Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Kızlar az önce gezinirken '85kiloyum yoldaş arıyorum' topiğinde şu mesajı okudum

''eskirokfor
benim bir arkadaşım dukanla 20 kilo verdi ardından eklemleri şişmeye başladı hastanelik oldu iki ay yataktan kalkamadı , teyzemde dukan diyeti sonrasında 13 kilo verdi sonrasın gut hastası oldu. bu diyetlerde aşırı protein alımı olduğu için uzmanlar fazla önermiyor.tabi yapıp hiç bir hastalığa yakalanmayanlar da var ama bu örnekler benim gözümü korkuttu hatta dukana yaşadığı ülkede ceza verilmiş gibi bir şeyler de vardı.''

Kızlar böyle bir durumla karşılaşabilir miyiz?Ben okuyunca korktum açıkçası kulaktan duyma değil yakın çevresinden örnek yazmış arkadaş :KK43:

seraym seraym evet gül abla müsait olsun da bana yazsın o reçeteyi : ))) bir arkadaşım da bir hesaplama yapıyor, onun dediğine göre ben kız periyoduna 2015 mayısta giriyorum: ) beklersem geç olabilir, hayırlı evlat olsun ve tabi herşeyi Allah bilir.. bunlar espri..gül ablanın tarifine göre nasıl bakalım :emir_bebek:
aynen hayırlısı canım ama Gül ablanınki anladığım kadarıyla farklı birşey.

Geçmiş olsun canım diş ağrısı çoook kötü oluyor ben çok çektim dişlerimden acil şifalar diliyorum kıyamam sana
xenforo-smilies-kk36.gif
Sağol baby ya sorma haplanıp haplanıp duruyorum.

canım sana bişey sormak istiyorum ayçekirdeği yağı omega6 diyor ya kitabında Canan hoca..Ayçiçek çekirdeği yiyebiliyor muyuz ozaman?
Evet kavrulmamış her türlü kuruyemişi büyük bir zevkle yiyebiliyoruz.

Kızlar az önce gezinirken '85kiloyum yoldaş arıyorum' topiğinde şu mesajı okudum

''eskirokfor
benim bir arkadaşım dukanla 20 kilo verdi ardından eklemleri şişmeye başladı hastanelik oldu iki ay yataktan kalkamadı , teyzemde dukan diyeti sonrasında 13 kilo verdi sonrasın gut hastası oldu. bu diyetlerde aşırı protein alımı olduğu için uzmanlar fazla önermiyor.tabi yapıp hiç bir hastalığa yakalanmayanlar da var ama bu örnekler benim gözümü korkuttu hatta dukana yaşadığı ülkede ceza verilmiş gibi bir şeyler de vardı.''

Kızlar böyle bir durumla karşılaşabilir miyiz?Ben okuyunca korktum açıkçası kulaktan duyma değil yakın çevresinden örnek yazmış arkadaş :KK43:
Dukan öyle olkabilir ama biz karatycıyız dukanınkini bende biliyorum aslında dukandada problem çıkanların çoğu vücuduna hangi proteinin yarayıp yaramadığını bilmeyenlerde oluyor.

iş yerinde arkadaşlar pide söylemiş hepimize benim hakıımı biriniz yesin dedim sadece ayranımı aldım :) sabah simit dağıttılar teşekkür ederim deyip almadım :) diyetimin 7.gününde irademle gurur duyuyorum, zamanla azalmasın dileğim bu
Sana kocaman bir
29bkbhg.gif
Aferin sana bak bizden iyi karataycı oldun bile.

aynen hayırlısı canım ama Gül ablanınki anladığım kadarıyla farklı birşey.

Sağol baby ya sorma haplanıp haplanıp duruyorum.

Evet kavrulmamış her türlü kuruyemişi büyük bir zevkle yiyebiliyoruz.

Dukan öyle olkabilir ama biz karatycıyız dukanınkini bende biliyorum aslında dukandada problem çıkanların çoğu vücuduna hangi proteinin yarayıp yaramadığını bilmeyenlerde oluyor.

