Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Sağol canım... çok değil 11.5 kilo gitti...çok daha fazla giderdi elki ama bazen durdu vermelrim..bide bağırsak prob. çözemedim i türlü

canım tebrik ederim 11 kilo az mı..oluşan kaslar yağlardan ağır geldiği için çok daha fazlasını kaybetmiş olduğun açık zaten kedi83 ün dediği gibi..Bağırsak problemini hiç sorma bende de aynı dert maalesef

biz küçükken selamunhello diye bişey vardı. töbe töbe nerden geldi aklıma.
iyi geceler kızlar. bu akşam çok çalıştım.
mutfağın alt dolaplarını sildim, 2 saat sürdü. yarın gece de üstleri silerim
ama çam.suyu kokusu boğazımı iyice kötü yaptı.
benim kız erkenden bayılıp uyuyo artık. üzülsem mi sevinsem mi bilemedim.

sabah
2 yumurta
peynir
10 + zeytin
koca bi kase salata
(marul, mor lahana, salatalık, domtis)
kaymak
1 koca demlik ıhlamur

akşam
zeytinyağlı taze fasulye
bulgur pilavı
semizli cacık

kahve içtim bi ara

komşum mercimek köftesi yapmış
şimdide onu yiyorum bu saatte :oops:

( geçen gelen börekleri yemedim ama )

senin çocuk sayını kestiremediğimden bişi yazmadım şekerim:KK68::KK68:

:KK70::KK70::KK70::KK70:o büyük ihtimal gelemez zaten, çocuklardan ötürü.

Selam kızlar bende aranıza katılmak istiyorum. vermem gereken bi 5 kilo var
ama mesela sabah kahvaltısını ekmeksiz nasıl yapıyorsunuz ben çok çabuk acıkırım ekmeksiz kahvaltı yaparsam

hoşgeldin :KK50:

Eveeet, bugün sporumun bitmesine son 9 dk kala, zil çaldı. Hey Allahım ya, insan ararda gelir dimi. :mad::mad: Babamı çağırdım, ben dedim az birşey işim kaldı onu yapayım geliyorum. :KK48: Kilitledim kapıyı devam ettim. O sırada da kalktı gitti misafir.
Sporum
P90x3 / CVX - 4/90, kaldı geriye 86 gün. :confused::confused::confused:

:KK70::KK70::KK70:

Cakma Karatayclarla maceralarimiz devam ediyor....1 saat once yemek yemistik simdi de cekirdek citliyorlar,,,,suremiz dolmadi daha diye:),,,,,ben size anlatmaktan biktim ben gdince nasil olsa bildiginizi okuyacaksiniz. Artik size bsey demeyecegim dedim,,,,,anlat anlat kafa birakmiyorlar....

sabah
2 yumurta
peynir
10 + zeytin
koca bi kase salata
kaymak
1 koca demlik ıhlamur

akşam
zeytinyağlı taze fasulye
bulgur pilavı
semizli cacık

kahve içtim bi ara

afiyet olsun canım.selamün hello lafını bende hala kullanıyorum sanırım eskiden gelen bir alışkanlık
senin kızda özletecek kendini hee özgür takılıyor artık:KK48:

Cakma Karatayclarla maceralarimiz devam ediyor....1 saat once yemek yemistik simdi de cekirdek citliyorlar,,,,suremiz dolmadi daha diye:),,,,,ben size anlatmaktan biktim ben gdince nasil olsa bildiginizi okuyacaksiniz. Artik size bsey demeyecegim dedim,,,,,anlat anlat kafa birakmiyorlar....
bencede kendini yorma abla sen tatilinin tadını çıkar boşver onlar ne yaparsa yapsın strese girme:KK70:

10639614_438330446308636_794257028824303583_n.jpg

DÜNKÜ KEDİNİN BAHSETTİĞİ FOTO KİLOYA ÇOK TAKILMAYINÖNEMLİ OLAN GÖRÜNTÜ

BlueDaisy BlueDaisy ben de kesin giderim diye aileler için dua ettim ettim, eksik dua etmemek lazım, şuanda kritik durumda. her an sen gitmiyorsun denebilir, hiç adapte olamadım o yüzden.. bu topraklarda yaşayıp da gitmemek bile olabilir, hac hakkaten tamamen kısmet bunu anladım..inşallah sana ve her isteyene hayırlısıyla hem umre hem hac nasip olur canım..

kesinlikle kısmet. 4 yıl evvel annem umreye yalnız gidecekti. her şey tamamlandı, o sıra bir rahatsızlığı çıktı yalnız gitmesin diye düşünürken kardeşler arasında benim hazır pasaportum var diye bir izin durumuna bakayım dedim. 2 gün sonra o mübarek topraklardaydım. umre niyetim vardı, fakat 35'imden sonra giderim diye planlıyordum ne yalan söyleyim. Rabbim "gel" deyince nasip oluyor. bak en güzel örneklerden biri de sensin. o kadar yakınken, hacca gidememek zor olur. dilerim Allah nasip eder... bizim için de dua et. :)

lisaniezhar lisaniezhar yeşil çayı nasıl demliyorsun ben de tarif alabilir miyim :KK15:

canım, yeşil çayı su kaynak olmadan demlemek gerekiyor. ilkin 1-2 dk bekletip süzüyorsun o suyu içmiyorsun, sonra yine sıcak su ilave edip 5 dk civarı bekliyorsun ve içiyorsun.

