Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

benim işim bugün hiç bitmedi. çarşıya çıktım, eve gelip sil süpür yaptım.
akşam sitenin bütün çocukları bizim evdeydi, tekrar sil süpür wc temizliği falan yaptım.
kızı yıka, yedir, uyut. ben daha yeni oturdum.

menüm
sabah kuruyemişsiz kk
1 yum ile bol salatalı

akşam üstü
işkembe çorbası

şimdi
ceviz, badem
1 kocaman kupa süt
belki bide yarım mısır

kahve içtim 3 defa
Aslında eve avuca gelepicek hiçbirşy yememişsin bide üstüne o kadar iş sen bugünü geçiştirmişsin valla iyi gene ben olsam neye saldıricağimi sasirirdim.Zaten temizlik yapınca degilde yapmadan birini çağırmak gerekiyor millet gelmeden temizle gidince temizle helak oluyoruz valla.

Ben geldim çıtırıklar.. fırsat bulmşken bi okudum geçmişi...cuma işler yoğundu giremedim pek... okudum ara ara sadece... bugünde eşimin teyziesi burda onunla gezdik.. az önce gittiler.. yarın yine beraberiz...
seraym seraym Canım çokk geçmiş olsun...Rabbim şifasını versin.. sende acık relax ol herşeyi takma kafaya öyle..:KK15::KK15::KK15:

Slm arkadaslar;

Uzun bir suredir sizleri disardan takip edn biri olarak v sayfa sayfa sizlerin yorumlarini takip eden biri olarak uye oldum ve bir fiil aranizda olmak istedim.
Arkadaslar bildim bileli kemikli olupta kilolu olanlardanim maalesef,yani yas otuz bugune kadar kendimi soyleee citipiti goremedim:KK43:bu saatten sonra gorme istegim artti,sizin yazilariniz okudukcada motive oldum ve anca buranin sirineleriyle motive olup bu yolda saglam saglam adimlarla sizinle beraber citirlik mertebesine erismk istiyorum.ne dersiniz? :)))

Himmm bu arada essiz kilomu diyeyim...89 dum baslayaligecen hafta sali bi hafta oldu ve 86.7 oldum.bu salida bakcezz artik.kitabi netten okudum,tabi sizleride takip ettim ole karar verdim,dukanla karatay arasinda kaldim ama tabikii karatay i sctim.sirf sizlerin arasina girip yazmak sizlerin essiz yorumlarinzda hisseme duseni almak icin uye oldummm.
Evet karatay guzelleri,citirlari nerdesiniz yahuuuu,nerde benim hosgeldinlerim kirmizi halim :)))))

@prenscim canım ben de 31 yaşındayım, şuanda bakıcım iyi, yatılı kalıyor ydışında yaşıyorum aile desteğim yok, hazır o varken ve işyerim çok yakın, süt iznimi vs kullanabilirim ve sanki şimdi olursa rahat büyütürüm gibi düşünüyorum ve 4 yaş fark olur birbirlerine arkadaş olurlar diyorum, hayırlısı tabi, hayırlı zamanda gelsin inşallah..

@mengmeng desene ben her gün yeşil çayları ziyan ediyorum : ) açık yeşil çay alıyorum, o zaman önce onu suya koyup 1-2 dk bekletip suyunu döküp tekrar demleyeceğim. benim de bu durumda ufak bir demliğe ihtiyacım var : ) çok teşekkürler bilgiler için..

Ben geldim çıtırıklar.. fırsat bulmşken bi okudum geçmişi...cuma işler yoğundu giremedim pek... okudum ara ara sadece... bugünde eşimin teyziesi burda onunla gezdik.. az önce gittiler.. yarın yine beraberiz...
seraym seraym Canım çokk geçmiş olsun...Rabbim şifasını versin.. sende acık relax ol herşeyi takma kafaya öyle..:KK15::KK15::KK15:
Sağol canım benim ya BlueDaisy BlueDaisy İn dediği gibi içime canavar kaçtoı sanki dişimde ağrıyor dişçimde tatilde ondan başkasınada gidemem kiloda veremiyorum ay sinirden ölücem .Nasıl relax olayım bilemedim.
. [/QUOTE="edamm34, post: 36616301, member: 614510"]Slm arkadaslar;

