Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

erkeklerin kafa yapısını çözmek zor. bi diyor ki güçlü olman çok hoşuma gidiyor, bi diyorki hanım hanımcık ol. ama dediğin gibi yaparım, dişiliğimi görmek istiyorsan 2 yılı öne çekmek senin elinde derim ^_^
al benden de o kadar, romantizmden anlamam hiç :KK70:

napayım, dişilik deyince aklıma direk bu geliyor. anla halimin ne kadar harap olduğunu. dediğin gibi yapar işi ona yıkarım artık. tecrübelerinizden faydalanırım :cool:
aynen canım çok meraklılarsa iş yükü almaya alsınlar bakalım :KK70:
ba ba ba nelerde dermiş çıtırıma:eek:

ben dişiliğimi evlenince gösteririm deseydin:KK70:,,,evli olsan evde cilve naz yapar, babymom gibi süslenip püslenip dişilik yapardın ,,,,bende senin gibi her işimi kendim yapıyorum benim yaptığım çoğu işi erkekler bile yapamıyor sen nasıl yaptın diyorlar,,,,arabanın aküsü biterdi kimseden yardım istemeden takviye kutusunu çıkarıp kaputu açıp takıp arabaya oturup sarj yaptırır iner kutuyu söker işimi bitirirdim,,,teker havalarını ölçerdim,,suyunu doldurdum,,,,çoğu erkeğe taş çıkartırım anlat-yacağın ama dişiliğimde var bu yapmacık yapılan bişey değilki ,,,açık olsan giyiminle, süsünle,,,saçını yaptırmanla dişileşirdin ,,,elbise tarzı şeyler giymenimi istiyorki
abla yok senin kadar sanmıyorum kimse olsun bak şöyle ki
-ben arabayı sürerim sorunu olursa kalır zaten yolda
iştr bu cümle eşime ait sen düşün artık nasıl birşeysin sen :KK74:
İçerik kraliçesi olmuşum. Ne oluyor o. :KK70:
bende bir sürü bişi olmuşum :KK53:
hayırlı olsun ablacım hep iyi haberler duyarsın inşallah. dediğin gibi düğün evinde kurcalamak hoş olmaz bi kaç gün daha beklersin artık. galak siyi kullananlar da memnun ben hiç o markayı kullanmadım bilemiyorum onun için ^_^

aa evet belki elbise - etek giymemi istiyordur. ben hiç giymem :eek: bi ara ağzını yoklayayım. aslında elbise beni çok daha zayıf gösteriyor. böyle olunca lahana gibi kat kat giyinmiş oluyorum çünkü :KK70:
elbise yakışıyorsa giy derim tabi rahat edemiyorsan o ayrı valla yaz günü büyük rahatlık :KK37:
Kahvaltı 08:00
Karpuz
Zeytin
Peynirli yumurta (1 yumurtadan)
Domates, salatalık, biber (zeytinyağlı, limonlu)
Fıstık

Akşam Yemeği (Daha yemedim, bir terslik olmazsa 4'ü geçerken başlarım yemeye)
Taze fasülye yemeği, patatesliydi patateslerini almadım
Ton balık, zeytinyağlı. :rolleyes::rolleyes::rolleyes: Simgelere bir tıkladım, bir anda çoğalmışlar. :KK32: Oh be. Dur bi deneme daha yapmalıyım, en sevdiğim simge çıkacak mı? :KK60:
Çıkmadı. :KK38::mad:
evet simgelerde çoklu alıntıda gelmiş yavaş yavaş toparlanıyor
kk süpriz yapıyor her girişimde :p
Yok ablacım yemedim akşama dışarda yersek yerim yoksa haftasonna kalır.. şevval ayının orucunu tutuyorum da
allah kabul etsin canım

Ben geldim. :KK71: Oooo simgeler çoğalıyor, böyle hepsi bir arada daha iyi olmuş, birde başka sayfaya giriyorduk hepsini görmek için. :KK73:
Mengmeng benim sporumu hiç takip etmiyorsun, ama ben yine de yazayım. :rolleyes:
Callanetics, 10 günde 10 yaş 8. gün yapıldı.
Ardından, 26 dk. süren kardiyo yaptım, Keira hip hop, çok fena. Başta anlamadım, sonradan açıldım, hiç bu kadar terlememiştim hayatımda. :) Kaç tane dans videosu denedim, hiçbirini sevmedim ve yapamadım, ama nedense bu kadının videolarını seviyorum.

