Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Maşallah abla toplamışsın ekibi gittiğin yerde de ama dediğin gibi kısa olur keşke uzun sürse... bende artık etrafımdakilere anlatıp yine aynı bildiklerini okuyupta bi daha sordular mı sinir oluyorum.. iş yerndekiler özellikle... pasta filan geluyor, yemiyoruz demi diye soruyolar bana...tabi ki hayır diyorum, her defasında anlatıyorum, yerime geçince bi bakıyorum yiyolar :KK62: bende artık vaz geçtim anlatmaktan... çok istiyolarsa açıp okusunlar... kaşke seninkiler gibi kısa da olsa uygulasalar içim yanmayacak..hiç değilse anlattıklarımı dinlediler dicem:confused::confused:
Aynen,,,bunlar en azindan bana uyuyorlarrda ayri ayri yemek olayi olmuyor
alıntı yapmıştım ama bulunamıyor dedi,
neyse bakalım
teoson bacım çok teşekkürler, valla verdiğin masaj etkisini çok hızlı gösterdi, çok teşekkürler,
bundan sonra devam edeceğim hep..

seraym buraya geldiğimden beri böyle, hayatımda kabızlık nedir bilmezdm. karataydan desem değil, çünkü öncesinde de ve bozduğumda da aynı sorunları yaşıyordum. bence buranın havasından suyundan..her gelen bir sorun yaşıyor..

dün o kadar o kadar sıcaktı ki, basınç değişikliği mi oldu nedir, öğleden sonra felaket bir başağrısı başladı, başımı yerden kaldıramadım, yürüyüş yapacaktım dışarı çıkamadım bile. akşam oğlumu gezdirmeye çıktık duramadım dışarda.. temmuz sıcak oluyor diyorlardı ama bu sene ağustos daha fena.. 50yi kesin geçiyor..
Off ne sicak,,,allah yardimciniz olsun
menümü paylaşayım ben de

08.30: karatay kahvaltısı meyvesiz

15.00: 1 bardak süt ve 2 ceviz (normalde bu saatte acıkmıyorum ama bu sefer acıktım)

19.00: 1 kase yarmalı domates çorbası+ 1 avuç fırında patlıcan kızartma+yoğurt+ 3 köfte+ salata+ omega 3 ve antioksidan

spor malesef yok.
sıvı:3 lt su, 1 türk kahvesi
afiyet olsun canim....omega 3 u okuyunca benimki aklia geldi,,kizkardesimin dolabina koymustum orada unutmusum,,haftaya gecince icerim artik

Heyoooo...yürüyüşümü yaptım tam 45 dk..hemde bebek arabasıyla:)))

Kedicim videoları indircektim paşa uyandı..yürüdük geldik biz de..

Annemden kabak çekirdeği gelmişti..ben de kahvemle beraber yedim :))

yemek yapmam ve yemem lazım..
Harikasin canim...
kızın okulu şimdilik sorunsuz gidiyo, maaşallah diyeyim.
bugün brakırken ayakkabılarını zor çıkardım, içeri koşmak için sabırsızlanıyo.
beni bile öpmedi, hani öpücük deyince döndü zoraki.
massallah tatlima...cok guzel uyum sagladi krese

MAŞALAH abla gittiğin yerde herkesi alıştırıyorsun karataya inşallah devam ederler.
Aslında kamp olacak adı Gül ablanın karatayla çıtırlaşma kampı
Çıtırlaşana kadar orada hepberaber yiyip içilecek spor yapılacak hiç kaçamakta olmaz valla bunu bir düşünelim
bu arada kendimi çok yaratıcı buldum:cool:
Ben kilo veremeyenler olunca oyle dusunuyorum...emekli olunca bi yer acsam kadinlari zayiflatsam muzaffer kus han gibi diyr dusunuyorum yanimada yemek yapan birini alsam is tamam...ğecen sene geklinimizde teklif etmisti b yer acalim ben yasam kocu olurum sen zayiflatirsin diiye:)
Ee artık karataya tam olarak başlasınlar. Ödem doluymuş hepsi. :-)
demek ki

selamlar. bende katılmak istiyorum nereden baslamalıyım
aramza hos geldiniz :KK71:

Son düzenleme:
X