Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Evet, sonunda bırakıp gideceğim. Belki o zaman gelirler. :KK48::KK48::KK48:

:KK20::KK20::KK20: cık cık cık, nasıl laf öyle o, bırakıp gidicem falan :KK20:

BENDE SENİİİİİİİİ:KK48:
ama bu patlama sanki başkasına söylenmek istenmiş ama söylenememiş gibi geldi nedense
aşkınızı yirim sizin negüzel :KK68:

:KK70::KK70: hiç üstüne alınma cicim. sevdicek kokuyo o mesaj.

yaa evet nerdeyse belime kadar olan saçlar zamanla omuzdan aşağı kadar geldi her kestirmemde pişman oldum ama sonra alıştım . bunlarda favoriler ama herhalde tek olandan kestiririm gibi NASIL

ayy o en baştaki tek olan kızın resmi benim telde var. geçen kuaföre gösterdim. hem renk hem modeli.
bende kısa saç severim, kıvırcık benim saçım o yüzden çok yakışmaz bana kısa saç
ama başkasında gördüm mü içim gider.

selam kızlar. bende aranıza katılmaka istiyorum :)
yarından itibaren bende karatay a uygun beslenmeye çalışacağım.
daha önce kitabını okudum ve uzun süre uyguladım. son zamanlarda bıraktım, fakat yine devam etmek istiyorum.
yalnız spor yapamayacağım. sadece sabahları ya da bazı zamanlar akşamları 20-30 dk yürüyorum işte. önerileriniz varsa alırım :)

hoşgeldiinnn :KK15:

günün özeti
gündüz temizliğinin yaninda, akşam da dün silemediğim mutfağın üst dolaplarını sildim.
bu arada komşuma ve başka bi arkadaşa daha vakit ayırdım.

menüm hiç iyi değil bugün
sabah
kuruyemiş, süt

aralarda sade kahve,
soda içine bol limon sıkılmış

akşam
barbunya, taze fasulye
mercimek köftesi
karışık salata

teoson teoson tatlışş bak bu resimleri de bu akşam yüklemiştim. bu ara bu modellere taktım.

Eklentiler

• imagesCA0YOGRT.jpg
    imagesCA0YOGRT.jpg
    8,5 KB · Görüntüleme: 74
  • imagesCATBS48X.jpg
    imagesCATBS48X.jpg
    8,6 KB · Görüntüleme: 57
Citirlarim nabersiniz,,,,,,biizimkiler bugunde karataya devam,,,canlari kisir cekmis aksam yemegine yaptik.,,,,patlican ve mercimek corbasi vardii yogurtta cikardik,,,ben ve kizim 3,,,4 kasik yedk digerleri ac gozlu davrandi bir tabak dolusu yediler,,,,yemeyin dedim canimiz cok istyor dediler siz bilirsinz yarin pisman olacaksiniz dedim .....dun gecede kucuk kizkardesim ve kizarkadasi bahcede oturuurken cikolata yemisler helal olsun size dedim ......aksamda kordona gttik 1 saat yuruyus yaptik gezdik,,,,,gunduzde havuzda vakit gecirp guneslendik,,,,2 gun daha burada karsiyaka dayiz,,,,,

günün özeti
gündüz temizliğinin yaninda, akşam da dün silemediğim mutfağın üst dolaplarını sildim.
bu arada komşuma ve başka bi arkadaşa daha vakit ayırdım.

menüm hiç iyi değil bugün
sabah
kuruyemiş, süt

aralarda sade kahve,
soda içine bol limon sıkılmış

akşam
barbunya, taze fasulye
mercimek köftesi
karışık salata
kolay gelsin canim
Afiyet olsun

Kızlar ben gedim kedicik gene sporlar yapılmış.Bende dizi izliyordum bu kiraz mevsimi baya sardı bana kardeşim sğolsun o olunca izliyordum sayesinde yine zırva bir diziye başladım .Gül ablam yine girememiş. Benimde memleket işi yattı annemin bel probleminden dolayı bana bu sene geçmez artık .Anneme ameliyat dediler prof. Da soracakar o ne diyecek nefroloji uzmanı izin verecekmi bir sürü teferruat.Of halime bin şükür ama hayatımın en berbat 10 senesiydi diyebilirim.Anne ve babamız herşeyimiz onlar iyi olmayınca ben hiç iyi olamıyorum nefes bile alamıyorum sanki.Canım sıkkın bu yüzden.Neyse babyler ben kaçanzi öptüm hepinizi tükkanı kapayayım.Hekese iyi geceler tatlı rüyalar

Cepten alinti zormus anacim yapamadim
BlueDaisy BlueDaisy cim benim saçlarda kivircik canim hiçbir modeli göstermez top gibi toplanır acik birakinca sadece fön de görünür ama olsun kisa sac rahatlık
Seraym canim cokgecmis olsun Rabbim sifa versin
Gul abla tatilin tam gaz devam ediyor neguzel
Mengmeng iyi tatiler canim yeğenlerini öperim
Bende bugün haftasonu olmasina rağmen erken kalktim yoldayım anneme gidiyorum herkese ii tatiller

