Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

kızlar beni buraya bağlayın valla beni bu gruba bağlayın
çok sevgili arkadaşım biraz önce msj atmış fb foto gördüm ne o öyle 6 aylık gibi kilo almışım
allahım demiştim zaten fotoyu çekene bu kadar yakından çekme diye dibimize girdi birde oturuyorum koca göbek kocaman surat çıktı
dedim böyle böyle 3,5 kg aldım toplamda hiçte 6 aylık gibi değil sen kendi 6 aylık halini unuttun galiba dedim
kendisi ilk 6 ay 12 kilo alıp toplamda 22 kilo alarak dğuma gittiğini çok çabuk unuttu ki hala doğum kilolarınıda veremedi ve ben ona saf gibi akıllar veriyordum ama insanlar öyle değil
uff böyle insanlardan nefret ediyorum
karatay dışına çıkarmayın beni nolurr

herkese güzel bir pazartesi diliyorum..
uzun bir aradan sonra herkese merhaba..
diyetime devame dıyorum an itibarıyle 77,8 kg olmuş bulunuyorum sevgili arkadaşlarım..
görüşmeyelı sizler nasılsınız..
herşey yolundadır inşallah..
yarın denizliye eğitime gidiyorum Allah nasıp ederse..
kadınlar kulubunun yenı formatına alışmaya çalışayım bıraz :)

selam kızlar herkese iyi haftalar dilerim
Ben de karatay kitaplarımı bugün sipariş ettim 5 gün içinde gelecek..Yazdıklarınızı takip ederek anlamaya çalışıyorum şimdilik, beni de aranıza alın motivasyona ihtiyacım var...
Buarada nescafeye çoook düşkünüm yasak diye okudum ama şekersiz ve az süt kullanarak hazırlıyorum.Sizce bu şekilde de mi içmemeliyim?

evet elçilikteyim : )
çok teşekkürler, mayıs ayından beri yazı girmeye zaman bulamadığım bir blogum var, böyle gezerken gördüklerimi yazmak için açtım. link vermem uygunsa paylaşabilirim..

ya ben anlamıyorum bu insanların amacı ne, hamile insanı neden üzerler hele ki kadınlar, yani hamilelik yaşamış olanlar..
kaptancım sen bi kere hiç hareket edemedin, 3,5 kg dediğin nedir ki, insanlar 30 kilo alıyor da hepsini veriyor.
bebişin sağlıklı olsun kilolar verilir lütfen dert etme, bebişin stres çekmesin..
ben de ilk aylar bulantılara rağmen kilo aldım. ama toplamda 15 oldu. 15 bence çok değildi, 1.haftada 10 kg gitti, gerisini çok zor verdim, çünkü emzirirken dikkat etmedim. sen inşallah o dönemde karatay yaparsan süper kilo verirsin.. canını sıkma. 3 öğün beslen, gerekiyorsa ara öğün de yap ama sağlıksız gıdalar yeme..önemli olan bu.. kiloyu düşünme..

nescafe işlenmiş ürün olduğundan içmiyoruz, ama türk kahvesi içebiliyoruz. ben türk kahvesi tiryakisi oldum mesela şuanda da içiyorum antioksidan olarak çok faydalı..

Alışırsın fıstik bende ilk cocuğü verirken çok ağlamiştım ilk zamanlar böyle oluyor sonrada hayatın bu düzene alişınca evde oluncalar kıziyor insan sen uzulme bide kocaya gidiceklerini düşün yaa bunlar daha guzel günlerimiz.

Ben biraz merakliyim kusura bakma tekrardan ama yazdiklarini su gibi okudum başka ülkeler baska hayatlar başka yasanmışlıklar hep ilgimi çeker.Benimde s.arabistandan bir kismetim vardı çok istediler aracıyla kaç kere muhatta olduk iyiki evlenmemişim desene gerci bana gorucü usulü cok ters geliyor zaten.Ayrıcada koişimle çıkıyordum Zamanını degerlendirmen ne güzel .Hem ne kusuruymuş 10 sayfa yazsan okurum ne güzel seyler öğreniyoruz burda birbirimizden

Sorma teasoncum geciyor canım ama bir haftayı bulacak galiba. Sen döndunmu tatilden.
Sporum
P90x3 / 1. gün
kedicim one gene

Afiyet olsun canım. Aklıma geldi ben dün 3 kaşık bulgur pilavı yemiştim. O mu ödem yaptı acaba. Çünkü geçen hafta her gün 100 gr veriyordum ^_^ neyse belli eder kendini. Evet, fıstık gibiydi, şimdi ballı fıstık olmuş.

canım sen kendi ve bebişinin sağlığına bak. fotoğraflar gerçeği yansıtmıyor üzülme ^_^

canım ben başlamadan önce günde 8-9 kupa içiyordum. bırakmak istiyordum, bırakamıyordum. ne uykumu kaçırıyordu, ne çarpıntı yapıyordu. fakat karatay'a başladıktan sonra hiç içmedim. Türk kahvesi yeterli geliyor. Hatta şu an kokusunu duyduğumda o kadar ağır ve yağlı bir koku alıyorum ki, sanırım bundan sonra ağzıma süremem. en fazla 2 güne alışırsın. ^_^

bu hafta niyeyse herkes 200 gr veriyor.

evet elçilikteyim : )
çok teşekkürler, mayıs ayından beri yazı girmeye zaman bulamadığım bir blogum var, böyle gezerken gördüklerimi yazmak için açtım. link vermem uygunsa paylaşabilirim..

