Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Sağol blueboottle canım .Tablet gene o kadar ayrıntılı çekmiyor yakından görsen kan oturdu. Yanık değilde sişti diye nokta nokta kan izleri var suratında.Öpmem mi bluedaiys sağol ablası. Bide komik olan yüzünü sinek ısırdı zannediyor sineklere kızıp duruyor. Denizi seviyor ya hayır sinek yaptı diyor.Sabahki menüm
Kkk
Bol domtiş
Bol salatalık
Ceviz
Ya bu ara hiç doymuyorum sıcaklarda test yaptırmayada gitmeye üşeniyorum hastane sıcağın alnında of.Reglimde yakın ondanmı acaba.

Sağol blueboottle canım .Tablet gene o kadar ayrıntılı çekmiyor yakından görsen kan oturdu. Yanık değilde sişti diye nokta nokta kan izleri var suratında.Öpmem mi bluedaiys sağol ablası. Bide komik olan yüzünü sinek ısırdı zannediyor sineklere kızıp duruyor. Denizi seviyor ya hayır sinek yaptı diyor.Sabahki menüm
Kkk
Bol domtiş
Bol salatalık
Ceviz
Ya bu ara hiç doymuyorum sıcaklarda test yaptırmayada gitmeye üşeniyorum hastane sıcağın alnında of.Reglimde yakın ondanmı acaba.

evet şişliği de gördüm, çok geçmiş olsun çok tatlı maşallah bu haliyle bile : ) kaç yaşında? benim de 3 yaşında bir oğluşum var : )

Merhaba bayanlar umarım hepiniz çok iyisinizdir

Ben yine kosturuyorum.yarin sabah izmir'e doğru yollara dusecegiz erkenden..umarim yol kolay olur çok sismez ayaklarım. .yanima bolca yastık alacağım belime ayaklarimin altina falan koymak için...

Seraym cok gecmis olsun kuzun nasıl yanmış öyle kırmızı kantoron yağı sürmeyi dene istersen. 2 gün önce kolum acayip yandı.bluedaisy'nin onerisiyle kantoronu aldım baya acisini gecirdi.yanima alacagim güneş yanigina cocuk pisigine de iyi geliyormus diye okudum..benim küçük oglanda sarışın, fazlaca beyaz onun icin 50 faktörlü krem aldim ama gözüm korktu oglunu görünce. Seba.med alacaktim markette yoktu bende garni.er aldim cocuklar icin olandan umarım işe yarar..tekrar geçmiş olsun

Gül ablam sana da iyi tatiller fazlasiyla hakkettin tatili. Koca yilin acisini çıkar:)) telefonunuda simdiden iyi günlerde kullan

Mengmeng canim sana da geçmiş olsun. Yumurta tuketiminden olabilir o kizariklar bazi arkadaşlar yasiyor bu durumu..

Bluedaisy allah kavustursun eşinle. .cok yoruldunuz turkiye'de ama güzel bi tatil gecirdin ne güzel. .boşver karpuzu dondurmayi zaten maşallah fitsin senelik ödülün oldu

Teoson balim sen ne çıtır cerez olmussun öyle hic kilonu gostermiyorsun gayet normal gorunuyorsun. .sanirim biy ve vücut yapinla alakali..tatilin bitti sanırım donus yolundasin sağ salim evinize dönün inşallah

Prencim tatli kivanç'in annesi :) sen geliyorsun ben olmuyorum genelde. Her şeyin yoluna giriyor olmasina cok sevindim..güzel oglunu öp yerime misssss

Bluebottle 3 kiloyu hiic takma kafana. Sen çok azimlisin kendi duzenine döndün nasılsa verirsin.benim eltim'de yurtdışında yazık buraya gelince davetlerden kilo alip döner hep sanirim sizin kaderiniz..

Vana gelince gözlerim yuvalarindan fiskirdi bu hafta +800 gr almışım. .. aslinda kaçamak yok porsiyon fazlaligiyla bu haldeyim. Az önce kedicigime bildirim yaptim malum yarin yollarda olacagim..baslangic 64 ,bu hafta:71 :KK43:(umarım haftaya pzt çok insansi bi artışla yoluma devam edebilirim..

