Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Eki Görüntüle 1090104

Zencefil limon ve salatıkla hazırladığım bu suyu gün boyunca 2 defa tazeliyorum bayatlamasın diye günde 2 litre su tüketmiş oluyorum Eki Görüntüle 1090105

Sabah kahvaltım da gayet doyurucu ve besleyiciydi. Öğlen dışarda olduğumdan ve çok acıkmadığım için domates çorbası içtim. Yurtdışında yaşadığım için henüz kitabı alamadım Haziran'da 9 günlüğüne geleceğim ilk işim kitap edinmek olacak :)

☻/
/▌
/ \ "wish me luck.."
Afiyet olsun. Şişen çok güzelmiş. :KK16::KK16::KK16: İlk kitabın ücretsizi indiriliyor netten, bulamazsan mail atabilirim.

Desteğiniz için teşekkürler buldum indirdim okumaya başladım :) şişeyi esse mağazasından almıştım.

☻/
/▌
/ \ "wish me luck.."

Selam kızlar nasılsınız bakalım :)

Sabah 11:00 1 yumurtalı kuruyemişsiz kk

Akşam 17:10 1 tabak mercimekli bulgur pilavı*marullu cacık +biber turşusu

Spor 1 saat yürüyüş

Günün cısı:şekersiz çikolata aldım eşim yemeden ucundan kemirdim ama çok şekerli geldi

afiyet olsun canım

bide şekersiz yazıyor üstünde

Menu

11.30 kkk+yeşil beyaz çay

19.00 balik+salata+tahin

20.00 gunkurusu+yeşil beyaz çay

Spor yok şu az içtim

Pazarları denge sasiyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
gün kurusunu neden yemekten sonra yiyorsun epeydir dikkatimi çekiyor
Güzel di gerçekten oda kaca kaca yedi icerlerde 😊
:KK9::KK9:
Kahvaltı

Zeytin (az)
Eski kaşar
Sucuk (hazır) :KK20::KK20:
Kabak çekirdeği, badem (az)
Salata
Muz

Akşam

1 lahmacun
2-3 tane çiğ köfte
Kuru fasülye
Birkaçtane kabak çekirdeği yedim galiba. :KK1: Hatırlamıyorum.
Çok susamıştım yemeğin yanında maden suyu içtim.

Türk kahvesi

afiyet olsun kedicik

Kizlar kizlar benide araniza alin karatay kitabini aldim okumaya basladim biraz okudum dun evde cikolata vardi yiyemedim korltum ocu gibi geldi bana:KK20: banada yardimci olurmusunuz cok saolun canlarim
Hoşgeldin. :KK16::KK16:

Merhabalar henüz tartı alamadım Pazartesi kesin tartı alıyorum. Fakat haftasonum ekmeksiz çok rahat geçti. Ekmek az tüketiyordum fakat yumurta ekmeksiz yenir mi diye düşünmek bile ürkütüyordu beni ama yedim tuzsuz ekmeksiz haşlanmış karabiberli yumurta yedim :)) Pazartesi bilgilerimi paylaşacağım herkese güzel bir hafta diliyorum

☻/
/▌
/ \ "wish me luck.."
Ben de baharatlı yapıyorum, bazen haşlanmış yiyorum, ona da baharat serperek yiyorum, önceden de baharatlı yerdim zaten çok lezzetli oluyor. Tuzda atıyorum tavada pişirdiğime, çünkü kullandığımız tuz kaya tuzu, onun için bir sakıncası yok, zaten çok tuzlu yiyemiyorum.

Selam kızlar nasılsınız bakalım :)

Sabah 11:00 1 yumurtalı kuruyemişsiz kk

Akşam 17:10 1 tabak mercimekli bulgur pilavı*marullu cacık +biber turşusu

Spor 1 saat yürüyüş

Günün cısı:şekersiz çikolata aldım eşim yemeden ucundan kemirdim ama çok şekerli geldi
Şekersiz ama Karatay'ın zararlı dediği tatlandırıcı var. Nasıl kandırıyorlar insanı, ben de görür görmez aaa şekersizmiş dedim, bir çevirdim arkasını tatlandırıcı var, tatlandırıcı şekerden daha zararlı. :KK52::KK52:Hemen geri bıraktım.

Menu

11.30 kkk+yeşil beyaz çay

19.00 balik+salata+tahin

20.00 gunkurusu+yeşil beyaz çay

Spor yok şu az içtim

Pazarları denge sasiyor

Pazar günleri benim suyumda az oluyor.

+spor 21 dk yoga
:KK9::KK9::KK9:

Teşekkür ederim. :KK16::KK16::KK16: Tabii sürekli görünce sıkılacaksınız artık. Arada değişiklik yapmak lazım, 1-2 değişiklik yapmıştım eskiye göre. :KK52::KK52:

O yiyeceklerin glisemik indeksi yüksek, nişasta, şeker oranı onun için çabuk acıkmana sebep olur. Dün ben de mecburen patates yedim. Bezelye de yiyorum arada, az yemişsin ama Gül ablanın dediği gibi hepsi bir araya gelmiş.

Oyle kedim, cis larim oldu biraz ama ilk baslar alisana kadar. Sonra hic olmaz yada nadiren olur.
Ekmeksiz yasamak zor degil ama diger kurallar zamanla oturucak hayatima.
Siz yine cis yapinca bana kizin, gecen kizdiniz yeminle utandim elim gitmedi bidaha, aklima geldi yedigim tava :KK17:

Desteğiniz için teşekkürler buldum indirdim okumaya başladım :) şişeyi esse mağazasından almıştım.

