Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Market yumurtalarını hiç yemiyorsun. Bazılarımız tabi bulamıyor köy yumurtası, ben şu an pazardan aldığım köy yumurtasını yiyorum ama normalde, serbest dolaşan tavuk yumurtası (free range) yazanları alıyordum, sen de onlardan alabilirsin.

Geçmiş olsun canım... iki hasta zor...kızın toparlanmaya başlamış darısı eşine

sağol canım kızım iyi şükür. babamız kötü ama. bir de nazlı ki :) eve gelmemi bekliyor. başım ağrıyor, ateşim var, sirkeli su yapar mısın? başıma masaj yapar mısın? bir yandan kızım anne anne diyor neyse geçecek bu günler

Geçmis olsun canımm.. diş işi zor daha doğrusu ben çok korkarım hala bi implantım yok onun dışğnda da herşeyi yaptırmak zorunda kaldım , korkuyorum ya

Oooo kimler gelmiş. Hoşgeldin.
hoşbulduk canım nasılsın

Kahvaltım 08:00
Muz alıpta hala fıstık ezmesiyle yiyemedim, ben de annemin kayısılarının arasına koydum yine.

Akşam Yemeği
Taze fasülye
Ton balığı
Sebze bulursam sebze.

kedicim fıstık ezmesini nasıl yaptın? ev yapımı mı?

Günaydın, kimsecikler uğramamış. Bu sabah tartıldım meraktan. 42.6-7 çıktım.

zayıflamaya devam mı ediyorsun kedicim? süper ya, gerçi sen çok güzel spor yapıyorsun onun etkisi olsa gerek

gül ablacım selamlar, senin adına çok sevindim, izin alabilmek bile bir mesele çünkü biliyorum : ) düğünler arkadaşlar ne güzel olmuş, çok çok güzel geçsin tatilin..

prenscim, hayırlı uğurlu olsun bebişin doğmuş, ne kadarlık oldu? nasıl gidiyor 2 çocuklu hayat?

Benim kınada sizinki gibi oldu.. adanada hem gelunlik giydim hem kınalık.. annaannem le dedem bide ankaraya gelemeyen akrabalarğm için...
Sende iyice dök kurtlarını...

Günaydın herkeşlere :)

dün kü menüm;
2 yumurtalı KKK, meyve yok.
şekersiz türk kahvesi, bol su

barbunya salatası, cacık,taze fasulye... limonlu maden suyu ve yatarken 1 bardak süt .. yürüyüş yapamadım misafirim geldi.

bu arada dün arzum un baskülünü sipariş verdim. fitnesse olan yag kas su ölçen. inşallah daha da motive olacam. p.tesi yeni tartımla sonuçları verecem.

Ayy o fotodaki kızın galiba maşallah çok şeker
Erkeklerde hep aynı hiççç şaşırmadım isteklerine

Günaydın arkadaslarrrr .. Dıyete başlayalı 6gun oldu ve ıkı buçuk kılo verdmm :))) bırsorum olacak sıze ben sıkı bir kahvaltı. Ve sıkı bir öğlen yemeğinden sonra akşam yemeği yemesem nasıl olur. Yanı bünyeye zarar mı olur YOKSAAA daha ıyı mı olurrrrr ????

İyiyim. Fıstıkları attım rondaya, birazda zeytinyağı ekledim, ezme kıvamına gelene kadar çektirdim. Kayısı veya muz arasına koyup yiyorum. Bugün muzla yedim, birazda tarçın serptim, birazdan fotoda eklerim.

Sen lahmacunu 3e çıkar, karpuz dilimini de yediğinin 2katı artır... yokkk olcannn iyicee kediii
3 tane yiyemiyorum ki. 2 taneyi yiyemedim geçen gün. Artarsa zaten göbekte artar.

Bı yerde okumuştum dıyodu bazı seylerı erkegınıze yaptırın . Mesela kavanoz kapağını acsın ondan yardım isteyin. Benm güçüm yetmiyor ki deyin. Bu sayede kendını daha ıyı hıssederler dıyodu ... Bekarm ama evlenincee böyle yapacagım :)

Günaydın herkeşlere

dün kü menüm;
2 yumurtalı KKK, meyve yok.
şekersiz türk kahvesi, bol su

barbunya salatası, cacık,taze fasulye... limonlu maden suyu ve yatarken 1 bardak süt .. yürüyüş yapamadım misafirim geldi.

bu arada dün arzum un baskülünü sipariş verdim. fitnesse olan yag kas su ölçen. inşallah daha da motive olacam. p.tesi yeni tartımla sonuçları verecem.
Ayy o fotodaki kızın galiba maşallah çok şeker
Erkeklerde hep aynı hiççç şaşırmadım isteklerine

evet kızım 2 ay önce çekmiştim. şeker yemekten şeker gibi oldu evet erkekler aynı maalesef. gerçi dün eşim dedi ki; seni çok iyi anlıyorum. saat 8 olmuş daha oturmadım üstelik misafir gelecekti. anne olmak, çalışan kadın olmak zor dedi. daha üstüne bir şey diyemedim.

Çalıştığın için mi bu şekilde yapmak istiyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…