Uzun bir suredir sizleri disardan takip edn biri olarak v sayfa sayfa sizlerin yorumlarini takip eden biri olarak uye oldum ve bir fiil aranizda olmak istedim.
Arkadaslar bildim bileli kemikli olupta kilolu olanlardanim maalesef,yani yas otuz bugune kadar kendimi soyleee citipiti goremedim:KK43:bu saatten sonra gorme istegim artti,sizin yazilariniz okudukcada motive oldum ve anca buranin sirineleriyle motive olup bu yolda saglam saglam adimlarla sizinle beraber citirlik mertebesine erismk istiyorum.ne dersiniz? :)))[/QUOTE]
Hoşgeldin canım aramıza biz yeni arkadaşlarımız gelince çok mutlu oluyoruz aslında takip ettiğine göre bilirsin daha kalabalığız inan bazen sayfaları okumaya yetişemiyoruz bile az çok düzenimizi biliyorsundur o zaman.Ne diyeyim birlikte hepimize kolay gelsin o zaman

Himmm bu arada essiz kilomu diyeyim...89 dum baslayaligecen hafta sali bi hafta oldu ve 86.7 olduolmazrtik.kitabi netten okudum,tabi sizleride takip ettim ole karar verdim,dukanla karatay arasinda kaldim ama tabikii karatay i sctim.sirf sizlerin arasina girip yazmak sizlerin essiz yorumlarinzda hisseme duseni almak icin uye oldummm.
Evet karatay guzelleri,citirlari nerdesiniz yahuuuu,nerde benim hosgeldinlerim kirmizi halim :)))))
Kirmızı halıyı pc ye geçince göndericem söz sana tabletten olmuyor baby.Ben herkesin adina hosgeldin diyeyim tekrar. Bugün pazar pek giren çıkan olmaz.Anasına,denize ,sevgilisine,memlekete giden gidene bu ara kedi haric hepimiz zar zor yaziyoruz. Benimle gemen hemen ayni kilon yarın bildirim var görürsün kilolarımızı. Ama iyi vermişsin tebrikler yaş kaçtı.
bluebottle bluebottle canım vala üstüste yapın derim çocuğu benim 8 yaş arası var ikiside erkek olmuyor çok zor oluyor erkek çocuğu kız çocuğu gibi anaç değil bide herseye tekrardan başlıyor gibi oluyor insan ötekini tam büyüttüm kurtuldum diyorsun tekrar bir zorluğun icine gerci çocuk sevgiside bambaşka birşey bu kuçüğü sevmelere doyamiyoruz valla sonradan olan daha kıymetli daha bilincli bakılıyor. Bir an önce çalışmalara başla derim gül abladan kız erkek reçetesinide al.

Sabahki menumüde yazayım gerci menü yazayım diye girdim ama yazilanlara cevap vermedende duramazdım dun gece yine tablet elimde uyuya kalmışım aspirinde aliyorum hem dis agrisı hem adetim icin o mu uyutuyor bu kadar acaba bilmem. Neyse
3 yumurta ile pulbiberli omet
Kelle peyniri kızartması biraz tuzluydu ama
Bol salatalık
Domtis
10 sap maydonoz

Seraym;
Cok tesekkur ederim.hosbulduk.takip etmezmiyimm,kalbaliksiniz yani kalabaligiz:))ama bu aralar var durgunluk buda normal yaz tatilll....nobet sende sanirim,nobetinizi paylasmaya geldim.yasim otuz:KK43:(yarin sabahtan bende menu bildircem,bide boyle yazinca konuya surekli mudail olunca insan baska motive oluyor farkettim.gecmis olsun,dis agrisi fena gecmis olsun,dilerim hemencik atlatirsin bu agriyi.ama isterim halimiii:)gorusuruz

Merak Etme canim bugünlerde herkes bir görünüp bir kayboluyor:KK66: biz iyiyiz şükür esas sen nasılsın
iyiyim canım şükür uyku uyuyamamalar dışında hiçbir sıkıntımız yok. demek şu aralar herkes cee diyor haa

Denerim canım sağolasın bu ara çok gerginim büyük oğlan beni çok zorluyor küçüğününde huyunu bozuyor sinirden beynim dönüyor babamızda maşaallah çıkartırken sanki onun bir yeri acımış gibi hiç bir şey demez onlara iki şımarık oğlan bu sene pekte tatil imkanı olmadı buyük ihtimal benim prolaktin gene sıçramıştır. Bana sinir hiç yaramıyor gerçi kime yarıyorda.