Hepucugunuze kucak dolusu sevgiler. .1 hafta yokum gelince görüşürüz inşallah orada uygun olursam yazarim...fmgenc ve kedi sizi unuttum sanmayin kokulu Öpücükler çıtırlarım

evet şişliği de gördüm, çok geçmiş olsun çok tatlı maşallah bu haliyle bile : ) kaç yaşında? benim de 3 yaşında bir oğluşum var : )
Benimki 3,5 yaşında canım.Pc ye geçtim resimlerini atayım.Çocuklar maşallah hepsi tatlı geliyor bana bir kere çok masumlar.Allah herkesin evladına sağlık sıhhat versin.

Ben yine kosturuyorum.yarin sabah izmir'e doğru yollara dusecegiz erkenden..umarim yol kolay olur çok sismez ayaklarım. .yanima bolca yastık alacağım belime ayaklarimin altina falan koymak için...

Seraym cok gecmis olsun kuzun nasıl yanmış öyle kırmızı kantoron yağı sürmeyi dene istersen. 2 gün önce kolum acayip yandı.bluedaisy'nin onerisiyle kantoronu aldım baya acisini gecirdi.yanima alacagim güneş yanigina cocuk pisigine de iyi geliyormus diye okudum..benim küçük oglanda sarışın, fazlaca beyaz onun icin 50 faktörlü krem aldim ama gözüm korktu oglunu görünce. Seba.med alacaktim markette yoktu bende garni.er aldim cocuklar icin olandan umarım işe yarar..tekrar geçmiş olsun

Gül ablam sana da iyi tatiller fazlasiyla hakkettin tatili. Koca yilin acisini çıkar:)) telefonunuda simdiden iyi günlerde kullan

Mengmeng canim sana da geçmiş olsun. Yumurta tuketiminden olabilir o kizariklar bazi arkadaşlar yasiyor bu durumu..

Bluedaisy allah kavustursun eşinle. .cok yoruldunuz turkiye'de ama güzel bi tatil gecirdin ne güzel. .boşver karpuzu dondurmayi zaten maşallah fitsin senelik ödülün oldu

Teoson balim sen ne çıtır cerez olmussun öyle hic kilonu gostermiyorsun gayet normal gorunuyorsun. .sanirim biy ve vücut yapinla alakali..tatilin bitti sanırım donus yolundasin sağ salim evinize dönün inşallah

Prencim tatli kivanç'in annesi :) sen geliyorsun ben olmuyorum genelde. Her şeyin yoluna giriyor olmasina cok sevindim..güzel oglunu öp yerime misssss

Bluebottle 3 kiloyu hiic takma kafana. Sen çok azimlisin kendi duzenine döndün nasılsa verirsin.benim eltim'de yurtdışında yazık buraya gelince davetlerden kilo alip döner hep sanirim sizin kaderiniz..

Vana gelince gözlerim yuvalarindan fiskirdi bu hafta +800 gr almışım. .. aslinda kaçamak yok porsiyon fazlaligiyla bu haldeyim. Az önce kedicigime bildirim yaptim malum yarin yollarda olacagim..baslangic 64 ,bu hafta:71 :KK43:(umarım haftaya pzt çok insansi bi artışla yoluma devam edebilirim..

Hepucugunuze kucak dolusu sevgiler. .1 hafta yokum gelince görüşürüz inşallah orada uygun olursam yazarim...fmgenc ve kedi sizi unuttum sanmayin kokulu Öpücükler çıtırlarım

Canım kantaron yağı ,macadamia yağı, kapsül E vitamini yağı,aloe vera ne varsa dönüşümlü olarak kullanıyorum evimde her türlü yağ vardır benim ama ozon yağı çok iyi geliyor.Ben tatile gitmeden önce dr sormuştum kendin için kullanabileceğin herhangi bir kremi kullanabilirsin öyle çocuklar için ayrı krem gerekmez dedi ama işte olacağı varmış ilk defa bu sene böyle oldu diğer seneler olmamıştı hiç böyle. Ama ben diğer seneler sebamed kullanıyordum.
bu hafta bende çok şişim tatil temiz hava yaradı hepimiz kilo almışız.Ayım 26 sındada memlekte Gönene gidicem çocuğa su havuzu almayı düşünüyorum diğeri çok küçüldü bende bugün netten su havuzu araştırıyorum.Resimlerini atıcam bana bir fikir verin.

