Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

kızlar hepinizi tebrik ederim, herkes en azından ilk hedefinin altına inmiş valla süpersiniz

şaka gibi o kadın eve gidince dünyaları yiyordur ben olsam yerim 15km yürüyecegimde kilo alacağım pehhhh

Ablacım harikasın valla..iyi zayıflatmışsın ..

Hoşgeldinnn canımm.. özledim valla çıtır anne

Sende hemen çıtır olacaksın canımm... hiç kilo almamışsın maşallah.1.1 nedir ki .. dediğin gibi artık ödem olmaya başlar.. bi de sıcak gözünü sevdiıim ankara iyice bunaltır seni
Canim hosbuldum teşekkür ederim: ) canim bir haftada 1.1 kg cok geldi ne bileyim. .Gül ablanin da dedigi gibi Otel yemekleri yapti sanırım tuzu yağı farklıydı sonuçta. .sicaklar ve yol mahvetti beni hala şiş bacaklarim..size resim atayim face'den bakin bakalım 7 aylik halime: )
Otelde serbest gördüğüm yiyeceklerden bol bol yedim (deniz cok aciktirdi) ama illa içinde yasakli bir şeyler vardır karatay'a uymayan..sanırım o yüzden de bu kadar şiştim. .neyse duzenime döndüm artik çok şükür. .inşallah dedigin gibi hizlica gider kilolar

Bu arada dün yazdiklarini okudum uzmusler seni çok üzüldüm. .lutfen seni üzmelerine izin verme..büyükler malesef farklı bakıyorlar eminim o da seni kirdiginin farkında değildir. .bu konudan bende çok muzdaribim artik takmiyorum daha mutluyum takmayinca...

Hosbuldum ablam, sen ev ortamında olunca ne güzel rahat rahat yapiyorsun karatay'i .. otelde olunca dedigin gibi yağı tuzu belli değil. .bir şey gözlemledim bu arada ,insanlar ne çok yiyorlar ve ne sagliksiz besleniyorlar..Kadınların her yerleri selülit dolu yağlar ohh maşallah ve hala yiyorlar..kahvaltidan kalk 2 saat sonra öğlen ye sonra ikindi de ekmek aralari( sosis janbon ketçap) ve 2 saat sonra yine devam... ben sabah yiyip öğlen salata meyve ve akşam yemeği şeklinde yaptim hamile halimle..

Herkese mutlu güzel günler
Menumu yazayim hemen

Dün
Sabah; 2 yumurtali kkk açık limonlu çay

Öğlen üzüm yoğurt fıstık

Ara: süt pisirmistim kaymagini 2 gün kurusu ve cevizle yedim.. kalan kaymak bu sabah bitti...

Akşam domates çorbası ve soğuk ayranli çorba salata taze fasulye

afiyet olsun annecim yarasın bebişe

işe başlayınca yardımcı alırsan şimdikinden daha az yorulursun prenscim, aslında çalışmak daha düzenli bir hayat getiriyor insan daha az yopranıyor gibi geliyor bana..

İnşallah canım ya..büyük işleri ben hiç yapmıyorum zaten kardeşim gelip her ay düzenli yapıyor..ama ev işi bitmiyorki..millet yapmıyor yaa ben çok rahatsız oluyorum..

Afiyet olsun yarasın canım..hoşgeldin tatilden..

fmgenc canım takma sakın şu söylenenleri..bana da kv.dem hamileliğimin 3.ayıydı sanırım omuzların genişledi ..göğüslerin büyüdü..karnın kocaman oldu..benim göbeğim gibi oldu demişti..ki onun 4-5 kat...ben 20 çocuk doğursam onun gibi olmaz..nasıl sinirlerim bozulmuştu..ki ben kilo almamıştım bile..laf olsun diye söyleniyor işte..herkes ağzı açık izledi gebeliğimi sonrasını ...halen hiç doğurmuşa benzemiyorsun diyorlar..bak sinirlerimizi nasıl bozuyorlar ya...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…