Bizde herşey yolunda canım aman sen kendine iyi bakta biz dahada iyi oluruz. Bizde bu ara yoğun gunler geçiriyoruz sık sık giremiyorz çoğumuz bazen bir ce diyip kaçıyoruz. Ben tükkanı kkapatmayı kaçırmamaya çalişıyorum en azından. Ama kedi devamlı mudavimiz maşaallah tpopiğimize en sadık o diyebilirim tabi izninizle.

Okullar açılsın tatiller bitsin hepimiz topiğe mum oluruz valla babymom gul abla tatili bitirsin yine sayfalara yetişemeyiz. Saçına karar verdinmi
ben iyiyiym canım ama senin fırtınalar seni biraz çıldırtmışlar. sağlık olsun anneciği inşallah uslu olup sana yardımcı oldukları zamanlarda gelecek . gözümü korkutma bak oğluşum olacak benim de :KK36:
Sporum
p90x3 / Agility X
6/90
Yüzüm kıpkırmızı oldu, iyi program. :KK9::KK9::KK9:

Bu arada sabahları çoğunlukla, bazen akşam 5 tibet egzersizi, o günlük rutin olduğu için yazmayı unutuyorum.
kuzum birde ne eğzersizi yaptığını anlasam iyice kör cahil kaldım :mad:
ama yüzün kıpkırmızı kaldıysa baya bir zorlu desene sen zaten süt gibi bembeyaz birşeysin :KK60:

benim işim bugün hiç bitmedi. çarşıya çıktım, eve gelip sil süpür yaptım.
akşam sitenin bütün çocukları bizim evdeydi, tekrar sil süpür wc temizliği falan yaptım.
kızı yıka, yedir, uyut. ben daha yeni oturdum.

menüm
sabah kuruyemişsiz kk
1 yum ile bol salatalı

akşam üstü
işkembe çorbası

şimdi
ceviz, badem
1 kocaman kupa süt
belki bide yarım mısır

kahve içtim 3 defa

o kadar çocuk eve dolunca o kadar temizlik yapılınca 3 fincan kahveye sesim çıkamaz valla kolay gelsin bugun bol bol dinlen :KK19:

Kirmızı halıyı pc ye geçince göndericem söz sana tabletten olmuyor baby.Ben herkesin adina hosgeldin diyeyim tekrar. Bugün pazar pek giren çıkan olmaz.Anasına,denize ,sevgilisine,memlekete giden gidene bu ara kedi haric hepimiz zar zor yaziyoruz. Benimle gemen hemen ayni kilon yarın bildirim var görürsün kilolarımızı. Ama iyi vermişsin tebrikler yaş kaçtı.
bluebottle bluebottle canım vala üstüste yapın derim çocuğu benim 8 yaş arası var ikiside erkek olmuyor çok zor oluyor erkek çocuğu kız çocuğu gibi anaç değil bide herseye tekrardan başlıyor gibi oluyor insan ötekini tam büyüttüm kurtuldum diyorsun tekrar bir zorluğun icine gerci çocuk sevgiside bambaşka birşey bu kuçüğü sevmelere doyamiyoruz valla sonradan olan daha kıymetli daha bilincli bakılıyor. Bir an önce çalışmalara başla derim gül abladan kız erkek reçetesinide al.
seraymmm canım gül ablanın kız erkek reçetesi mi varmış :) gül abla paylaşsın ikinciye uygularım ne yapalım :)
Sabahki menumüde yazayım gerci menü yazayım diye girdim ama yazilanlara cevap vermedende duramazdım dun gece yine tablet elimde uyuya kalmışım aspirinde aliyorum hem dis agrisı hem adetim icin o mu uyutuyor bu kadar acaba bilmem. Neyse
Bol salatalık
Domtis
10 sap maydonoz
ohh afiyet olsun bugun bol bol su içeceksin belli ki
Seraym;
Cok tesekkur ederim.hosbulduk.takip etmezmiyimm,kalbaliksiniz yani kalabaligiz:))ama bu aralar var durgunluk buda normal yaz tatilll....nobet sende sanirim,nobetinizi paylasmaya geldim.yasim otuz:KK43:(yarin sabahtan bende menu bildircem,bide boyle yazinca konuya surekli mudail olunca insan baska motive oluyor farkettim.gecmis olsun,dis agrisi fena gecmis olsun,dilerim hemencik atlatirsin bu agriyi.ama isterim halimiii:)gorusuruz

hoşgeldin canım bence ertleme sabah uyamamış olsan bile paylaş menünü geriye kalan öğünler sağlıklı olsun

ben de başlayayım artık

sabah kahvaltım
1 yumurtalı köy peynirli omlet
avuç içi kadar tam yağlı peynir
biraz fındık ceviz
10 zeytin
domates salatalık
1 büyük bardak süt