OZON YAĞI NE İŞE YARAR?
Ozon yağı dünyada farklı farklı amaçlarla kullanılmaktadır. Bunlardan bazıları şu şekildedir;

İyileşmeyen yaralar ve diabetik ayak yaraları: Özellikle şeker hastalarında sebepsiz oluşan ve zor iyileşen yaraların iyileşme süreçlerini hızlandırmakta.

Kanser: Kemoterapiden görülen zararları azaltmakta hücre iyileşmesini, hücre yenilenmesini hızlandırmakta.

Kas, eklem ve romatizmal hastalıklar: Büyük eklem romatizması, Ailevi Akdeniz Ateşi (FMF), eklem romatizması, kas yırtılması, kas gerilmesi gibi ağrılı hastalıklara sebep olan iltihapların iyileştirilmesinde.

Virüs kaynaklı hastalıklar: Virüslerin organizmalara verdiği zararlı etkilerin azaltılmasında ve giderilmesinde.

Böbrek fonksiyonlarının düzenlenmesi: İdrar zorluğu, mesane iltihabı, sistit gibi idrar yolu ve böbrek enfeksiyonlarının iyileşme süreçlerinin hızlanmasında ve koruma amaçlı kullanımında.

Cilt hastalıkları: Güneş yanıkları, cilt lekeleri, sivilce izleri, kırışıklıklar, cilt sarkmaları, sedef hastalığı, ürtiker, melenin yapı bozukluğu, ciltte renk farklılıkları ve cildin yenilenmesine ihtiyaç duyan her tip cilt hastalığında.

Göz hastalıkları: Görme bozuklukları, arpacık, göz iltihabı, kuru göz gibi tüm göz hastalıklarında.

Bağırsak hastalıkları: Tuvalete çıkma bozukluğu, bağırsak kanseri, kolit, tenya, kıl kurdu, solucan gibi parazitler ve tüm bağırsak fonksiyonlarının tedavisine destek olarak.

Nörolojik hastalıklar: Sinirsel hastalıklar, buna bağlı gelişen vücut fonksiyon aksaklıkları, kas yapısını bozan sinir hastalıklarında, kasların ve sinir sisteminin güçlenmesinde.

Yaşlılık: Yaşlanmaya bağlı hücre yenilenmesinin azalması durumunda, ciltte oluşan yaraların daha geç iyileştiği durumlarında, yaşlanmanın etkilerini azaltmakta.

Selülit: Oksijen seviyesinin artmasına bağlı olarak hücre metabolizmasının hızlanması ve hücrelerinin azalmasını sağlamakta, selülit görünümünü azaltmak ve yok etmekte.

Kronik yorgunluk: Hücre yaşının ilerlemesi ve buna bağlı olarak gelişen kronik yorgunluk durumunda.

Stresle mücadele: Stresin neden olduğu kan damarlarının daralması durumunda, damarları gevşetmek ve neticede stresin yarattığı gerginlik etkisini azaltmakta.

Detoks: Zararlı alerjen ve toksinlerin vücuttan atılmasını sağlamakta.

Zeka geriliği: Beyin hücrelerinin yenilenmesini hızlandırmakta ve zeka fonksiyonlarını düzenlemekte.

Diş hastalıkları: Çürüklere neden olan bakterilerin öldürülmesinde, diş eti iltihabı gibi durumlarda iltihabı yok etmekte.

Cinsel rahatsızlıklar: Cinsel fonksiyonların düzenlenmesinde, cinsel organda oluşabilecek yaraların tedavisinde.

001.JPG
Paşam şuan bu halde

mydeniz sagol canim benim :KK36::KK19:
tatilde porsiyon fazlalığından bende şiştim fena halde ama
iki günde geçti. hemde regl beklememe rağmen.
sende takma kafana çitir hamişsin sen.
iyi yolculuklar. iyi eğlenceler. tadını çıkar :KK68:

mydenizz çok teşekkür ederim verdiğin destek moral için : )
yolun açık olsun kendine çok iyi bak, iyi eğlenceler iyi gezmeler : )

biz tanışmadık seninle, hoşgeldin. ben tatildeydim, biraz da telaşem vardı.
siteye giremedim 2 hafta kadar. oğlunu Allah bağışlasın, benimde 3 yaşında kızım var.

biz tanışmadık seninle, hoşgeldin. ben tatildeydim, biraz da telaşem vardı.
siteye giremedim 2 hafta kadar. oğlunu Allah bağışlasın, benimde 3 yaşında kızım var.

