Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

aynen canım çok meraklılarsa iş yükü almaya alsınlar bakalım
abla yok senin kadar sanmıyorum kimse olsun bak şöyle ki
-ben arabayı sürerim sorunu olursa kalır zaten yolda
iştr bu cümle eşime ait sen düşün artık nasıl birşeysin sen
İçerik kraliçesi olmuşum. Ne oluyor o.
bende bir sürü bişi olmuşum
elbise yakışıyorsa giy derim tabi rahat edemiyorsan o ayrı valla yaz günü büyük rahatlık
evet simgelerde çoklu alıntıda gelmiş yavaş yavaş toparlanıyor
kk süpriz yapıyor her girişimde
Yok ablacım yemedim akşama dışarda yersek yerim yoksa haftasonna kalır.. şevval ayının orucunu tutuyorum da
allah kabul etsin canım

Ben geldim. Oooo simgeler çoğalıyor, böyle hepsi bir arada daha iyi olmuş, birde başka sayfaya giriyorduk hepsini görmek için.
Mengmeng benim sporumu hiç takip etmiyorsun, ama ben yine de yazayım.
Callanetics, 10 günde 10 yaş 8. gün yapıldı.
Ardından, 26 dk. süren kardiyo yaptım, Keira hip hop, çok fena. Başta anlamadım, sonradan açıldım, hiç bu kadar terlememiştim hayatımda. :) Kaç tane dans videosu denedim, hiçbirini sevmedim ve yapamadım, ama nedense bu kadının videolarını seviyorum.

Son düzenleme:
Konya'ya 10 dkk kaldi,,nihayet iznimi alabildim hemde 17 gun,,,ilk defa bu kadar fazla aldim,,kampa gidecegiim zamanlar 12 gun alirdim 6 senedir gitmiyorum ,,,,,,,arkadaslarin halledemeyecegi is cikarsa cagiracaklarmis,,,simdilik bir is yokmus,,,,,
Aman aramasınlar artık bi zahmet... başlarının çaresine baksınlar sende dinlen ablacım artık yaa kapat telefonunu arayanda ulaşamasın..

Teşekkür ederim

Oy operim Kivanc'i ^_^ takmiyorum canim ya, paylasayim dedim. Fiilen de gorduk kedi, seraym ve Gul ablayi ya, onlar anlamislardir tavrimdan. Tavsiyelerini alayim dedim. Erkeksi miyim ben ya

Afiyet olsun ^_^ spordan yana da koca bir alkisss

Konya'ya 10 dkk kaldi,,nihayet iznimi alabildim hemde 17 gun,,,ilk defa bu kadar fazla aldim,,kampa gidecegiim zamanlar 12 gun alirdim 6 senedir gitmiyorum ,,,,,,,arkadaslarin halledemeyecegi is cikarsa cagiracaklarmis,,,simdilik bir is yokmus,,,,,

Tum calisma arkadaslarina kolaylik diliyorum. İsleri rast gitsin de sen de kesintisiz bi tatil yap ^_^

Annem cok yakistirir da ben oturup kalkmasini beceremem. Bi firca yerim oradan yani

Hosgeldin. Sana oyle geliyor sekerim ^_^ hepinizi takip ediyorum uzaktan

Evet simgeler yavastan duzelmeye baslamis sevindim. ^_^ bi de iphone uygulamasini gelistirseler super olacak ^_^

iyi tatiller abla, boşver işi tatilin tadını çıkar. yoruldun iyice dinlen. nereye gidiyorsun kampa?

Günaydın..biz erkenciyiz minik paşayla..
Gül ablacım tatilemi çıkıyorsun ,iyi dinlemeler diliyorum..

Uyutup kahvaltı hazırlayacağım..Büyük paşayı kaldıracağım..bu erkekler ne kadar şanslı yaa...

Günaydın yeni formatıyla Kadınlar Kulübünün fit bayanları

dün kü menüm;

3 yumurtalı klasik kahvaltı...bol zeytinyağlı ve tereyağlı tabii...sonra bir baktım regl olmuşum. halbuki 5 gün vardı. hava değişiminden oldu kesin.

bol su , şekersiz türk kahvesi (15:00) gibi

18:15 de akşam yemeği ( sarımsaklı yoğurda közlenmiş biber ve patlıcan koydum pulbiber zeytinyağı enfes oldu ve çok hafif) etli taze fasulye ve marul salata. çok şükür doydum çok da hafif oldu. regl olunca yürümedim. özellikle ilk gün banyo yaptığımda kesiliyor ve bir sonraki ay çok oluyor. o yüzden bu akşam yürüyecem.

limonlu maden suyu 20:00 gibi içtim.
yatmadan önce de ıhlamur içtim. kızım hastaydı şimdi eşim de hasta. iki nazlıyla uğraşıyorum..ve günler sonra rahat bir uyku çektim. kızım öksürmedi, kusmadı ve uyanmadı. o da rahatça uyudu yawrum. onun rahatlığı daha önemli herşeyden.

günaydın canım. evet ya hayatları bal kaymak o cinsin ^_^
kolaylıklar diliyorum.

afiyet olsun canım, hastalarına da acil şifalar ^_^

dünkü kahvaltım
10:00
2 kayısı yumurta ile KKK
1 çb yer fıstığı

16:00
1 kase salata

22:00
1 Bardak Kefir.

acıkmadım Allah'tan.

Dün deneme sınavım vardı, akşam da acıkmamıştım sırf geç olmasın diye salata yedim...
Gece belki acıkırım düşüncesiyle de Kefir'i içtim.

Afiyet olsun.

Afiyet olsun, maşallah sadece salatayla doymuşsun, aslında benimde malzemem olsa, ton balığım var salatasını yapardım.

günaydın hanımlar bazı msjları hala alıntılarda görüyorum.
gül abla hayırlı yolculuklar iyi tatiller alıntıda gördüm msj bulamadım
herkese bol enerjili gün olsun

Kahvaltım 08:00
Muz alıpta hala fıstık ezmesiyle yiyemedim, ben de annemin kayısılarının arasına koydum yine.

Akşam Yemeği
Taze fasülye
Ton balığı
Sebze bulursam sebze.

Eklentiler

• 10617253_910384755643228_365263978_n.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 48
Gece 3 e kadar sohbet ve fikra lar yuzunden uyuyamadik, 9 kadin ayni salonda yatinca uyumak bilmedik,,,,,sabahta 7 de kalktik kuafor isi icin ,,,,,KKK da yumurta yoktu bu kalabalktada istenmezdi olanlarla idare ettim,,aksam yemedigim yaprak dolmasinda n 3 tane yedim,,,,getirdigim kuruyemislerden bi bardak fistik yedim. ,,,,,,,yalandan doydum,,,,3 ogun yaparim artik,,,,,ortama uymak lazim,,,,,bana uyanlari yer 3 ogunle atlatirim hem sasirtma olur vucuda...........dun 5 ten beri gecmsi okuyamadim,,,,laptop yanmda ama kalabalikta acilnmazz,,,,,,,

Afiyet olsun. Yumurtasız çabuk acıkırsın, söylediğin gibi 3 öğün en iyisi.

Geçmiş olsun canım... iki hasta zor...kızın toparlanmaya başlamış darısı eşine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…