Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

teşekkür ederim teoson hemen uygulamaya geçtim çok sağol

Canım blubottle onceden kabizliğın yokta simdi oldu ise posa iceren yiyecekleri arttır bende kabiz olmam eger kabizsam kabız demeyelim büyük abdeste cabuk çikamiyorsam bagırsaklarımı dolduracak kadar yememişimdir demekki. Belki seninde öyledir saatalığı yesilliği sebze yemeğini arrtır bagırsaklar dolsun ki birbirini itsin.

Ben de sizden örnek alıp, üçer beşer doğursam fena olmaz
İnşaallah canım Allah gönlüne göre versin.

Kahvaltım. Salatalığın bir kısmı rendelenmiş, çünkü suyunu sıkıp maske için kullandım.
Kızlar yumurtalarınızı çok pişiriyorsunuz gibime geldi kayisı kivaminda olacak demisti karatay hocam

Annem kardeşim kabız olunca geceden bir inciri bir bardak suda ıslar kuru incir sabahta ac arnina onu yedirir üstünede isladığı suyu o cok iyi gelir gerçi karatayda incir yok ama bir iki günden bir şey olmaz

Selam canlar...

Bugün işler ancak bitti..yemeğimi yedim..yemek koydum tekrar..paşayı yıkadım,uyuttum..büyük paşa kursa gidiyordu camiye ..o da bitti..kendini dışarı attı :)

Dersmi çalışıyorsunuz ohhh kolay gelsin..ben bir ara bunalıma girmiştim...:)) şu sıra yüksek lisans eğitimi için araştırma yapıyorum..bir tarafım boşver diyo diğer tarafım :) git diyo..bilmiyorum delilik olur sanırım...

yemeğe bakayım ben..

Hoşgeldin canım, afiyet olsun. ^_^

Hangi bölümü düşünüyorsun? Ben de kısmetse doktoraya başvurdum 1 aya kadar mülakat olacak. Olursa da önümüzdeki ay bu günlerde PhD adayı olacağım ^_^

Tavsiye ederim kesinlikle. ALES, YDS puanların var mı yoksa önce onlara mı hazırlanacaksın?

10:00
1 kayısı kıvamında yumurta ile KKK

16:30
Adana kebap
Acı ezme
cacık
roka + maydonoz + soğan

Kebap çok acı geldiği için çeyrek yavaşa sarıp yedim.

Koşturarak derse yetişeceğim. Öpüyorum.

canım alese girmem gerekiyor..hangi bölüme geçeceğimi araştırıyorum şuan..bankacılık ve sigortacılık dan sonra iktisat çekoyu tamamladım.
hiç bakmadım daha..sıkıyo biraz :)))

Selammmmmmm
Gecmis gecmiste kaliyor hep, alintilara blle bakamiyorum,,,kaldigimiz yerde internet yokmus laptoplari getirmedik telden de zor oluyor internete girince sarj cabuk bitiyor,,,disaradyken bitecek diye giremiiyorum eve gelnce sarjda oluyor ,,,kalabalikta zaten telle ugrasilmiyor,,,,yeni tel hala alamadim hafta sonuna kaldi,,,,kim ne kadar verdi ona bile bakamadim

ay canım benim..sağol..
nasılsın bu arada ben mesajları okudum da senin keyfini göremedim iyisin dimi..

gül ablacım o ne güzellik ya bayıldım maşallah..

kedicim liste harika olmuş..

mydeniz seni gördüm de yazamadım..iyisiniz dimi..

paşa kucağımda kısa kısa ikonsuz yazıyorum sin anlayın optum[/QUOTE]

kolay gelsin canım senin işinde zor evlenmeden kariyer yap yoksa zorlanırsın

Canim ya emeklilige kalmis 3 sene. Evlenemiyorum diye okuyorum zaman bosa gecmesin ^_^ yoksa 15 yil kariyer var, 3 dil biliyorum der oturursum oturdugun yerde. Allah insani bos birakmasin ne diyeyim ^_^

canım alese girmem gerekiyor..hangi bölüme geçeceğimi araştırıyorum şuan..bankacılık ve sigortacılık dan sonra iktisat çekoyu tamamladım.
hiç bakmadım daha..sıkıyo biraz :)))

Hayirlisi olsun canim. Tezsiz yapmayi dusunursen Ales zorunlu degil. Ama tezsiz yaparsan da doktora yapamiyorsun ^_^

Allah kolaylik versin hem 2 cocuk hem yuksek lisans cok yorucu olur ama bir o kadar da keyifli olur. Kaldiki sen cicukla tamamladin sinavlara calistin. Aklina koydugunu yaparsin ^_^

Asayis berkemal ablacim burada icin rahat olsun ^_^ tatilin tadini cikarmaya bak ^_^

Evet, bir tarafı biraz kızardı, ama ekmeksiz midem bulanıyor.
benimde ekmeksiz midem bulanıyor o yüzden genelde içine birşeyler koyarak yapıyorum yada cevizi ekmek yerine kyup yiyiyorum.En iyisi kayısı kıvamı haşlamda yazın pek çekilmiyor açıkçası.

Ablacım sen eğlenmene bak elbette bize cevap yazarsın sonra inan biz sen iyiyisen iyiyiz.Arada bir cee yapıp çıksanda yeter.He bu arada kaçak yaptığım için söylemiyorum bu sözleri samimi duygularım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…