Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Orada ucu görünen kitabı ben de okuyorum şu an. :KK48::KK48:

nii hiç farkında değilim, nasıl anladın gii ne okuduğumu hişşt çok ayıp :oops:

İnşaallah canım Allah gönlüne göre versin.

Kızlar yumurtalarınızı çok pişiriyorsunuz gibime geldi kayisı kivaminda olacak demisti karatay hocam

bacım bende civik yumurtaya ekmek banmayı severdim ama şimdi midem almıyo.
azcık ortası yumuşak oluyo işte, çok kayısı kıvamını ayarlayamıyorum.

10:00
1 kayısı kıvamında yumurta ile KKK

16:30
Adana kebap
Acı ezme
cacık
roka + maydonoz + soğan

Kebap çok acı geldiği için çeyrek yavaşa sarıp yedim.

Koşturarak derse yetişeceğim. Öpüyorum.

afiyet olsun canom, teosonlara gidelim adananın hasını yiyelim. :KK19:

kızlar ben bugün regl oldum, bide kızdan geçti herhalde burnum akmaya başladı, hafifte boğazım acıyo.
ev işlerimi yine bitiremedim. sıcaklar gelden bitirseydim iyi olacaktı. bana şimdi 2 gün mola regl molası, tembellenicem.

bugünki menüm

sabah
çöpe gitmesin diye 2 biber dolma
peynir
zeytin

ara
kahve
süt

akşam
balık
bol salata

şimdi ıhlamur içiyorum
2 kupa oldu

Özelliklede seni canım.Tez zamanda çoluk çocuk içinde kal inşaallah
Eki Görüntüle 1221727

Ağzından akan o balı yerdim de Karatay izin vermiyor ^_^

akşamki menüm
yine etli taze fasulye
yoğurt
azda çekirdek çıtladım

Afiyet olsun şekerim.

Oh, bana gezme de. Geçen sene sırf Adana yemek için arkadaşıma gittim, açıkça da dedim. ^_^ Yerinde yemek ayrı oluyor canım. Teoson'cuğumuz davet ederse koşa koşa ^_^

kızlar ben bugün regl oldum, bide kızdan geçti herhalde burnum akmaya başladı, hafifte boğazım acıyo.
ev işlerimi yine bitiremedim. sıcaklar gelden bitirseydim iyi olacaktı. bana şimdi 2 gün mola regl molası, tembellenicem.

bugünki menüm

sabah
çöpe gitmesin diye 2 biber dolma
peynir
zeytin

ara
kahve
süt

akşam
balık
bol salata

şimdi ıhlamur içiyorum
2 kupa oldu

Geçmiş olsun canım. Bol bol dinlen. Kız bugün gitti mi, ne yaptı okulda? Afiyet olsun ayrıca ^_^

Ben de şimdi tarçınlı Türk kahvesi içiyorum. Bir yandan da sevdiceğin bu haftaki yazısına bakıyorum. Yazıları ben yazdım ama basın kokartını beyimiz aldı. :KK68::KK68::KK68:

Tatildeyim diye spor yapmadigimi sanmayin:),,,,,,,,,dun gece bu saatlerde 40 dkk yuruyus yapmistik,,,,bu gecenin sporunuda simdi tamamladik,,,,20 dkk yuruyus banti ve bsiklet arkasindan 30 dkk yuruyus pesimdede 4 karatayci ve 13 yasindaki yigenim:),,,,,,evdeki 4 hatunda bugun karataya basladilar 1 hafta ben buradayken yapacaklar sonrasi tabiki yapmayacaklar amaclari 3 kg ya yakin vermekmis,,,:KK66:.....biiri aksam havuz kenarinda otururken yigenimin verdigi biskuvyi yanlislikla isirdi naptin sen dedim leptin bozuldu, bozulmusken 2 tane yedi.....

Ne okuyon gıı bu kadar ayıp merak ettim valla şimdi hic yoktan merak ettirdiniz beni gecmisteki resmi bilevaçip baktım,:KK54::KK68:

Tatildeyim diye spor yapmadigimi sanmayin:),,,,,,,,,dun gece bu saatlerde 40 dkk yuruyus yapmistik,,,,bu gecenin sporunuda simdi tamamladik,,,,20 dkk yuruyus banti ve bsiklet arkasindan 30 dkk yuruyus pesimdede 4 karatayci ve 13 yasindaki yigenim:),,,,,,evdeki 4 hatunda bugun karataya basladilar 1 hafta ben buradayken yapacaklar sonrasi tabiki yapmayacaklar amaclari 3 kg ya yakin vermekmis,,,:KK66:.....biiri aksam havuz kenarinda otururken yigenimin verdigi biskuvyi yanlislikla isirdi naptin sen dedim leptin bozuldu, bozulmusken 2 tane yedi.....
Oda bendenmiş galiba abla bir taneyle 10 tane arasinda fark yoktur hesabı.İste boyle yapa yapa alıyoruz kilocukları.Hep beraber yapmak zevkli olur ama ne güzel .Anin tadinı çıkarmaya bak derim ben

Ağzından akan o balı yerdim de Karatay izin vermiyor ^_^

Afiyet olsun şekerim.

