Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Bence biraz abartmışlar tamam hepimiz müslümanız haremlik selamlığıda severimde ama ezanda yapılan o uygulama saçma çağın gereklerine uymuyor artı tesettürsüz bayanlarada karışmamaları lazım diye düşünüyorum islam dini anlayış ve hoşgörü dini.Ama o özel şöförle hizmetçi işi iyiymiş heralde o zaman ben 200 kilo olurdum bide çok pis diyorlar öylemi

gece yüz kremini yüzüne bulayıp yat sabah yumuşacık kalkarsın canım.

Bak en öenmli noktada bu zaten kilo veriyoruz fakat aç kalmadan veriyoruz hemde sağlıklı besleniyoruz.Kilo 2. planda önce sağlık için karatay kilo kendiliğinden gidecektir.

Kilo alan arkadaşlarım ne kadarda çok nedenimiz var demi kilo almak için.Bende neler neler yazardım biliyormusunuız ki hala fazla verememin sebebi kullandığım bir ilaç.Ama beynimizi formatlamayalım negatif yönde ne olur .Kilo verme yada herhangi bir şey beynimize attığımız formattlarda herşey saklı. o yüzden düşünce yapımızı değiştirmeliyiz yiz diyorum bu benim içinde en çok gereken şey.

Bende 6 yılda 30 kılo aldım aynen bende hareketsiz yasamm gece yemeleri stres Pkos mahfetti

canım yaa aynen işte gece yemelerini unutmuşum..şimdi de insülin direnci,kilo aldıkça vücutta hantallık,diz ağrısı bile olmaya başladı artık ki anladım sağlığıma bile engel olacak obeziteye merdiven dayamıştım artık..Benim daha bugün ilk günüm

teosonum seraymım..kıvançdan yazamadım ya..güldüm bir güzel..alemsiniz yaa...

aylarca siz burda çatur çutur kilo verirken ben hunharca kilo aldım..verme sırası bende
Ya Ya Ya teoson belkide ben pek bitşey veremedim valla. Senin kilomda olmak için nelerimi vermezdim yaaaaaaaaa

Son günün olmasın inşaallah canım Allah devamını getirttsin.Benimde her kilom başka bir sağlık sorunumu getiriyor.Kılo berbat birşet ne kadarda çabuk alınıyor ama.

kıskanıyoz napalım senin doğuma gittiğin kiloya ulaşamadıkki daha ne diyorsun sen çatur çutur olamıyor daha
Dimi ya mütavazi olacak ya bizi kırmayacak ya.Canım benim ya kalbide yüzü gibi güzel çıtırımız bizim.

aminnn canım benim de gezmeye giderken bile çantama aldığım ilk şey ikisi birarada gittiğim arkadaşlarda olmayabilir diye

Ne güzel bak, artık çanta kahve taşımayacağın için bir maliyetin azalmış oldu. ^_^

Oyy kuzum, işe yaramışım desene. gramdaşım benim ^_^

Canım, nasılsın peki, iyi misin? Hayırlısı olsun her şey olacağına varır.

Oyy, Allah yardımcın olsun canım. Soyulmak da ne kötüdür şimdi. Ex.ci.pi.al sür istersen... Yumuşacık olursun ^_^

Ben bugün sürekli atıştırdım, benim evde olmamam gerekiyor. Yoksa abartıyorum. Neyse gece yemeyeceğim zaten.

Hayırdır niye evdeydin? O kadar yoğunum ki Face'ten de yetişemiyorum kimseye.

Ya ders çalışmam lazım dersi bıraktım kk geziniyom pc de olunca aşka geliyorum valla.
Eki Görüntüle 1220838

Ne dersi güzelim? Bizden gizli işler peşindesin bakıyorum da. ^_^

sağol bluecum atlatım sendromumu sayenizde tatlım
bluebottle cevabın için çok teşekkür ederim canım..Ben türk kahvesi de içiyorum ama nescafe tutkunuydum artık bir şekilde uzaklaşmaya çalışacağım demek
canım ben hamileliğe kadar her sabah kahvaltıdan önce mutlaka içiyordum ama süt tozu yerine süt kullanarak sözde iyilik ediyordum kendime ama nescafe muhteşem bir teknolojıyle dondurularak kavruluyor vs teknolojisi süper ama kahve ile yakından alakası yok araştırdığında vazgececekin emin ol. türk kahvesi gibisi yok eğer sert geliyorsa dibek kahvesi iç o biraz daha hafif geliyor bana
Çok güzel. ^_^ uygun olup olmadığını bilmiyorum ama özel mesaj ile atabilirsin canım. Blog okumayı severim. ^_^
çok keyifli bir blok biz blue ile geziyor gibiyiz
aynen canım kilodan ziyade yakın bildiğinin asıl amacını ögrenmek sarsıyor insanı yoksa o ne görürse görsün benim için bebegin ve kendi sağlığım önemli üniden sonra hep balık etli grubuna girdim ama asla saglıksız olmadım
aynen canım tıkadım kulaklarımı iyi ki varsınız
her okudugumda yeniden hayal edip yeniden hayal gücümü zorluyorum
iyi ki varsınız kediciğim
Ben bugün sürekli atıştırdım, benim evde olmamam gerekiyor. Yoksa abartıyorum. Neyse gece yemeyeceğim zaten.

