ben kendim yapmayınca eksik yapıyorlar bide arkalarını toplamam gerekiyor diye her işimi kendim yapıyorum,,,millet yapacak eksik olacak bide ben toplayacağım saatler geçiyor benim zamanından çalınıyor

Günaydın. :KK54::KK54:

X