☻/
/▌
/ \ "wish me luck.."

Selam hosgeldin, bende yeniyim 1 hafta oldu. Bizde gecici olarak yurt disindayiz.
Bulundugum ulkede de karataya uygun besinleri bulmam zor oluyor, dogru duzgun sebze yok mesela, taze balik da yok.
Koy tereyagi, soguk sıkım zeytinyagi, findik yagi yok. :KK14: hemde ben merakliyimdir, her gittigimiz ulkede once pazarlari, nerelerde koyluler var, hangi markette ne var once onlari ogrenirim. Benden yillar once gelen bayanlar bana sorarlar sunu bunu nerden buldun diye.
O yuzden zorlaniyorum biraz. Ne pisirsem sıkıntisi cekiyorum. Yine de olanlarla devam. Arkadaslar yardimci oluyor zaten, zamanla ne iyi ne yanlis yerlesecek hayatimiza :KK76:

Son düzenleme:
Bugunki menum

Sabah
Kkk ama peynirsiz

Aksam
Iskembe corba
Tavuk pirzola

Turk kayfesi
Yesil cay
Az su

Pazar rehaveti var uzerimde, cok sicak ondan galiba. :KK51:

Selam herkese bugün ilk günümdü çokta rahat geçti şükür inşallah boyle devam eder :) kahvaltımı

6.30 kkk
16.00 birer tane pirzola ve tavuk ızgara bir küçük sarma salata ve ayran
19.00 tarçınlı süt
3 litre su

Mangala gittik bugün aslında sarma yemeyecektim ama insanlar hamilesin bilmemne diye çok üstüne geliyor :mad: bir tane yemek zorunda kaldım sonra eşimle 2 saat yürüdük orda sporum o oldu normalde her sabah koşarım liseden beri spor olarak onu düşünüyorum normalde birde her sabah çok erken kalkmam gerekiyor is sebebiyle insan aksama doğru baya kötü oluyor oyle olunca ne yapabilirim bu konuda öğlen küçük tutucu birseyler yesem olur mu?

Selam herkese bugün ilk günümdü çokta rahat geçti şükür inşallah boyle devam eder :) kahvaltımı

6.30 kkk
16.00 birer tane pirzola ve tavuk ızgara bir küçük sarma salata ve ayran
19.00 tarçınlı süt
3 litre su

Mangala gittik bugün aslında sarma yemeyecektim ama insanlar hamilesin bilmemne diye çok üstüne geliyor :mad: bir tane yemek zorunda kaldım sonra eşimle 2 saat yürüdük orda sporum o oldu normalde her sabah koşarım liseden beri spor olarak onu düşünüyorum normalde birde her sabah çok erken kalkmam gerekiyor is sebebiyle insan aksama doğru baya kötü oluyor oyle olunca ne yapabilirim bu konuda öğlen küçük tutucu birseyler yesem olur mu?

canım sabahla akşam arası çok fazla olmuş...o kadar saat normal insan dayanamaz sen hamile halinle 10 saate yakın nasıl dayandın,,,normali 5-6 saat ....biz bile erken kalkınca 2,5 yada 3 öğün yapıyoruz...sende öğlen ye,,,akşam hafif yiyorsan öğlen kuvvetli ye öğlen hafif yersen akşam kuvvetli ye,,,

canım sabahla akşam arası çok fazla olmuş...o kadar saat normal insan dayanamaz sen hamile halinle 10 saate yakın nasıl dayandın,,,normali 5-6 saat ....biz bile erken kalkınca 2,5 yada 3 öğün yapıyoruz...sende öğlen ye,,,akşam hafif yiyorsan öğlen kuvvetli ye öğlen hafif yersen akşam kuvvetli ye,,,

Çok sağol abla (herkes öyle diyor diye dedim ama) aslında bugün öyle oldu işe ugramam gerekiyodu sabah söylediğim gibi sonra kayinvalidemi hastaneye götürdüm yazılacak ilaçları vardı sonrada bu mangalı bekledim derken bu saati buldu yoksa kendimi aç bırakmam

Sabah ;kkk
Akşam ;tarhana ;2kepçe ,4parça çikofte ,
Spor;ev temizliği ,banyo tuvalet ovuldu ,toz alındı süpürge ,çamaşır topla ser ,ütü ,:KK53:kışlıklar kaldırıldı ,çalışma odası düzenlendi ....
2litre su içtim :KK66:
Herkese hayırlı geceler ,tatlı rüyalar :KK54:

Ben geldimmm :KK3:
dün akşam yediklerim : kabak yoğurtlaması (tost makinasında ızgara ) ve 1 çay bardağı ceviz + fındık daha sonra da yeşil çay.

Bu gün : sabah 11:00 kkk nikaha gittim :123: akşam üstüydü yemeğe eve gelene kadar sekiz oldu :KK43::-)20: çoook acıktımmmm 20:00 1 tabak tavuk sote + 4 kaşık bulgur pilavı + 3 kaşık kırmızı biberli yoğurt

su:en az 2 litre
spor: yok
Hepinize iyi geceler :KK16::KK16:

slm kızlar
sabah kahvaltıdan sonra annemlere gittik akşam geldik
yemek, ortalık toparlama derken anca girebildim
yrn mesaiye gitcem akşam 11de döncem gece görüşürüz artık
uykum geldi şimdi yatmaya gitcem
iyi geceler :KK16::KK16::KK16:

9adybe7e.jpg

:) günaydın

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi