Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Ya ben uygulama hala duzelmesigi icin giremiyorum ya. Bundan sonra aksamlari gunluk yediklerimi yazicam toptan. Alisamadim hala siteye..
12 gibi kahvalti
Cecil peynirli terayagli 2 yumurta
Salatalik
Domates
Zeytin
Ceviz
Aksam 7 gibi
1 tabak nohut
Yogurt
Salata

Bide kizlar kafama bisey takildi. Ben sabahlari 2 yumurta yiyorum ama o koy yumurtasi olursaymis galiba. Normal marketten alinca 1 taneymis. Bi bilginiz var mi?
Market yumurtalarını hiç yemiyorsun. Bazılarımız tabi bulamıyor köy yumurtası, ben şu an pazardan aldığım köy yumurtasını yiyorum ama normalde, serbest dolaşan tavuk yumurtası (free range) yazanları alıyordum, sen de onlardan alabilirsin.

Geçmiş olsun canım... iki hasta zor...kızın toparlanmaya başlamış darısı eşine

sağol canım kızım iyi şükür. babamız kötü ama. bir de nazlı ki :) eve gelmemi bekliyor. başım ağrıyor, ateşim var, sirkeli su yapar mısın? başıma masaj yapar mısın? bir yandan kızım anne anne diyor :confused::confused: neyse geçecek bu günler

mrb kızlar
bugün dişçiye gittim üst çene yi komple yaptıracam çok küçükken çürümüştü kaplama vardı 4 tane ama artık sarardı ve çok çirkinleşti değişmesi lazım ve birsürü de çürük .ama cnm sıkıldı dişlerin ayrık istediğin diş yapısı olmaz dedi. biraz ayrık durur dedi (internetten zirkonyum diş göstermiştim bundan istiyorum dedim). yan 2 taneye implant yaparsam düzelir dedi.tabi çok maliyetli ve zor bi işlem .eşimde çok çektin dişlerinden sen bilirsin dedi.bugün 2.5 diş çekimi oldu saat 1 de.ama hala uyuşuk.sabah kahvaltıyı ii yapmıştım ama şimdi acıktım yiyecek halim yok .oğlum uyusun bende uyuyacam.akşamada taza fasulye ve cacık yiyeceğim .bu arada eliptik bisikletim gene bozuldu. yürüyüşede gidemiyorum .eşim oğlumu işyerinde istemiyor durmuyor diye bende onunla istediğim yüürüyüşü yapamıyorum.ya hep bir zorluk çıkıyor zaten.
Geçmis olsun canımm.. diş işi zor daha doğrusu ben çok korkarım hala bi implantım yok onun dışğnda da herşeyi yaptırmak zorunda kaldım , korkuyorum ya :KK53:

Oooo kimler gelmiş. :KK24::KK24::KK24: Hoşgeldin. :KK19:
hoşbulduk canım nasılsın :KK19:

Kahvaltım 08:00
Muz alıpta hala fıstık ezmesiyle yiyemedim, ben de annemin kayısılarının arasına koydum yine.

Akşam Yemeği
Taze fasülye
Ton balığı :KK45:
Sebze bulursam sebze.

kedicim fıstık ezmesini nasıl yaptın? ev yapımı mı?

Günaydın, kimsecikler uğramamış. Bu sabah tartıldım meraktan. 42.6-7 çıktım.

zayıflamaya devam mı ediyorsun kedicim? süper ya, gerçi sen çok güzel spor yapıyorsun onun etkisi olsa gerek :KK49:

gül ablacım selamlar, senin adına çok sevindim, izin alabilmek bile bir mesele çünkü biliyorum : ) düğünler arkadaşlar ne güzel olmuş, çok çok güzel geçsin tatilin..

prenscim, hayırlı uğurlu olsun bebişin doğmuş, ne kadarlık oldu? nasıl gidiyor 2 çocuklu hayat?

Oglen kinasi dugun gibi oldu dugun salonunda ,,,,gelin once gelinlik giydi yaspasta kesildikten sonra kina elbiselerini giydi kina yakildi,,,ben oynamadan heleki romen ve oryantal yappmadan durabiliirmiyiim tabiiki duramam dizlerim sisene kadar oynadim,,,,7 den sonra eve gelince konya lilarin etli ekmek dedikleri bizim pide lahmacun karisimi ince hamurdan yapilmis pideleri vardi kenarlarini ayirip ondan yedim yanindada ayran ictim...bu kalaalikta istekte bulunamiyorum yesillik yiyemedim sadece yogurt istedim doymayinca,,,,,,burada kurtlu cok yemekten sonra tekrar oynamaya basladik,,,,,biraz dinlenip biraz oynuyorum:KK66:,,,,,,,sabah 9 ,,,10 gibi mevlanaya gdip oradan izmir e yola cikmayi dusunuyoruz,,,eglencenin devami orada cuma ve cumartesi,,,,,,
Benim kınada sizinki gibi oldu.. adanada hem gelunlik giydim hem kınalık.. annaannem le dedem bide ankaraya gelemeyen akrabalarğm için...
Sende iyice dök kurtlarını...:KK71::KK71:

Günaydın herkeşlere :)

dün kü menüm;
2 yumurtalı KKK, meyve yok.
şekersiz türk kahvesi, bol su

barbunya salatası, cacık,taze fasulye... limonlu maden suyu ve yatarken 1 bardak süt .. yürüyüş yapamadım misafirim geldi.

bu arada dün arzum un baskülünü sipariş verdim. fitnesse olan yag kas su ölçen. inşallah daha da motive olacam. p.tesi yeni tartımla sonuçları verecem.

sağol canım kızım iyi şükür. babamız kötü ama. bir de nazlı ki :KK66: eve gelmemi bekliyor. başım ağrıyor, ateşim var, sirkeli su yapar mısın? başıma masaj yapar mısın? bir yandan kızım anne anne diyor :confused::confused: neyse geçecek bu günler
Ayy o fotodaki kızın galiba maşallah çok şeker:nazar:
Erkeklerde hep aynı hiççç şaşırmadım isteklerine:rolleyes:

Günaydın arkadaslarrrr .. Dıyete başlayalı 6gun oldu ve ıkı buçuk kılo verdmm :))) bırsorum olacak sıze ben sıkı bir kahvaltı. Ve sıkı bir öğlen yemeğinden sonra akşam yemeği yemesem nasıl olur. Yanı bünyeye zarar mı olur YOKSAAA daha ıyı mı olurrrrr ????

hoşbulduk canım nasılsın :KK19:

kedicim fıstık ezmesini nasıl yaptın? ev yapımı mı?

zayıflamaya devam mı ediyorsun kedicim? süper ya, gerçi sen çok güzel spor yapıyorsun onun etkisi olsa gerek :KK49:

gül ablacım selamlar, senin adına çok sevindim, izin alabilmek bile bir mesele çünkü biliyorum : ) düğünler arkadaşlar ne güzel olmuş, çok çok güzel geçsin tatilin..

prenscim, hayırlı uğurlu olsun bebişin doğmuş, ne kadarlık oldu? nasıl gidiyor 2 çocuklu hayat?
İyiyim. :KK68: Fıstıkları attım rondaya, birazda zeytinyağı ekledim, ezme kıvamına gelene kadar çektirdim. Kayısı veya muz arasına koyup yiyorum. Bugün muzla yedim, birazda tarçın serptim, birazdan fotoda eklerim. :-)

Sen lahmacunu 3e çıkar, karpuz dilimini de yediğinin 2katı artır... yokkk olcannn iyicee kediii :KK35::KK35::KK57:
3 tane yiyemiyorum ki. 2 taneyi yiyemedim geçen gün. Artarsa zaten göbekte artar. :-)

ya bu arada dün benimki bana bi laf etti canım çok sıkıldı.
daha da fit olmuşsun dedi öncelikle. Karatay sana yarıyor dedi. bu sıkmadı canımı tabii ki.

ah bi de keşke azıcık dişi olsan dedi :KK43: nasıl yani dedim. ne bileyim böyle erkek gibi her şeyi yaparım ederim, yardım istemem modunda olmasan dedi.

ya ben nasıl dişi olacağım? kendimi biliyorum, biraz da yalnız yaşamanın verdiği bir şey bu evet. damacanayı da kendim taşıyorum, market poşetlerini de, evin tüm gideri bende haliyle. bu durum ister istemez naiflikten uzaklaştırıyor insanı. kendi kendime naz da edemeyeceğime göre nasıl dişi olacağım ben ya :KK43:(( bi kere elim ayağıma dolanır kibarcık biri olmadım ki hiç hep cevval oldum :KK43: kızlar bi yardım bana :KK70:

Karatay'ın var mı ki önerileri :rolleyes:
Bı yerde okumuştum dıyodu bazı seylerı erkegınıze yaptırın . Mesela kavanoz kapağını acsın ondan yardım isteyin. Benm güçüm yetmiyor ki deyin. Bu sayede kendını daha ıyı hıssederler dıyodu ... Bekarm ama evlenincee böyle yapacagım :)

Günaydın herkeşlere :KK66:

dün kü menüm;
2 yumurtalı KKK, meyve yok.
şekersiz türk kahvesi, bol su

barbunya salatası, cacık,taze fasulye... limonlu maden suyu ve yatarken 1 bardak süt .. yürüyüş yapamadım misafirim geldi.

bu arada dün arzum un baskülünü sipariş verdim. fitnesse olan yag kas su ölçen. inşallah daha da motive olacam. p.tesi yeni tartımla sonuçları verecem.
Ayy o fotodaki kızın galiba maşallah çok şeker:nazar:
Erkeklerde hep aynı hiççç şaşırmadım isteklerine:rolleyes:

evet kızım 2 ay önce çekmiştim. şeker yemekten şeker gibi oldu :-):-) evet erkekler aynı maalesef. gerçi dün eşim dedi ki; seni çok iyi anlıyorum. saat 8 olmuş daha oturmadım üstelik misafir gelecekti. anne olmak, çalışan kadın olmak zor dedi. daha üstüne bir şey diyemedim. :KK22:

Günaydın arkadaslarrrr .. Dıyete başlayalı 6gun oldu ve ıkı buçuk kılo verdmm :KK66:)) bırsorum olacak sıze ben sıkı bir kahvaltı. Ve sıkı bir öğlen yemeğinden sonra akşam yemeği yemesem nasıl olur. Yanı bünyeye zarar mı olur YOKSAAA daha ıyı mı olurrrrr ????
Çalıştığın için mi bu şekilde yapmak istiyorsun.

Fıstık ezmeli, tarçınlı muz. :)

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    50,9 KB · Görüntüleme: 59
X