Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Birazdan yürüyüş yapmaya çıkacaz bizimkilerle... k.validemler yeni geldiler tatilden sayılr.. hafta sonuda nişana gittiler dün döndüler..yeni yeni mupabbete girdik.. az önce devam mı ediyosun hala diyor annem.. evet dedim yeter artık verme diyor.. gitmiyo dedim zaten artık..
Sinir oluyorum yaa bazen laf aramızda... çocukta olmuyor ya altında hemen bişi arar gibi soruyolar.. kilo vermem sanki engel.. bunca zaman kiloluydum da ne oldu:KK62: onu soruyo arkasına çocğu :KK62: offfff offff... gidim yürüyeyim de sinirim geçsin...

Bende de bişi yok abla.kaçamk yapmıyorum.. malum benim sorun bağırsaklar.. ahhh bi tam çalışsa..bi de hiç bu kadar zayıf olmamıştım uzun uzunnn bi süredir.. vücut direnmeye başlıyor galiba artık..:KK51::KK51:
Bugün kü menüm...
7.30 sabah
iki rafadan yuurta..
Köy peyniri..
20Tane zeytin
Domates salatalık
Karışık yeşilik
Bi çay bardağı Yerfıstığı
Bi şeftali

Akşam7.30
3 saatte kısık ateşte pişirdiğim bol domatesli güveç
Ev yapımı turşum..
İki salatalık.
Kuru soğan
Gün içinda hiç siyah çay içmadim.. kahvem her zaman ki gibi şekersiz.ve 2litre suyum
Uzunn süredir bildirim yapmıyorum ama hep böyle :KK66:
evet sende de yok,,,ben eskileri kastetmedim canım onlar karataya bağlılar,,,yeni gelenlerden örnek verdim.....yemeğin tadına bakmak bile leptini bozuyor sanırım ufak hataları gözden kaçırıyorlar ondan kg vermeleri zor oluyor,,,,burada yemekleri genelde ben yaptığım için tadına bakmalarına da gerek kalmadı,,,,,karatay polisi gibi başlarındaydım uymak zorunda kaldılar :KK47:......gece 1 den sonra dışarı çıkıp bahçede otururken arkadaşlarıyla viski içip çikolata yemişler ....sabah korkudan bana söylemiyorlar diğer kızkardeşime söylüyorlar oda bana söyledi ben çaktırmadım sonra ağızlarından kaçırdılar:-)

Birazdan yürüyüş yapmaya çıkacaz bizimkilerle... k.validemler yeni geldiler tatilden sayılr.. hafta sonuda nişana gittiler dün döndüler..yeni yeni mupabbete girdik.. az önce devam mı ediyosun hala diyor annem.. evet dedim yeter artık verme diyor.. gitmiyo dedim zaten artık..
Sinir oluyorum yaa bazen laf aramızda... çocukta olmuyor ya altında hemen bişi arar gibi soruyolar.. kilo vermem sanki engel.. bunca zaman kiloluydum da ne oldu:KK62: onu soruyo arkasına çocğu :KK62: offfff offff... gidim yürüyeyim de sinirim geçsin...
takma kafana canım ,,,,,genelde yorumlar öyle oluyor,,,,benim hala heryerimde yag var gören verme yeter diyor....
çocuk için söylenene karatay çocuk içide iyi geliyormuş onun için yapıyorum de dogrusuda o zaten

Ben geldim. Kimim ben?
-"nnazee"

Çok uzun süre uzak kaldım hem buradan hem de sağlıklı beslenme düzeninden. Çok şey yaşadım, çok sancılı bir süreçten geçiyorum. Sağlam gittim, ama yüreğimde bir sürü hayal kırıklığıyla döndüm. İyi miyim? -Değilim, hem de hiç... Ama şuan iyi değilim diye hep kötü de kalacak değilim... Toparlanmaya çalışıyorum, toparlanacağım. Toparlanmaya ilk olarak dağıttığım yeme düzenimden başlayacağım tabii ki.