Seraym;
Çoğumuz 30 lu yaşlardayız valla ne güzel iyi denk geldik.Birbirimizi anlariz bir tek Gul ablamız 20 li yaşlarda görsen tam çıtır.Enerjisi tavan e tabi karatay yapıpta ustelik tam yapipta enerjisi az insan olmaz tabi.Halını unutmadım tamam.
@erigim canım seninki insaallah uslu olur benim kaynımın bir lafı var kurttan kuzu doğmaz diye benim esimde çok fena bir çocukmuş ben ise dillere destan zaten o yüzden benim çocukların böyle olması normal ama ben annem gibi geniş değilim ne yazıkki.Gül ablanın reçetesini nasıl bilmezsin gerçi bende bilmiyorum ama çocuk yapmak isteyenler gül ablaya danışşın bana artık lazım değil.Zaten ben biliyorum 10 kerede cocuk yapsam benim oğlum olur.

seraym seraym evet gül abla müsait olsun da bana yazsın o reçeteyi : ))) bir arkadaşım da bir hesaplama yapıyor, onun dediğine göre ben kız periyoduna 2015 mayısta giriyorum: ) beklersem geç olabilir, hayırlı evlat olsun ve tabi herşeyi Allah bilir.. bunlar espri..gül ablanın tarifine göre nasıl bakalım :emir_bebek:

Slm arkadaslar;

Arkadaslar bildim bileli kemikli olupta kilolu olanlardanim maalesef,yani yas otuz bugune kadar kendimi soyleee citipiti goremedim:KK43:bu saatten sonra gorme istegim artti,sizin yazilariniz okudukcada motive oldum ve anca buranin sirineleriyle motive olup bu yolda saglam saglam adimlarla sizinle beraber citirlik mertebesine erismk istiyorum.ne dersiniz? :)))

hoşgeldin canım :KK5: ben de arkadaşlara yeni katıldım aslında ama onların çok önemli desteklerini alıyorum.Başta kedi83 kedi83 canım olmak üzere hepinize tek tek teşekkür ediyorum arkadaşlar
xenforo-smilies-kk36.gif
xenforo-smilies-kk36.gif
xenforo-smilies-kk36.gif

Buarada ben de 30 yaşındayım canım ve 56 kilo iken kilom 83 oluncaya kadar dikkat etmediğim hayat düzenimi değiştirmeye geçen hafta karar verdim..Hepimize kolay gelsin
xenforo-smilies-kk36.gif

Bol salatalık
Domtis
10 sap maydonoz

Geçmiş olsun canım diş ağrısı çoook kötü oluyor ben çok çektim dişlerimden acil şifalar diliyorum kıyamam sana
xenforo-smilies-kk36.gif

hoşgeldin canım :KK5: ben de arkadaşlara yeni katıldım aslında ama onların çok önemli desteklerini alıyorum.Başta kedi83 kedi83 canım olmak üzere hepinize tek tek teşekkür ediyorum arkadaşlar
xenforo-smilies-kk36.gif
xenforo-smilies-kk36.gif
xenforo-smilies-kk36.gif

Buarada ben de 30 yaşındayım canım ve 56 kilo iken kilom 83 oluncaya kadar dikkat etmediğim hayat düzenimi değiştirmeye geçen hafta karar verdim..Hepimize kolay gelsin
xenforo-smilies-kk36.gif
blackandwhite sen neden izne ayrıldın bizim grupta : )

blackandwhite sen neden izne ayrıldın bizim grupta : )

canım benim ben daha önce montignac ile zayıflamıştım ve cuma yarışmalarında 6.gruptaydım..Karataya yeni başladım ve aranıza da yeni katıldım bitanem sizin bütün yazdıklarınız takipten sonra geldim ben de
xenforo-smilies-kk36.gif
xenforo-smilies-kk36.gif
Ve iyi ki sizlerleyim

canım benim ben daha önce montignac ile zayıflamıştım ve cuma yarışmalarında 6.gruptaydım..Karataya yeni başladım ve aranıza da yeni katıldım bitanem sizin bütün yazdıklarınız takipten sonra geldim ben de
xenforo-smilies-kk36.gif
xenforo-smilies-kk36.gif
Ve iyi ki sizlerleyim
başlık kesinlikle çok güzel ben de burda biçok hatamı düzelttim: )

X