Son düzenleme:
Konya'ya 10 dkk kaldi,,nihayet iznimi alabildim hemde 17 gun,,,ilk defa bu kadar fazla aldim,,kampa gidecegiim zamanlar 12 gun alirdim 6 senedir gitmiyorum ,,,,,,,arkadaslarin halledemeyecegi is cikarsa cagiracaklarmis,,,simdilik bir is yokmus,,,,,
Aman aramasınlar artık bi zahmet... başlarının çaresine baksınlar:KK20: sende dinlen ablacım artık yaa kapat telefonunu :KK39: arayanda ulaşamasın..

elbise yakışıyorsa giy derim tabi rahat edemiyorsan o ayrı valla yaz günü büyük rahatlık :KK37:

allah kabul etsin canım
Teşekkür ederim:KK68:

:eek:Gül ablacım telefonun hayırlı olsun,doğru okuduysam eğer..içe içe mesajlardan gördüm..benim büyük oğlan para biriktiriyo bana da ıp.s5 alıcakmış..benim telim iyi ama kendinin hevesi var sanırım...okul işini hallettik gibi bişey..çok iyi bir ortaokula yazdırıcaz..hiç bitmiyor okul işleri yaaa...

mengmeng doğrumu okudum canım..takma sakın kafana..erkek milleti işte..çok uzun yazmıştım da silindi..bebek kucağımda..

Oy operim Kivanc'i ^_^ takmiyorum canim ya, paylasayim dedim. Fiilen de gorduk kedi, seraym ve Gul ablayi ya, onlar anlamislardir tavrimdan. Tavsiyelerini alayim dedim. Erkeksi miyim ben ya :KK43:

Öğlen biraz fındık ve üzüm yedim..arkasına mercimek çorbası,zeytinyağlı fasulye ve yoğurt yedik Bekirle..8 olmadan da ciğer yapıp salata ile yicem..yürüyüşede çıkarım inşallah..:KK49:misafir gelmezse tabi..:KK49:

Afiyet olsun ^_^ spordan yana da koca bir alkisss

Konya'ya 10 dkk kaldi,,nihayet iznimi alabildim hemde 17 gun,,,ilk defa bu kadar fazla aldim,,kampa gidecegiim zamanlar 12 gun alirdim 6 senedir gitmiyorum ,,,,,,,arkadaslarin halledemeyecegi is cikarsa cagiracaklarmis,,,simdilik bir is yokmus,,,,,

Tum calisma arkadaslarina kolaylik diliyorum. İsleri rast gitsin de sen de kesintisiz bi tatil yap ^_^

allah kabul etsin canım

Annem cok yakistirir da ben oturup kalkmasini beceremem. Bi firca yerim oradan yani

Ben geldim. :KK71: Oooo simgeler çoğalıyor, böyle hepsi bir arada daha iyi olmuş, birde başka sayfaya giriyorduk hepsini görmek için. :KK73:
Mengmeng benim sporumu hiç takip etmiyorsun, ama ben yine de yazayım. :rolleyes:
Callanetics, 10 günde 10 yaş 8. gün yapıldı.
Ardından, 26 dk. süren kardiyo yaptım, Keira hip hop, çok fena. Başta anlamadım, sonradan açıldım, hiç bu kadar terlememiştim hayatımda. :) Kaç tane dans videosu denedim, hiçbirini sevmedim ve yapamadım, ama nedense bu kadının videolarını seviyorum.

Hosgeldin. Sana oyle geliyor sekerim ^_^ hepinizi takip ediyorum uzaktan :KK66:

Evet simgeler yavastan duzelmeye baslamis sevindim. ^_^ bi de iphone uygulamasini gelistirseler super olacak ^_^

iyi tatiller abla, boşver işi tatilin tadını çıkar. yoruldun iyice dinlen. nereye gidiyorsun kampa?

Günaydın..biz erkenciyiz minik paşayla..
Gül ablacım tatilemi çıkıyorsun ,iyi dinlemeler diliyorum..

:KK16:Uyutup kahvaltı hazırlayacağım..Büyük paşayı kaldıracağım..bu erkekler ne kadar şanslı yaa...

Günaydın yeni formatıyla Kadınlar Kulübünün fit bayanları :KK23::KK23::KK23:

dün kü menüm;

3 yumurtalı klasik kahvaltı...bol zeytinyağlı ve tereyağlı tabii...sonra bir baktım regl olmuşum. halbuki 5 gün vardı. hava değişiminden oldu kesin.

bol su , şekersiz türk kahvesi (15:00) gibi

18:15 de akşam yemeği ( sarımsaklı yoğurda közlenmiş biber ve patlıcan koydum pulbiber zeytinyağı enfes oldu ve çok hafif) etli taze fasulye ve marul salata. çok şükür doydum çok da hafif oldu. regl olunca yürümedim. özellikle ilk gün banyo yaptığımda kesiliyor ve bir sonraki ay çok oluyor. o yüzden bu akşam yürüyecem.

limonlu maden suyu 20:00 gibi içtim.
yatmadan önce de ıhlamur içtim. kızım hastaydı şimdi eşim de hasta. iki nazlıyla uğraşıyorum..ve günler sonra rahat bir uyku çektim. kızım öksürmedi, kusmadı ve uyanmadı. o da rahatça uyudu yawrum. onun rahatlığı daha önemli herşeyden.

Günaydın..biz erkenciyiz minik paşayla..
Gül ablacım tatilemi çıkıyorsun ,iyi dinlemeler diliyorum..

:KK16:Uyutup kahvaltı hazırlayacağım..Büyük paşayı kaldıracağım..bu erkekler ne kadar şanslı yaa...

günaydın canım. evet ya hayatları bal kaymak o cinsin ^_^
kolaylıklar diliyorum.

dün kü menüm;

3 yumurtalı klasik kahvaltı...bol zeytinyağlı ve tereyağlı tabii...sonra bir baktım regl olmuşum. halbuki 5 gün vardı. hava değişiminden oldu kesin.

18:15 de akşam yemeği ( sarımsaklı yoğurda közlenmiş biber ve patlıcan koydum pulbiber zeytinyağı enfes oldu ve çok hafif) etli taze fasulye ve marul salata. çok şükür doydum çok da hafif oldu. regl olunca yürümedim. özellikle ilk gün banyo yaptığımda kesiliyor ve bir sonraki ay çok oluyor. o yüzden bu akşam yürüyecem.

yatmadan önce de ıhlamur içtim. kızım hastaydı şimdi eşim de hasta. iki nazlıyla uğraşıyorum..ve günler sonra rahat bir uyku çektim. kızım öksürmedi, kusmadı ve uyanmadı. o da rahatça uyudu yawrum. onun rahatlığı daha önemli herşeyden.

afiyet olsun canım, hastalarına da acil şifalar ^_^

dünkü kahvaltım
10:00
2 kayısı yumurta ile KKK
1 çb yer fıstığı

16:00
1 kase salata

22:00
1 Bardak Kefir.

acıkmadım Allah'tan.

Dün deneme sınavım vardı, akşam da acıkmamıştım sırf geç olmasın diye salata yedim...
Gece belki acıkırım düşüncesiyle de Kefir'i içtim.

dün kü menüm;

Afiyet olsun. :KK36::KK36:

dünkü kahvaltım
10:00
2 kayısı yumurta ile KKK
1 çb yer fıstığı

16:00
1 kase salata

22:00
1 Bardak Kefir.

acıkmadım Allah'tan.

Dün deneme sınavım vardı, akşam da acıkmamıştım sırf geç olmasın diye salata yedim...
Gece belki acıkırım düşüncesiyle de Kefir'i içtim.
Afiyet olsun, :KK68::KK68:maşallah sadece salatayla doymuşsun, aslında benimde malzemem olsa, ton balığım var salatasını yapardım.

günaydın hanımlar bazı msjları hala alıntılarda görüyorum.
gül abla hayırlı yolculuklar iyi tatiller alıntıda gördüm msj bulamadım
herkese bol enerjili gün olsun :KK73:

Kahvaltım 08:00
Muz alıpta hala fıstık ezmesiyle yiyemedim, ben de annemin kayısılarının arasına koydum yine.

Akşam Yemeği
Taze fasülye
Ton balığı :KK45:
Sebze bulursam sebze.

Eklentiler

• 10617253_910384755643228_365263978_n.jpg
    10617253_910384755643228_365263978_n.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 48
Gece 3 e kadar sohbet ve fikra lar yuzunden uyuyamadik, 9 kadin ayni salonda yatinca uyumak bilmedik,,,,,sabahta 7 de kalktik kuafor isi icin ,,,,,KKK da yumurta yoktu bu kalabalktada istenmezdi olanlarla idare ettim,,aksam yemedigim yaprak dolmasinda n 3 tane yedim,,,,getirdigim kuruyemislerden bi bardak fistik yedim. ,,,,,,,yalandan doydum,,,,3 ogun yaparim artik,,,,,ortama uymak lazim,,,,,bana uyanlari yer 3 ogunle atlatirim hem sasirtma olur vucuda...........dun 5 ten beri gecmsi okuyamadim,,,,laptop yanmda ama kalabalikta acilnmazz,,,,,,,

Gece 3 e kadar sohbet ve fikra lar yuzunden uyuyamadik, 9 kadin ayni salonda yatinca uyumak bilmedik,,,,,sabahta 7 de kalktik kuafor isi icin ,,,,,KKK da yumurta yoktu bu kalabalktada istenmezdi olanlarla idare ettim,,aksam yemedigim yaprak dolmasinda n 3 tane yedim,,,,getirdigim kuruyemislerden bi bardak fistik yedim. ,,,,,,,yalandan doydum,,,,3 ogun yaparim artik,,,,,ortama uymak lazim,,,,,bana uyanlari yer 3 ogunle atlatirim hem sasirtma olur vucuda...........dun 5 ten beri gecmsi okuyamadim,,,,laptop yanmda ama kalabalikta acilnmazz,,,,,,,
Afiyet olsun. Yumurtasız çabuk acıkırsın, söylediğin gibi 3 öğün en iyisi.

dün kü menüm;

Geçmiş olsun canım... iki hasta zor...kızın toparlanmaya başlamış darısı eşine

X