merhabalar bluedaisy, teşekkür ederim, birkaç ay önce bir dönem geldim ama sonra uğrayamadım bu başlığa, s.arabistanda yaşıyorum, buralarda elimden geldiğince karatayı uygulamaya çalışıyorum : ) çok uzun yıllar ara öğünlü beslenmeye alıştığım içni adaptasyonum aylar sürdü, bir de kan tahlili yaptırmak burada aşırı masraflı, öyle böyle derken inşallah artık oturtmuşumdur düzenimi : )

merhabalar bluedaisy, teşekkür ederim, birkaç ay önce bir dönem geldim ama sonra uğrayamadım bu başlığa, s.arabistanda yaşıyorum, buralarda elimden geldiğince karatayı uygulamaya çalışıyorum : ) çok uzun yıllar ara öğünlü beslenmeye alıştığım içni adaptasyonum aylar sürdü, bir de kan tahlili yaptırmak burada aşırı masraflı, öyle böyle derken inşallah artık oturtmuşumdur düzenimi : )

enee sende mi gurbettesin. bende türkmenistandan geldim, 1 yıldır ordayız.
bende orda zor buluyordum karataya uygun. şimdi 2 ay kadar türkiyedeyiz kismetse.
az önce pazardan geldim, bi özlemişim ki kaç tur attım pazarda.

Tel.alacakmışsın bence mengmengin dediği gibi sana gold yakışir.Dikkat çeken bir hatuna dikkat çekici bir tel gider valla.
ayyy teşekkür ederim canım ne güzel iltifat bu
ben geelllddiiiimm. maasallah geçmiş almış başını gitmiş nasıl okucam bilemedim.
hala evde çok işim var. sıcaktan zor iş yapıyorum. hergün bir cam :)
bu arada arkadaşlara vakit ayırıp, kıza evrak topluyorum.
günümün çoğu dişarıda geçiyor. kıza güzel bi okul buldum.
kısmetse pazartesi başlıycak. yarım gün takılsın yoksa yapışık olarak bu sıcaklarda hiç çekilmiyo.
tartıma pil de aldım. canavar gibi çalışıyo :)
hoş geldin canım

kızın okulu hayırlı olsun,,,yeni arkadaşlarıyla güzel vakit geçirsin tatlıcık

Nasilsiniz hanimlar hersey yolundami
Ugraymadim kusura bakmayın bu ara yigun iki hafta sonra ilac kullanimim bitecek ve oglumuz kendini onayladi :)
gözünüzaydın olsun canım

bir prensimiz daha olacak ooooo erkekler önde 3 erkek 1 kız,,,,darısı isteyen çıtırlarıma
n

Aman bi oglan daha geliyii. Topigin pasalari. Sirada fmgenc ve teosonun guzel haberleri var.
Hayirli saglikli evlat olsun insallah, cok sevindim.
darısı senin başına canım ama kız olarak sen erkek istemiyorsun

gül ablacım yorulmuşsun ama eğlenceli bir tatil olmuştur inşallah sana..
kızın için formül nasıl ablacım ben bilmiyorum?
bu zamana kadar epey koşturduk gece 3 lerden önce yatmadık, düğün kızkardeşimin eski görümcesinin oğlunundu hem konya da hem burada yapıldı,,,,,ben onları kızkardeşim evlenmeden de tanıyordum boşandıktan sonrada kopmadık,,kızkardeşime yakın olduğu ıcın burada da yatılı misafirler var onun için işimiz hiç bitmiyor,,,yarın inşallah kendi kendimize kalacağız ve dinleneye vaakit bulacağız

canım kız formülünü bi fırsatım olunca mesaj atarım sana

iyi yolculuklar canım ,,,,

iyice dinlen bebişimize iyi bak
ay ay ay benim nişanlım,,,,yakışıklım ne hale gelmiş,,,,,,kuzum nazaramı geldin

ayyy teşekkür ederim canım ne güzel iltifat bu

hoş geldin canım

kızın okulu hayırlı olsun,,,yeni arkadaşlarıyla güzel vakit geçirsin tatlıcık

ablacım sende hoşgeldin. özledim walla ne zamandır konuşmuyoruz.
senin izinde de tempon düşmemiş maaşallah, senin elin değdiyse organizasyona eminin
o düğünler çok güzel olmuştur. Allah mesut etsin taze çifti.
kediyle, mengmengin düğünlerine de bi el atarsın,
alfabetikbulvarın düğüne az kaldı ona mı gitsek acaba topikçe toplanıp. :KK48:

