Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

@fmgenc canım takma sakın şu söylenenleri..bana da kv.dem hamileliğimin 3.ayıydı sanırım omuzların genişledi ..göğüslerin büyüdü..karnın kocaman oldu..benim göbeğim gibi oldu demişti..ki onun 4-5 kat...ben 20 çocuk doğursam onun gibi olmaz..nasıl sinirlerim bozulmuştu..ki ben kilo almamıştım bile..laf olsun diye söyleniyor işte..herkes ağzı açık izledi gebeliğimi sonrasını ...halen hiç doğurmuşa benzemiyorsun diyorlar..bak sinirlerimizi nasıl bozuyorlar ya...

Ya varya sinirlendirmesinler beni bulmuşlarda bunuyorlar lafı tamda cuk oturur k.validene.senin gibi hamile görmüşmü o hayatında kıskançlığından söylemiştir o :p

kedi83 kedi83 nerdeee benim kustumu bize uhuhuhuhuh :KK43: :KK43:
benimle uğraşıyor daha doğrusu beni uğraştırıyor bi bulsam onu ciyaklatıcam valla:KK48::KK48:

@fmgenc canım takma sakın şu söylenenleri..bana da kv.dem hamileliğimin 3.ayıydı sanırım omuzların genişledi ..göğüslerin büyüdü..karnın kocaman oldu..benim göbeğim gibi oldu demişti..ki onun 4-5 kat...ben 20 çocuk doğursam onun gibi olmaz..nasıl sinirlerim bozulmuştu..ki ben kilo almamıştım bile..laf olsun diye söyleniyor işte..herkes ağzı açık izledi gebeliğimi sonrasını ...halen hiç doğurmuşa benzemiyorsun diyorlar..bak sinirlerimizi nasıl bozuyorlar ya...

bu kadınların bu hamilelere ettiğini ben anlamıyorum ya, bir arkadaşım son üç ayını kvsinin yanında geçirdi, 6 ayda 6 kilo alan kızcağız son 3 ayda 1 kilo alabildim sıkıntıdan dedi.. çok üzücü.. hamile insan zaten hormonlarla hassaslaşıyor, en ihtimam gösterilmesi gereken zamanda bu muameleler hiç hoş değil.. sütüne karışan, cinsiyetine karışan, ismine karışan.. birinci olduktan sonra 2.ye karışan..

Ya varya sinirlendirmesinler beni bulmuşlarda bunuyorlar lafı tamda cuk oturur k.validene.senin gibi hamile görmüşmü o hayatında kıskançlığından söylemiştir o :p

benimle uğraşıyor daha doğrusu beni uğraştırıyor bi bulsam onu ciyaklatıcam valla:KK48::KK48:

Canım aslında çok iyidir kv.benim bazen lafını bilmiyor..yaş geçtikçe oluyor sanırım..çok iyi anlaşıyoruz hakkını ödeyemem..annemin dayısının kızı oluyor benim kv.annemle huyları çok benziyor..

Canım aslında çok iyidir kv.benim bazen lafını bilmiyor..yaş geçtikçe oluyor sanırım..çok iyi anlaşıyoruz hakkını ödeyemem..annemin dayısının kızı oluyor benim kv.annemle huyları çok benziyor..
akrabaymış bak şimdi utandım:oops:

Slm arkadaslarin nasilsiniz:KK54:? Sayfalar ilerlemis ayrintili bakamadim daha.
Sabah sogan suyu ictim. (Ibrahim Saracoglunun sogan kurunu yapiyorum).

Sonraki kahvaltim soyle:
Mantarli omlet
Domates-zeytin-roka-peynir
1 cay fincanina yakin badem

nasil? resim yuklemeye calistim ama beceremedim.
afiyet olsun soğan suyunu neden içiyorsun bana hep itici gelmiştir
kayıtlı fotonu dosya yükle kısmına tıkla yüklersin

Bugün Kadın doguma gittim. Yıllık smearimi verdim hormonlarima baktirdinmi kan değerlerim herseyim normal . Smean 1 haftaya çıkacak. B12 285 çıktı normal dedi ama yinede yazdırdı
D vitamini tüm kadınlarda eksiktir günde 5 8 damla icilmesi gerek dedi ondan ona bakmadı. Devlet Hastanesinde 15 günlük randevu bulmak zor sgkli olarak özel gittik SGK indirimine rağmen fazla tuttu testler ama içim rahatladi. Smearimde TEMİZ xiksa rahatliycam

Afiyet olsun yarasın canım..hoşgeldin tatilden..
Hosbuldum canim benim: )
Canim Her evde ayni demek ki, dün benim kv.de tombullasmissin diyor : )

O kadar değişik yorumlari olduki aylardir bu yorumu çok hafif kaçtı hiiic rahatsiz etmedi..dunyanin en iyi kv sine sahip oldugumu düşünürdüm bi zamanlar.o kadar iyidir ama 12 yildan sonra başka yonlerinide gorebiliyormus insan :KK43:

Slm arkadaslarin nasilsiniz:KK54:? Sayfalar ilerlemis ayrintili bakamadim daha.
Sabah sogan suyu ictim. (Ibrahim Saracoglunun sogan kurunu yapiyorum).

Sonraki kahvaltim soyle:
Mantarli omlet
Domates-zeytin-roka-peynir
1 cay fincanina yakin badem

nasil? resim yuklemeye calistim ama beceremedim.

Merhaba bizler iyiyiz cok şükür. . Afiyet olsun kahvalti iyi gorunuyor da miktarlar onemli domates yesillik zeytin bolca yenmeli mumkunse zeytinler yağın içinden kaşıkla alinarak yenmeli..Eğer bu kahvalti en az 5 saat tok tutuyorsa sorun yok ama acikirsaniz miktarlari arttirin ya da gün kurusu takviye edebilirsiniz

Tamam simdi yukleyebildim. Resmin boyuyu buyuk diyordu yeni ayarladim. image.jpg

Hosbuldum canim benim: )

Canim Her evde ayni demek ki, dün benim kv.de tombullasmissin diyor : )

O kadar değişik yorumlari olduki aylardir bu yorumu çok hafif kaçtı hiiic rahatsiz etmedi..dunyanin en iyi kv sine sahip oldugumu düşünürdüm bi zamanlar.o kadar iyidir ama 12 yildan sonra başka yonlerinide gorebiliyormus insan :KK43:

Merhaba bizler iyiyiz cok şükür. . Afiyet olsun kahvalti iyi gorunuyor da miktarlar onemli domates yesillik zeytin bolca yenmeli mumkunse zeytinler yağın içinden kaşıkla alinarak yenmeli..Eğer bu kahvalti en az 5 saat tok tutuyorsa sorun yok ama acikirsaniz miktarlari arttirin ya da gün kurusu takviye edebilirsiniz

Bizimde 11 seneden sonra :) idare edicez napalım kalp kırmaya değmiyor..

Pazar günü, ayak bileğimi burktum, sonra pazar akşamı sporumu yapmadım. Pazartesi günü iyiyim diye 2'sini birden yaptım, şimdi biraz şişti, acı bacağıma da vurdu. Gitti programım sekteye uğrayacak. :KK61::KK61::KK61::KK61:

X