Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

oldu valla cadılar renkli yazınca olmuyormuş ben hepsini seçiyordumda
0_9a727_27f85222_M.gif

ben akşam yemeğimi yazayım sabah kkk yaptımda ama ne yalan söyliyeyim çok bıktım bu ara pastahanelere çok gözüm düşüyor ama doğumgünümde pasta yerim valla 29 ağustosta yani pastaya dalmam için son bir hafta. neyse akşam yemeğimi yazayım
bulgurlu semizotu yemeği
tavuk sote
koca bir kase yoğurt

selam kızlar. bende aranıza katılmaka istiyorum :)
yarından itibaren bende karatay a uygun beslenmeye çalışacağım.
daha önce kitabını okudum ve uzun süre uyguladım. son zamanlarda bıraktım, fakat yine devam etmek istiyorum.
yalnız spor yapamayacağım. sadece sabahları ya da bazı zamanlar akşamları 20-30 dk yürüyorum işte. önerileriniz varsa alırım :)

Eki Görüntüle 1224445 Ay ne güldümüüm evet nerde atmamışım resim eklicem diya yuh bana (http://geneltip.org/upload/sayi/40/GTD-00294.pdf)
:-):-)

selam kızlar. bende aranıza katılmaka istiyorum :)
yarından itibaren bende karatay a uygun beslenmeye çalışacağım.
daha önce kitabını okudum ve uzun süre uyguladım. son zamanlarda bıraktım, fakat yine devam etmek istiyorum.
yalnız spor yapamayacağım. sadece sabahları ya da bazı zamanlar akşamları 20-30 dk yürüyorum işte. önerileriniz varsa alırım :)
Hoşgeldin. :KK68::KK74: 5 tibet egzersizini öneririm. Başlangıçta çok kısa sürüyor, sonra 21'e çıkıyor. 12 dk sürüyor.

canım süpersin..Ben türkçe olmadığı için zorlanacağımı düşündüm aslında bunlarda sen nasıl alıştın mı önc izlemek mi gerekli takip edebilmek için
Yapmadan önce izliyorum, ama yapmadan anlayamıyorsun hareketleri. İzlerken anladın sanıyorsun ama öyle olmuyor. :KK48: Hergün ayrı video olduğu için, farklı şeyler var, bugün zorlandım, dengede duramadım bir türlü. Zor hareketler ama, yaptıkça alışacağım. İyi gidiyor. :KK5:

Yapmadan önce izliyorum, ama yapmadan anlayamıyorsun hareketleri. İzlerken anladın sanıyorsun ama öyle olmuyor. :KK48: Hergün ayrı video olduğu için, farklı şeyler var, bugün zorlandım, dengede duramadım bir türlü. Zor hareketler ama, yaptıkça alışacağım. İyi gidiyor. :KK5:

canım ben şöyle bi izledim de hakikaten çok zor hareketler yaptıkça kaslarımız alışır bence de ama ben ilk etapta onları yapamam diye düşünüyorum biraz kilo verince daha rahat olur sanki değil mi sence de?

canım ben şöyle bi izledim de hakikaten çok zor hareketler yaptıkça kaslarımız alışır bence de ama ben ilk etapta onları yapamam diye düşünüyorum biraz kilo verince daha rahat olur sanki değil mi sence de?
Biraz kilo verip, vücut ve kaslar güçlendikçe daha rahat yapılır. Mesela ben şınav hiç çekemiyordum. 1 taneyi zor çektim, sonra 3-6-15 alıştım. Bu hareketlerde böyle, spora alıştıkça ve hareketleri birkaç kere yapınca, daha iyi yapılıyor. Jillian'a başlarken çok zorlanıyordum ben. Birşey daha öğrendim ki kardiyosuz olmuyor spor, az da olsa yapmak gerekiyor, (zayıflar için) kondisyon artıyor. Sadece bölgesel ve ağırlıkla olmuyor. Kilosu olanlar zaten daha fazla kardiyo yapmalı.

Biraz kilo verip, vücut ve kaslar güçlendikçe daha rahat yapılır. Mesela ben şınav hiç çekemiyordum. 1 taneyi zor çektim, sonra 3-6-15 alıştım. Bu hareketlerde böyle, spora alıştıkça ve hareketleri birkaç kere yapınca, daha iyi yapılıyor. Jillian'a başlarken çok zorlanıyordum ben. Birşey daha öğrendim ki kardiyosuz olmuyor spor, az da olsa yapmak gerekiyor, (zayıflar için) kondisyon artıyor. Sadece bölgesel ve ağırlıkla olmuyor. Kilosu olanlar zaten daha fazla kardiyo yapmalı.

canım çok ama çok teşekür ediyorum bana çok destek oluyorsun..Ayrıca spor konusunda çok şey öğrendim senin sayende aynı video ile yapabiliridm sen olmasaydın hep..Buarada boy-kilon nasıl sen zayıfsın sanırım

X