hayırdır hasta felan değilsindir umarım benim gruptaki kızların çogu hasta

HEDEFE ULAŞANLAR / SAĞLIKLI BESLENMEYE DEVAM EDENLER

Kedi 83 : BAŞLANGIÇ KG: 50 HEDEF: 47 ŞU ANKİ KİLO: 43.5

Selensu82 : BAŞLANGIÇ KG: 60 HEDEF: 55 ŞU ANKİ KİLO: 52.5

Gul_0663: BAŞLANGIÇ KG: 79.2 HEDEF: 65 ve 60 ŞU ANKİ KİLO: 63.600

Teoson: BAŞLANGIÇ KG: 87 HEDEF: 75 ve 60-65 ŞU ANKİ KİLO: 73.3

nnaze: BAŞLANGIÇ KG: 65 HEDEF: 60 ve 55 ŞU ANKİ KİLO: 59.1

Fmgenc: BAŞLANGIÇ KG: 65.8 HEDEF: 55 ve 53 ŞU ANKİ KİLO: 54.3

KİLO VERENLER

izmirandizmir % -0,995

Prenscim %-0,98

mengmeng % -0,298

alfabetikbulvar %- 0,29

CiseNaz

seraym

SABİT KALANLAR

bluebottle

terelellili

blackandwhite

KİLO ALANLAR

bluedaisy % +196

kitara_84

HAMİLELER

Mydenizzz Başlangıç kilom: 64 Bu hafta: 71 Toplam fark :+7 kg.

erigim Başlangıç kilom: 63.2 Bu hafta: 66.6 Toplam Fark: +3.4 kg

Kayıplar Böyle Olsun, Löp Löp Et Olsun, Bıngıl Bıngıl Yağ Olsun

Son düzenleme:
Regl'im.

Ben geldim. Kimim ben?
-"nnazee"

Çok uzun süre uzak kaldım hem buradan hem de sağlıklı beslenme düzeninden. Çok şey yaşadım, çok sancılı bir süreçten geçiyorum. Sağlam gittim, ama yüreğimde bir sürü hayal kırıklığıyla döndüm. İyi miyim? -Değilim, hem de hiç... Ama şuan iyi değilim diye hep kötü de kalacak değilim... Toparlanmaya çalışıyorum, toparlanacağım. Toparlanmaya ilk olarak dağıttığım yeme düzenimden başlayacağım tabii ki.

Bu sabah tartıda 59.5 çıktım. Giderken 59.1'mişim; az önce listeden baktım. Bilerek bildirim yapmadım, yarından itibaren yemek listelerimle önümüzdeki haftadan itibaren de bildirimlerimle burada olmaya devam edeceğim.

Hepinizi çok özledim.

verirsin canım..azmetmek gerekiyo ama..kafada bitirin..yoksa devamı geliyor..emzirdiğim halde akşam 8 den sonra yemeyi kestim..hemen farketti mesela.

Ellerine sağlık ^_^

Hoşgeldin güzelim benim. Böyle mi konuşmuştuk biz seninle? Ablan sıfatıyla terlikle kovalayacağım seni bilesin.

KPSS ye gircem ya az matematik takılayım dedim ben son zamna asılırım böyle dersler yoksa unutuyorum. Hep Gül ablayla senden birşey kaçarmı şaşırmadım o kadar ben sizden gizli iş çevireyim. Zaten gizli neyimiz kaldıki tam deşifreyiz valla kocişlerle sevgililerimiz okusa ne derler acaba.

Eline sağlık pisican her ne kadar listenin sonundada olsam bir gün zirveye tırmanacağım.Çok mu attım.

amin canım inşallah uzun sürdürebilirim buakşam çok dikkatliydim bugünü kaçamaksız geçirdim ilk günüm olmasına rağmen iki öğün yedim
[/QUOTE]
TEBRİKLER SANA

verirsin canım..azmetmek gerekiyo ama..kafada bitirin..yoksa devamı geliyor..emzirdiğim halde akşam 8 den sonra yemeyi kestim..hemen farketti mesela.
Doğru söylüyorsun canım bu komuda hem fikirim seninle herşey kafada bitiyor.Zaten biraz daha motive olursam daha iyi sonuç alacagımı biliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…