Bu sabah tartıda 59.5 çıktım. Giderken 59.1'mişim; az önce listeden baktım. Bilerek bildirim yapmadım, yarından itibaren yemek listelerimle önümüzdeki haftadan itibaren de bildirimlerimle burada olmaya devam edeceğim.

Hepinizi çok özledim.
canım tekrar hoş geldin
sorunların sevdiceğinle mi ilgili,,,,,,bizler buradayız elimizden geldiğince toparlanma na yardım ederiz...ister burada yaz ister faceden elimden bişey gelirse sevinirim

ben 3 ay önce ilk hedefe indim sonrasında 1 kg daha verdim arkasından ramazan girdi 1 kg aldım sonunda verdim derken 63-64 arası debelenip duruyorum,,,,

4 kişiye 6 gün karatay yaptırdım 2 si 2,5 kg verdi, 2 si 1400 verdi ,,,,,en ağırı 69.900 dü...........59 olan 2,5 verdi kg su az olmasına rağmen,,,,,,,kg su çok olup veremeyenler kaçamak yapıyor demek ki diyorum mesela seraym :KK24:
gözümün önünde yaptırdım hergece spor a götürdüm yada yürüyüş yaptırdım,,,gece 1-2 kişi havuz başında kaçmak yaptığı halde bu kadar verdiler....ben veremeyenlerden şüphelenmeye başladım yanlış bişeylermi var,,,mengmeng hariç:KK54:
hemen mesaj atıyorum canım
Gül abla Şeyda Coşkun'un ününü elinden alırsın valla :)

:KK48::KK48:,,,,,olabilir valla,,,,,ben insanlara bişeyler öğretmeyi seviyorum, sabırlıyım ama yemek yapma olayını sevmiyorum....ben öğreteceğim yemekleri ona göre yapacaklar o zaman güzel olur:KK48:....
biz gece 2 den sonra yatıyoruz sabah 11 de kalkıyoruz kahvaltı yapıyoruz 12 yi geçiyor, topluyoruz yemeği ocağa koyup çay keyfi yapıyoruz yemek pişince havuza gidiyoruz saat 3,5-4 e geliyor, güneşlenemeden acıktık demeye başlıyorlar vakit hemen geçiyor...5 te kalkıp eve gidiyoruz sofrayı hazırla otur ye kaldır derken 7 oluyor,,,,gündüzden bişey anlamadan geçiyor....

iyi akşamlar kızlar...
yoğun bir gündü..işlerim bitti,yemek yedim..belim çok ağrıyor..yanıyor resmen..yorgunluktan olabiliyormuş..kıvancı kucağıma zor alıyorum..bekir alıyor genelde..markete gittim geldim..unutmuşum alacaklarımı..haftasonu eşimle gideyim artık..bedenen halim sıfır :KK43:

siz iyisiniz inşallah..
Canim cok yoruyorsun kendini dikkat et yakinda isede başlayacaksin iyice zorlasacak hersey.

Seni cok iyi anlıyorum. K.valideden olmasada etraftan benzer okadar cok sey yasadim ki.o öyle demek istemese bile sen herşeyi ona yorarsin sonucundada strese girersin kendini uzmekten başka bir ise yaramaz.bilen bilir sen kafayı takmayacaksin.kilo veren zayif olan değil , kilolu olan kişinin çocuğu nun olmasi zordur .öpüyorum seni

Bu seyda Coşkun da ne var anlamadım millet manyak gibi para yediriyor zengin ettiler resmen kadini