yeşil çay 7 sefere kadar aynı demlik içine sıcak su ilave edilerek demlenebilir.
benim minicik bi cam süzgeçli demliğim var 2 kupa alıyor. onunla demliyorum. gün boyu da belki 5 kupa filan içiyorumdur. çin'de su yerine bile yeşil çay içiliyor. :)

lisaniezhar lisaniezhar çok teşekkür ederim canım daha önce de içmiştim sütlü türk kahvesini onu da sevmiştim evet..Dediğin gibi yapmaya çalışacağım aklıma her nesafefe geldiğinde sütlü kahve yapacağım :)

kesinlikle uygula canım pişman olmazsın, faydasını görürsün. kilo vermene de engel olmaz.

Kahvaltı 7:40
Peynir
2 yumurta
Domates, salatalık
Zeytin kalmadı
3 kayısı, fıstık ezmesiyle, 2 tane de yemiş olabilirim, unuttum.
Fındık
Magnezyum
Öğlen kabak çekirdeği

Akşam 16:10 diyelim
Mercimek çorbası
2 dolma biber
Ton balığı (küçük)

afiyet olsun kedican.

Selammmmmmmmm güpgüzel hatunlaaar... :KK24:

Ben geldim, ama güzel haberlerle gelmedim; sopa yemek için geldim; vurun bacılar.

Kahvaltımı geç uyandığım için öğle saati ettim hatta öğleni bile geçmişti; 2-2.30 arası KKK ettim tek yumurtalı. Amaaaa sonrasında iki ayrı "cısss" yedim. Ne yediğimi boşverelim, cısss cıısss'dır ne de olsa. :KK22: Yemekten 2 saat sonra şekersiz bir türk kahvesi içtim sadece soda eşliğinde. Sonrasında da 40 dakika Zumba yaptım. 40 sn kadar da Wall-Sit yaptım. 1 lt su içtim spor esnasında. Ardından güzel bir duş aldım, limonlu yeşil çayımı içtim. 19.30 olsun tavuk köfteli, fasulyeli sulu yemek yaptım bizim Valide Sultan, onu yiyerek bugünlük dükkanı kapatacağım.

Eeee, şimdi sopalarımı alayım??? :KK31:

hoşgeldin. ben dövmeyeceğim. yediklerin benden olsun ^_^

senin çocuk sayını kestiremediğimden bişi yazmadım şekerim:KK68::KK68:

rakamla 12, yazıyla oniki şekerim. aşkolsun ^-^

Selam kızlar bende aranıza katılmak istiyorum. vermem gereken bi 5 kilo var
ama mesela sabah kahvaltısını ekmeksiz nasıl yapıyorsunuz ben çok çabuk acıkırım ekmeksiz kahvaltı yaparsam

hoşgeldiniz. ben karatay'a başlamadan önce de ekmek yemezdim. sanırım bu "doymam" konusu tamamen psikolojik. ^_^

Hoşgeldin. Zevkle, :KK11::KK67::KK67::KK67:
Bir düzine onun çocuk sayısı. :KK48:
lisaniezhar lisaniezhar

Ekmeksiz, kuruyemiş ve yumurta eksik olmadan yaparsan, daha uzun süre tok kalırsın, ekmek yersen 2 saat sonra acıkırsın. Karatay kahvaltısında ki herşeyi tam yersen acıkmazsın. :KK66:

bak, bilen nasıl biliyor teoson teoson

Ben geldim... kimseler yok...:confused:

sen geldiğinde ben uyuyordum ^_^

geçmiş olsun canım. oooh mis gibi oluyor ev... bence sevin canım kendine ayıracağın vakit artıyor. tabi bu kız okulda çok yoruluyor demek orası da ayrı. ^_^

sabah
2 yumurta
peynir
10 + zeytin
koca bi kase salata
kaymak
1 koca demlik ıhlamur

akşam
zeytinyağlı taze fasulye
bulgur pilavı
semizli cacık

kahve içtim bi ara

afiyet olsun canooom ^_^

:KK70::KK70::KK70::KK70:o büyük ihtimal gelemez zaten, çocuklardan ötürü.

hoşgeldin :KK50:

:KK70::KK70::KK70:

hahahaha inşallah çocuklarımda aynı sıkıntı olmaz ben de fit olurum da gelmem anca ziyarete gelirim. düşündüm de işiniz zor, bayramda el öpmeye gelseler, 10 liradan 120 liranız bize geçer. hahahaha iyi fikir. hemen doğurmalıyım.

lisaniezhar lisaniezhar de gelmiş beğenmeler başlamış:KK48:
günaydın canım

bennn gelldiiiimmm ^_^ mucckkk

X