Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

İyi akşamlar fıstıklar.. bugün ydiklerim sabah kkk
Öğlen dışarda yedim.. ıspanak yoğurtlu yanında bolll salata
Akşam bulgurlu yaprak sarması yedim bir kaç tane yogurt ve salata eşliğinde...

Gül ablacım mydenizzcim kolay gelsin sizlere, çok yoruyorsunuz kendinizi dikkat edin hasta filan olmayın ...canan ablam yok sanki önemli bişey yoktur inşallah..

Afiyet olsun.

Ooo sen onu söylerken ben çoktan sürüyordum, daha önce canansu abla tavsiye etmişti, bir süre sürüp pes ettim, şimdi sarmadan spor öncesi tekrar sürmeye başladım, 1 hafta olmuştur.

Gece sürüyorlar ama en iyisi spor öncesi sürmek. Gece vücudun nefes alsın.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Madem böyle bisi var neden soylemiyosun bakem:))) valla ben saka yapmıştım böyle bir ise yaradigini bilmiyordum nokta atis yapmisim resmen:))))

Teşekkür ederim canim benim..senden sonra yorulma sırası bizde. .canan ablayi ben de merak ediyorum. .neden yok ki?? Umarım her şey yolundadir

Son düzenleme:
Madem böyle bisi var neden soylemiyosun bakem:))) valla ben saka yapmıştım böyle bir ise yaradigini bilmiyordum nokta atis yapmisim resmen:))))

Aa tabi senin haberin yok kedi bu karisimi cidi ciddi her spor öncesi azimle kullandi... hatta bende düşündüm ama her seferinde masaj duş usendim...

Toksan zaten içmene gerek yok..hafif ve erken saatte yiyince gece acikmamak için önlem amaçlı iciyoruz genelde

Size de Merhaba:)

Leptinin çalışması için en az 5 saat aç kalmak gerekiyor fakat açlık hissettiginiz an ister 3. Saat olsun ister 6. Saat olsun bir şeyler atistirmaniz gerekiyor. Aksi durumda beyin kıtlık sinyali verip yediginiz yiyecekleri yağ olarak depolarmis..leptinde bozulmuş oluyor..umarım yardimim olmustur kolay gelsin:)

Evet bazen oyle oluyor bnada çok sinir bozucu ..tekrar yazmayaca üşeniyom
aynen valla bende üşendim
buralar tarlayken mailden haberlesioduk :)) upuzun mailer yazipta pcnin dondugu vakitleri bilirim.. internetin yeni ciktigi siralar..
çok güldüm bu yorumuna

Günaydın, tabağımı biraz azaltmam lazım. Çok geliyor, zaten saatimde yetmiyor. :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

oohh afiyet olsun tatlım :)

ben bugün çok pis dozuttum hiç yazmayayım
sadece yaptığım sporu yazayım

mekik 3/31
scquat 7/30

Sorma canim yaa gorsede cevap verse yada canan abla(kac gündür görünmüyor yine) karisimda başka neler varmis:)

Bide yğurdu var meşhur kedicik yoğurdu... tarçın zencefil zerdeçal ve zeytinyağlı yoğurt... göbek eritiyormuş dedi hergün yiyorum.. benim ki küçülmedi değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…