Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Sabah-07.00
kkk (sizden öğrendim :KK1: )

Öğle12.30

Salata
Kuru fasulye (6 kaşık kadar)

Akşam19.00

Yoğurtlu kabak salatası
1 ceviz
1 elma

Bir gün daha bitti. Aşağıdaki kelebeği uçurcam inşallah sağa doğru:KK17:

Son düzenleme:
Sabah-07.00
kkk (sizden öğrendim :KK1: )

Öğle12.30

Salata
Kuru fasulye (6 kaşık kadar)

Akşam19.00

Yoğurtlu kabak salatası
1 ceviz
1 elma

Bir gün daha bitti. Aşağıdaki kelebeği uçurcam inşallah sağa doğru:KK17:

Afiyet olsun canım.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Akşam yemeğini 17:30-18 arasında yedim, süt içmek istiyorum; kaçta içersem sıkıntı olmaz?

Teşekkürler canım :KK66:Keşke süt soruna cevap verebilseydim ben de yeni öğreniyorum karatayı:KK1:

Ben de çok hakim sayılmam canım, ama aklıma takılan mantıklı ve/veya mantıksız her soruyu soruyorum :KK70: böyle böyle oturacak

ne güzel heyecanlar , darısı diğer başarılarına olsun:KK16:

canım çok:KK54: onu darısı dediğin gibi ünv.mezuniyetine inşallah

günaydın canım,,,en yakışıklı tabiiki biizim oğlumuz hatta topikteki oğullarımız:KK1:

Çok zarifsiniz çok teşekkür ederim...:KK16:

gme yetin var.. resmen yasıyorum her seferınde yazıdklarını..

ılerlemeden, daha kotu olmadan atlatalım da.. buna da razıyım açıkçası.. ılerleyecek dıye korkuyorum.. hastaneden cok korkuyorum açıkçası.. Kuzey ı hastaneye yatırma dusuncesı resmen bende saplantılı bır korkuya donuştu.. saol canım arkadaşım.

:

ben de sana derin duygular besliyorum :KK66:

Kuzey hastanede yattımı daha önce..:?

Mola bitti işe devam

sabah 9.30 gece 1 aralarda 2 kere 15 dkk mola, 2 kere yarım saat yemek molası son gaz devam,,,

bugün temizliğin 4. Günü yazlık-kışlık,,,bahar temizliği,,,dolap içlerini boşalt örtü değiştir tekrar yerleştir,,,dolaptakilerin yerlerini değiştir.......offffff ne bitmez iş ben bittim o bitmedi bu kadar yorgunluğa rağmen gece 3-4 e kadar uyuyamıyorum ağrıdan dün gecede sıtmla belim arasında bi nokta sabah 5 e kadar ağrıdı kalktım kerem sürdüm biraz geçti işler yetişmeyecek diye 4 saat sonra hemen kakltım,,,birazdan alışverişe gideceğim soğuk şeyleri yapıp dolaba atacağım aralarda salona geçip sil, süpür, toz al, halıları ser,,,gece vitrin içlerini boşaltıp temizledim, sehpalara leke yapmışlar kolonyayla yaktım cilaladım,,,,,sonra bütün evin temizliği banyo tuvalet derken bu gecede 2 olur,,,sabah kalanları yapar bi kere daha siler bütün halıları yerleştirir banyoya girer çıkarım sıcak yapılacakları yaparım...bide kadınların huyu heryere 2 den sonra giderler bana gelirken 12 den sonra gelirler elimin ayagaımın tam dolandığı zamanda ayak bağı olurlar,,,,

ben kaçar geç kaldım mola çok uzun oldu :KK54:

Canım kolay gelsin...Çok yoruluyorsun ama bitince çok güzel olacak çok rahatlayacaksın...
Demek her yer de güne gitme saati 14:00 :KK66: burası da öyle :KK66:

Akşam yemeğini 17:30-18 arasında yedim, süt içmek istiyorum; kaçta içersem sıkıntı olmaz?

Süt birazda olsa leptine engel oluyormuş, çok acıkınca içilebiliyor, ama ben haftada 1 gün süt gelince içiyorum. Çünkü sütü seviyorum. :KK1: Kilo sorunum yok zaten. :KK34::KK1: Çok canın istiyorsa geç olmadan iç.

Son düzenleme:
Yediklerim...

Sabah,

Karatay kahvaltı

2 kahve
1 yeşilçay

Akşam,
MErcimek çorba
Balık
Salata
1 tatlı kaşığı tahin..