:KK48::KK48:,,,,,olabilir valla,,,,,ben insanlara bişeyler öğretmeyi seviyorum, sabırlıyım ama yemek yapma olayını sevmiyorum....ben öğreteceğim yemekleri ona göre yapacaklar o zaman güzel olur:KK48:....
biz gece 2 den sonra yatıyoruz sabah 11 de kalkıyoruz kahvaltı yapıyoruz 12 yi geçiyor, topluyoruz yemeği ocağa koyup çay keyfi yapıyoruz yemek pişince havuza gidiyoruz saat 3,5-4 e geliyor, güneşlenemeden acıktık demeye başlıyorlar vakit hemen geçiyor...5 te kalkıp eve gidiyoruz sofrayı hazırla otur ye kaldır derken 7 oluyor,,,,gündüzden bişey anlamadan geçiyor....
Tatilde düzen tamamen değişiyor. Döndüğün zaman ilk günler zorlanirsin gibime geliyor abla

evet sende de yok,,,ben eskileri kastetmedim canım onlar karataya bağlılar,,,yeni gelenlerden örnek verdim.....yemeğin tadına bakmak bile leptini bozuyor sanırım ufak hataları gözden kaçırıyorlar ondan kg vermeleri zor oluyor,,,,burada yemekleri genelde ben yaptığım için tadına bakmalarına da gerek kalmadı,,,,,karatay polisi gibi başlarındaydım uymak zorunda kaldılar :KK47:......gece 1 den sonra dışarı çıkıp bahçede otururken arkadaşlarıyla viski içip çikolata yemişler ....sabah korkudan bana söylemiyorlar diğer kızkardeşime söylüyorlar oda bana söyledi ben çaktırmadım sonra ağızlarından kaçırdılar:-)
Bizler sürekli böyle beslenince alıştık artık...
onlarda kendilerini ele vermişler Gerçi senden de bişi kaçmaz ablacım..
nasıldık başlarda bizde.. kaçmk yapmaya korkardık senden kafamıza tokat yiycez diye... :KK67: çok çekinirdim bunu sen gönderirsin diye... :KK70:şimdi unuttuk kaçamağı.. şimdi meyve bile yemesem aklıma gelmiyor artık..:KK19:hep senle olsalar onlarda alışırlar.. keşke küçük kızn senle devam etse bırakmasa buraya gelincede . çok hoş bi kız zayıflayıncada çokk güzel olur maşallah:nazar:

takma kafana canım ,,,,,genelde yorumlar öyle oluyor,,,,benim hala heryerimde yag var gören verme yeter diyor....
çocuk için söylenene karatay çocuk içide iyi geliyormuş onun için yapıyorum de dogrusuda o zaten
Kim ne dersa desin zaten artık böyle... isteseler de istemeselerde.. benimde hala yağlarım var kendimi ne zaman mutlu hissedersem o zaman koruma moduna girecem, o da naıl olur bilmem ama... şu an kilo vermek istiyorum.. çocukta artık takmıyorum zaten ama ona bağlamaları sinr ediyo bazen...

Canim cok yoruyorsun kendini dikkat et yakinda isede başlayacaksin iyice zorlasacak hersey.

Seni cok iyi anlıyorum. K.valideden olmasada etraftan benzer okadar cok sey yasadim ki.o öyle demek istemese bile sen herşeyi ona yorarsin sonucundada strese girersin kendini uzmekten başka bir ise yaramaz.bilen bilir sen kafayı takmayacaksin.kilo veren zayif olan değil , kilolu olan kişinin çocuğu nun olmasi zordur .öpüyorum seni

Bu seyda Coşkun da ne var anlamadım millet manyak gibi para yediriyor zengin ettiler resmen kadini
Bende seni öpüyorummm canımm.. inan takmıyorul öyle ama sinirleniyorum işte... acab eksik mi besleniyomuşum acaba yemediğim şeylere vücudumun ihtiyacı varmış.. önce destekti sağolsun şimdi yeter diyo.. çok karışılmasını sevmiyorum kararlarıma.. zaten bi kaç şey vardır müdahale edilmesini istemem.. karatayda bunlardan biri.. karışmasınlar ya karışmasınlar.. benim psikoojim bile düzeldi.. evim daha huzurlu daha mutluyum.. kendi ruh halim düzelince herşeye yansıdı.. bi de hiç arkaaşım yoktu hiç değilse karatay bana sizleri kazandırdı... dışardan birisi bişi dedi mi gıck oluyorum işte napim...çocuk konuuna da takılmazdım bugün ikisinede laf gelinnce sinirlerim hopladı.. yoksa çokk severim k.validemi ama işte:KK51:
Ayyy ne çok yazmışımo_O