Cepten alinti zormus anacim yapamadim
BlueDaisy BlueDaisy cim benim saçlarda kivircik canim hiçbir modeli göstermez top gibi toplanır acik birakinca sadece fön de görünür ama olsun kisa sac rahatlık
Seraym canim cokgecmis olsun Rabbim sifa versin
Gul abla tatilin tam gaz devam ediyor neguzel
Mengmeng iyi tatiler canim yeğenlerini öperim
Bende bugün haftasonu olmasina rağmen erken kalktim yoldayım anneme gidiyorum herkese ii tatiller
Sağol canım ya Allah razı olsun.Pazartesi bir iki doktorla daha görüşülecek özelleri bilirsin hemen ameliyat derler özellere kalsaydı iş benim belimin uyluk kemiğinde kocaman bir platin bulunuyordu.Ben inanmadım da balta limanı kemik hastahanesine gittim doktor sadece belimde düzleşme olduğunu boynumdada var kilo verme ve sporla düzelebileceğini söyledi. Ya ne kadar acımasız özelin doktorları para için herseyi yapıyorlar istisnalar haric tabi çok iyi diktorlarlada karşılaştım.Ameliyat kararını en az 3 doktora göstermek gerekiyor bence.
Annenede selamlar teosoncum.Biliyormusunuz bende kıvırcık saç hastasıyım insanlar hep kendinde olmayanı istermiş.
Sabahki menüm yumurtalı sebzeler salladım ortaya birşy idare etti cevizi abarttım yalnız bugün canım şimdide ayran ve limonlusoda istiyor benim regl olmadı hala ne yapsak asprinde içtim ama. Beklemedeyim davul gibi olaraktan

Sağol canım ya Allah razı olsun.Pazartesi bir iki doktorla daha görüşülecek özelleri bilirsin hemen ameliyat derler özellere kalsaydı iş benim belimin uyluk kemiğinde kocaman bir platin bulunuyordu.Ben inanmadım da balta limanı kemik hastahanesine gittim doktor sadece belimde düzleşme olduğunu boynumdada var kilo verme ve sporla düzelebileceğini söyledi. Ya ne kadar acımasız özelin doktorları para için herseyi yapıyorlar istisnalar haric tabi çok iyi diktorlarlada karşılaştım.Ameliyat kararını en az 3 doktora göstermek gerekiyor bence.
Annenede selamlar teosoncum.Biliyormusunuz bende kıvırcık saç hastasıyım insanlar hep kendinde olmayanı istermiş.
Sabahki menüm yumurtalı sebzeler salladım ortaya birşy idare etti cevizi abarttım yalnız bugün canım şimdide ayran ve limonlusoda istiyor benim regl olmadı hala ne yapsak asprinde içtim ama. Beklemedeyim davul gibi olaraktan
Aleyküm selam canim .burde kekik suyunu dene istersen söktürücü özelliği var

Aleyküm selam canim .burde kekik suyunu dene istersen söktürücü özelliği var
Denerim canım sağolasın bu ara çok gerginim büyük oğlan beni çok zorluyor küçüğününde huyunu bozuyor sinirden beynim dönüyor babamızda maşaallah çıkartırken sanki onun bir yeri acımış gibi hiç bir şey demez onlara iki şımarık oğlan bu sene pekte tatil imkanı olmadı buyük ihtimal benim prolaktin gene sıçramıştır. Bana sinir hiç yaramıyor gerçi kime yarıyorda.

Nasılsıniz kızlar bi görünüp bir kayboluyorum dimi dayakligim valla :KK43:
&hersey yolundadir umarim
Bizde herşey yolunda canım aman sen kendine iyi bakta biz dahada iyi oluruz. Bizde bu ara yoğun gunler geçiriyoruz sık sık giremiyorz çoğumuz bazen bir ce diyip kaçıyoruz. Ben tükkanı kkapatmayı kaçırmamaya çalişıyorum en azından. Ama kedi devamlı mudavimiz maşaallah tpopiğimize en sadık o diyebilirim tabi izninizle.
Merak Etme canim bugünlerde herkes bir görünüp bir kayboluyor:KK66: biz iyiyiz şükür esas sen nasılsın
Okullar açılsın tatiller bitsin hepimiz topiğe mum oluruz valla babymom gul abla tatili bitirsin yine sayfalara yetişemeyiz. Saçına karar verdinmi

Sporum
p90x3 / Agility X
6/90
Yüzüm kıpkırmızı oldu, iyi program. :KK9::KK9::KK9:

Bu arada sabahları çoğunlukla, bazen akşam 5 tibet egzersizi, o günlük rutin olduğu için yazmayı unutuyorum.
Sende iyisin maşaallah ama hem iş hem spor iyi götürüyorsun valla .Zaten bunlar bitince ne bulacaksın merak ediyorum.Peki fark görüyormusun kendinde.Görmekten daha ziyade fark hissediyormusun

Akşamki menümü yazayım mercimek köfte,kabak çorbası,bukgurlu semizotundan biraz,yogurt,birde mısır haşlamıştım kokusu çok güzeldi dayanamadım yarım mısır yedim,:oops::oops: çok mutsuzum ama yedim valla. Bu ara bana birşey oldu yeminle şeytan dürtüyor beni ya:KK62: herşeye bir saldırasım var:KK53: yaaaa

Akşamki menümü yazayım mercimek köfte,kabak çorbası,bukgurlu semizotundan biraz,yogurt,birde mısır haşlamıştım kokusu çok güzeldi dayanamadım yarım mısır yedim,:oops::oops: çok mutsuzum ama yedim valla. Bu ara bana birşey oldu yeminle şeytan dürtüyor beni ya:KK62: herşeye bir saldırasım var:KK53: yaaaa

regl dendir o. canavar kaçıyo insanın içine yaa.
bende yarım mısır yicem sanırım biraz sonra.

benim işim bugün hiç bitmedi. çarşıya çıktım, eve gelip sil süpür yaptım.
akşam sitenin bütün çocukları bizim evdeydi, tekrar sil süpür wc temizliği falan yaptım.
kızı yıka, yedir, uyut. ben daha yeni oturdum.

menüm
sabah kuruyemişsiz kk
1 yum ile bol salatalı

akşam üstü
işkembe çorbası

şimdi
ceviz, badem
1 kocaman kupa süt
belki bide yarım mısır

kahve içtim 3 defa

X