Ya bu mesajlar niye değişik değişik çıkıyor geriye dönüp bakmasam araya girmiş mesajları okuyamıyacaktım.
Memgmengçim ultralan pomad verdi bol su içsin dedi o kadar ama yüzü resmen kabuk bağladı görsen acırsın.
Öteki konu hakkında da hiç şüphem yok zaten .:KK19::KK56::KK56::KK56::KK56:

Allah şifalar versin canım, nazar mı değdi öyle? :KK43:
Bu arada benim tenim de hassas artık malumunuz. Güneş alerjim var. Yüzüm ve ellerim hariç tenim beyaz. Evde abimler "siyah-beyazsın" diye alaya alırlar beni çünkü ciddi ton farkı var. Şu ana kadar denemediğim güneş kremi kalmadı. Nihayetinde bir tanesinden memnun kaldım. H.a.m.i.l.t. o.n. 'un Superblok +80 faktör. He tam olarak yanmama engel olmuyor ama en azından bu sene leke olmadı yüzümde. Kurstaki arkadaşım Numune'nin Dermatoloğu, sağolsun o da Eylül'ün son haftası peeling yapacak yüzüme ve vücuduma. Tedavisine başlayalım kendine rengine dön dedi. ^_^

Canım benim sağolasın, sen de iyisindir inşallah, iyi tatiller şimdiden ^_^ Dediğin gibi yumurta olabilir, Ramazan'da midemde de durmamıştı malum. Kudret narı iyi geldi, çok çok az kaldılar. Şimdi de bebe pudrası ve limonu dönüşümlü kullanıyorum. Dermatolog arkadaşım dedi. Ön taraf neredeyse gitti diyebilirim, fakat sırtımda biraz zaman alacak gibi. Bakalım artık. Tabi bu süreçte sütyen kullanamayacağım... O da olmayınca fincan kadar kalıyorlar :KK43:

Öp yavrukuşları benim için ^_^

Ay ben o paşayı öpe öpe iyileştiririrm ^_^

Merhabalar, ben de tanışmadım sizinle. ^_^ Hoşgeldiniz. Allah yardımcınız olsun. Umreye geldiğimde +50 derece civarıydı, ciğerlerim kavruluyordu. Siz bir de orada yaşıyorsunuz, alıştınız mı bari?

ablacım sende hoşgeldin. özledim walla ne zamandır konuşmuyoruz.
senin izinde de tempon düşmemiş maaşallah, senin elin değdiyse organizasyona eminin
o düğünler çok güzel olmuştur. Allah mesut etsin taze çifti.
kediyle, mengmengin düğünlerine de bi el atarsın,
alfabetikbulvarın düğüne az kaldı ona mı gitsek acaba topikçe toplanıp. :KK48:

Klavyenden damlayan ballarına kurban! ^_^
Amin inşallah.

Organizasyon olursa gelirim ben ^_^

Haftasonu menüm:

Cumartesi
09:00
Yumurtasız KKK + Yarım Muz
1 kase Tarhana çorbası

16:30
Mercimek salatası + Yoğurt

Gün boyu su, çay.

Bu sabah
10:00
Yumurtasız, zeytinsiz, peynirsiz KKK
Mercimek salatası
Evde bir şey kalmamıştı, öğlen markete gidildi. ^_^

16:00
3 kase kırmızı mercimek çorbası
1 kase yoğurt

gün boyu su, çay, kahve

şimdi tarçınlı kahve yapacağım ve soda içeceğim ^_^

bu hafta benim için çok yorucuydu. H.sonu da kardeşim dişlerini yaptırıyor bebişe baktım. Çok güzel vakit geçirdik, eğlendik, top havuzuna bile girdim beyimiz annesini isteyip ağlamasın diye. Annesi işini bitirince yanımıza geldi, bu gördü koştu gitti "anne ben hep ağladım" diyerek numara yaptı annesine. Erkek milleti ne kadar da düşkün anneye. Kız yeğenim hiç böyle bir hareket yapmıyor ^_^

X