AŞK NE GÜZEL ŞEY heyecanınız hiç bitmesin canım

en son bundan 20 küsür sene önce böyle kısaydı. o gün bugündür uzun saçlarım .hem çok sıkıldım çok dökülüyor hemde değişiklik olsun istiyorum BANA GAZ VERİNDE KESTİREYİM YAA
bende kestireceğim ama 60 kg ya gelince kendime 60 hedefi koydum,,,omuzlarda kestirip kızıla boyatmak istiyorum ,,,,mayısta olurum diye düşündüm eylül olacak hala 63 lerde takılıyorum aylardır da boyatmadım bi türlü inemedim....
Canim once @ isaretine bas sonra rumuzu yaz asagiya gelenlerden dogru ilani sec ^_^ @seraym
bende deneyeceğim @mengmeng

Slm arkadaslar;

Uzun bir suredir sizleri disardan takip edn biri olarak v sayfa sayfa sizlerin yorumlarini takip eden biri olarak uye oldum ve bir fiil aranizda olmak istedim.
Arkadaslar bildim bileli kemikli olupta kilolu olanlardanim maalesef,yani yas otuz bugune kadar kendimi soyleee citipiti goremedim:KK43:bu saatten sonra gorme istegim artti,sizin yazilariniz okudukcada motive oldum ve anca buranin sirineleriyle motive olup bu yolda saglam saglam adimlarla sizinle beraber citirlik mertebesine erismk istiyorum.ne dersiniz? :)))
merhaba aramıza hoşgeldiniz...önceden smilelerde çiçeğimiz vardı onunla karşılıyorduk yeni gelenleri şimdi oda yok:KK12:
iyi ki üye olmuş ve bize yazmışsınız birlikte karatay yapmak çok zevkli...motivasyon çok önemli oda burada var
yaşının genç olması metabolizmanın hızlı çalışmasını sağlar ve çok çabuk kg verirsin....ben 6 günde 2,5 kg verdirdim kardeşlerime onlarda 0 lu yaşlardalar...

iyi geceler çıtırıklar. ne çok geziyorum bu ara.
ya komşudayım yada komşular bende. yada dışardayız.
oh memleket gibi varmı yaa.
pisimin ellerine sağlık liste süper olmuş.

sabah
1 yum
kocaman kase salata
(domates, roka, yeşil biber, salatalık )
10 zeytın
peynir

öğle
tavuklu salata
sade kahve

akşam
domates çorbası
yoğurt
badem, ceviz
sade kahve

Ablacım mesaj göremedim sen müsait olunca yaZarsın bana Eylül'den sonra lazım : ))
canım kusura bakma,,mesaja girdim kopyaladım sana mesaj atacaktım geçmişi okumaya dalmışım yazını görünce hatırladım ve hemen attım:KK47:
Bizler sürekli böyle beslenince alıştık artık...
onlarda kendilerini ele vermişler Gerçi senden de bişi kaçmaz ablacım..
nasıldık başlarda bizde.. kaçmk yapmaya korkardık senden kafamıza tokat yiycez diye... :KK67: çok çekinirdim bunu sen gönderirsin diye... :KK70:şimdi unuttuk kaçamağı.. şimdi meyve bile yemesem aklıma gelmiyor artık..:KK19:hep senle olsalar onlarda alışırlar.. keşke küçük kızn senle devam etse bırakmasa buraya gelincede . çok hoş bi kız zayıflayıncada çokk güzel olur maşallah:nazar:
...sizler baştan kaçamak yapmadığınız için şimdi de kaçamaksız gidiyorsunuz, iyi ki benden korkmuşsunuz:KK28:...
inşallah devam ederde kalçaları küçülür,,,,üstle alt arasında 3 beden var nerdeyse

X