Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Hayırlı cumalar kızlar...

Bugün minik paşamla yalnızız..Eşim yıllar sonra nasıl olduysa kendi kendine izin verdi :) ortağı ile birlikte çocuklarıda alıp denize gittiler..minik aşkla aşk yaşıyoruz bizde :)

kaka yaptı elini emiyor şuan..temizleyip gelirim ben de...

Hayırlı cumalar. Ohhh tadını çıkar mis gibi yavrunun ^_^

seviyorum ülleeeyyyyyyynnnnnnnnnnnn

içimde kalmasın dedim ^_^

sizleri de seviyorum karataycılarım benim. muck muck.

kahvaltım:
2 haşlanmış yumurta ile KKK
1 çb badem içi
2 gün kurusu kayısı
^_^

BENDE SENİİİİİİİİ
ama bu patlama sanki başkasına söylenmek istenmiş ama söylenememiş gibi geldi nedense

aşkınızı yirim sizin negüzel

Meeen geldiim zor oldu gelmem ama geldim anamdaydım valla tabletide almamıştım.Aslında gece bir ara girdim tükkanı kapayayım diye okurken gene uyuya kalmışım benim regl gelemedi ya uykudan ölücem regl olsamda kurtulsam.Siz hiç Cem Yılmazın regl konusundki espirisini biliyormusunuz yani ben aynı o.
Yeni gelenler hoşgelmiş gerçi bir kişi gelmiş ama tesoncum avatarını değiştirmissin güzel hatunlerı koyup durma kıskanıyorum valla türkan şoray en azından balık etliydi bu zilli hepten zayıf
Ay bugün bir rengarenk olasım var ama ufaklık sağolsun rahat vermiyor komşu filüt vermiş bende bitaz çalabilirim övünmek gibi olmasın bir kere çaldım ha bire çaldırmaya getiriyor halbuki büyüğüne kaldırmasını söylemiştim. Kim dinler anneyiki.Erkek çocuğuna iş deme.Ama dün büyüğüne ütülerini yaptırdımalışsın süslü kız çocuğundan dah süslü valla.

BENDE SENİİİİİİİİ
ama bu patlama sanki başkasına söylenmek istenmiş ama söylenememiş gibi geldi nedense
aşkınızı yirim sizin negüzel

sevdiceğe söylemiyorum artık deyince şımarıyor. ben de içimde kalmasın dedim.
valla bu aralar pek bi gıcık. ama neyse ki bugün dank etmiş kafasına ^_^ tam bi sevgiliydi romantik şapşalım ^_^

annesi rahatsızdı ya onunlamı ilgileniyor acep

dün emar sonuçlarını alacaktı evet. sonra gelmedi. ama beğenmiş yazımı yazar herhalde şimdi alıntı yapıyordur ^_^

hoşgeldin şekerim. MR sonucu nasıl çıktı?

biliyorum o "hallerim geldi" esprisini. çok da gülüyorum. sanki uzaya mekik atıyoruz ^_^

Ay sorma bende çok kullanırdım o lafı halada kullanasım var ama günah diye pek ilişmiyorum .Kız sonunda bütün enerjisini atmış süper valla benim ufağada lazım.Annemin bir lafı var çocuklar enrjilerini atamıyor tabi yaramazlık yaparlar tabi uyumazlar.Doğru söylüyor kadın annem benim oğlana gece enrji veren yiyecekler bile yedirtmez .

Geldim baby uğraş dur işte biliyorsun durumları annemden başka tahillerde istedilerde onlarla uğraştım.Ailecek hepimizede devlet hastahanesinden randevu aldım bütün tahlillerimizi yapsınlar pazartesi Allah kısmet ederse yaptırıcam d vit. omega 3 tahilimi yapılmıyordu onuda sorayım bari
annesi rahatsızdı ya onunlamı ilgileniyor acep
Geldim canım benim ya özledim buraları evi temizliyayim iki yemek yapayım gene çıkıcam Allah tan evde yok bizimkilerde ufaklık hariç PC bana kalıyor Pc den Daha kolay oluyor.

hoşgeldin şekerim. MR sonucu nasıl çıktı?

biliyorum o "hallerim geldi" esprisini. çok da gülüyorum. sanki uzaya mekik atıyoruz ^_^
Emarı bu akşam diğer tetkiklerle birlikte götürücem annem sıcakta çıkmasın diye akşamı bekliyorum haliylede işimin bitmesi çok geç oluyor Allah tan özel hastahane vede tanıdık var yoksa devlet hastahanesinde anamız ağlardı valla.
Bu arada geçmiş olsun diyen ve merak eden herkesi çook öpüyorum dur mengmeng gibi kokulu kokulu öpeyim.

hoşgeldin canım
saç rengi model ve kadın hoş.kedi biliyor saçlarımı kestireyim diyip diyip duruyorum bir türlü cesaret edemiyorum .

hoşgeldin canım
saç rengi model ve kadın hoş.kedi biliyor saçlarımı kestireyim diyip diyip duruyorum bir türlü cesaret edemiyorum .
Kestir valla boşver kökü sende bende bir zayıflıyayım ilk iş saçımı resimdeki kızın gibi kestirmek olucak fakat ben faul uzantısı ıstemiyorum.Ben kısa saçı çok seviyorum hala bile küttür az uzasın pırt diye kendim kesiveririm yazın az toplanıcak kadar bırakıyorum salamıyorum ensem yanıyor ama kışın dahada kısaltıyorum valla.

AŞK NE GÜZEL ŞEY heyecanınız hiç bitmesin canım

en son bundan 20 küsür sene önce böyle kısaydı. o gün bugündür uzun saçlarım .hem çok sıkıldım çok dökülüyor hemde değişiklik olsun istiyorum BANA GAZ VERİNDE KESTİREYİM YAA

Son düzenleme:
Valla daha fit daha genç daha özenli gösteriyor kısa saç bence daha modern birazda kişilikle bağdaşmalı saç modeli spor aktif yaşayanlar ve spor giyimi daha çok sevenelr rahatına düşkünler için sende eğer böyleysen kestir.He bu arada uzun saçı sevmiyorum izlenimi çıkmasın uzun saçıda severim ama hayatıma konulmuş bir engel gibi gelir bana sadece düğünlerde topuz yaptırırken lazım oluyor onun içinde postiş aldım problem kalmadı valla.

Sonradan pişman olmayacaksan kısa saç çok rahat, ben çok rahatlamıştım ama sonra sıkıldım, uzattım.

HEPSİ ÇOK GÜZEL VALLA HELE RİHANNANIN MODELLERİ HARİKA

Eklentiler

• djhgfc.jpg
    7,3 KB · Görüntüleme: 46
  • djydıkık.jpg
    8,5 KB · Görüntüleme: 53
  • djhgk.jpg
    6,9 KB · Görüntüleme: 50
  • ghjngf.jpg
    6,6 KB · Görüntüleme: 78
  • hgukhug.jpg
    7,3 KB · Görüntüleme: 49
  • hytderı.jpg
    9,9 KB · Görüntüleme: 57
  • images.jpg
    4,5 KB · Görüntüleme: 61
  • xgfjfdj.jpg
    6,6 KB · Görüntüleme: 48
  • hxfgsdj.jpg
    6,5 KB · Görüntüleme: 52
  • fgjfkj.jpg
    5,5 KB · Görüntüleme: 55
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…