Oh, bana gezme de. Geçen sene sırf Adana yemek için arkadaşıma gittim, açıkça da dedim. ^_^ Yerinde yemek ayrı oluyor canım. Teoson'cuğumuz davet ederse koşa koşa ^_^

Geçmiş olsun canım. Bol bol dinlen. Kız bugün gitti mi, ne yaptı okulda? Afiyet olsun ayrıca ^_^

Ben de şimdi tarçınlı Türk kahvesi içiyorum. Bir yandan da sevdiceğin bu haftaki yazısına bakıyorum. Yazıları ben yazdım ama basın kokartını beyimiz aldı. :KK68::KK68::KK68:

günaydın
herrzaman beklerim canlar başımın üstünde yeriniz var

Maşallah abla toplamışsın ekibi gittiğin yerde de ama dediğin gibi kısa olur keşke uzun sürse... bende artık etrafımdakilere anlatıp yine aynı bildiklerini okuyupta bi daha sordular mı sinir oluyorum.. iş yerndekiler özellikle... pasta filan geluyor, yemiyoruz demi diye soruyolar bana...tabi ki hayır diyorum, her defasında anlatıyorum, yerime geçince bi bakıyorum yiyolar :KK62: bende artık vaz geçtim anlatmaktan... çok istiyolarsa açıp okusunlar... kaşke seninkiler gibi kısa da olsa uygulasalar içim yanmayacak..hiç değilse anlattıklarımı dinlediler dicem:confused::confused:

alıntı yapmıştım ama bulunamıyor dedi,
neyse bakalım
teoson bacım çok teşekkürler, valla verdiğin masaj etkisini çok hızlı gösterdi, çok teşekkürler,
bundan sonra devam edeceğim hep..

seraym buraya geldiğimden beri böyle, hayatımda kabızlık nedir bilmezdm. karataydan desem değil, çünkü öncesinde de ve bozduğumda da aynı sorunları yaşıyordum. bence buranın havasından suyundan..her gelen bir sorun yaşıyor..

dün o kadar o kadar sıcaktı ki, basınç değişikliği mi oldu nedir, öğleden sonra felaket bir başağrısı başladı, başımı yerden kaldıramadım, yürüyüş yapacaktım dışarı çıkamadım bile. akşam oğlumu gezdirmeye çıktık duramadım dışarda.. temmuz sıcak oluyor diyorlardı ama bu sene ağustos daha fena.. 50yi kesin geçiyor..

menümü paylaşayım ben de

08.30: karatay kahvaltısı meyvesiz

15.00: 1 bardak süt ve 2 ceviz (normalde bu saatte acıkmıyorum ama bu sefer acıktım)

19.00: 1 kase yarmalı domates çorbası+ 1 avuç fırında patlıcan kızartma+yoğurt+ 3 köfte+ salata+ omega 3 ve antioksidan

spor malesef yok.
sıvı:3 lt su, 1 türk kahvesi

Bende gelim miii özledimmm
SENSİZ OLMAZZZ GELMEZSEN AYIP EDERSİN:KK70:

Günaydın.
10:00
Pastırmalı 2 yumurta ile KKK
1 çb ceviz
3 gün kurusu + kaymak

Bugün dersim yok direk eve geçeceğim için yemek getirmedim. ^_^

Öpüyorum hepinizi. :KK28:
GÜNAYDIN BENDE SENİ ÖPTÜM AFİYET OLSUN:KK15:

alıntı yapmıştım ama bulunamıyor dedi,
neyse bakalım
teoson bacım çok teşekkürler, valla verdiğin masaj etkisini çok hızlı gösterdi, çok teşekkürler,
bundan sonra devam edeceğim hep..

seraym buraya geldiğimden beri böyle, hayatımda kabızlık nedir bilmezdm. karataydan desem değil, çünkü öncesinde de ve bozduğumda da aynı sorunları yaşıyordum. bence buranın havasından suyundan..her gelen bir sorun yaşıyor..

dün o kadar o kadar sıcaktı ki, basınç değişikliği mi oldu nedir, öğleden sonra felaket bir başağrısı başladı, başımı yerden kaldıramadım, yürüyüş yapacaktım dışarı çıkamadım bile. akşam oğlumu gezdirmeye çıktık duramadım dışarda.. temmuz sıcak oluyor diyorlardı ama bu sene ağustos daha fena.. 50yi kesin geçiyor..
ÇOK SEVİNDİM İŞE YARAMASINA CANIM:KK68:

Maşallah abla toplamışsın ekibi gittiğin yerde de ama dediğin gibi kısa olur keşke uzun sürse... bende artık etrafımdakilere anlatıp yine aynı bildiklerini okuyupta bi daha sordular mı sinir oluyorum.. iş yerndekiler özellikle... pasta filan geluyor, yemiyoruz demi diye soruyolar bana...tabi ki hayır diyorum, her defasında anlatıyorum, yerime geçince bi bakıyorum yiyolar :KK62: bende artık vaz geçtim anlatmaktan... çok istiyolarsa açıp okusunlar... kaşke seninkiler gibi kısa da olsa uygulasalar içim yanmayacak..hiç değilse anlattıklarımı dinlediler dicem:confused::confused:
Videolarını at dinlesinler, okumaya da üşenirler.

X