Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Gece 3 e kadar sohbet ve fikra lar yuzunden uyuyamadik, 9 kadin ayni salonda yatinca uyumak bilmedik,,,,,sabahta 7 de kalktik kuafor isi icin ,,,,,KKK da yumurta yoktu bu kalabalktada istenmezdi olanlarla idare ettim,,aksam yemedigim yaprak dolmasinda n 3 tane yedim,,,,getirdigim kuruyemislerden bi bardak fistik yedim. ,,,,,,,yalandan doydum,,,,3 ogun yaparim artik,,,,,ortama uymak lazim,,,,,bana uyanlari yer 3 ogunle atlatirim hem sasirtma olur vucuda...........dun 5 ten beri gecmsi okuyamadim,,,,laptop yanmda ama kalabalikta acilnmazz,,,,,,,
İyi eğlenceler ablacım..:KK19:

Kimsecikler yokk.. topikte bi sessizlik hakim.. benre çok sıkılıyorum offffff... bugün biter mi canım hiççç bişi yapmak istemiyor.. oturmak sıkıyor, çalışmak sıkıyor... enerjim düşük yaa :KK16:
:KK16: Niye böyle oldum ki
Ben aylardır, hiç çalışmak istemiyorum. :KK48: Evet ya kimse yok. Teoson'u gördüm çevrimiçi imiş, nerdesin gel bakim.

Ben geldim. :KK71: Oooo simgeler çoğalıyor, böyle hepsi bir arada daha iyi olmuş, birde başka sayfaya giriyorduk hepsini görmek için. :KK73:
Mengmeng benim sporumu hiç takip etmiyorsun, ama ben yine de yazayım. :rolleyes:
Callanetics, 10 günde 10 yaş 8. gün yapıldı.
Ardından, 26 dk. süren kardiyo yaptım, Keira hip hop, çok fena. Başta anlamadım, sonradan açıldım, hiç bu kadar terlememiştim hayatımda. :KK66: Kaç tane dans videosu denedim, hiçbirini sevmedim ve yapamadım, ama nedense bu kadının videolarını seviyorum.

Platese motive etsene beni ..hiç yapasım yok...
dünkü kahvaltım
10:00
2 kayısı yumurta ile KKK
1 çb yer fıstığı

16:00
1 kase salata

22:00
1 Bardak Kefir.

acıkmadım Allah'tan.

Dün deneme sınavım vardı, akşam da acıkmamıştım sırf geç olmasın diye salata yedim...
Gece belki acıkırım düşüncesiyle de Kefir'i içtim.

afiyet olsun canım..
Kahvaltım 08:00
Muz alıpta hala fıstık ezmesiyle yiyemedim, ben de annemin kayısılarının arasına koydum yine.

Akşam Yemeği
Taze fasülye
Ton balığı :KK45:
Sebze bulursam sebze.

ooo ton balığı he..benim canım balık istiyor almıyorum..hamileyken nasıl tiskinmiştim..

Gece 3 e kadar sohbet ve fikra lar yuzunden uyuyamadik, 9 kadin ayni salonda yatinca uyumak bilmedik,,,,,sabahta 7 de kalktik kuafor isi icin ,,,,,KKK da yumurta yoktu bu kalabalktada istenmezdi olanlarla idare ettim,,aksam yemedigim yaprak dolmasinda n 3 tane yedim,,,,getirdigim kuruyemislerden bi bardak fistik yedim. ,,,,,,,yalandan doydum,,,,3 ogun yaparim artik,,,,,ortama uymak lazim,,,,,bana uyanlari yer 3 ogunle atlatirim hem sasirtma olur vucuda...........dun 5 ten beri gecmsi okuyamadim,,,,laptop yanmda ama kalabalikta acilnmazz,,,,,,

idare edicen ablacım,ben köyde 4 gün zeytin yemedim..peynir yemedim..zeytinyağına hasret kalmıştım..
geldiğim sabah resmen saldırmıştım hepsine..iyi eğlenmeler bu arada..tadını çıkar

sabah 9 da menemenli kkk
saat 4 e doğru iki lahmacun ve ayran ,birazda soğan...
arada fındık,uzum ve bahçe nektarisi yedim..sut olsun diye bu üzümler incirler yoksa yemiyoruz..gerçi organiğini buluyorum ben..marketten almıyorum..akşama yemeyi düşünmüyorum..belki çorba ,süt veya yoğurt yerim...

misafir var yine..yemeğe gelmeyelim dediler bende siz bilirsiniz dedim..zaten uğraşacak vaktim ve halim yok...

mrb kızlar
bugün dişçiye gittim üst çene yi komple yaptıracam çok küçükken çürümüştü kaplama vardı 4 tane ama artık sarardı ve çok çirkinleşti değişmesi lazım ve birsürü de çürük .ama cnm sıkıldı dişlerin ayrık istediğin diş yapısı olmaz dedi. biraz ayrık durur dedi (internetten zirkonyum diş göstermiştim bundan istiyorum dedim). yan 2 taneye implant yaparsam düzelir dedi.tabi çok maliyetli ve zor bi işlem .eşimde çok çektin dişlerinden sen bilirsin dedi.bugün 2.5 diş çekimi oldu saat 1 de.ama hala uyuşuk.sabah kahvaltıyı ii yapmıştım ama şimdi acıktım yiyecek halim yok .oğlum uyusun bende uyuyacam.akşamada taza fasulye ve cacık yiyeceğim .bu arada eliptik bisikletim gene bozuldu. yürüyüşede gidemiyorum .eşim oğlumu işyerinde istemiyor durmuyor diye bende onunla istediğim yüürüyüşü yapamıyorum.ya hep bir zorluk çıkıyor zaten.