Sana kocaman bir
Eki Görüntüle 1225499 Aferin sana bak bizden iyi karataycı oldun bile.

canım tüm cevapların için çok teşekkür ederim tüm hatalarımı burada düzeltiyorum sayenizde :KK36::KK36: Bugüne gelince çok mutluyum sabah tartıldım 80.00 idim yani bir haftada 2.4 gitti hepsi su sanıyorumyoksa ben gram gram kilo veririm herzaman..Sağlıklı yapmaktan yanayım sizce bir sorun yoktur değil mi?

canım tüm cevapların için çok teşekkür ederim tüm hatalarımı burada düzeltiyorum sayenizde :KK36::KK36: Bugüne gelince çok mutluyum sabah tartıldım 80.00 idim yani bir haftada 2.4 gitti hepsi su sanıyorumyoksa ben gram gram kilo veririm herzaman..Sağlıklı yapmaktan yanayım sizce bir sorun yoktur değil mi?
Sen mutlu ben mutlu niye bir sorun olsunki inşaallah tez zamanda sağlıklıca istediğin kiloya inersin.

ben kırmızı halısız başladım ama :KK43:
Ya biliyormusun ben bunun basima geleceğini biliyordum hadi sanada sözüm olsun sanada güllerle hösgeldin diyeyeyim siyah ve beyaz gülle nickin le uyumlu olsun. Kociş pc den kalksın söz .

Sen mutlu ben mutlu niye bir sorun olsunki inşaallah tez zamanda sağlıklıca istediğin kiloya inersin.

Ya biliyormusun ben bunun basima geleceğini biliyordum hadi sanada sözüm olsun sanada güllerle hösgeldin diyeyeyim siyah ve beyaz gülle nickin le uyumlu olsun. Kociş pc den kalksın söz .

canım benim kırmızı halı konusu tamamen şaka öyle kaprisli biri değilim ki ben..Çoktan sizin aranızdayım bile ve iyi ki buradayımm :KK68::KK68::KK68:

canım benim kırmızı halı konusu tkurdumşaka öyle kaprisli biri değilim ki ben..Çoktan sizin aranızdayım bile ve iyi ki buradayımm :KK68::KK68::KK68:
İşin şakası tabiki canim ya ama bende senin yerinde olsam derdin aynı sözü yani empati kurdum.Zaten aramizda sağolsun hiç kaprisli insan yok Allah razı olsun ve iyiki burdasın iyiki burdayız

Erigim;bilmem bugun menum cokk karisikti,kacirdim itiraf edeyim o yuzden desifre edemedim kendimi:)hep boyle durumlardan sonra yarin tertemiz baslicam telafi etcem moduyla yarindan basliyayim dedim.hamilesin:)rabbim hayirli saglikli guzel bir bebis nasip etsin,saglikla kucagina almayi nasip etsin.aminn.
Blackkand;tesekkur ederim.seninde diger arkadaslrinda essiz bilgilerinden ve tarfsiz o buyuk desteklerinzle eminimki zayiflicam,yanlislarimi dogruya cevircem
Hepinize tesekkurler arkadaslar,cansiniz:))))
Hosbulduuuuuk:)

Erigim;bilmem bugun menum cokk karisikti,kacirdim itiraf edeyim o yuzden desifre edemedim kendimi:)hep boyle durumlardan sonra yarin tertemiz baslicam telafi etcem moduyla yarindan basliyayim dedim.hamilesin:)rabbim hayirli saglikli guzel bir bebis nasip etsin,saglikla kucagina almayi nasip etsin.aminn.
Blackkand;tesekkur ederim.seninde diger arkadaslrinda essiz bilgilerinden ve tarfsiz o buyuk desteklerinzle eminimki zayiflicam,yanlislarimi dogruya cevircem
Hepinize tesekkurler arkadaslar,cansiniz:))))
Hosbulduuuuuk:)
Yok öyle kaçırmak daha dikkatli olmalıyız ilk kırmızı halıyı sen aldın ama bugünün ilk sopasıda sana geliyor
f16.gif

Kızlar kociş aldı çocuğu koca akuülü arabayıda aldı parka gitti pc bana kaldı başka özel resi isteyen varsa hemen söylesin boşken yaparım valla.Bugün en kıdemli benim galiba kedicik bile uğramamış oh gezin siz valla.Neyse yemeğimide bilgisayar başında yedim eşim çiğ köfte almış bol salata bol ayran eşliğinde yedim valla he birazda kavrulmamış badem yedim kuruyemiş yemezsem karnım çabuk acıkıyor valla.

Kızlar kociş aldı çocuğu koca akuülü arabayıda aldı parka gitti pc bana kaldı başka özel resi isteyen varsa hemen söylesin boşken yaparım valla.Bugün en kıdemli benim galiba kedicik bile uğramamış oh gezin siz valla.Neyse yemeğimide bilgisayar başında yedim eşim çiğ köfte almış bol salata bol ayran eşliğinde yedim valla he birazda kavrulmamış badem yedim kuruyemiş yemezsem karnım çabuk acıkıyor valla.

afiyet olsun canım..Ben de pc başında yiyorum patlıcan, biber közleme 4 kaşık,1küçük (bulgurlu)dolma ve bir kase yoğurt

X