Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

çok şükür bunu da atlattım sırada ki gelsin

5 gündür canım çıktı, yorgunluktan midem bulanıyor artık,,,,,

Selam bayanlar, kitabim hala bitmedi ama ben artik araniza gelmek istiyorum.
Burda hesap vermek beni toparlayacak, eminim.
Once bilgilerimi yazayim

Yas :33 haftaya olacak ins.
Boy 1.67
Kilo 53.5 - 54
Hedef 48 - 50
3 yasinda bir kizim ve evlendikten sonra cikip birdaha da hic gitmeyen bir gobegim var :26:
Ustune dogumum da sezeryan.
Kemik yapim cok ince o yuzden boyuma gore kilom normal degil.

Bi sorum var, gul abla, yada diger bayanlar.
Simdi ben seker hastasiyim ama ileri derece degil.
Yediklerimi abartmazsam cok cikmiyor. Sabah ve aksam ilac aliyorum. Cok yemezsem almiyorum.
Simdi benim seker sabah kalktigimda yuksek oluyor.
O yuzden dr bana peynir ve yumurtayi ayni anda yemeyi yasakladi.
Ama ben kefir, peynir ve sut delisiyim. Aksam yemeginde de sekerimi yukseltmesin diye yogurt yiyorum.
Kefirimi ve digerlerini ne zaman yesem acaba?
Gunde iki ogun yapicam sabah 10 ve aksam 18 gibi.
Tavsiyelerinizi bekliyorum.

merhaba canım

benim yöntemim çok kolay lekeli yere kolonya döküp çakmakla yaktım sonrada mobilya cilası ile sildim,,,dediğin gibi cilalı sehbalarda iz kaldı her sehpaya uygulanmıyr bu yöntem

merhaba canım
belirli kg verdikten sonra karatayı bırakırsan yine kg alırsın sağlıklı beslenme olarak uygular kg verincede devam edersen almazsın,,,birde mümkün olduğunca buradan kopmamaya çalış motivasyon kaçamak yapmayı engelliyor
Sabah
Kkk
Ogle
Elma ve yogurt bi kase
1.5 saat yuruyus hafif tempoda
Yola cikicam stresliyim simdi aksamyemegi yok o nedenle :-( badem aldim yanima acikirsam atistiririm diye gece otobuste uyuyamiyom da:-(

iyi yolculuklar canım

aramıza hoşgeldiniz

burası hepimizi toparlıyor doğru karar vermişsin canım

istersen 1-2 gün peynir yeme, karatayı da kaçamaksız yap sonra vücut alısınca insülin yükselmeyecek sabahta şeker yüksek olmayacak,,,,,kefiri akşamları içebilirsin ,,,,,

Kod:
çook şükür abla sağ selamet aramıza döndün..
dinlen ablacım dünyanın misafiri temızlıgı bıter mı ?
evet canım çok şükür döndüm özledim sizleri

bitmiyor canım ya temizlik bitse yemek bitmiyor,,,,

yorgunluktan uzanmıştım bi ara kalktım dolaptan bişey alırken fasulye ve bezelyeyi gördüm cuma pazardan almıştım yapmaya vakit bulamamıştım bozulmasın diye çıkardım şimdi temizleyeceğim ,,,kızın canı bezelye istemişti onu ona fasulyeyide yarına kendime yapayım

Son düzenleme:

Hosbuldummm
Tamamdir peynir yimeyiveririm o zaman. Cok azimliyim bu sefer.

Evet sanirim yapmam gereken bunu yaşam biçiminde dönüştürmeye çalışmak en sağlıklısı o olacak gibi tesekkürler cevap için :) zaten şimdiden daha motive olmuş hissediyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Iyi geceler:)

Gül abla geçmiş olsun atlattin darısı başıma. . Nasildi günün? dua okundu sanırım annene ruhuna gitsin allah kabul etsin. .

pratik önerin için teşekkürler bakalım benim sehpa cila tutandan mi anlarız yapinca..

geleyim yediklerime

sabah oğlumla kahvaltidaydik:)

Hava çok güzeldi açık havada kahvaltı çok iyi geldi. .

geniş bi kkk yaptim az ekmekle

sonra aksama kadar bu geniş kahvalti midemi mahvetti hiç bir şey yemedim. ( istemeden leptin çalıştı)

Aksamda sadece çeyrek lahmacun acili ezme salata ve ayran vardi menumde

Spor yok.. yarin misafirim var temizlik yaptik eşimle:)

Herkese allah rahatlık versin. ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…