Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

iyi geceler çıtırıklar. ne çok geziyorum bu ara.
ya komşudayım yada komşular bende. yada dışardayız.
oh memleket gibi varmı yaa.
pisimin ellerine sağlık liste süper olmuş.
gez gez canım gidince bunları çok ararsın,,,,,
sabah
1 yum
kocaman kase salata
(domates, roka, yeşil biber, salatalık )
10 zeytın
peynir

öğle
tavuklu salata
sade kahve

akşam
domates çorbası
yoğurt
badem, ceviz
sade kahve
afiyet olsun canım

ha ha ha sizin yasınızla benim 20 olan yasımı toplarsanız gerçek yasım ortaya çıkar
reçetemi enaz 40 kişi denedim doğru yapan hrkes isteğine kavuştu
aramıza hoşgeldiniz.....

canım sana bişey sormak istiyorum ayçekirdeği yağı omega6 diyor ya kitabında Canan hoca..Ayçiçek çekirdeği yiyebiliyor muyuz ozaman?
çiğ olarak yiyebiliyoruz,,,ayçekirdeği yağa dönüşüken ışıl işlem görüyor
dukan sırf proteine dayanıyor,,,,karatay da dengeli yiyoruz
protein + kükürt + renkli +yeşil her öğünde olduktan sonra korkacak bişey yok hem vücut hem beyin besleniyor

canım tekrar hoş geldin
sorunların sevdiceğinle mi ilgili,,,,,,bizler buradayız elimizden geldiğince toparlanma na yardım ederiz...ister burada yaz ister faceden elimden bişey gelirse sevinirim
Canım ablam.. Annem.. Çok sağol ilgin için.. Sevdiceğimle alakalıydı, biraz da ciddiydi; aşmaya başladık sanırım yavaş yavaş. Şimdi de ailevi sıkıntılarım var biraz, zaman zaman beni dürtükleyip huzursuz eden.. Bugün de sabah tartıldığım halde bildirim yapmayı unuttum. Sabırdan başka elden bişey gelmez..

Yok öyle kaçırmak daha dikkatli olmalıyız ilk kırmızı halıyı sen aldın ama bugünün ilk sopasıda sana geliyor
Eki Görüntüle 1225631
aferim sana,,,

sende eskidin gelenlerin kaçamak yapmasına engel oluyorsun,,,,,
Bu mesajınıda çok beğendim.Ama dur seni o kırmızı halıda bir döveyim.
Eki Görüntüle 1225632

evettttt hep böyle devam et bir an önce o yağları taşımaktan kurtur o güzel gözlerin iyice ortaya çıksın

çok tatlısın ya ne güzel yapmışsın,,,kendimi çok beğendim

Bende Karatay diyeti yapmak istiyorum ama tam olarak bilmiyorum yardım edermisiniz lütfen
aramıza hoşgeldiniz
inşallah en kısa sürede sıkıntılarından kurtulup eski haline dönersin ...siz daha çok gençsiniz herşeyin üstesinden gelirsiniz sabır sabır.....

inşallah en kısa sürede sıkıntılarından kurtulup eski haline dönersin ...siz daha çok gençsiniz herşeyin üstesinden gelirsiniz sabır sabır.....
Doğru diyosun annem.. Böyle böyle pişeceğiz. Bu kadarcık da sızı olsun yahu daha ağırlarına karşı direnç kazanmak lazım. =)

kg vermenin durmasına takılma canım ben 5 ay 68 bde takıldım sonra yine vermeye devam ettim,,,,3 aydırda 63 lerde takıldım,,,,yavaş yavaş olsada vermek güzel
Abla bir hafta gecmis okunur mu :)
Gel sen hemen günümüze yetis:)
nihayet geçmişi bitirdim,,,gözlerim ağrıdıı artık ,,,,,çok şükür yetiştim size
başınız sağolsun canım...ALLAH sizlere uzun ömürler versin

kardeşine de üzüldüm geçmiş olsun,,,,kısmet değilmiş ömrü yokmuş....kendini çok üzmesin hepimizin başından aynı şeyler geçti vakti gelince yeniden oldu,,,,inşallah sağlıkla kucağına alacağı evlatları olur
canım benim...bende szileri çok özledim...aklım sizde ama girmeye fırsatım olmuyordu evdekiler devamlı yanımda elime tel almaya vaktim olmuyordu ,,,,,oluncada ya sarjı ya interneti olmuyordu habire engeller çıkıyordu

anneciğin inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur
kolay gelsin canım,,,,özletme kendini

senden kaçamak beklemem zaten ...sende benim gibi inatla hedefi bekliyorsun o zaman belki kırkta bir yaparsın
afiyet olsun canım
Doğru diyosun annem.. Böyle böyle pişeceğiz. Bu kadarcık da sızı olsun yahu daha ağırlarına karşı direnç kazanmak lazım. =)
hayat bazen çok acımasız oluyor onun için önceden pişmek iyi oluyor ,,,,,bazı şeyleri görmezden bazılarını da duymazdan gelmek lazım,,,,herşey olacağına varıyor biz üzüldüğümüzle canımızı sıktığımızla kalıyoruz....

Aynen öyle...
Sabredelim, bakalım Mevlam neyler... Neylerse güzel eyler..

aramıza hoşgeldiniz
kahvaltı eksik olmuş
yoğurt mayalamak için mayanızı da kendiniz yapabilirsiniz....ben kendim yapıyorum

Kahvaltida badem yada ceviz yada findik.. eksik degil mi? ne ekleyebilirm baska?
karatay alisverisi yaptim bol yesillik,badem, ceviz stokladim, yogurdumuda mayaladim. simdilik gozume ilk gorunen eksikler bunlar. ilginiz icin cok tesekkurler benim menulere hep bakin lutfen :)) birde 0663 dogum tarihiniz mi :)) diger msj larda hep abla demisler ordan baglanti kurmaya calistim- merak ettim :)))

Bende menumu nasil paylasirim diyordum kedi beni sollamis
Menum
Sabah(10:00)
1yumurta
1 buyuk domates
Avuc icinden buyuk peynir
6-8 zeytin
1/2cb kuruyemis

Aksam (17:00)
Salata
Tavuk sote

Iste burasi fena misafirlik
1 dilim yalanci tavuk Göğsü
1 kucuk ev pogacasi

Yatmadan koca bir bardak süt

canım sana bişey sormak istiyorum ayçekirdeği yağı omega6 diyor ya kitabında Canan hoca..Ayçiçek çekirdeği yiyebiliyor muyuz ozaman?
bildiğim kadarıyla yenebiliyor canım, kavrulmuş ve tuzlu olmayacak tabi.. omega 6 yı ısıtmayın diyor Canan hoca, ısı görünce hemen yok oluyor ve transyağa dönüyor, çok çabuk bozuluyormuş..

ay ne tatlı ya, kızkıza çok eğlenceli olsa gerek : ) ben de geliim mii

Bu seyda Coşkun da ne var anlamadım millet manyak gibi para yediriyor zengin ettiler resmen kadini

canım bizim millet iradesiz, kadın da adamların yemeklerini bile evine kadar yollayınca farklı bir hizmet sunmuş oldu.. hele bir de sosyete diyetisyeni olunca daha da sükse yaptı haliyle : )) onlarla birlikte yürüyor, günde 15 km yürüyüş yapıyormuş geçen okudum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…