Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Sabah;kkk

Akşam ;2kepçe çorba,1kase yoğurt ,6tane çilek :KK17:1yumurta,1kkpeynir ,1domates,bikaç tane badem
Ya bugün çok iyi değildim akşam kendimi yemeğe verdim resmen :KK50:çilek olmadı biliyorum ..
Spor ;20dk yuruyuş
Su,2litre

Bide yğurdu var meşhur kedicik yoğurdu... tarçın zencefil zerdeçal ve zeytinyağlı yoğurt... göbek eritiyormuş dedi hergün yiyorum.. benim ki küçülmedi değil :KK52::KK52:

Bendede malzemeler var 1kez denedim baharatlari abartmisim sanırım midem bulanmisti

ondan korkuyorum zaten :18::18::18::18:

Haha haa cepten bukadar oluyor

Bendede malzemeler var 1kez denedim baharatlari abartmisim sanırım midem bulanmisti

Haha haa cepten bukadar oluyor

Ben bi tabak yogurda birer çay kaşığı koyuyorum güzel oluyor... hatta bazen tarçınını fazla koyuyorum çünkü seviyorum:KK56::KK56:

Sabah;kkk

Akşam ;2kepçe çorba,1kase yoğurt ,6tane çilek :KK17:1yumurta,1kkpeynir ,1domates,bikaç tane badem
Ya bugün çok iyi değildim akşam kendimi yemeğe verdim resmen :KK50:çilek olmadı biliyorum ..
Spor ;20dk yuruyuş
Su,2litre

Bende çileği çok severim sabahları bi.kaç kere meyve hakkımı çilek yiyerek geçirdim.. 4, 5 tane.. keşke sabah yeseymişsin

Sabah;kkk

Spor ;20dk yuruyuş
Su,2litre
Çilek çok olmamış bence.

uyaninca normal su

10.00 kkk+yesil cay

16.30 kavrulmuskiymali ispanak pulbiberli+1 kae yogurt pulbiberli+1 kepceden az tarhana corbasi+turk kahvesi

19.00 2 gun Kurusu

20.00 beyaz cay

limonlu tarcinli surahim bitti

spor: Tibet 21li+ omuzda sopa hareketi 50 tane+plates +alt Karin hareketi 2dklik

Akşam yemeğini 17:30-18 arasında yedim, süt içmek istiyorum; kaçta içersem sıkıntı olmaz?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

8olmadan ic bence.. 8den sonRa yemeyin dio ama ben kendimde gordugum daha erken tukkani kapayinca kilo verdigim..

hayırlısı artık şans yok ben de :KK43::KK43::KK43:

bemde gorunuyor cizelge

Toksan zaten içmene gerek yok..hafif ve erken saatte yiyince gece acikmamak için önlem amaçlı iciyoruz genelde

İçmedim, tuttum kendimiii :)

8olmadan ic bence.. 8den sonRa yemeyin dio ama ben kendimde gordugum daha erken tukkani kapayinca kilo verdigim..

8i geçtiği için içmedim canım. Bu hafta yani 2gündür yeme saatimi bir-iki saat geri çektim. bakalım tartıya nasıl yansıyacak

Çilek çok olmamış bence.

Sağol cnm ..be de karatay henuz yaşam tarzı haline gelmedi :KK50:ondan arada sapıtıyorum :KK66:

Bende çileği çok severim sabahları bi.kaç kere meyve hakkımı çilek yiyerek geçirdim.. 4, 5 tane.. keşke sabah yeseymişsin

Keşke :KK52:ama ikindin alışverişe gittik :KK66:bnde dayanamadım nebilim

Bugün eşcağacımla mangala gidiyoruuuz:KK52::KK52:kahvaltı yapmıcam ki 11 gibi çıkıcaz :KK66:15köftw yerim diyırum :KK53::KK53::KK53:yanıma salata malzemeside alıcam :KK66:hatta bisikletlerımızı ,ip ,ayrıca topta alıcam :KK52:i

Gelin birlikte gidelim pikniğe :KK52:ipte atlarız hem

Bugün eşcağacımla mangala gidiyoruuuz:KK52::KK52:kahvaltı yapmıcam ki 11 gibi çıkıcaz :KK66:15köftw yerim diyırum :KK53::KK53::KK53:yanıma salata malzemeside alıcam :KK66:hatta bisikletlerımızı ,ip ,ayrıca topta alıcam :KK52:i

Gelin birlikte gidelim pikniğe :KK52:ipte atlarız hem

Oooo süper. İyi eğlenceler. Ben de gidip kahvaltımı hazırlayayım.

Sağol cnm ..be de karatay henuz yaşam tarzı haline gelmedi :KK50:ondan arada sapıtıyorum :KK66:

Keşke :KK52:ama ikindin alışverişe gittik :KK66:bnde dayanamadım nebilim

Ben çok daha fazla yiyebiliyorum. Çileği çok severim çünkü. :)

X