Çok güzel. ^_^ uygun olup olmadığını bilmiyorum ama özel mesaj ile atabilirsin canım. Blog okumayı severim. ^_^

hoşgeldin canım fotoğraflarında gayet güzel görünüyordun. tatil iyi gelmiştir inşallah ^_^

valla ben 1 haftadır alışamadım. hala karışık, hala karışık. ^_^

iyi geldi şükür, mutluluk reglimin öne çekilmesine sebep oldu sanırım .dün yolda gelirken regl oldum.ilk iş gününde şişmiş sancılı ve hiç tatilden gelmemiş gibi suratsız bir şekilde çalışıyorum
sporada başlayacaktım bugün kısmet olmayacak neyse birkaç güne spora başlıycam inşallah
2 haftalık kilo hasılatı şişkinliklerle beraber 1 kiloyu geçti maşallah diyeyim kendime

nebiçim arkadaşmış o öyle moral vereceği yerde hamile kadına hayret yaa nefret ediyorum insanın enerjisini düşüren kişilerden.önce kendine baksın o iyi demişsin aferin san

hoşgeldin canım düğüne az kaldı gidiyor kilolar

mengmeng günde 8-9 bardak içip bırakabilmen süper tebrik ederim tatlım seni ahhh ben de bırakabilirim inşallah

Dahasını söyleyim, 8-9 bardak Türkiye'de iken içtiğim mug sayısıydı. Yurtdışı görevlerimde sadece nes.cafe ile besleniyordum diyebilirim. Bir de her ülkenin aroması farklı diye, valizimde hatrısayılır 2'si biraradalardan olurdu. Neyseki tek bağımlılığımı bıraktım, mutluyum. ^_^

Darısı başına.

Halt etmiş onu söyleyen sen bir kere karataycısın öyle veya böyle kilo vericeksin. Vakti gelince bütün aldıklarını verirsin. Milleti bilmezmisin kendine bakmadan hep başkalrını eleştiriler.Valla benim etrafımdada dolu böyle insanlar valla hiç acımadan veriyorum ağızlarının payını.En son eltim göbeğininde maşallhı var dedi;kendeide 98 kilo hee bende dayanamdım ben kiloyu veririmde hadi ssen nasıl tipini değiştiricen dedim ne yapayım dayanamdım artık iyi oldu üzüldüm sonra ama bir daha söylemezbari.hayır dinme küfreden müslüman olsa bari.Üstelik sen hareketsiz bir hamilelik geçiriyorsun. tıka kulaklarını boşver herkesi sen bebişine odaklan.

Hoşgeldin canım aramıza motivasyon bizi okumaktan topiğe takılmaktan geçiyor ben bir gün topiğe girmeyeyim sapıtıyorum valla.

Sorma hele ben 100 grm fazla çıkayım diye wc gittim soyundum az spor yaptım anca öyle 200 oldu çaktırma.

bluebottle cevabın için çok teşekkür ederim canım..Ben türk kahvesi de içiyorum ama nescafe tutkunuydum artık bir şekilde uzaklaşmaya çalışacağım demek

hem nescafe selülit yapıyor vücutta su tutuyor en güzeli yeşilçay ve türk kahvesi

teşekkür ederim, ben de yazsam 10 sayfa olur burda öğrendiklerimi.. ilk geldiğim günler çok kötü hissettim, ailemden 15 yıldır ayrı olmama rağmen gurbet çok farklıymış onu anladım.. insanın vatanı gibisi yok..
buradan biriyle evlenmek konusunda ben de iyi ki seçmemişsin diyorum. konsolosluğa gelen bir bayan vardı unutamıyorum. bayan türk, buradan biriyle evlenmiş, 7 çocuğu olmuş, adam hergün dövüyor evden çıkmasına hiçbişekilde izin vermiyor, son hamilelğinde kadının kafasını duvara öyle vurmuş ki beyin kanaması geçirmiş ve sol tarafı felç kalmış hala felçli.. kadın türkyieye gitmek istiyor ama çocuklarını vermiyor adam.. çocukların türk vatandaşlığı yok hiçbişey yapılamıyor.. çok zor hayatlar var burada.. kadınların kimlik alma hakkı 2004te çıkmış inanılmaz bişey bu.. ve hala biçok kadının kimliği yok..

Bluebottle
Yuh gerçektenmi Allah korumuş olurmu olur annem üstüne 10 tane alır valla demişti ama dayak falan hiç aklımıza gelmemişti zenginlerdi zengin arapların çok fazla kadını olur diye duyuyorduk ozaman.ben bide kadere inanırım aslında kaderimizde çekmek varsa sadece kişiler farklı olur çekeceksen yine çekiyoruz aslında.O kadınında kaderinde acı varmış Allah kurtarsın Allah karşılaştırmasın böyleleri ile.Sen bloğunu özelden at bana canım.

Son düzenleme:
Rumuz: kitara_84
Başlangıç tarihi:28/05/2014
Başlangıç kg: 78.6
Geçen AY: 74.8 dim sanırım hatırlamıyorum bulamadım eski bildirimimi.3 haftadır bildirim yapmıyorum.
Bu hafta: 76.8
Fark: + 2 kg ( tatil ve regl sonucu)
Toplam fark: 1.8 kg
Spor: haftanın 2 günü yürüyüş
Boy: 1.58
İlk Hedef: 70
Son hedef: 60

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…