Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Saat 4 olsada yemek yesem.

Kahvaltım
2 yumurta olması lazım, 4 yumurtayı pişirip babamla paylaştırdım.
Zeytin
Peynir
Salatalık, domates
Siyah çay
Fındık

Öğlen gibi çekirdek çitledim, sonrada fındık yedim.

Akşam yemeği
Mercimek çorbası
Biber dolması

Unutmazsam eve gidincede yoğurt ve karaüzüm çekirdeği, keten tohumu karıştırıp yerim.

Çekirdek çitliyorum. İşyerinde.

BENDE 2 GÜNDÜR YİYORUM TUZSUZ KAVRULMAMIŞ KABAK ÇEKİRDEĞİ

bende bugün çarşıya çıktım veee çiğ kabak çekirdeği aldım.
akşam kızı yatırınca balkonda serinlerken çitlemeyi planlıyorum.
diğer kuruyemişleri de hep çiğ aldım, arkadaşım bana ıyyğğ dedi

Evdeki herkes dun karatay a baslamisti, sabah tartildik.....1 gunde buyuk kiz kardesim 900 gram, kucugu 500 gram,kucugun arkadasi 400 gram o gece bskuvi yedi leptini bozuldugu halde iyi vermis,,,,kucuk kzimda 500 vermis....oda yemek sirasinda bize kusmustu uyudu gece 10 da kaldirdik havuz basina iniyoruz dye o saatte yemek yedi ona ragmen 500 verdi....4 ksi de benim yanmda karatay yapiyor ve sonuc bu ,,,burdan cikan sonuca gore veremeyenler nasil veremiyor sasiyorum .....hepsne gece 50 dkk spor da yaptirmistim gece sporunun faydalarida var buda tescillendi,,,:)

MAŞALAH abla gittiğin yerde herkesi alıştırıyorsun karataya inşallah devam ederler.
Aslında kamp olacak adı Gül ablanın karatayla çıtırlaşma kampı
Çıtırlaşana kadar orada hepberaber yiyip içilecek spor yapılacak hiç kaçamakta olmaz valla bunu bir düşünelim
bu arada kendimi çok yaratıcı buldum

ayyyy teosonum yaaa..ne güzel olurdu..ben de moral kaynağınız olurdum hehehehe ..süpper fikir..

canım ablam tebrik ederim seni..helal olsun..

Ee artık karataya tam olarak başlasınlar. Ödem doluymuş hepsi.

İyi fikir. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…