50 dk. yürüyüş

Çok güzelmiş. Evet, ortası hem daha geniş. :)

Senin için özel aradım :) markaf.ni de satışta su an ilgilenirsen..başka renkleride var.. yalniz buna bakarken arada kendime 3 ayakkabı sipariş vermisim sonradan farkettim:)1 karış topuklu hemde..

sana bakayim derken zararli çıktım :KK1:

Ben de çok hakim sayılmam canım, ama aklıma takılan mantıklı ve/veya mantıksız her soruyu soruyorum :KK70: böyle böyle oturacak

Genel hatlarıyla önceden biliyodum ama ayrıntıları ben de arkadaşlardan öğreniyorum. Sütü araştırdım ben de. Yemek yedikten sonra 2 saat boyunca sindirim gerçekleşiyomu. Ondan iki saat sonra da leptin salgılanıyomuş. Leptin sen uyumadan önce salgılanmaya başlarsa daha verimli oluyomuş. Çok acıkırsan ilerleyen saatte sadece leptini geciktirmiş olursun yani ben bunu anladım:KK17:

Senin için özel aradım :) markaf.ni de satışta su an ilgilenirsen..başka renkleride var.. yalniz buna bakarken arada kendime 3 ayakkabı sipariş vermisim sonradan farkettim:)1 karış topuklu hemde..

oooo, güle güle kullan, eskit. Bakayım, ama alabilirmiyim bilmiyorum. Dün direnç lastiği aldım spor...tiveden geç gelecek galiba, pişman oldum. Bu kadar geç olacağını bilseydim almazdım.

siparişi verirken hiç farkın da olmadın değilmi.??:KK9::KK9:

Sabah kkk yumurtasiz 1 dilim ekmekle

Ara erik

Öğlen barbunya yemegi yoğurt

Ara 2 ceviz 2 incir

Akşam tarhana çorbası, yoğurt

Su 2.5 lt

Oğlumun okuluna yürüyerek gidip geldim bu günkü aktivitem bu

Gül ablacım kolay gelsin kendini çok yorma diyeceğim ama benimde farkli bi durumum yok..mecbur yorulacagiz dikkat et kendine. .şu sehpaları cilalama olayi çok ilgimi cekti.sprey vernik mi kullandin.. birde nasıl yaktin biraz detayli anlatirsan. benim sehpalarim 2 çeşit birinin kalitesi iyi değilmiş ne koyarsan koy iz yapiyor.. eğer senin yöntemle kurtarabilirsem iyi olur

Hi Babies

Sabah 07:30 1 bardak kefir
08:00 1 muz peynir 4 zeytin 3 ceviz yarım domates 1 çay

Öğle 13:00 2 şiş ciğer 2 çatal kokoreç salata ayran

Akşam 18:20 yarım tabak bezelye 1 kase yoğurt salata

Spor jillian ile kick box

oooo, güle güle kullan, eskit. Bakayım, ama alabilirmiyim bilmiyorum. Dün direnç lastiği aldım spor...tiveden geç gelecek galiba, pişman oldum. Bu kadar geç olacağını bilseydim almazdım.
Teşekkür ederim canim..sende Güle güle kullan direnç lastigini.olsun geç olsada gelecek ya..nasilsa sende spor her daimmm :)
siparişi verirken hiç farkın da olmadın değilmi.??:KK9::KK9:

Hemde hiiiiiiccc farketmeden vermiş bulundum siparişi. :KK9: Biraz önce kardesime detay verdim.onuda gaza getirdim:))))

Canim saat 8'de en geç sütünü içmiş olman gerekiyor ki leptinin çalışmasına zaman kalsin..afiyet olsun :)
Afiyet olamadı, çünkü 8e kadar tıka basa doluydum; yani toktum. hala da tokum. :KK43:

Genel hatlarıyla önceden biliyodum ama ayrıntıları ben de arkadaşlardan öğreniyorum. Sütü araştırdım ben de. Yemek yedikten sonra 2 saat boyunca sindirim gerçekleşiyomu. Ondan iki saat sonra da leptin salgılanıyomuş. Leptin sen uyumadan önce salgılanmaya başlarsa daha verimli oluyomuş. Çok acıkırsan ilerleyen saatte sadece leptini geciktirmiş olursun yani ben bunu anladım:KK17:
uff uff.. bir yanım iç diyor öbür yanım içme diyor...

Süt birazda olsa leptine engel oluyormuş, çok acıkınca içilebiliyor, ama ben haftada 1 gün süt gelince içiyorum. Çünkü sütü seviyorum. :KK1: Kilo sorunum yok zaten. :KK34::KK1: Çok canın istiyorsa geç olmadan iç.
ohh, ne güzel, sen rahatsın, darısı başımızaa :KK16:

Sağolun canlar cevaplar için, ama sanırım içemeyeceğim bu gece :KK43:
bu arada, ben geçen hafta sanırım neden + çıktığımı buldum! birkaç gece uyumadan önce süt içip öyle yatmıştım. sanırım bu yüzden?? :KK37:

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak bende yaklaşık iki haftadır Karatay yapıyorum birinci hafta yanlışlarım oldu ama ikinci hafta daha iyiyim bu leptin hormonu için örneğin sabah10 da kahvaltı yapiyorum ara öğünsuz 6 da aksam yemegi yiyorum son saatler acikiyorum iste o zaman leptin bozulur mu bişey yemem lazim mi insulin mi sal g ilani y o anlamadim yardim lutfen

İyi geceler arkadaşlarrrrr:KK16::KK16:
Bu günkü menüm:
sabah 9.00:
kkk (kuruyemiş yarım ç.b.)
7 çilek (kayısı yok)

ara 12.30: 15 tane fındık (ilaç içtiğim için , normalde ara yapmam)

ara 15.30: yarım çay b. fındık ceviz(ilaç için)

akşam 18.30:
1 tabak patlıcan oturtma(fırında kızartma yok)
cacık
salata

30 dk.yürüyüş
2.5 lt su

X