Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Valla daha fit daha genç daha özenli gösteriyor kısa saç bence daha modern birazda kişilikle bağdaşmalı saç modeli spor aktif yaşayanlar ve spor giyimi daha çok sevenelr rahatına düşkünler için sende eğer böyleysen kestir.He bu arada uzun saçı sevmiyorum izlenimi çıkmasın uzun saçıda severim ama hayatıma konulmuş bir engel gibi gelir bana sadece düğünlerde topuz yaptırırken lazım oluyor onun içinde postiş aldım problem kalmadı valla.
AYNEN KATILIYORUM SANA.ARTIK UĞRAŞMAKTA ZOR GELİYOR
BEN ZATEN HEP SPORUMKİ YAZIN KOT TİŞÖRT KIŞIN KOT KAZAK ŞEKLİNDE.kot dışında şeyler alacam diye çarşıya çıkardım yine kot alır gelirdim .Annem senin gelinliğinide kotton yaptıracam derdi:KK48:

Sonradan pişman olmayacaksan kısa saç çok rahat, ben çok rahatlamıştım ama sonra sıkıldım, uzattım.

yaa evet nerdeyse belime kadar olan saçlar zamanla omuzdan aşağı kadar geldi her kestirmemde pişman oldum ama sonra alıştım . bunlarda favoriler ama herhalde tek olandan kestiririm gibi NASIL

Eklentiler

• 2014-kisa-sac-modeli-17.jpg
    2014-kisa-sac-modeli-17.jpg
    67,5 KB · Görüntüleme: 65
  • 2014-rahat-kısa-saç-modeli.jpg
    2014-rahat-kısa-saç-modeli.jpg
    43,8 KB · Görüntüleme: 55
Ay sorma bende çok kullanırdım o lafı halada kullanasım var ama günah diye pek ilişmiyorum .Kız sonunda bütün enerjisini atmış süper valla benim ufağada lazım.Annemin bir lafı var çocuklar enrjilerini atamıyor tabi yaramazlık yaparlar tabi uyumazlar.Doğru söylüyor kadın annem benim oğlana gece enrji veren yiyecekler bile yedirtmez .

Geldim baby uğraş dur işte biliyorsun durumları annemden başka tahillerde istedilerde onlarla uğraştım.Ailecek hepimizede devlet hastahanesinden randevu aldım bütün tahlillerimizi yapsınlar pazartesi Allah kısmet ederse yaptırıcam d vit. omega 3 tahilimi yapılmıyordu onuda sorayım bari

Geldim canım benim ya özledim buraları evi temizliyayim iki yemek yapayım gene çıkıcam Allah tan evde yok bizimkilerde ufaklık hariç PC bana kalıyor Pc den Daha kolay oluyor.

hoşgeldin canım. hadi bakalım sonuçları bekliyoruz öyleyse. muck.

Emarı bu akşam diğer tetkiklerle birlikte götürücem annem sıcakta çıkmasın diye akşamı bekliyorum haliylede işimin bitmesi çok geç oluyor Allah tan özel hastahane vede tanıdık var yoksa devlet hastahanesinde anamız ağlardı valla.
Bu arada geçmiş olsun diyen ve merak eden herkesi çook öpüyorum dur mengmeng gibi kokulu kokulu öpeyim.
Eki Görüntüle 1224264

:cool:

AŞK NE GÜZEL ŞEY heyecanınız hiç bitmesin canım

en son bundan 20 küsür sene önce böyle kısaydı. o gün bugündür uzun saçlarım .hem çok sıkıldım çok dökülüyor hemde değişiklik olsun istiyorum BANA GAZ VERİNDE KESTİREYİM YAA

aamiiiiin şekerim :KK15:

AYNEN KATILIYORUM SANA.ARTIK UĞRAŞMAKTA ZOR GELİYOR
BEN ZATEN HEP SPORUMKİ YAZIN KOT TİŞÖRT KIŞIN KOT KAZAK ŞEKLİNDE.kot dışında şeyler alacam diye çarşıya çıkardım yine kot alır gelirdim .Annem senin gelinliğinide kotton yaptıracam derdi:KK48:
bende hep eşortman giyerdim yada komando pantlonu derdik onu giyerdimkapanınca bile bir sene eşortman giymeye devam ettim sonra annem yavaş yavaş ilgimi çeken şeyler dikerekten alıştırdı beni kız gibi giyinmeyebide ben evlenene kadar sokakta oynadım e haliyle erkek gibi olmam gerekiyordu vücut hatlarımın dikkat çekmesini pek sevmezdim .Ya hatlarımın kıymetini bilememişim.Ama kedinin giyinişide hoşuma gidiyor duymasın he bide oda havalanır başımıza.O yüzden kestirmek kediyede giderdi deim.

yaa evet nerdeyse belime kadar olan saçlar zamanla omuzdan aşağı kadar geldi her kestirmemde pişman oldum ama sonra alıştım . bunlarda favoriler ama herhalde tek olandan kestiririm gibi NASIL
daha kullanışlı bencede

RİHANNA hastasıyım görünümüne tabi:KK48:

attınız havanızı bakem:KK48::KK48:
bende her hali güzel hatunun yılan gibi hatun ama hoş yılan.

seninkinin de arta kalır yanı yok. :KK15:
Ben sana iş attım orda sen anlamadın sen bayan kullandın ben erkek farkındaysan.Şaka şaka sonradan farkettim öyle olduğunu ama dedğim gibi olmamışmı arada seninkinede yolla böyle havalı şeylerden

X