Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

inşallah o günleri görür de el atarız,,,,,,

alfebetikbulvara gitmek te iyi fikir davet ederse tabiiii :) ,,,,,,smile ler çalışıyor yine
bugünki menüm

sabah
kuruyemişsiz kk

ara
sütlu kahve

akşam
kıymalı bulgurlu biber dolması
4 tane
yoğurt hazır maalesef.

pazarda teyzelerde süt kalmamış
kuruyemişlerde hoşuma gitmedi.
afiyet olsun canım

afiyetler olsun canım

face de gördüm çok güzel vakit geçi,rmişsiniz

annesini görünce seni nasıl dışlamış sıpa ya,,,,o yanaklardan ısırmak lazım onu küçük satıcı hemen satmış seni

tam çok şükür herkes gitti dedik laptopları elimize aldık mesaj geldi damadın abisinden size çaya geliyoruz diye şimdi de kapı çaldı geldiler,,,,hiç rahat yok bize,,,,ben nerede olsa insanları ve işi çekiyorum

Ben geldim.

Bu sabah
Kaşar peyniri
Çeçil peyniri
Muz, erik
Salata
Sucuk
Kuruyemiş, karışık

Arada erik, 1,5

Akşam
Yoğurt çorbası
İskender, pidesiz
Ama pideyle birlikte lavaş vardı, güzel kızarmış, pişirilmiş, çok güzel koktu, ucundan birazcık yedim. Kalın bir lavaştı.

Hos geldin pisican ucundan accik diyon yani

Minnoş doğuncada bi boşluğa düşersin... bi müddet devam eder mi ki bu alışkanlıkların
Canim minnos dogunca bir müddet sezaryen acilari akabinde yaşanan gece emzirmeleri vs derken bana bi 2 sene daha duzenli uyku görünmüyor

Canim o bende de var çözümünu bi bulsam var yaaa istediğim yerden milim milim gidiyor istemediğim yerden santim santim...benim göğüsler hiç küçük olmadi gebelik oncesi biraz toparlanmisti ama boşa gitti. .büyükte zor Küçükte. ..büyük oluncada inan insan saklamakta zorluk cekiyor : )

mydenizz çok teşekkür ederim verdiğin destek moral için : )
yolun açık olsun kendine çok iyi bak, iyi eğlenceler iyi gezmeler : )

Rica ederim canım ne demek : ) çok teşekkür ederim iyidileklerin için. ..

Kuzum ne yakisiklisin sen öyle maşallah sana..allahima emanet. ..

seraym havuz konusunda çok deneyimli sayilmam gecen yil aldim bi tane bu yilda onu götüreceğim biraz küçük gelebilir.. seba.med konusunda haklisin iyi ürün.insallah almadim diye pisman olmam..ozon yagida aklımda canim
Sağol : )

Sağol canimmm inşallah iyi geçer tatilimiz
: ) tatil olayi ozel durum yapacak bi sey yok di mi citir hamişlik kalmiyor git gide buyuyorum..gerçi ben buyutuyorum birazda gören hala kilo almamissin diyor.moral oluyor..

Teşekkür ederim ablacım ikimize de iyi eğlenceler sana ayrica kolaylıklar : )

Canim kudret narini aktar da söyledi geçen ama cesaret edip almadim yanik için tavsiye etmişti alsaydim keşke seraym'in pasayi görünce gözüm korktu..senin iyi olmana sevindim ama sanırım yumurtayla mesafeni korumalısin : ) bu iki oldu

Bu arada karbonat maskesi tavsiye ederim ten rengini açmak isteyenlere ellerine de uygulayabilirsin..bir de kimyasal peeling yerine geçen şu asitli gul suyu vardı. O da duzenli kullanımda yavaş yavaş peeling etkisi yaratıyormuş..bilgin olsun..detaylari malum ben olmayacağım buralarda kedicim sana anlatır..karbonat maskesini biliyor mu onu bilmiyorum ama netten bulabilirsin tarifini

Ben de seni öperim canim benim: )

kedicik afiyet olsun canım
Isleyen demir isildar ablacim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…