mrb kızlar
bugün dişçiye gittim üst çene yi komple yaptıracam çok küçükken çürümüştü kaplama vardı 4 tane ama artık sarardı ve çok çirkinleşti değişmesi lazım ve birsürü de çürük .ama cnm sıkıldı dişlerin ayrık istediğin diş yapısı olmaz dedi. biraz ayrık durur dedi (internetten zirkonyum diş göstermiştim bundan istiyorum dedim). yan 2 taneye implant yaparsam düzelir dedi.tabi çok maliyetli ve zor bi işlem .eşimde çok çektin dişlerinden sen bilirsin dedi.bugün 2.5 diş çekimi oldu saat 1 de.ama hala uyuşuk.sabah kahvaltıyı ii yapmıştım ama şimdi acıktım yiyecek halim yok .oğlum uyusun bende uyuyacam.akşamada taza fasulye ve cacık yiyeceğim .bu arada eliptik bisikletim gene bozuldu. yürüyüşede gidemiyorum .eşim oğlumu işyerinde istemiyor durmuyor diye bende onunla istediğim yüürüyüşü yapamıyorum.ya hep bir zorluk çıkıyor zaten.
Geçmiş olsun. Benimde 2 tane implant yaptırmam gerekiyor ama çok pahalı, şu an yaptıramam.

Platese motive etsene beni ..hiç yapasım yok...
Benim de hiç yapasım yok ama, yapıyorum. :-) Pilatesi seviyorsun ya callanetics yap sende. Pilatesten daha hızlı sonuç alırsın.

sabah 9 da menemenli kkk
saat 4 e doğru iki lahmacun ve ayran ,birazda soğan...
arada fındık,uzum ve bahçe nektarisi yedim..sut olsun diye bu üzümler incirler yoksa yemiyoruz..gerçi organiğini buluyorum ben..marketten almıyorum..akşama yemeyi düşünmüyorum..belki çorba ,süt veya yoğurt yerim...

misafir var yine..yemeğe gelmeyelim dediler bende siz bilirsiniz dedim..zaten uğraşacak vaktim ve halim yok...
Hehehe 2 lahmacun yemiş. :-) İncir ye sen, göbeğin gitti nasıl olsa. :-)

Benim de hiç yapasım yok ama, yapıyorum. :-) Pilatesi seviyorsun ya callanetics yap sende. Pilatesten daha hızlı sonuç alırsın.

Hehehe 2 lahmacun yemiş. :-) İncir ye sen, göbeğin gitti nasıl olsa. :-)

o değin nasıl bir şey..videosu varmı..

yedim evet..az önce de yarım salatalık yedim..çorba ve salata yicem birazdan..

mrb kızlar

geçmiş olsun canım çok zor bir süreç olsa gerek implantın ücretinden ziyade düzgün bir yere yaptırmak şart yoksa çok kötü sonuçlar doğurabiliyor . dr iyi araştır derim

Sporum;
Callanetics yapıldı. :confused:
30 dk. hulahop çevirildi.

Bluedaisy, topiğe uğrayamıyor bu ara, yoğunluğu var. Gerçi birçok kişi uğramıyor. Nerdesiniz. :mad:

Oglen kinasi dugun gibi oldu dugun salonunda ,,,,gelin once gelinlik giydi yaspasta kesildikten sonra kina elbiselerini giydi kina yakildi,,,ben oynamadan heleki romen ve oryantal yappmadan durabiliirmiyiim tabiiki duramam dizlerim sisene kadar oynadim,,,,7 den sonra eve gelince konya lilarin etli ekmek dedikleri bizim pide lahmacun karisimi ince hamurdan yapilmis pideleri vardi kenarlarini ayirip ondan yedim yanindada ayran ictim...bu kalaalikta istekte bulunamiyorum yesillik yiyemedim sadece yogurt istedim doymayinca,,,,,,burada kurtlu cok yemekten sonra tekrar oynamaya basladik,,,,,biraz dinlenip biraz oynuyorum:),,,,,,,sabah 9 ,,,10 gibi mevlanaya gdip oradan izmir e yola cikmayi dusunuyoruz,,,eglencenin devami orada cuma ve cumartesi,,,,,,

Ya ben uygulama hala duzelmesigi icin giremiyorum ya. Bundan sonra aksamlari gunluk yediklerimi yazicam toptan. Alisamadim hala siteye..
12 gibi kahvalti
Cecil peynirli terayagli 2 yumurta
Salatalik
Domates
Zeytin
Ceviz
Aksam 7 gibi
1 tabak nohut
Yogurt
Salata

Bide kizlar kafama bisey takildi. Ben sabahlari 2 yumurta yiyorum ama o koy yumurtasi olursaymis galiba. Normal marketten alinca 1 taneymis. Bi bilginiz var mi?

X